Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Menu prawe
Treść główna
Dół strony
Tablica Ogłoszeń

- baner_2a.jpg

 

 

 

 

2006-2010

 

ABSOLWENCI SZKÓŁ ROCZNIK 2006-2010

 

ROCZNIK 2006

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Bednarska Kamila

2. Brzozowska Dorota

3. Cieślik Paulina

4. Golińska Marta

5. Kalinowska Katarzyna

6. Kamiński Jacek

7. Kaziuk Gabriela

8. Kociuba Jarosław

9. Kokoszka Natalia

10. Krzyżanowska Katarzyna

11. Kubarska Emila

12. Kwiecień Agnieszka

13. Larysz Bartłomiej

14. Lisek Tomasz

15. Majkowski Przemysław

16. Mruczek Anna

17. Nahajowski Krystian

18. Potuszyńska Natalia

19. Sajdak Marek

20. Salomon Kinga

21. Sopuch Patrycja

22. Stolarek Mariola

23. Szczepanska Justyna

24. Szwarc Kamila

25. Teclaw Michał

26. Żak Ewa

27. Cebulski Mateusz

28. Ciecierski Grzegorz

29. Dobrzański Paweł

30. Hupka Aleksandra

31. Jankowiak Jakub

32. Jasińska Marta

33. Junik Piotr

34. Karczewski Michał

35. Karpierz Dawid

36. Kliś Paweł

37. Kowalski Krzysztof

38. Król Marek

39. Krzuszcz Aneta

40. Kuziemski Damian

41. Kwiecień Paweł

42. Lach Tadeusz

43. Osiadacz Damian

44. Paszowski Tomasz

45. Pawłowicz Mateusz

46. Perucka Ewa

47. Pięta Marcin

48. Poplata Radosław

49. Rachwał Wiktoria

50. Ripa Justyna

51. Rybarkiewicz Mateusz

52. Słomnicki Adrian

53. Sobków Michał

54. Szarek Bartłomiej

55. Szarek Małgorzata

56. Szczygielska Joanna

57. Wiśniewski Tomasz

58. Woźniak Anna

59. Bednarski Piotr

60. Bocianowski Grzegorz

61. Brachowska Katarzyna

62. Cieślak Mateusz

63. Fiust Ewa

64. Gałecki Robert

65. Gębska Aleksandra

66. Jakób Piotr

67. Jasińska Kamila

68. Jelonek Jowita

69. Kloc Marcin

70. Korkoszynska Anna

71. Koroluk Dawid

72. Lewandowski Damian

73. Malinowska Justyna

74. Masłowski Marcin

75. Polak Kamil

76. Pustelnik Agnieszka

77. Sołtysik Paweł

78. Stasiów Piotr

79. Szczepańska Katarzyna

80. Szpak Grzegorz

81. Than Wojciech

82. Trepka Krzysztof

83. Zając Dominika

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

Klasa III

 

Wychowawca: Elżbieta Siembida

 

1. Zuzanna AUGUSTYNIAK

2. Iwona BARWIOŁEK

3. Angelika BOCHNIAK

4. Damian CZEKAJ

5. Katarzyna CZERWIŃSKA

6. Mirela GALIK

7. Aleksandra GOLEMO

8. Anna GOŁASZEWSKA

9. Marcin GOŁĘBIOWSKI

10. Piotr JANKOWSKI

11. Mariusz KRZYŻANOWSKI

12. Beata MARCZEWSKA

13. Dawid MATUSZEWSKI

14. Dorota PŁAWUCKA

15. Dorota PASIONEK

16. Kamil PAWLICA

17. Marta POPIEL

18. Mariusz SMORZYK

19. Monika SMORZYK

20. Grzegorz STOLARCZYK

21. Justyna SZOSTEK

22. Anna WITKOWSKA

23. Anna WRONKA

24. Joanna ZERBOK

 

 

LICEUM PROFILOWANE

 

Klasa III (Liceum ekonomiczno-administracyjne)

 

Wychowawca: Małgorzata Koprowska

 

1. Beata ANDREASIK

2. Kamila BEDNARZ

3. Katarzyna BEJM

4. Alicja BŁACHUTA

5. Marzena BRZOZOWSKA

6. Mariola CHROBOT

7. Grażyna CZERWIŃSKA

8. Maciej DĘBICKI

9. Marta GRUBIZNA

10. Wioletta KONIECZNA

11. Aleksandra KOTYNIA

12. Daniel KUBIK

13. Bartosz KUCHARSKI

14. Beata MAZURKIEWICZ

15. Adrian MIROWSKI

16. Lucyna NOWAK

17. Mateusz ORZECHOWSKI

18. Anna SKWAREK

19. Michał STASZEWSKI

20. Katarzyna SZEWCZENKO

21. Kamila SZEWCZYK

22. Anna WÓJCIK

23. Maria ZARZECZNA

 

LICEUM PROFILOWANE

 

III (Liceum usługowo-gospodarcze)

 

Wychowawca: Halina Czyż

 

1. Dorota BILIŃSKA

2. Agnieszka BUCKA

3. Paweł CZIL

4. Aneta CZYŻEWSKA

5. Weronika DĄBROWSKA

6. Marlena EIZELT

7. Błażej GALIK

8. Alicja GANCARZ

9. Fabian GÓRNIAK

10. Karolina CHAJDUCZEK

11. Dorota JANIKOWSKA

12. Marlena KORKOSZYŃSKA

13. Seweryn KOWALICKI

14. Krystian KREMPA

15. Adam KWIATKOWSKI

16. Michał LASKOWSKI

17. Krzysztof MARYNOWICZ

18. Kamil PAWLAK

19. Mateusz PIEPRZYK

20. Marcin STOLAREK

21. Łukasz SZOT

22. Izabela SZYDŁOWSKA

23. Patrycja ŚCIBISZ

24. Ewelina ŚLIWA

25. Ilona ZOŃ

 

TECHNIKUM MECHANICZNE

 

Klasa V

 

Wychowawca: Stanisława Ryll

 

1. Tomasz BLICHARSKI

2. Łukasz CIUPA

3. Fabian FITAK

4. Tomasz JAWORSKI

5. Krzysztof KINASZ

6. Mariusz KORNACKI

7. Łukasz KOWALSKI

8. Adam KUŚNIERCZYK

9. Arkadiusz NYCZ

10. Sylwester PIETRUNIAK

11. Mariusz PRZYSZLAK

12. Sylwester SOŁOMONIUK

13. Daniel SOSNOWSKI

14. Przemysław STEFANÓW

 

 

ROCZNIK 2007

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Bilińska Paulina

2. Caputa Sara

3. Chorążyczewska Marta

4. Cisakowska Kamila

5. Czernecka Agnieszka

6. Dąbrowska Małgorzata

7. Gawrońska Joanna

8. Golemo Agata

9. Grzelaczyk Justyna

10. Konieczna Małgorzata

11. Korytowska Anna

12. Kowalik Magdalena

13. Kozakiewicz Martyna

14. Kozioł Maciej

15. Kraczkowska Agata

16. Krawczyk Beata

17. Napora Katarzyna

18. Oborska Katarzyna

19. Paszowska Monika

20. Sawicz Agata

21. Sobieraj Kamila

22. Stasiowska Marta

23. Stepek Piotr

24. Szczepanowski Jakub

25. Szczepańczuk Anna

39. Warciak Dawid

40. Wilkosz Błażej

41. Witkowska Aleksandra

42. Wolska Karina

43. Zapotoczna Agata

44. Zarzycka Martyna

45. Chopcian Szymon

46. Chrzanowska Marta

47. Cygan Marta

48. Deka Dagmara

49. Gaik Jacek

50. Gładziszewska Kinga

51. Jędrychowski Thomas

52. Józwiszyn Izabela

53. Karczewska Iwona

54. Kasprzyk Anna

55. Kołat Łukasz

56. Komański Dariusz

57. Kopciński Mateusz

58. Kowalczyk Piotr

59. Kozakiewicz Maciej

60. Krzyżanowski Marcin

61. Mateńczuk Agnieszka

62. Morawiec Konrad

63. Nadrowska Kamila

64. Nowak Wojciech

65. Poplata Daniel

66. Sauermann Magdalena

67. Smyczyński Tomasz

68. Szałobryt Katarzyna

69. Talarczyk Łukasz

70. Warciak Agnieszka

71. Buczkowski Michał

72. Drozd Joanna

73. Duszak Kamila

74. Fatyga Patrycja

75. Gołębiowski Patryk

76. Jajor Katarzyna

77. Junik Łukasz

78. Kania Dawid

79. Kosiedowski Stanisław

80. Kozłowski Piotr

81. Kraczkowska Nikola

82. Kubik Ewa

83. Kupczak Grzegorz

84. Listwan Karolina

85. Napieraj Krzysztof

86. Pająk Karolina

87. Palmowski Przemysław

88. Pogoda Izabela

89. Rak Maciej

90. Sołtysik Łukasz

91. Szydłowska Magdalena

92. Środoń Roksana

93. Torba Arkadiusz

94. Trepka Paweł

95. Wolińska Maria

96. Wolska Joanna

97. Wójcicki Michał

98. Wójcicki Wiktor

99. Zając Aleksandra

100. Zając Julia

101. Zańko Paweł

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

Klasa III

 

Wychowawca: Agata Sobków

 

1. Amelia ANDRZEJÓW

2. Dagmara BAR

3. Iwona BOCZAR

4. Zuzanna BRYJAK

5. Agata DROZDOWSKA

6. Marlena GANCARZ

7. Ewelina GIERUS

8. Piotr HYTKOWSKI

9. Agnieszka KARPIŃSKA

10. Marta KOMAŃSKA

11. Kamila KUBIK

12. Jeremiasz MANAJ

13. Edyta MIKA

14. Anna PIORUN

15. Marlena PLEŚNIAK

16. Agata POPIEL

17. Aleksandra RĄCZKA

18. Iwona ROGOTOWICZ

19. Żaneta SĘK

20. Konrad SKOWRONEK

21. Michał SŁAWIEC

22. Kamila SZULIN

23. Sylwester SZYMAŃSKI

24. Magdalena WYTWER

25. Marcin ZAWARYŃSKI

LICEUM PROFILOWANE

 

Klasa III (Liceum ekonomiczno-administracyjne)

 

Wychowawca: Elżbieta Łojowska

 

1. Agata BAŁDYS

2. Monika BITNER

3. Kamila CHORĄŻYCZEWSKA

4. Tomasz CHRUŚCIEL

5. Agnieszka DZIESIŃSKA

6. Ewelina FLADER

7. Wioletta GACH

8. Anna GALACKA

9. Patryk JACYSZYN

10. Adam JUSZCZAK

11. Roksana KALIKA

12. Andrzej KAMIŃSKI

13. Agata KIELAWA

14. Sebastian KOSTECKI

15. Bernadetta KREMPA

16. Teresa LATO

17. Ewelina ŁAZEBNA

18. Monika ŁAZEBNA

19. Justyna ŁYSOŃ

20. Anna NEYMAN

21. Agnieszka RELIGA

22. Mariusz RÓŻAŃSKI

23. Anna SŁOWIK

24. Paweł SOBÓL

25. Aneta WALICZEK

26. Sylwia WESOŁA

27. Urszula WISŁA

28. Izabela WOŹNIAK

 

LICEUM PROFILOWANE

 

Klasa III (Liceum usługowo-gospodarcze)

 

Wychowawca: Emilia Mituła

 

1. Marcin BYKOWSKI

2. Olga CIEŚLIK

3. Marzena CIĘŻAREK

4. Natalia DANIELAK

5. Mariola FIUK

6. Daniel GURBAŁA

7. Patrycja KOŁODYŃSKA

8. Wioleta KSIĄŻEK

9. Anna KUZARA

10. Joanna MITAK

11. Kamila OGRODNIK

12. Maria PABICH

13. Angelika PAWLAK

14. Sebastian PAWLICA

15. Marta PIETRUNIAK

16. Marzena PORCZAK

17. Andrzej PRAŻMOWSKI

18. Monika RYBIN

19. Alan SOWIŃSKI

20. Marta ŚCIBOROWSKA

21. Damian WASZKIEWICZ

22. Daniel WÓJCIK

 

TECHNIKUM EKONOMICZNE

 

Klasa V (Technik ekonomista)

 

Wychowawca: Jadwiga Mularczyk

 

1. Piotr DERLAGA

2. Marcin DUMANOWSKI

3. Andrzej DZIEMIEŃCZUK

4. Jakub FREUDORFER

5. Paweł GALIK

6. Damian GONCERZ

7. Adrian JĘDRYSZEK

8. Adrian KALISZEWSKI

9. Piotr KRĘPA

10. Bartłomiej KUCIA

11. Piotr LANKOCZ

12. Piotr MARGOSZCZYN

13. Paweł OLCHOWY

14. Krzysztof PATER

15. Krzysztof PIETRUNIAK

16. Marcin PIETRUNIAK

17. Dariusz RACZEK

18. Jan SKOTNICKI

19. Mariusz SOWA

20. Daniel STEFANÓW

21. Mariusz SZCZEPAŃSKI

22. Leon SZMARAGOWSKI

23. Mariusz URBANIAK

24. Przemysław WISNIEWSKI

25. Maciej WOLSKI

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa III w 

 

Wychowawca: Teresa Nowak

 

1. Piotr BOCIANOWSKI

2. Patryk CZEREPAK

3. Dawid CZARNOTA

4. Stanisław DACKO

5. Andrzej GWÓŹDŹ

6. Maciej HERBUT

7. Damian ŁOPOKA

8. Marcin OLEJNIK

9. Kamil RĘKAWIK

10. Janusz SZCZEPAŃSKI

11. Jacek ŚWIDZIŃSKI

 

 

ROCZNIK 2008

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Banach Monika

2. Budna Magdalena

3. Elbert Wojciech

4. Gałwa Sylwia

5. Głowacki Jaromir

6. Hajnowska Agata

7. Herbut Agnieszka

8. Jurczak Agata

9. Lisowska Joanna

10. Łach Adrianna

11. Łach Marcin

12. Łyłysz Agnieszka

13. Matkowska Agata

14. Pięta Barbara

15. Przyszlak Ewa

16. Rachwał Marlena

17. Romanów Agnieszka

18. Skotnicka Sylwia

19. Słowik Dorota

20. Skowron Sylwia

21. Szkrabko Kamila

22. Syrek Katarzyna

23. Świdziński Kamil

24. Trybek Joanna

25. Woźniak Alicja

26. Znamirowska Paulina

27. Bednarz Katarzyna

28. Buczkowska Agata

29. Dębiński Piotr

30. Dobrucki Damian

31. Grodziska Małgorzata

32. Grzeszczyk Joanna

33. Hajduk Łukasz

34. Karwacka Aneta

35. Kotara Karolina

36. Kozłowski Łukasz

37. Kozłowski Michał

38. Lankocz Paweł

39. Orłowski Michał

40. Oślizło Michał

41. Pająk Kamil

42. Pławucka Magdalena

43. Rudnicka Joanna

44. Sala Łukasz

45. Sudacka Dominika

46. Synow Hubert

47. Szempruch Tomasz

48. Talarczyk Aneta

49. Wartecki Mateusz

50. Aftyka Agnieszka

51. Bałut Damian

52. Blicharska Małgorzata

53. Buczkowski Łukasz

54. Fliszkiewicz Emilia

55. Gołdyś Weronika

56. Jankowski Piotr

57. Jankowski Robert

58. Jaroszek Jarosław

59. Kamyczek Ada

60. Kwaśniewska Joanna

61. Kwiecień Bernard

62. Makuła Wojciech

63. Nahajowski Grzegorz

64. Natanek Anna

65. Pałys Justyna

66. Przybył Andrzej

67. Sobol Wojciech

68. Szaro Barbara

69. Szczepańska Marta

70. Synow Dorota

71. Wawrzyniak Sandra

72. Witkowska Agata

73. Zając Magdalena

74. Zańko Agata

75. Zańko Dorota

 

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

Klasa III

 

Wychowawca: Beata Kwiecień

 

1. Emilia CEBULA

2. Sylwia CICHOWSKA

3. Dariusz DEREŃ

4. Anna DOLIŃSKA

5. Ewa DOLIŃSKA

6. Emil FATYGA

7. Tomasz GIURG

8. Alan GORCZYŃSKI

9. Marcin GREGUŚ

10. Piotr JABŁOŃSKI

11. Katarzyna JANKOWSKA

12. Adrian JARZĄB

13. Sylwia KUCHARSKA

14. Anna LICZNER

15. Emilia MARZEC

16. Monika NAZIM

17. Tomasz PALUCH

18. Grzegorz POLAK

19. Mariola POPIEL

20. Agnieszka POPOWICZ

21. Katarzyna RUDKOWSKA

22. Katarzyna STADNICKA

23. Damian ŚCIBOROWSKI

24. Paweł TYMKÓW

25. Kamil WIŚNIEWSKI

26. Małgorzata ZACHURA

27. Anna ZACIERKA

28. Gabriela ZAJĄC

29. Kina ŻAK

 

 

LICEUM PROFILOWANE

 

Klasa III (Liceum ekonomiczno-administracyjne)

 

Wychowawca: Mariusz Szpilarewicz

 

1. Maria BANDURA

2. Jarosław BUCZKOWSKI

3. Paulina CENDROWICZ

4. Przemysław DERKACZ

5. Marzena GÓRSKA

6. Paweł GÓRSKI

7. Monika GRABIEC

8. Łukasz JACHEĆ

9. Mateusz JUSZCZYSZYN

10. Marzena KOWALICKA

11. Patrycja KRZYSZOWSKA

12. Urszula KRZYSZOWSKA

13. Artur MŁYNARSKI

14. Martyna OSTROWSKA

15. Anna PIGIEŁ

16. Amelia RUDZKA

17. Sylwia RYBIN

18. Patryk SMELA

19. Ewelina STACHOWIAK

20. Dorota SZAREK

21. Marcela ŚWIERCZ

22. Błażej TYRKA

23. Weronika WILK

 

LICEUM PROFILOWANE

 

Klasa III (Liceum usługowo-gospodarcze)

 

Wychowawca: Lucyna Kacała

 

1. Tomasz ADAMCZEWSKI

2. Jolanta BETKA

3. Agnieszka BORKOWSKA

4. Marzena CZEREPAK

5. Wojciech DRYK

6. Grzegorz DUDEK

7. Edyta GÓRA

8. Małgorzata JÓZWISZYN

9. Marta KALECKA

10. Marta MARTYN

11. Justyna MATEŃCZUK

12. Weronika PARAPURA

13. Aneta PINTAL

14. Anna POROSŁO

15. Magdalena ZARZECZNA

16. Barbara ZATYLNA

 

TECHNIKUM MECHANICZNE

 

Klasa V

 

Wychowawca: Grzegorz Noculak

 

1. Adrian BAUMEL

2. Jarosław CHOMYCZ

3. Tomasz CIUPA

4. Michał CZERWIŃSKI

5. Grzegorz DZIWENKO

6. Remigiusz GACIA

7. Mateusz GRABIEC

8. Patryk KALIKA

9. Mariusz KUŚ

10. Marcin NICPOŃ

11. Mariusz OSIADACZ

12. Piotr PARAPURA

13. Krzysztof RUDKOWSKI

14. Łukasz SEKUŁA

15. Sebastian SIKORSKI

16. Władysław STEFANÓW

17. Stanisław ZAJĄC

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa III w 

 

Wychowawca: Teresa Nowak

 

1. Piotr

 

 

ROCZNIK 2009

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Antas Natalia

2. Begierska Katarzyna

3. Bilińska Kamila

4. Błaszczyk Ewelina

5. Bodanko Żaneta

6. Chałupa Joanna

7. Chałupa Mateusz

8. Chaszczewicz Marcin

9. Ciochoń Anna

10. Górniak Angela

11. Grzelaczyk Marta

12. Hajduk Magdalena

13. Hołowaty Anna

14. Kucharska Aneta

15. Kulin Katarzyna

16. Kwiecień Mateusz

17. Łach Sandra

18. Malec Sebastian

19. Mężyk Justyna

20. Ramuś Katarzyna

21. Smela Elżbieta

22. Sobolewska Iwona

23. Stachnik Agata

24. Sutor Dawid

25. Szyszkowska Agata

26. Trawa Donata

27. Ułan Aneta

28. Buczko Tomasz

29. Dawidowicz Angelika

30. Dąbrowski Michał

31. Dumanowska Anna

32. Dumanowska Maria

33. Franczak Katarzyna

34. Grudzień Anna

35. Grudzień Jarosław

36. Harasimowicz Paweł

37. Janik Małgorzata

38. Jankowiak Michał

39. Józwiszyn Aleksandra

40. Kaziuk Małgorzta

41. Kędzierska Agata

42. Kiraga Tomasz

43. Kotkowska Ewelina

44. Kozłowska Aneta

45. Krzyżaniak Tymoteusz

46. Kuś Agnieszka

47. Litak Kamil

48. Malicka Marta

49. Okaj Mateusz

50. Pasternak Alina

51. Pocik Sybilla

52. Siołek Karolina

53. Spytek Anna

54. Supruniuk Jakub

55. Syrek Jarosław

56. Szrejder Krzysztof

57. Szwarc Roksana

58. Talarczyk Marcin

59. Wójcik Aleksandra

 

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

Klasa III

 

Wychowawca: Elżbieta Siembida

 

1. Joanna CIEŚLA

2. Sara DUSZAK

3. Łukasz EJZENHART

4. Norman GAŁADYK

5. Kamil GOSEK

6. Anna GRZĄDKOWSKA

7. Damian GURTATOWSKI

8. Grzegorz IZDEBSKI

9. Ramona KALIKA

10. Dariusz KROCZAK

11. Aleksandra KUNDYK

12. Izabela MIREK

13. Marzena MIREK

14. Paweł NAWROT

15. Miłosz NIDZIŃSKI

16. Jakub NIEMCZYK

17. Patryk OCHAŁ

18. Agnieszka ORŁOWSKA

19. Artur OSIŃSKI

20. Agata PRZYSZLAKIEWICZ

21. Klaudia SKOWRONEK

22. Rafał SMORĘDA

23. Damian ŚCIBISZ

24. Anna ŚLEDŹ

25. Paulina TRAWA

 

 

 

LICEUM PROFILOWANE

 

Klasa III (Liceum usługowo-gospodarcze)

 

Wychowawca: Jolanta Wolska

 

1. Wojciech BORECKI

2. Monika CHROBOT

3. Kamila GREGOREK

4. Agnieszka HOJDA

5. Malwina KASZOWICZ

6. Agata KONIK

7. Dorota KONIK

8. Michał KUBIK

9. Sebastian KUBIK

10. Dorota ŁUKAWSKA

11. Sylwia ŁUKAWSKA

12. Emilia MENDYK

13. Anna MORAWSKA

14. Damian NAZAR

15. Małgorzata PATER

16. Katarzyna POROSŁO

17. Marta PRUSZYŃSKA

18. Patrycja SIENKOWSKA

19. Katarzyna SOKOLSKA

20. Bartosz ŚWIDZIŃSKI

21. Mateusz ZIELIŃSKI

22. Marcin FILIPIAK

 

TECHNIKUM MECHANICZNE

 

Klasa IV

 

Wychowawca: Mariusz Jaźwiec

 

1. Michał DEKO

2. Tomasz GERYS

3. Wojciech HYLA

4. Michał JURKOWSKI

5. Łukasz KOSTRZEWSKI

6. Tomasz KRĘPA

7. Bartłomiej KRZYSZTAŁ

8. Konrad LESZCZYŃSKI

9. Piotr NASTAGA

10. Sebastian NATKANIEC

11. Tomasz PAJESTKA

12. Daniel PIPIAK

13. Paweł PRUSZKO

14. Adrian WASZKIEWICZ

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa III w 

 

Wychowawca: Alicja Kopczyńska

 

1. Jan BILSKI

2. Wiktor BAGIŃSKI

3. Paweł DAWIDOWICZ

4. Kamil DEC

5. Damian FUJARCZUK

6. Marcin KRYCIŃSKI

7. Dariusz KRZYSZCZ

8. Bartosz MAZUR

9. Paweł STRUTYŃSKI

10. Damian ŚRODOŃ

 

 

ROCZNIK 2010

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Antos Katarzyna

2. Augustyn Katarzyna

3. Doroz Katarzyna

4. Drażba Agnieszka

5. Karolina Gąsior

6. Głowacka Iga

7. Gradowska Paulina

8. Hendzel Dominika

9. Jaworski Paweł

10. Jędrychowska Nikoletta

11. Kryczkowska Marlena

12. Kubisz Angela

13. Marzec Katarzyna

14. Pawłowska Sabina

15. Rakuzy Mateusz

16. Rączka Przemysław

17. Ripa Dagmara

18. Słoma Agata

19. Sobków Carolina

20. Szyszkowska Marietta

21. Till Magdalena

22. Widziak Jagoda

23. Zawiślak Justyna

24. Bira Waldemar

25. Bubniewicz Aleksandra

26. Ciochoń Damian

27. Dębińska Katarzyna

28. Dubaniowska Paulina

29. Dygas Ewa

30. Filipek Arkadiusz

31. Jankowski Grzegorz

32. Karwa Agnieszka

33. Kazimierczuk Klaudia

34. Kłak Małgorzata

35. Kozłowska Patrycja

36. Kusz Mateusz

37. Lisek Radosław

38. Mocny Tomasz

39. Osiecki Mateusz

40. Pawłowicz Paulina

41. Peglau Aleksandra

42. Petronecki Bartosz

43. Przybytek Karolina

44. Rygucka Angelika

45. Rzeszowska Patrycja

46. Siwek Michał

47. Szwarc Patrycja

48. Temczyńska Sylwia

49. Tutaj Dominika

50. Kwiatkowski Przemysław

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

Klasa III

 

Wychowawca: Jerzy Koprowski

 

1. Martyna BETKA

2. Aneta BRASZKA

3. Piotr CIEŚLAK

4. Alicja DASZKIEWICZ

5. Monika GOŁĘBIOWSKA

6. Anna KOCJAN

7. Agata NIDZIŃSKA

8. Kamila OSZUST

9. Żaneta PALIŃSKA

10. Iga PRUCNAL

11. Justyna SPRINGER

12. Justyna STADNICKA

13. Natalia SZABŁOWSKA

14. Katarzyna SZAŁOBRYT

15. Elwira TOKARUK

16. Mateusz TRĘBACZ

17. Katarzyna TUPEK

18. Beata WUJDA

19. Wojciech ZARZECZNY

20. Katarzyna ZYCH

21. Natalia ŻUKOWSKA

 

 

TECHNIKUM EKONOMICZNE

 

Klasa V

 

Wychowawca: Małgorzata Koprowska

 

1. Marzena AIBIN

2. Łukasz BAR

3. Paulina CZAJKOWSKA

4. Łukasz CZECH

5. Łukasz DUDEK

6. Kamila GIZA

7. Edyta KARCZEWSKA

8. Angelika KLIŚ

9. Łukasz KOCERBA

10. Magdalena RÓŻAŃSKA

11. Weronika KSIĄŻEK

12. Agata ŁAZARZ

13. Renata ŁEBSKA

14. Anna NICPOŃ

15. Marcin PALUCH

16. Aneta ROGOTOWICZ

17. Dawid STATKIEWICZ

18. Tomasz ZWOLIŃSKI

 

TECHNIKUM MECHANICZNE

 

KLASA V

 

Wychowawca: Bogusław Galik

 

1. Maciej BOCIANOWSKI

2. Mateusz CIUPA

3. Mateusz DROŻDŻ

4. Przemysław GÓRNIAK

5. Kamil GRUDZIEŃ

6. Michał JUSZCZYSZYN

7. Szymon KOŁODZIEJ

8. Krystian KUZIEMSKI

9. Roland MICHALIK

10. Mateusz MULARCZYK

11. Rafał PRZYSZLAK

12. Grzegorz SURY

13. Przemysław SZULIN

14. Kamil WOJCIECHOWSKI

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa II (Kucharz małej gastronomii)

 

Wychowawca: Ewa Masłowska

 

1. Łukasz BABICKI

2. Paweł BARTELAK

3. Michał BASIURSKI

4. Magdalena CHOMYCZ

5. Artur DUDZIEC

6. Kamila KARWA

7. Dariusz ŁYSOŃ

8. Joanna MAZUR

9. Marta MORAWIEC

10. Anita PĘKALA

11. Łukasz SIWEK

12. Natalia TOMCZYK

13. Klaudia WOJTAŚ

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa III (Klasa wielozawodowa)

 

Wychowawca: Lucyna Kacała

 

1. Dawid BEDNARSKI

2. Bartłomiej BŁONIARZ

3. Krzysztof BOCZAR

4. Piotr CIEMPKA

5. Sebastian DEMCZUK

6. Mateusz DROZD

7. Mateusz GRABOWSKI

8. Adrian HARHALA

9. Maciej JURKOWSKI

10. Rafał KUCHARSKI

11. Karol KWIATKOWSKI

12. Kamil MAKSYMISZYN

13. Tomasz MALMON

14. Daniel MICHALSKI

15. Krzysztof MITAK

16. Sebastian PLEŚNIAK

17. Patryk POGODA

18. Daniel PRADUŃ

19. Dawid PRADUŃ

20. Wojciech SIENKOWSKI

21. Bartłomiej SZAREK

22. Paweł TREMBACZ

23. Radosław WANDYCZ

24. Marcin WIŚNIEWSKI

 

 

Magdalena Patrzyk
  • Paweł Nowak
  • Erasmus
  • Harmanice
  • Masfrost
  • Modernizacja kształcenia zawodowego
  • PNWM
  • Szkoła bez przemocy
  • Comenius
  • Szkoła z klasą
  • Szkoła współpracy
  • UP Wrocław
  • Uniwersytet wrocławski
  • PWSZ Nysa
  • Wiarygodna szkoła
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego, Wojska Polskiego 3, 57-220 Ziębice, pow. ząbkowicki, woj. dolnośląskie

projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij