Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Menu prawe
Treść główna
Dół strony
Tablica Ogłoszeń

- baner_2a.jpg

 

 

 

 

2011-2017

 

ABSOLWENCI SZKÓŁ ROCZNIK 2011-2017

 

ROCZNIK 2011

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Bednarczyk Małgorzata

2. Bielec Dorota

3. Chwalińska Kamila

4. Ferenc Marta

5. Gabinowski Patryk

6. Gubała Michał

7. Kliś Kamila

8. Pietrzak Justyna

9. Pycha Anna

10. Skotnicka Paulina

11. Szczepańczyk Monika

12. Trawińska Zuzanna

13. Woyciechowska Hanna

14. Zielińska Marzena

15. Beniuk Jakub

16. Blicharski Kamil

17. Boruc Damian

18. Bosiak Barbara

19. Brejwo Monika

20. Eizelt Marzena

21. Hreczyńska Paulina

22. Karczewski Jędrzej

23. Koba Gabriela

24. Namiota Daniel

25. Olchawa Paweł

26. Peglau Malwina

27. Pęcak Katarzyna

28. Sopuch Adrian

29. Szkutnik Jakub

30. Wójcik Paulina

31. Ziółkowska Anna

 

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

Klasa III

 

Wychowawca: Mariola Siembida

 

1. Magdalena CZERNECKA

2. Sylwia DEKO

3. Anna FRANCIK

4. Patrycja GRACA

5. Wiktoria GRZELAK

6. Angelika JASIŃSKA

7. Anna JURKOWSKA

8. Patrycja KWIECIEŃ

9. Natalia PAWLAK

10. Izabela PUCHAŁA

11. Grzegorz RABUSZKO

12. Kamil RÓŻAŃSKI

13. Aneta RUDKOWSKA

14. Julita SMAGA

15. Paulina ŚCISLOWSKA

16. Aleksandra ŚWIDZIŃSKA

17. Adrianna TRACZ

18. Monika WRÓBEL

19. Szymon ZIELIŃSKI

20. Agata ZWOLIŃSKA

 

 

TECHNIKUM

 

Klasa IV Te (technik ekonomista)

 

Wychowawca: Emilia Mituła

 

1. Monika BUC

2. Łukasz BATOR

3. Iwona CISAKOWSKA

4. Marta DANIELAK

5. Bartłomiej DOMAGAŁA

6. Patrycja DYMAŁA

7. Kaja FURA

8. Edyta GRZEBIELEC

9. Kamila JAWDOKIN

10. Maciej JUSZCZYSZYN

11. Patrycja KAZUBSKA

12. Aleksandra PAJESTKA

13. Dawid PAJKIERT

14. Marlena PIEŃKOWSKA

15. Marcin PRZYSZLAK

16. Roksana SADŁO

17. Monika SEKUŁA

18. Joanna SZAREK

19. Marta WYDRZYŃSKA

20. Piotr ZACIERKA

 

Klasa IV Tg (technik organizacji usług gastronomicznych)

 

Wychowawca: Elżbieta Sobocińska

 

1. Justyna ANDREASIK

2. Adela BARTECKA

3. Magdalena CZACZANOWSKA

4. Wojciech DAMM

5. Anna GRABIEC

6. Radosław KOMAŃSKI

7. Arkadiusz KOWALIK

8. Tomasz KRZYWDA

9. Monika KSIĄŻEK

10. Damian LISIECKI

11. Marta MARAŚ

12. Ilona MICHALSKA

13. Katarzyna PISZCZAŁKA

14. Michał PROĆKÓW

15. Mateusz RAMUŚ

16. Marta RUTKA

17. Agnieszka SEWERYNIAK

18. Klaudia SKÓRZYŃSKA

19. Hanna STACHOWICZ

20. Michał SZYSZKOWSKI

21. Rafał WAWRZYŃCZYK

22. Agnieszka WIŚNIEWSKA

23. Kamil ZYGMUNT

24. Maciej ŻURAW

 

Klasa IV Ti (technik informatyk)

 

Wychowawca: Agata Sobków

 

1. Dawid DAWIDOWICZ

2. Sylwia DOROZ

3. Kamil DUMANOWSKI

4. Mateusz JAŹWIEC

5. Jacek KARPIŃSKI

6. Bartłomiej KASPERSKI

7. Mateusz KLICH

8. Krzysztof KOCHANEK

9. Damian KOSTECKI

10. Paweł KROKOSZYŃSKI

11. Łukasz LEWANDOWSKI

12. Konrad ŁOJOWSKI

13. Łukasz MICHALISZYN

14. Kamil MIESIĄCZEK

15. Marcin NYCZ

16. Dawid PAWLICKI

17. Daniel PIĄTEK

18. Michał PLEŚNIAK

19. Mateusz PRUSKO

20. Justyna RADOMSKA

21. Andrzej SIKORSKI

22. Łukasz SOWA

23. Marta SURY

24. Michał SRODOŃ

25. Mateusz ŚWIDZIŃSKI

26. Wojciech WALKARZ

27. Martin WINKIEL

28. Sylwia ZNAMIROWSKA

 

Klasa IV Tm (technik mechanik)

 

Wychowawca: Jerzy Chomątowski

 

1. Łukasz BAŃBUŁA

2. Rafał DOBROWOLSKI

3. Paweł FIUK

4. Piotr GURBAŁA

5. Paweł JACHEĆ

6. Krzysztof KOTARA

7. Rafał KRZYSZTAŁ

8. Kamil KUZIEMSKI

9. Mateusz KUZIEMSKI

10. Tomasz ŁUCZAK

11. Mateusz OBARA

12. Tadeusz OLANIN

13. Mateusz PARTYKA

14. Grzegorz PERUCKI

15. Jacek RUDKOWSKI

16. Przemysław RYBAK

17. Kamil STACHOWIAK

18. Łukasz STARCZYNOWSKI

19. Wojciech WRONA

20. Bartłomiej ZAJĄC

21. Marcin ZYGMUNT

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa II w (Wielozawodowa)

 

Wychowawca: Teresa Nowak

 

1. Sandra CIEŚLIK

2. Jacek DWORAK

3. Paweł GREGUŚ

4. Karolina KRAKOWSKA

5. Dominika MALEC

6. Michał MITAK

7. Jan PASTERNAK

8. Karolina PIĘTOŃ

9. Anna PLEŚNIAK

10. Kamil SŁOWIK

11. Beata SUCHODOLSKA

12. Marta SZUBA

13. Agnieszka TYRKA

14. Agata ZACIERKA

15. Justyna ZACIERKA

16. Marlena ZIELIŃSKA

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa III w ( wielozawodowa)

 

Wychowawca: Lucyna Kacała

 

1. Beata BILSKA

2. Damian JASNOS

3. Paweł KUBACKI

4. Dawid MAZUR

5. Paweł MITAK

6. Dawid MULLER

7. Mieczysław ORLOWSKI

8. Kamil PABIJAŃCZYK

9. Marcin PELC

10. Dawid SAWKA

11. Piotr SKRZYŃSKI

12. Grzegorz SZKRABKO

13. Piotr SZYMCZAK

14. Marek WĘDZICHA

 

 

ROCZNIK 2012

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

Klasa III

 

Wychowawca: Agnieszka Zarzycka

 

1. Magdalena CZEKAJ

2. Kamila DROZDOWSKA

3. Paulina DYKAS

4. Konrad FARYŚ

5. Julita GŁOWIAK

6. Wiktor GRADZIK

7. Aleksandra KOPCZYŃSKA

8. Joanna KSIĄDZYNA

9. Damian KUCHARSKI

10. Ewa LAPUSTYN

11. Katarzyna MACIOŁ

12. Patrycja MALINOWSKA

13. Anna OSIADACZ

14. Grzegorz PACAN

15. Katarzyna PIĄTKOWSKA

16. Marcin POPĘDA

17. Justyna RADECKA

18. Błażej REJNOWSKI

19. Przemysław ROZENBAJGER

20. Aneta RYBIN

21. Bartosz SIEMIENIEC

22. Natalia STRZAŁKOWSKA

23. Konrad SZWARC

24. Joanna WOLNY

25. Łukasz WOLNY

 

LICEUM PROFILOWANE

 

Klasa III Lp (ekonomiczno-administracyjne z edukacją policyjno-prawną)

 

Wychowawca: Mariusz Jaźwiec

 

1. Katarzyna BEKUS

2. Katarzyna BLICHARSKA

3. Tomasz BYCZEK

4. Żaneta ĆWIEK

5. Patrycja DAWIDOWICZ

6. Kacper DUDEK

7. Krzysztof FRANCIK

8. Ceylan GIERUS

9. Kamila GROSZEK

10. Karolina HERBUT

11. Mateusz JARZĄB

12. Marta JURCZAK

13. Mateusz KAZIUK

14. Aleksandra KOKOSZKA

15. Katarzyna KOŁODZIEJ

16. Paulina KUPCZAK

17. Agata KUŚNIERZ

18. Agnieszka LICZNER

19. Weronika LOREK

20. Artur LORENS

21. Magdalena PAJKIERT

22. Natalia PALIŃSKA

23. Daniel PAWEŁCZYK

24. Magdalena PRZYŚLAKIEWICZ

25. Janina RUDKOWSKA

26. Kinga SERAFIN

27. Dawid SMAGA

28. Kamil SZCZYPKOWSKI

29. Piotr ŚRODON

30. Magdalena WŁÓCZYK

 

TECHNIKUM

 

Klasa IV tg (organizacja usług gastronomicznych)

 

Wychowawca: Halina Czyż

 

1. Agata BAR

2. Paulina BOBOWSKA

3. Małgorzata CHROBOT

4. Patrycja CHROBOT

5. Natalia DZIAŁAK

6. Agnieszka FRĄTCZAK

7. Karolina GANCARZ

8. Justyna GÓRNIK

9. Ewelina GRABIEC

10. Magdalena ISKRA

11. Marlena KIWIOR

12. Kamila KRĘPA

13. Anna ŁUCZAK

14. Marzena PAPIŃSKA

15. Bartłomiej PIĄTKOWSKI

16. Beata POROSŁO

17. Aleksandra PROCHOŃ

18. Sylwia RYKIEL

19. Justyna STĘPIEŃ

20. Justyna SULIKOWSKA

21. Monika SZCZEPAŃSKA

22. Marta WOŹNIAK

23. Beata ZYGMUNT

 

Klasa IV Ti (technik informatyk)

 

Wychowawca: Małgorzata Noculak

 

1. Dominika BEDNARZ

2. Piotr BEDNARZ

3. Patryk BUCKI

4. Marcin CIECIERSKI

5. Mateusz DUDEK

6. Oktawian DUL

7. Katarzyna FOŁTA

8. Izabela GŁADZISZEWSKA

9. Sylwia GÓRNIAK

10. Miłosz KIEŁBASA

11. Jakub KOŁODZIEJ

12. Sylwester KOZŁOWSKI

13. Monika PAWLAK

14. Piotr PIETRUNIAK

15. Monika PIRAS

16. Tomasz SEKUTKOWSKI

17. Damian SŁOMNICKI

18. Sebastian SUDACKI

19. Marta SZCZYGIELSKA

20. Wojciech SZKOLARZ

21. Mateusz SZNAJDER

22. Krystian WILK

23. Konrad ZARZYCKI

 

Klasa IV Tm (technik mechanik)

 

Wychowawca: Adela Kawecka

 

1. Łukasz BANACH

2. Dawid DYMAŁA

3. Dominik DYRLAGA

4. Mateusz FUJARCZUK

5. Mariusz GAŁECKI

6. Krzysztof KĘDZIOR

7. Dariusz KOZIOŁ

8. Radosław KUBIK

9. Patryk ŁAGOWSKI

10. Kamil PIETRUSIÓW

11. Krzysztof PIORUN

12. Adrian PURZYŃSKI

13. Paweł SEWERYNIAK

14. Szymon SZMARAGOWSKI

15. Tomasz TUPEK

16. Józef ZAJĄC

17. Mateusz ZARZECZAŃSKI

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa II w (wielozawodowa)

 

Wychowawca: Alicja Kopczyńska

 

1. Przemysław BEDNARZ

2. Damian BUC

3. Krystian BUC

4. Dariusz GRABIEC

5. Marek GRUDZIEŃ

6. Ewa KRYCIŃSKA

7. Sławomir MATUSIAK

8. Daniel MIELECKI

9. Paulina NATKANIEC

10. Hubert SZOSTEK

11. Kamil SZYMAŃSKI

 

Klasa III w (wielozawodowa)

 

Wychowawca: Teresa Nowak

 

1. Łukasz GĄSIOR

2. Sylwia MĘŻYK

3. Artur TRACZ

4. Dawid WIŚNIEWSKI

5. Aleksandra ZAWALSKA

 

 

ROCZNIK 2013

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

Klasa III

 

Wychowawca: Katarzyna Rubys

 

1. Natalia AUGUSTYNIAK

2. Agata BEDNARZ

3. Klaudia CHASZCZEWICZ

4. Kamila CICHOWSKA

5. Agnieszka GRUBIZNA

6. Olimpiusz HYLA

7. Monika ISKARA

8. Aneta KARWA

9. Kamila KRAWCZYK

10. Rozyna LODHI

11. Agata MENDYK

12. Agata OSTROWSKA

13. Kamila PASTUSZCZAK

14. Alina PIĘTOŃ

15. Justyna PYCHA

16. Amanda SŁONINKA

17. Agnieszka SZCZEPAŃSKA

18. Edyta ŚMIGIELSKA

19. Daniela WAŚ

20. Karolina ZIÓŁKOWSKA

LICEUM PROFILOWANE

 

Klasa III Lp (ekonomiczno-administracyjne z edukacją policyjno-prawną)

 

Wychowawca: Jerzy Koprowski

 

1. Michał BUDNY

2. Joanna CZAJKA

3. Joanna CZEKAJ

4. Martyna DURAŁEK

5. Patrycja GRZELACZYK

6. Ewelina HABER

7. Patrycja JOPEK

8. Wiktoria KACZOR

9. Katarzyna KLICH

10. Justyna KOMAR

11. Patrycja KUDYBA

12. Klaudia LESZCZYŃSKA

13. Aneta LICZNER

14. Aleksandra MICHAŁOWICZ

15. Adrianna MUSIAŁ

16. Urszula NAWROCKA

17. Kamila PAWLAK

18. Agnieszka PIĄTKOWSKA

19. Patryk PIĄTKOWSKI

20. Patryk PIERÓG

21. Joanna PIŃCZUK

22. Alina PIWOWARCZYK

23. Mateusz PŁONKA

24. Ewa POTOCKA

25. Paulina PRUSKO

26. Kinga PRZYSZLAK

27. Iwona SIKORSKA

28. Korneliusz SKOWROŃSKI

29. Karolina SŁONKA

30. Paulina SYC

31. Jacek WĄŻ

32. Joanna WĘGLARCZYK

32. Radosław WITSANKO

33. Emilia ZIELONKA

 

TECHNIKUM

 

Klasa IV tg (organizacja usług gastronomicznych)

 

Wychowawca: Żaneta Dzidzic

 

1. Konstancja KLIŚ

2. Agata KOWALSKA

3. Kamil ŁAGOCKI

4. Ewelina ŁUKAWSKA

5. Krzysztof MĄKOSZA

6. Milena MGŁOSIEK

7. Monika MIKOSZ

8. Magdalena NIDZIŃSKA

9. Anna PASIONEK

10. Katarzyna PATER

11. Anna PFEIFER

12. Tomasz POLAK

13. Kamila PUCZYŃSKA

14. Dorota RAJCZAKOWSKA

15. Marlena RAPCIAK

16. Grzegorz STARCZYNOWSKI

17. Pamela TUTKAJ

18. Piotr ZAJĄC

 

Klasa IV Ti (technik informatyk )

 

Wychowawca: Beata Kwiecień

 

1. Paweł BOCZAR

2. Paweł GIZA

3. Karlos GÓRNIAK

4. Karolina GWIAZDOWSKA

5. Przemysław JĘDRZEJCZYK

6. Filip KAMYCZEK

7. Alina KOCERBA

8. Paweł KOZŁOWSKI

9. Piotr KUBIK

10. Marcin MAZURKIEWICZ

11. Maciej MICHALSKI

12. Izabela ORŁOWSKA

13. Kacper PAWLAK

14. Daniel PORĘBA

15. Karolina PUSTUŁKA

16. Tomasz SKRZYP

17. Łukasz STAŃCZYK

18. Marta ŚRODOŃ

19. Marcin ŚWIDZIŃSKI

20. Paweł TOKARUK

21. Kamil WAJDA

22. Jarosław WIŚNIEWSKI

23. Erwin WOJTASIK

 

Klasa IV Tmo (technik mechanik; technik ochrony środowiska)

 

Wychowawca: Elżbieta Siembida

 

1. Bartłomiej CZACZANOWSKI

2. Patryk FUJARCZUK

3. Łukasz GURTATOWSKI

4. Przemysław JUSZCZYSZYN

5. Krystian KOWALSKI

6. Mariusz KOZIOŁ

7. Przemysław ŁOPOKA

8. Piotr SMELA

9. Michał STAFANÓW

10. Tomasz ŚCISŁOWSKI

11. Mateusz WOJTAS

12. Maciej ZWOLIŃSKI

13. Malwina BAŃBULA

14. Mateusz CIUPIK

15. Paulina DIUPERO

16. Anna DROZDOWSKA

17. Martyna FARYNA

18. Kamila KROKOSZYŃSKA

19. Joanna KUBISZ

20. Tomasz SKWIRA

21. Natalia TETLA

22. Karolina WIŚNIEWSKA

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa II w (wielozawodowa)

 

Wychowawca: Jolanta Wolska

 

1. Monika CZACZANOWSKA

2. Katarzyna ĆWIEK

3. Bartosz ĆWIKŁA

4. Paweł FEDYSZYN

5. Szymon GRZELAK

6. Rafał KACZMARCZYK

7. Ewelina MIROWSKA

8. Mateusz PERUCKI

9. Marek ROMANOWSKI

10. Barbara RYNKA

11. Daniel STARTEK

12. Paula SURY

13. Agnieszka SZWARC

14. Marcin ZIELIŃSKI

 

Klasa III w (wielozawodowa)

 

Wychowawca: Alicja Kopczyńska

 

1. Łukasz BUSZKIEWICZ

2. Mariusz CZEREPAK

3. Damian FARAT

4. Rafał GÓRSKI

5. Daniel KUBISZ

6. Piotr LISOCKI

7. Dawid MACIEJCZYK

8. Marcin PORĘBA

9. Mateusz STEFANOWSKI

10. Paweł SZCZEPAŃSKI

 

 

ROCZNIK 2014

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

Klasa III

 

Wychowawca: Urszula Józwiszyn

 

1. Agata AUGUSTYN

2. Anna BEDNARZ

3. Justyna CICHOWSKA

4. Bartłomiej CZUCHNOWSKI

5. Adam DEMIDOWICZ

6. Katarzyna GRABIEC

7. Aleksander HYLA

8. Michał KOPCZYŃSKI

9. Ilona KORCHAN

10. Klaudia KOWALIK

11. Adam KRUK

12. Agnieszka KUCHARCZYK

13. Jagoda LIZIS

14. Angelika MAJKOWSKA

15. Agata MALESA

16. Dariusz MAZUR

17. Marta MIARA

18. Natalia MIKA

19. Gabriela OLCHOWA

20. Magdalena OSIADACZ

21. Marcin OSIADACZ

22. Agata PASTERNAK

23. Aleksandra PIETRUSIÓW

24. Łukasz SKOWROŃSKI

25. Iga SOKOŁOWSKA

26. Monika STAROŚCIAK

27. Ewa STOLAREK

28. Patrycja SZCZEPAŃSKA

29. Agata ŚWIDZIŃSKA

30. Dawid WAŚ

31. Michał ZAKRZECZKOWSKI

32. Łukasz ZAŃKO

 

LICEUM PROFILOWANE

 

Klasa III Lp (ekonomiczno-administracyjne z edukacją policyjno-prawną)

 

Wychowawca: Elżbieta Sobocińska

 

1. Aleksandra CHELICKA

2. Jakub CHMIELEWSKI

3. Dawid CIOS

4. Monika DUDEK

5. Monika GOMÓŁKA

6. Natalia ISKRA

7. Miłosz JASKULSKI

8. Kamila KOŁODZIEJ

9. Klaudia KUBASZEK

10. Kamil KWASIUK

11. Katarzyna NAHAJOWSKA

12. Paulina PIERŚCIONEK

13. Emilia PROKOPCZYK

14. Olga RYCHEL

15. Karolina SMUSZ

16. Janusz SOWIŃSKI

17. Przemysław STAROŃ

18. Agnieszka SYPEK

19. Barbara SZTUKA

20. Marta WILK

21. Monika WOŁOSZYN

22. Dorota ZACIERKA

 

TECHNIKUM

 

Klasa IV tg (organizacja usług gastronomicznych)

 

Wychowawca: Ewelina Dreszer

 

1. Karolina CHMIELOWSKA

2. Patryk CZARNOTA

3. Paulina DROZDOWSKA

4. Monika DUDZIEC

5. Daria FUJARCZUK

6. Monika GRELA

7. Marlena GURTATOWSKA

8. Paulina KAPUŚCIŃSKA

9. Klaudia MARKOWSKA

10. Paulina MAZURKIEWICZ

11. Justyna MOCHOCKA

12. Aleksandra NOWICKA

13. Katarzyna ORSZEWSKA

14. Agata PERUCKA

15. Anita PĘKALA

16. Marlena PIETRZYK

17. Jagoda PORĘBA

18. Barbara POROSŁO

19. Angelika PRADUŃ

20. Angelika PYZNAR

21. Natalia SIDOR

22. Elżbieta STASZEL

23. Jakub ŚWIDERSKI

24. Rafał TOROŃCZAK

 

Klasa IV Ti (technik informatyk)

 

Wychowawca: Ilona Borowska

 

1. Paweł ANTOS

2. Dawid BAŁUT

3. Marcin BANAŚ

4. Krzysztof BOBER

5. Maciej CHLEBICKI

6. Marcin CIELIŃSKI

7. Maciej DANICKI

8. Adam DOBROWOLSKI

9. Damian FIRGANG

10. Tomasz FIUTY

11. Daniel JAKUBISZYN

12. Aleksandra JANKOWSKA

13. Hubert KOSTIUK

14. Ines LOREK

15. Gabriela OSIADACZ

16. Piotr PAWLAK

17. Szymon PILARCZYK

18. Damian PLEŚNIAK

18. Paweł RABUSZKO

19. Michał SZABAT

20. Agnieszka SZKRABKO

21. Mateusz UŁAN

22. Mateusz Wojciech UŁAN

 

Klasa IV Tmo (technik mechanik; technik ochrony środowiska)

 

Wychowawca: Lucyna Kacała

 

1. Łukasz ADAMCZYK

2. Adrian BŁASIK

3. Patryk BOGUSZ

4. Krystian GANCARZ

5. Marcin KARKOS

6. Paweł KĘPKA

7. Tomasz PARTYKA

8. Ireneusz PŁYBAŃSKI

9. Piotr RAMA

10. Łukasz ROGOTOWICZ

11. Tomasz RUDKOWSKI

12. Arkadiusz WOŹNIAK

13. Andrzej ZABIJAK

14. Marcin ZWIJACZ

15. Aleksandra CHORĄŻYCZEWSKA

16. Sylwia KONOWALCZUK

17. Daria KWIT

18. Kornelia ŁOŚ

19. Szymon MITAK

20. Piotr MULARCZYK

21. Marta SKOTNICKA

22. Wioletta STACHURSKA

23. Patrycja SZKWAREK

24. Kamila SZYMCZAK

25. Wioletta WEZDECKA

26. Karolina WĘGLARZ

27. Katarzyna WYPYCH

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa III w (wielozawodowa)

 

Wychowawca: Jolanta Wolska

 

1. Iwona CIERPISZ

2. Arkadiusz GANCARZ

3. Alan KUBACKI

4. Mateusz MAKSYMISZYN

5. Dawid PASTUSIAK

6. Patryk SMAGA

7. Mateusz SZAREK

8. Dawid SZCZEPAŃSKI

9. Kamil WŁODARCZYK

 

 

ROCZNIK 2015

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

Klasa III LoA (akademickie)

 

Wychowawca: Agnieszka Zarzycka

 


1. Daniela AIBIN

2. Paweł BĄK

3. Iga BEZ

4. Seweryn BRACHOWSKI

5. Mikołaj DĄBEK

6. Weronika GURTATOWSKA

7. Natalia HERBUT

8. Katarzyna HOŁOWATY

9. Wioletta JAREMKO

10. Karolina KOCJAN

11. Aleksandra MADEJA

12. Justyna NAHAJLO

13. Klaudia PAJKIERT

14. Nikola POGWIZD

15. Agata PRUSZYŃSKA

16. Aleksandra PRZYCZYNA

17. Adrian RAJCZAKOWSKI

18. Aleksandra SOBCZUK

19. Anna SZEFLER

20. Aleksandra SZKOLARZ

21. Filip WEŁNA

22. Tomasz WIECHA

23. Aleksandra WOLAK

24. Jędrzej WOYCIECHOWSKI

25. Agata ZAJĄC

26. Agnieszka ZIELIŃSKA

 

Klasa III LoB (prawno – policyjne)

 

Wychowawca: Danuta Woyciechowska

 


1. Natalia ABELUNAS

2. Joanna BYRTEK

3. Marta CHOLEWA

4. Dawid CIŹLA

5. Barbara DŁUTOWSKA

6. Ewelina BOBRUCKA

7. Agnieszka FRĄCZEK

8. Grzegorz KUBICKI

9. Grzegorz KUZIŃSKI

10. Kamil MAJKOWSKI

11. Aleksandra MISIAK

12. Weronika OPACH

13. Patrycja PAZDUR

14. Klaudia POŚWIAT

15. Kamil RAK

16. Karolina TRACZ

17. Jolanta WOŹNIAK

18. Paulina ŻURAWSKA

19. Paulina ŻURYŃSKA

 

Klasa III LoC (pożarnicze z ratownictwem medycznym)

 

Wychowawca: Mariusz Jaźwiec

 


1. Arkadiusz CZERWIŃSKI

2. Wojciech DANICKI

3. Michał DASZKIEWICZ

4. Aleksandra DUMANOWSKA

5. Agata GOLEMO

6. Damian JASKULSKI

7. Dawid KUBAJ

8. Azam LODHI

9. Kamil MOKRZYCKI

10. Kamil OSTENDA

11. Patrycja PIETROŁAJ

12. Wojciech SIOŁEK

13. Kacper STELEBLAK

14. Karolina STÓŻEWSKA

15. Roksana UNGRAT

16. Karolina WITCZAK

 

TECHNIKUM

 

Klasa IV tgi (technik organizacji usług gastronomicznych; technik informatyk)

 

Wychowawca: Monika Wiecha

 

1. Barbara BLICHARSKA

2. Paweł KŁONOWSKI

3. Justyna KORCZAK

4. Magdalena KORCZAK

5. Kornelia MACYSZYN

6. Mateusz MISZKIEWICZ

7. Piotr MIZERA

8. Paulina OSTROWSKA

9. Karolina OŻGA

10. Karolina SOBKÓW

11. Natalia WRÓBEL

12. Sabina ZAJĄC

13. Magdalena ZIEMIASZEWSKA

14. Dariusz BUCZKOWSKI

15. Mateusz DUBIEL

16. Mateusz DURAŁEK

17. Patrycja GÓRNIAK

18. Tomasz JAROŃSKI

19. Kamil KILIAN

20. Mateusz KOCIURA

21. Sebastian KONOWALCZUK

22. Katarzyna KRZEWSKA

23. Łukasz KRZYWDA

24. Paweł MĘŻYK

25. Marek SOŁTYSIK

26. Łukasz ŚWIDZIŃSKI

27. Piotr TRADECKI

28. Jakub WYSPIAŃSKI

29. Patryk ZAJĄCTECHNIKUM

 

Klasa IV Tmo (technik mechanik; technik ochrony środowiska)

 

Wychowawca: Magdalena Kasprzyk

 

1. Adrian FUJARCZUK

2. Marcin GRACA

3. Tomasz JACHIMCZYK

4. Mariusz KACZMARSKI

5. Amadeusz KOKOSZKA

6. Marcin KUNECKI

7. Wojciech MRUCZEK

8. Jakub SARKOWICZ

9. Łukasz WITKOWSKI

10. Rafał WÓJCIK

11. Marta BEDNARZ

12. Kamila BEKUS

13. Aleksandra KOWALSKA

14. Sylwia KUCHARSKA

15. Justyna ŁACH

16. Kinga ORŁOWSKA

17. Aleksandra STANOWSKA

18. Anna SZYMAŃSKA

19. Klaudia TOKARZ

20. Alicja TRĘBACZ

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa II w (wielozawodowa)

 

Wychowawca: Jerzy Koprowski

 

1. Adam BARTCZYSZYN

2. Artur CICHECKI

3. Sylwia GURTATOWSKA

4. Michał JAJOR

5. Daria JUREK

6. Marcin KUBIK

7. Barbara LORENCIK

8. Mateusz ŁYSZKOWSKI

9. Rafał MALICKI

10. Krzysztof MATACZ

11. Katarzyna MIKOŁAJEWSKA

12. Bartosz PAZDAN

13. Patryk PINTAL

14. Roksana POCIK

15. Anna PODOLAK

16. Damian SAŁATA

17. Patryk STARŻYK

18. Katarzyna STOLARSKA

19. Damian STRUŻYŃSKI

20. Paweł SZAREK

21. Iwona SZEMPRUCH

22. Paweł SZYMCZYK

23. Krystian TWARDY

24. Sylwia WACHOL

 

Klasa III w (wielozawodowa)

 

Wychowawca: Ewa Masłowska

 

1. Damian BOJKO

2. Paweł DYBIKOWSKI

3. Mateusz DŻUMAK

4. Jan GERUS

5. Piotr JAROŃSKI

6. Adrian KULCZYCKI

7. Patryk MULLER

8. Tomasz PIETRZAK

9. Dagmara RECZEK

10. Honorata SAWKA

11. Błażej SKOWROŃSKI

12. Justyna SZEMPRUCH

13. Karolina WESOŁOWSKA

Magdalena Patrzyk
  • Paweł Nowak
  • Erasmus
  • Harmanice
  • Masfrost
  • Modernizacja kształcenia zawodowego
  • PNWM
  • Szkoła bez przemocy
  • Comenius
  • Szkoła z klasą
  • Szkoła współpracy
  • UP Wrocław
  • Uniwersytet wrocławski
  • PWSZ Nysa
  • Wiarygodna szkoła
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego, Wojska Polskiego 3, 57-220 Ziębice, pow. ząbkowicki, woj. dolnośląskie

projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij