Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Menu prawe
Treść główna
Dół strony
Tablica Ogłoszeń

- baner_2a.jpg

 

 

 

 

2001-2005

 

ABSOLWENCI SZKÓŁ ROCZNIK 2001-2005

 

 

ROCZNIK 2001

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Adamek Sławomir

2. Andrzejów Bartłomiej

3. Banaś Bartłomiej

4. Blicharski Krzysztof

5. Boczar Ewelina

6. Budakowska Katarzyna

7. Chorążak Grzegorz

8. Ciecierska Agnieszka

9. Cieslak Mirosław

10. Dąbrowski Wiktor

11. Dąbska Ludwika

12. Deka Tomasz

13. Domaradzka Małgorzata

14. Dubiel Ewelina

15. Gach Agnieszka

16. Gach Katarzyna

17. Galik Patrycja

18. Gawrońska Agnieszka

19. Grodzicka Stanisława

20. Gruszka Natalia

21. Grzesik Magdalena

22. Helon Marta

23. Herbut Edyta

24. Ignaczewski Krzysztof

25. Konicka Ewa

26. Korkoszynska Renata

27. Kucharski Marek

28. Kuduk Radosław

29. Kupczak Ewa

30. Kurant Magdalena

31. Kutwiński Paweł

32. Lesisz Bartłomiej

33. Lisiecka Marta

34. Litak Katarzyna

35. Łyłysz Małgorzata

36. Łoś Joanna

37. Łysoń Aleksandra

38. Magdziarz Marta

39. Majewska Monika

40. Małczak Agnieszka

41. Masłowska Małgorzata

42. Mazur Alicja

43. Mendyk Dominik

44. Mordko Adam

45. Mroczka Agata

46. Niciejewska Jolanta

47. Pawlica Honorata

48. Piątkowski Wojciech

49. Pietrzyk Marcin

50. Piękoś Wojciech

51. Piwowarczyk Agnieszka

52. Podgórska Aneta

53. Pruszko Justyna

54. Rogalska Katarzyna

55. Rogowska Agnieszka

56. Rudkowska Anna

57. Rymsza Agnieszka

58. Rzepka Tomasz

59. Sawicka Sylwia

60. Sawicz Kamila

61. Starczynowski Tomasz

62. Stasiowska Joanna

63. Stojanowski Michał

64. Sury Łukasz

65. Szpak Paweł

66. Tomczyk Monika

67. Trzcieliński Tomasz

68. Tyrka Honorata

69. Tysowska Agata

70. Walczak Alina

71. Wozniak Magdalena

72. Wójcik Anna

73. Wójcik Magdalena

74. Zańko Beata

75. Zapotoczny Łukasz

76. Zaręba Emilia

77. Zerbok Anna

78. Zioła Wojciech

79. Zwoliński Tomasz

 

LICEUM EKONOMICZNE

 

Klasa IV Le (Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw)

 

1. Adamczyk Wiktor

2. Baranowska Justyna

3. Caputa Roksana

4. Chbrzyk Radosław

5. Fiust Piotr

6. Gach Edyta

7. Gąsior Damian

8. Gwóźdź Jolanta

9. Jaworski Jacek

10. Jaworski Jarosław

11. Kępa Krzysztof

12. Korcha Ireneusz

13. Kruczek Małgorzata

14. Lusa Tomasz

15. Łaciak Katarzyna

16. Matacz Marcin

17. Nieścior Kamila

18. Pogoda Przemysław

19. Radziszewski Bartosz

20. Rakus Rafał

21. Respekta Krzysztof

22. Soból Agnieszka

23. Sopuch Alicja

24. Sopuch (Mazur) Sylwia

25. Szczepański Piotr

26. Szpala Andrzej

27. Waś Barbara

28. Żebrowska Izabela

 

LICEUM EKONOMICZNE

 

Klasa IV Ler (Rachunkowość i rynek rolny)

 

1. Bykowska Ewelina

2. Ciurysek Piotr

3. Chmielewska Katarzyna

4. Domaradzki Paweł

5. Franczyszyn Anna

6. Helon (Czarnecka) Dorota

7. Jacyszyn Edyta

8. Kępa Monika

9. Konior Joanna

10. Kruk Ewelina

11. Kuziemska Aneta

12. Kuziemska Marzena

13. Luft Edyta

14. Niełacna Elżbieta

15. Orłowska Magdalena

16. Pajda Anna

17. Pajda Małgorzata

18. Pawlak Marcin

19. Piekarski Artur

20. Porosło Renata

21. Rajkowska Aneta

22. Smela Lucyna

23. Stasiów Justyna

24. Stróżewska Aurelia

25. Suszek Marta

26. Sypień Piotr

27. Szałobryt Sebastian

28. Szkrabko Edyta

29. Ślęzak Noemi

30. Tyrka Sylwia

31. Walkarz Barbara

32. Wesołowska Anna

 

LICEUM ZAWODOWE

 

Klasa IV Lz (Sprzedawca magazynier)

 

1. Aibin Małgorzata

2. Bagiński Piotr

3. Bariasz Magdalena

4. Batog Ewelina

5. Bednarczyk Karolina

6. Bereźnicka Izabela

7. Cichy Barbara

8. Cierpisz Anna

9. Gąsior Anna

10. Jackowiak Anna

11. Jędryszek Anna

12. Kasprzyk Justyna

13. Kisiel Katarzyna

14. Kluczna Agnieszka

15. Kornecka Marzena

16. Łaś Marta

17. Łazarz (Wojtiuk) Katarzyna

18. Nóżka Anna

19. Rożek Joanna

20. Skalińska Beata

21. Sury Marzena

22. Ścisłowska Kamila

23. Tarnowska Joanna

24. Zawisza Marzena

 

LICEUM ZAWODOWE

 

Klasa IV Lg ( Gastronom)

 

1. Bil Anna

2. Buras Jolanta

3. Czerepak Krzysztof

4. Drozd Anna

5. Franczak Paweł

6. Kornecka Elżbieta

7. Lach Ewelina

8. Obrzut Ewa

9. Piątek Stefan

10. Salamon Piotr

11. Smela Karolina

12. Stasiowska Elżbieta

13. Szkwarek Łukasz

14. Szymczak Sylwia

15. Wasilewska Ewelina

16. Wolska Gabriela

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

Klasa V Tr (Mechanizacja rolnictwa)

 

1. Bielec Tomasz

2. Dumanowski Piotr

3. Górski Marcin

4. Macyszyn Krystian

5. Małczak Paweł

6. Muś Damian

7. Słaby Przemysław

8. Stróżewski Przemysław

9. Szwarc Marcin

10. Zbrojkiewicz Arkadiusz

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

Klasa V Ts (Napraw i eksploatacja pojazdów samochodowych)

 

1. Bazylak Marcin

2. Canecki Grzegorz

3. Fatyga Rafał

4. Juda Marek

5. Kluba Paweł

6. Kołodziej Grzegorz

7. Madeja Radosław

8. Majkowski Piotr

9. Małczak Mariusz

10. Motylewicz Bartosz

11. Nadrowski Paweł

12. Olczak Roman

13. Pogoda Marcin

14. Sanocki Wojciech

15. Starościak Piotr

16. Szulin Rafał

17. Świdziński Marcin

18. Torba Grzegorz

19. Wójcik Rafał

20. Zatorski Mariusz

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa III w1 (Wielozawodowa)

 

Wychowawca: M. Jaźwiec

 

1. Dworak Barbara

2. Dziaćko Marcin

3. Fliszkiewicz Jacek

4. Głowacki Przemysław

5. Kaca Marcin

6. Kaczor Szymon

7. Kostrzewa Piotr

8. Kotarski Sebastian

9. Kotarski Sławomir

10. Krupa Marta

11. Krzyszowska Anna

12. Łukasiewicz Marcin

13. Łukasik Tomasz

14. Łysoń Tomasz

15. Madeła Katarzyna

16. Malinowski Grzegorz

17. Mazur Małgorzata

18. Mirek Arkadiusz

19. Natanek Jarosław

20. Olanin Andrzej

21. Pintal Monika

22. Prusko Anna

23. Słomiany Tomasz

24. Sulima Anna

25. Suszak Piotr

26. Sutor Marcin

27. Wieczorek Tomasz

28. Woźniak Arkadiusz

29. Wrzesiński Marcin

 

Klasa III w2 (Wielozawodowa)

 

Wychowawca: Dariusz Marzewski

 

1. Braszka Katarzyna

2. Buczkowski Krzysztof

3. Chmura Anna

4. Eizeld Dawid

5. Frątczak Anna

6. Górecki Mariusz

7. Kłos Kamila

8. Krakowiak Katarzyna

9. Krzyszowski Damian

10. Księżak Marek

11. Kupczak Kamila

12. Łukawski Grzegorz

13. Malikowska Barbara

14. Malinowski Rafał

15. Mazurkiewicz Jan

16. Mąkowska Magdalena

17. Miesiączek Bartosz

18. Nowak Dominik

19. Pelc Marcin

20. Piątkowski Krzysztof

21. Rąpel Paweł

22. Skowroń Ewelina

23. Szczepański Artur

24. Szczepański Grzegorz

25. Szczotka Radosław

26. Szuba Piotr

27. Than Katarzyna

28. Wagner Przemysław

29. Widziak Ryszard

30. Zuchmantowicz Dorota

 

Klas III w3 (Wielozawodowa)

 

Wychowawca: Maria Karkos

 

1. Białecka Renata

2. Bielecki Łukasz

3. Bigda Piotr

4. Dąbrowski Paweł

5. Dorosz Kinga

6. Drobny Krzysztof

7. Działek Jagoda

8. Gancarz Angelika

9. Gierzyńska Marta

10.Gorzkiewicz Katarzyna

11. Grubizna Aneta

12. Gułajewski Paweł

13. Jaworowski Paweł

14. Kuś Paweł

15. Kuśmierczyk Magdalena

16. Kuśmierczyk Weronika

17. Mazurkiewicz Adrianna

18. Michaluk Maciej

19. Morgaś Tomasz

20. Moździerz Łukasz

21. Pleśniak Anna

22. Rutka (Perucka) Anna

23. Sekuła Ewelina

24. Spochalska Katarzyna

25. Szczepański Mirosław

26. Święcicka Agnieszka

27. Wojtowicz Paweł

 

 

ROCZNIK 2002

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Andrzejczuk Piotr

2. Andrzejów Marta

3. Azarewicz Łukasz

4. Bariasz Radosław

5. Bejm Agata

6. Bilska Alicja

7. Bira Grzegorz

8. Boczar Izabela

9. Borek Kamil

10. Brachowska Monika

11. Buczkowska Renata

12. Cieślik Agnieszka

13. Ciurysek Joanna

14. Cymbała Agnieszka

15. Czyszczoń Anna

16. Dibrowa Alona

17. Didoszak Anna

18. Dolińska Ewelina

19. Dubiniak Gabriela

20. Erdmann Dorota

21. Filipek Wojciech

22. Furtak Bernadeta

23. Galik Izabela

24. Gądzik Agnieszka

25. Golemo Kamil

26. Gosek Dominika

27. Grubizna Monika

28. Jakubowski Szymon

29. Jankojć Katarzyna

30. Kamińska Aleksandra

31. Kasaraba Joanna

32. Kiszko Karolina

33. Klunder Szymon

34. Konieczny Krzysztof

35. Kozak Dorota

36. Kozłowska Edyta

37. Kubik Anita

38. Kwaśnica Paweł

39. Limanówka Paulina

40. Łazarz Joanna

41. Malaca Bartłomiej

42. Marek Grzegorz

43. Misztal Ireneusz

44. Mituła Paweł

45. Nazarkiewicz Alicja

46. Nosowski Piotr

47. Nowak Marta

48. Osiadacz Anna

49. Osiński Paweł

50. Pełechacz Dominika

51. Pietrzycki Grzegorz

52. Pogoda Piotr

53. Prądzyński Tomasz

54. Prokop Modesta

55. Przybył Anna

56. Robociński Marcin

57. Ryba Urszula

58. Sadło Monika

59. Słocińska Karolina

60. Sobieraj Barbara

61. Stanasiuk Grzegorz

62. Stąporek Magdalena

63. Stojanowska Dorota

64. Stolarek Mateusz

65. Szala Bartłomiej

66. Szot Błażej

67. Szuszkiewicz Anna

68. Świderska Monika

69. Telenga Anna

70. Toronczak Marek

71. Trzecieliński Krzysztof

72. Waleń Agnieszka

73. Wójcicka Karolina

74. Wilsz Aldona

75. Wróblewska Marta

76. Wyląg Joanna

77. Zacierka Anna

78. Ziemkowska Aleksandra

79. Zioła Tomasz

80. Żuraw Magdalena

81. Woźniak Michał

82. Bednarz Iwona

83. Ignaczewski Krzysztof

84. Siemaszkiewicz Joanna

 

LICEUM ZAWODOWE

 

Klasa IV Lz (Sprzedawca magazynier)

 

1. Antolak Adrian

2. Cieśla Anna

3. Ciszek Agata

4. Jania Justyna

5. Janus Agnieszka

6. Jarosz Agnieszka

7. Kasprzyk Bożena

8. Kubasiewicz Jolanta

9. Kumaszka Katarzyna

10. Kutaj Ewa

11. Palimąka Damian

12. Pintal Joanna

13. Religa Renata

14. Sadocha Eliza

15. Strama Emilia

16. Sawicka Agnieszka

17. Szczepańska Bożena

18. Stojanowska Katarzyna

19. Trela Ewelina

20. Więckowski Łukasz

21. Włóczyk Jolanta

22. Zapotoczna Małgorzata

 

LICEUM ZAWODOWE

 

Klasa IV Lg (Gastronom)

 

1. Andrzejczak Małgorzata

2. Bilewicz Ewelina

3. Centomirska Teresa

4. Gurba Tadeusz

5. Hyla Maksymilian

6. Kostiuk Agnieszka

7. Michałkiewicz Karina

8. Pleśniak Marzena

9. Podolak Mariusz

10. Skalski Marek

11. Wieczorek Karolina

12. Wieczorek Krzysztof

13. Zaklukiewicz Mirosław

14. Zawadka Wojciech

15. Zimroz Dorota

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

Klasa V Tr (Mechanizacja rolnictwa)

 

1. Bocheński Grzegorz

2. Chmarek Romuald

3. Chuderski Rafał

4. Chwedeczko Bartosz

5. Galik Michał

6. Gniewczyński Jarosław

7. Graczyk Grzegorz

8. Koba Marcin

9. Kobierski Robert

10. Marass Damian

11. Patrzyk Grzegorz

12. Sabaj Jarosław

13. Sierka Daniel

14. Stachurski Adrian

15. Sygula Jarosław

16. Szemłej Artur

17. Wydrzyński Daniel

18. Zieliński Dominik

 

Technikum zawodowe

 

Klasa V Ts (Naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych)

 

1. Bąk Marcin

2. Bednarz Wojciech

3. Chyra Rafał

4. Jakubiszyn Tomasz

5. Jędrychowski Marek

6. Korbel Marcin

7. Kwiecień Piotr

8. Mazur Piotr

9. Nachyła Łukasz

10. Popiel Adam

11. Rurański Marcin

12. Skrypnik Jarosław

13. Sroczyński Marcin

14. Stańczyk Rafał

15. Olewicz Wojciech

16. Wiluń Sławomir

17. Zając Krzysztof

18. Zając Marcin

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Klasa III w (Wielozawodowa)

 

1. Bielecki Damian

2. Budakowski Łukasz

3. Buszczak Łukasz

4. Czerwiński Gracjan

5. Dawidowicz Łukasz

6. Fryziel Artur

7. Gogół Robert

8. Karwowski Łukasz

9. Korzeniewicz Krzysztof

10. Kruk Eligiusz

11. Kustra Łukasz

12. Mielnicki Piotr

13. Nazar Marta

14. Piątkiewicz Agnieszka

15. Rękawik Łukasz

16. Seweryniuk Piotr

17. Skirbiszewski Krzysztof

18. Słomiany Marcin

19. Szczepańczuk Mariusz

20. Szczepański Michał

21. Świątek Robert

22. Zawada Jarosław

23. Zuchmantowicz Jarosław

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa III k (Mechanik pojazdów samochodowych)

 

1. Błaszczyk Mariusz

2. Borecki Marcin

3. Gach Sebastian

4. Janik Łukasz

5. Jędrak Sebastian

6. Karczewski Marcin

7. Krycinski Łukasz

8. Magdziarz Łukasz

9. Mączyński Rafał

10. Oszust Andrzej

11. Pogoda Bartłomiej

12. Różana Przemysław

13. Ruszczyński Paweł

14. Sarara Daniel

 

 

ROCZNIK 2003

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Andreasik Ewelina

2. Antas Karolina

3. Bafia Marcin

4. Bednarczyk Jan

5. Białecka Agata

6. Bochenek Danuta

7. Bohonos Magdalena

8. Buchowiecki Michał

9. Ciach Wioleta

10. Czerniawska Małgorzata

11. Czerwinska Izabela

12. Dereń Łukasz

13. Dubikowski Daniel

14. Dudek Remigiusz

15. Dymarek Łukasz

16. Dziesiński Przemysław

17. Fuszara Małgorzata

18. Gach Marta

19. Galik Łukasz

20. Gładziszewska Sylwia

21. Gremplewicz Justyna

22. Grodziska Agnieszka

23. Gronowska Monika

24. Grzybek Monika

25. Gułajewska Barbara

26. Hrehorowska Ewa

27. Hrehorowska Małgorzata

28. Hupka Ewelina

29. Hyla Olga

30. Janczewski Marek

31. Jankowiak Emilia

32. Jaworska Justyna

33. Jaworski Piotr

34. Kotara Justyna

35. Kowalski Dawid

36. Kowalski Piotr

37. Kozakiewicz Jakub

38. Kozłowska Edyta

39. Kroczak Tomasz

40. Kubik Anna

41. Kunecki Szymon

42. Kunicka Joanna

43. Kurnik Daniel

44. Kustra Krzysztof

45. Kuśmierek Tomasz

46. Lalak Łukasz

47. Lewandowska Magdalena

48. Łach Krystian

49. Łuszczyn Anna

50. Łyłysz Katarzyna

51. Łysoń Artur

52. Marcola Justyna

53. Mruczek Alicja

54. Osiadacz Małgorzata

55. Osuch Dawid

56. Pająk Magdalena

57. Pasternak Jagoda

58. Pelc Piotr

59. Pfeifer Paulina

60. Pfeifer Ewelina

61. Pięton Paulina

62. Podgórski Piotr

63. Pogoda Dominika

64. Potuszyńska Ewelina

65. Prusak Katarzyna

66. Rosa Krystian

67. Rzepka Aleksandra

68. Sławiec Dominika

69. Stachura Małgorzata

70. Stąporek Michał

71. Stolarek Kinga

72. Suchodolski Piotr

73. Sypień Monika

74. Szczpańczyk Dawid

75. Szczepańska Agnieszka

76. Szczepek Tomasz

77. Szot Błażej

78. Szpak Piotr

79. Tokarek Tomasz

80. Trochonowicz Tomasz

81. Trybek Krzysztof

82. Tworzydło Aneta

83. Wagner Karolina

84. Wdowiak Ewa

85. Weżgowiec Aneta

86. Woźniak Mateusz

87. Zając Marcin

88. Zańko Joanna

89. Żuraw Anna

90. Żuraw Agnieszka

91. Żuraw Agnieszka

92. Bieszczad Piotr

 

LICEUM ZAWODOWE

 

Klasa IV LZ (Sprzedawca)

 

Wychowawca: Halina Czyż

 

1. Monika ANDRASZ

2. Grzegorz BANASIK

3. Arkadiusz BEDNARSKI

4. Wojciech BOBOWSKI

5. Ewelina JANIA

6. Katarzyna KIRSCHNER

7. Mariusz KOWALCZYK

8. Katarzyna OLSZEWSKA

9. Sylwia RUBYS

10. Wojciech STOLAREK

11. Daniel TYMKÓW

12. Marta WOJTASZEK

13. Sylwia WYSOCKA

14. Bożena ŻOŁNIERCZYK

 


LICEUM ZAWODOWE

Klasa IV Lg (Kucharz)

 

Wychowawca: Ewa Masłowska

 

1. Marzena ANDREASIK

2. Marzena BRZEZIŃSKA

3. Monika DAWIDOWICZ

4. Magdalena DOMARADZKA

5. Remigiusz DUDEK

6. Łukasz ELBERT

7. Katarzyna FIJAŁKOWSKA

8. Agnieszka GREGOREK

9. Aneta HEFKA

10. Bernadetta LALIK

11. Marta NEYMAN

12. Kamil OLSZYŃSKI

13. Jakub PAŁYS

14. Sylwia PARAPURA

15. Magdalena POROSŁO

16. Bartosz SIWEK

17. Kamil TETLA

18. Małgorzata WUJDA

19. Paulina ZEBZDA

 

TECHNIKUM SAMOCHODOWE

 

Klasa V (Obsługa i naprawa pojazdów samochodowych)

 

Wychowawca: Józef Zając

 

1. Grzegorz CISZEK

2. Rafał CISZEWSKI

3. Dominik CHROMIK

4. Paweł ĆWIELĄG

5. Piotr HAŁANIUK

6. Tomasz JANIK

7. Łukasz KLOWCZYŃSKI

8. Paweł KRZYSIŃSKI

9. Mariusz ŁOPATKA

10. Karol MAZUR

11. Michał OLCZAK

12. Bartosz PACAN

13. Paweł RUS

14. Grzegorz SADOCHA

15. Tomasz SAMOŁUK

16. Rafał SOBÓL

17. Arkadiusz ZAKRZEWSKI

 

TECHNIKUM EKONOMICZNE

 

Klasa V Ler (Technik ekonomista)

 

Wychowawca: Teresa Nowak

 

1. Artur BIEŃKA

2. Maria CZEKAJ

3. Karolina IRASIAK

4. Łukasz JAWORSKI

5. Monika KOBOS

6. Maciej KORCZAK

7. Paweł KOZDROWSKI

8. Anna KRYCIŃSKA

9. Barbara KRZYŻANOWSKA

10. Anna KUZIŃSKA

11. Anna ŁAGOCKA (WITOS)

12. Adela MIKOŁAJÓW

13. Katarzyna ORŁOWSKA

14. Piotr OSIADACZ

15. Magdalena OŚLIZŁO

16. Magdalena RYMSZA

17. Marta SKIBIŃSKA

18. Agnieszka SŁOBODZIAN

19. Katarzyna SUSZEK

20. Ewelina SZCZEPAŃSKA

21. Ewelina ŚWIERCZ

22. Karolina TRAWA

23. Ewelina TUSTANOWSKA

24. Marcin WÓJCIK

25. Kamila WRONKA

26. Magdalena WOŹNIAK

27. Sławomir ŻUKOWSKI

 

TECHNIKUM EKONOMICZNE

 

Klasa V Le (Technik ekonomista)

 

Wychowawca: Jadwiga Mularczyk

 

1. Antonina BAŁDYS

2. Małgorzata CHUDOBSKA

3. Magdalena FRYŃ

4. Roksana HAMELA

5. Tomasz HRYCAK

6. Justyna JAKUBOWSKA

7. Iwona KALECKA

8. Jakub KOPCIŃSKI

9. Kamila KOZIŃSKA

10. Sylwia KOZŁOWSKA

11. Joanna ŁACH

12. Anna MIELCZAREK

13. Iwona MORDKO

14. Szymon OBRAŁ

15. Aleksandra OLEWICZ

16. Mateusz PIĄTEK

17. Wojciech PŁAWUCKI

18. Anna RAKUS

19. Kamila STEFANÓW

20. Bartosz SZCZEPAŃCZUK

21. Krystian SZOSTEK

22. Agnieszka SZYMCZYK

23. Agnieszka TALIK

24. Anna WŁODARCZYK

25. Anna WOŹNIAK

26. Łukasz WRZESIŃSKI

27. Marcin ZUBOWICZ

 

TECHNIKUM HANDLOWE

 

Klasa V (Technik handlowiec)

 

Wychowawca: Małgorzata Koprowska

 

1. Agnieszka ANTOSZCZYSZYN

2. Łukasz BOBER

3. Agnieszka BONAWENTURSKA

4. Maciej CHMIELOWSKI

5. Marcin DŁUŻEWSKI

6. Marzena GARBALIŃSKA

7. Agnieszka HARAŚ

8. Wirgiliusz HYLA

9. Anna LIS-LISOWSKA

10. Aneta MAŚLAK

11. Adam PILICHIEWICZ

12. Iwona ROGIŃSKA

13. Anna SOBCZYK

14. Karolina SROCZYŃSKA

15. Joanna STANASIUK

16. Daniel SZCZEPAŃSKI

17. Alicja SZEWCZYK

18. Jarosław SZYDŁOWSKI

19. Albert TYMKÓW

20. Piotr URBANIAK

21. Arkadiusz ZAJĄC

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa III o 

 

Wychowawca: Ilona Borowska

 

1. Barbara BABICKA

2. Arkadiusz CISEK

3. Wioletta CIUPA

4. Izabella CIURKOT

5. Monika CZUBOWSKA

6. Barbara DEMCZYK

7. Marta GRYŃ

8. Paweł JASIAK

9. Marcin KASPRZYK

10. Michał KOBOS

11. Agnieszka KWAŚNIK

12. Janusz LATO

13. Iwona MATYJAS

14. Katarzyna MAZUREK

15. Radosław MIKOSZ

16. Justyna NATKANIEC

17. Elżbieta OBARA

18. Marcin PIETRUNIAK

19. Anna PODŁOWSKA

20. Wioletta SAWICKA

21. Beata SMORĘDA

22. Zbigniew SUCHECKI

23. Sylwia ŚWIDZIŃSKA

24. Justyna ZAWISZA

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa III o 

 

Wychowawca: Jolanta Wolska

 

1. Izabela BARYTELAK

2. Zuzanna CHROBOT

3. Aneta CHUDERSKA

4. Anna DERLAGA

5. Małgorzata DYRLAGA

6. Łukasz JACKÓW

7. Wioletta JAŚ

8. Rafał KOCIURA

9. Szczepan KURCOŃ

10. Adam KWIATKOWSKI

11. Katarzyna LALIK

12. Anna ŁOPATKA

13. Szymon ŁUKASIK

14. Agnieszka ŁYSAKOWSKA

15. Natalia MAKOWIECKA

16. Anna OLANIN

17. Magdalena PASTUSZCZAK

18. Przemysław PELC

19. Benedykt RATKIEWICZ

20. Joanna SADOWSKA

21. Rafał SKOTNICKI

22. Kamila SKWAREK

23. Paulina SŁAWIEC

24. Krzysztof ŚWIETLIK

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

KLASA III k (Mechanik pojazdów samochodowych)

 

Wychowawca: Grzegorz Noculak, Bogusław Galik

 

1. Adrian BETKA

2. Tomasz BIAŁY

3. Tomasz CHUDZIK

4. Kamil CIUPA

5. Piotr DERLAGA

6. Łukasz DUŻYŃSKI

7. Paweł GALIK

8. Piotr JANKOWSKI

9. Łukasz JASIŃSKI

10. Piotr JAWOROWSKI

11. Adrian JĘDRYSZEK

12. Adrian KALISZEWSKI

13. Józef MAŁCZAK

14. Kamil MICHALEWICZ

15. Paweł MIELCZAREK

16. Marcin NOWAK

17. Grzegorz PALUCH

18. Łukasz PISKOR

19. Krystian PROKOP

20. Piotr SŁOMIANY

21. Leszek SANOCKI

22. Jan SKOTNICKI

23. Piotr SOSINKO

24. Marcin SROKA

25. Daniel STEFANÓW

26. Kamil SZYDŁOWSKI

27. Piotr ŚWIDZIŃSKI

28. Tomasz ŚWITEK

29. Mariusz URBANIAK

30. Daniel WITKOWSKI

 

 

ROCZNIK 2004

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Bielawska Małgorzata

2. Blicharska Anna

3. Blicharski Marek

4. Błacha Tomasz

5. Boksa Szymon

6. Borek Tomasz

7. Cebulski Piotr

8. Cholewa Magdalena

9. Chopcian Justyna

10. Chrzanowski Bartosz

11. Ciszek Julia

12. Czernecka Katarzyna

13. Deko Anna

14. Demidowicz Łukasz

15. Drozdowski Robert

16. Dygas Natalia

17. Ernst Tomasz

18. Fiuk Agata

19. Fiuk Agnieszka

20. Forczek Wojciech

21. Galik Ewelina

22. Gruszka Marcin

23. Grzanka Monika

24. Hyla Justyna

25. Ignaczewska Ewa

26. Jurmanowicz Łukasz

27. Juszczyk Teresa

28. Kielawa Marta

29. Kilian Elżbieta

30. Koba Małgorzata

31. Kopacz Karolina

32. Kopcińska Katarzyna

33. Kopeć Kamila

34. Korchan Radosław

35. Kościarz Kamila

36. Kozłowski Damian

37. Kozłowski Dominik

38. Kraczkowska Monika

39. Księżyk Anna

40. Kwiecień Katarzyna

41. Matkowska Agnieszka

42. Mrozowska Wiktoria

43. Namiota Aleksandra

44. Opach Agata

45. Osiadacz Agnieszka

46. Pietrzyk Jakub

47. Piwowarczyk Marcin

48. Popiel Malwina

49. Różanski Tomasz

50. Rutowicz Michał

51. Salamon Magdalena

52. Słomnicka Kamila

53. Sobol Maciej

54. Sowa Magdalena

55. Ściebura Marcin

56. Śledź Marta

57. Suchodolski Tomasz

58. Sypko Piotr

59. Szczepańska Ewa

60. Szuszkiewicz Anna

61. Szymańska Monika

62. Torończak Piotr

63. Trzcieliński Sławomir

64. Ułomek Karolina

65. Wiecha Monika

66. Wójcicka Katarzyna

67. Wytwer Agata

68. Zacierka Karolina

69. Zając Grzegorz

70. Zapotoczna Edyta

71. Ziemba Karolina

72. Ziółkowski Sebastian

73. Żak Ewa

 

LICEUM ZAWODOWE

Klasa IV LZ

 

Wychowawca: Alicja Kopczyńska

 

1. Anna BIELAK

2. Marta CHUDZIK

3. Anna HAJDUCZEK

4. Anna ŁOŚ

5. Mirosław MAJKOWSKI

6. Renata MARTYN

7. Patryk NOWOSAD

8. Magdalena ODROWĄŻ

9. Anna PAPIŃSKA

10. Ewelina SEKUŁA

11. Katarzyna SZAFLARSKA

12. Samuel ŚLĘŻAK

13. Przemysław TALIK

14. Magdalena WOŻNIAK

 

LICEUM ZAWODOWE

 

KLASA IV Lg (Liceum gastronomiczne)

 

Wychowawca: Lucyna Kacała

 

1. Monika CIEŚLAK

2. Dorota CIURKOT

3. Magdalena CHUDOBSKA

4. Ewelina CZEREPAK

5. Małgorzata CZOPOR

6. Monika FIJAŁKOWSKA

7. Maksymilian GAŁWA

8. Grzegorz GRZĄDKOWSKI

9. Grzegorz GÓRZAN

10. Daniel KOSTIUK

11. Dawid KRZEWSKI

12. Arkadiusz ŁEPSKI

13. Kamil MILIŃSKI

14. Mariusz MISIAK

15. Paweł PIĄTKOWSKI

16. Paulina SMUK

17. Adam ŚWIDZIŃSKI

18. Justyna ŚWIERCZ

19. Michał WIENCEK

20. Magdalena WISŁA

 

TECHNIKUM

 

Klasa V (Naprawa i obsługa pojazdów samochodowych)

 

Wychowawca: Jerzy Koprowski

 

1. Grzegorz BIELECKI

2. Krzysztof BORYSZKO

3. Jan CIAPAŁA

4. Piotr DEKO

5. Grzegorz BULAK

6. Marcin FILIPEK

7. Mateusz FITAK

8. Piotr KRAWCZYK

9. Paweł LUFT

10. Marcin MULARCZYK

11. Marcin MULARCZYK

12. Daniel PIETRZAK

13. Mariusz SKIBA

14. Grzegorz STOJANOWSKI

15. Jacek SZCZEPAŃSKI

16. Robert SZEWCZENKO

 

TECHNIKUM EKONOMICZNE

 

Klasa V Le (Technik ekonomista)

 

Wychowawca: Agata Sobków

 

1. Kazimiera BAŁDYS

2. Alina BLICHARSKA

3. Krystyna BOŁOZ

4. Anna BROŻYNIAK

5. Rafał CHRUŚCIEL

6. Łukasz CIECIERSKI

7. Anna CIUPIK

8. Agnieszka DUDEK

9. Marzena KARCZEWSKA

10. Tomasz KOCOŃ

11. Aleksandra KORUBA

12. Estera KWIT

13. Joanna ŁOSYK

14. Piotr MIESIĄCZEK

15. Marzena MULARCZYK

16. Anna NOWAK

17. Dominik NOWAK

18. Joanna RUDKOWSKA

19. Dorota SABAJ

20. Joanna SKUPIEŃ

21. Magdalena TRACZ

22. Dawid WOJTYRA

23. Kamil ZABAWA

 

TECHNIKUM EKONOMICZNE

 

Klasa V Ler (Technik ekonomista)

 

Wychowawca: Izabella Filipek

 

1. Mariola BASIK

2. Dorota BEDNARSKA

3. Marzena BRACHOWSKA

4. Katarzyna CHORĄŻYCZEWSKA

5. Dariusz DĘBIŃSKI

6. Katarzyna FERENC

7. Magdalena FRONCZEK

8. Ewa BOBOLA

9. Magdalena KNAP

10. Anna KOZŁOWSKA

11. Beata KWIECIEŃ

12. Renata LATO

13. Renata ŁUKASIK

14. Kamila ŁYŻWIŃSKA

15. Monika MAZURKIEWICZ

16. Ewelina MISZCZUK

17. Renata NOWOSIAD

18. Dorota ORŁOWSKA

19. Angelika DEC

20. Joanna SZLACHTA

21. Żaneta WĘGLARZ

22. Danuta WITKOWSKA

23. Paweł WYDRA

24. Izabela ŻELICHOWICZ

 

TECHNIKUM HANDLOWE

 

Klasa V (Technik handlowiec)

 

Wychowawca: Adela Kawecka

 

1. Inez CIUKSA

2. Ewelina CYRULESKA

3. Elżbieta EKIERT

4. Jowita GĄSIOR

5. Emilia GRUNWALD

6. Daniel JASZCZYSZYN

7. Sylwia KOSTIUK

8. Magdalena MUSIAŁ

9. Anna NIEWĘGŁOWSKA

10. Monika NIKIEL

11. Piotr PĘCAK

12. Katarzyna STANGRET

13. Tomasz STRYSZEWSKI

14. Szymon THAN

15. Marta WOŹNIAK

16. Marta WOŻNIAK

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa III w

 

Wychowawca: Emilia Mituła

 

1. Łukasz BROŻEK

2. Damian BUTOR

3. Anna DUDEK

4. Łukasz GANCARZ

5. Maria GŁUSZCZAK

6. Krystian GNUSOWSKI

7. Grzegorz KORNATOWSKI

8. Daniel KRAS

9. Arkadiusz KSIĄŻCZYK

10. Aleksandra LACH

11. Paulina MACYSZYN

12. Rafał MATACZ

13. Marcin MAJKOWSKI

14. Justyna MIERNIK

15. Ewelina MOSKAL

16. Krzysztof NASATŁA

17. Kamil NOWAK

18. Elwira PACHOLCZYK

19. Izabela PAJKIERT

20. Paweł PORCZAK

21. Łukasz POROSŁO

22. Agnieszka PRZYŁUCKA

23. Piotr SZCZECIŃSKI

24. Tomasz TYRKA

25. Paweł ZABAWA

26. Damian ZARZECZNY

27. Grzegorz ŻAK

 

 

ROCZNIK 2005

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Cebulska Kamila

2. Ćwieląg Kamila

3. Ciecierska Anna

4. Dobrzańska Edyta

5. Dwojak Ewa

6. Grojec Żaneta

7. Hirkowski Mateusz

8. Jajor Anna

9. Jankowska Monika

10. Jawdokin Małgorzata

11. Kralka Magdalena

12. Kociura Edyta

13. Kroupa Agnieszka

14. Kundyk Ewelina

15. Kwiecińska Aneta

16. Lisek Beata

17. Łach Agata

18. Odrowąż Katarzyna

19. Przyszlakiewicz Magdalena

20. Różanska Monika

21. Sado Olga

22. Samborska Dominika

23. Sokołowski Łukasz

24. Szczepańska Patrycja

25. Więckowska Agata

26. Banach Dariusz

27. Barycza Artur

28. Czarnecki Łukasz

29. Domagała Przemysław

30. Głowaczewska Kinga

31. Hamela Sebastian

32. Horoszkiewicz Agata

33. Jakubowski Michał

34. Malaca Barbara

35. Misztal Roksana

36. Nowosad Paulina

37. Pawliński Wojciech

38. Pfeifer Milena

39. Sobolewski Maciej

40. Sołtysiak Piotr

41. Starczynowska Katarzyna

42. Stepkiewicz Katarzyna

43. Szałobryt Ewelina

44. Tracz Marta

45. Wąż Ewelina

46. Wełna Mateusz

47. Wiśniewska Katarzyna

48. Zawłocka Małgorzata

49. Zwolińska Agnieszka

50. Bohonos Mateusz

51. Czyż Anna

52. Emerling Aleksandra

53. Herbut Kamila

54. Jankojć Szymon

55. Kasperek Natalia

56. Kozioł Bartosz

57. Kunecka Joanna

58. Kwaśnica Bartosz

59. Leszczyńska Jagoda

60. Luber Bartosz

61. Łach Tomasz

62. Małek Dominika

63. Mazurek Joanna

64. Misiek Agata

65. Mroczka Beata

66. Palmowski Arkadiusz

67. Pawliński Piotr

68. Pawłowska Paulina

69. Ryba Dominika

70. Ryba Sabina

71. Różanski Jarosław

72. Sowa Grzegorz

73. Trawińska Agata

74. Warciak Agata

75. Wolski Maciej

 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 

Klasa III

 

Wychowawca: Mariusz Szpilarewicz

 

1. Marcin BORECKI

2. Beata EJZENHART

3. Kamil JASZCZYSZYN

4. Dariusz KILIAN

5. Kamila KONICKA

6. Aleksandra KOSTIUK

7. Kamila KOWAL

8. Katarzyna KUMASZKA

9. Natalia KUPCZAK

10. Weronika ŁAWNICZEK

11. Judyta ŁUKAWSKA

12. Andrzej MIREK

13. Anna MIREK

14. Michał OFFMAN

15. Paweł ORŁOWSKI

16. Dawid PALIMĄKA

17. Eliasz PEŁKA

18. Anna PIWOWARCZYK

19. Alicja PRUSAK

20. Mateusz RĄCZKA

21. Damian RÓŻAŃSKI

22. Dorota SIĄKAŁA

23. Małgorzata SIEKIERKA

24. Kamil SIUDAK

25. Krzysztof SZPALA

26. Emanuel ŚLĘZAK

27. Katarzyna ŚRODOŃ

28. Malwina WINKIEL

29. Piotr WITCZAK

30. Piotr WYDRA

31. Anna ZAGROBELSKA

 

LICEUM PROFILOWANE

 

Klasa III (Liceum ekonomiczno-administracyjne)

 

Wychowawca: Beata Kwiecień

 

1. Agnieszka BANASIAK

2. Kamila CHUDOBSKA

3. Łukasz CZERWIŃSKI

4. Piotr DZIEWA

5. Anna GÓRZAN

6. Rafał KOT

7. Maria KRZEWSKA

8. Anna KUBIK

9. Kamil LATO

10. Agata LESIAK

11. Justyna MARGOSZCZYN

12. Agnieszka MRUCZEK

13. Renata PARAPURA

14. Ilona PUSTELNIK

15. Katarzyna RUSIŃSKA

16. Grzegorz SKALSKI

17. Weronika SKIBA

18. Katarzyna STARCZYNOWSKA

19. Berenika STARŻYK

20. Krzysztof STOJANOWSKI

21. Marta SZYMAŃSKA

22. Łukasz ŚWIDZIŃSKI

23. Kornelia TETLA

24. Judyta WILK

 

LICEUM PROFILOWANE

 

Klasa III (Liceum usługowo-gospodarcze)

 

Wychowawca: Katarzyna Tryka

 

1. Kamil BERNATEK

2. Edyta BOBER

3. Dorota BRZEZIŃSKA

4. Patryk BUCZYŃSKI

5. Magdalena BYKOWSKA

6. Ewelina DANIELAK

7. Kamila FARYNA

8. Anna HARAŚ

9. Krzysztof HARAŚ

10. Łukasz JURKOWSKI

11. Anna KONIECZNA

12. Magdalena MRUKLIK

13. Bożena NÓŻKA

14. Marta OSZUST

15. Justyna PRZYBYŁA

16. Mateusz RYCZKO

17. Sebastian SZAŁBRYT

18. Iwona SZCZEPAŃSKA

19. Justyna SZCZEPAŃSKA

20. Marta SUTOR

21. Katarzyna ŚWIETLIK

22. Jacek WIECHA

23. Józefina WISŁA

24. Agnieszka WIŚNIEWSKA

25. Ewa WUJDA

26. Daniel ZEBOK

 

TECHNIKUM EKONOMICZNE

 

Klasa V (Technik ekonomista)

 

Wychowawca: Elżbieta Łojowska

 

1. Krzysztof BANACH

2. Wioleta BEDNARZ

3. Przemysław CZERWIŃSKI

4. Katarzyna DUBIEL

5. Kamila GIERUS

6. Aleksandra GÓRSKA

7. Kamila INGLOT

8. Mateusz JASZCZUK

9. Ewelina JAWOROWSKA

10. Maksymilian KARPIERZ

11. Zenon KARWA

12. Halina KONEFAŁ

13. Anna KOT

14. Krzysztof KRZYŻANOWSKI

15. Mariola LEWANDOWSKA

16. Dagmara MAROŃSKA

17. Małgorzata MAZUR

18. Sylwia MYSZOGLĄD

19. Agata NOWACKA

20. Mariola PIWOWARCZYK

21. Kamil POGODA

22. Paulina POHORECKA

23. Magdalena POPOWICZ

24. Sylwia SIEKIERKA

25. Wioleta SKOWRONEK

26. Piotr SZOT

27. Kamila TYRKA

28. Katarzyna WÓJCIK

29. Kamil ZAJĄC

 

TECHNIKUM EKONOMICZNE

 

Klasa V (Technikum ekonomiczno-rachunkowe)

 

Wychowawca: Ewa Krawiec

 

1. Beata CHORĄŻYCZEWSKA

2. Anna DUŻYŃSKA

3. Bernadeta FITAK

4. Agata FIUK

5. Aleksander GRUBIZNA

6. Alicja HRYCAK

7. Kamil JURCZAK

8. Anna KOTYNIA

9. Anna KURNIK

10. Karolina KUTAJ

11. Przemysław KUSZAJ

12. Damian LESZCZYŃSKI

13. Karolina MACIANTOWICZ

14. Marzena MADEJA

15. Łukasz OSIADACZ

16. Kamila PASTERNAK

17. Ewelina PIĘTOŃ

18. Anna PLEŚNIAK

19. Agnieszka POROSŁO

20. Ewa RELIGA

21. Wojciech RZEPA

22. Paulina STASIUK

23. Janusz SZEWCZENKO

24. Anna TOMASZEWSKA

25. Monika URBANIAK

26. Ilona WĘGLEWSKA

27. Anna WRZESIŃSKA

 

TECHNIKUM HANDLOWE

 

Klasa V (Technik handlowiec)

 

Wychowawca: Mariusz Jaźwiec

 

1. Joanna ANTOCHÓW

2. Anna BOESE

3. Wojciech DĘBICKI

4. Kamil DUDEK

5. Krzysztof GUCWA

6. Tomasz KAMIŃSKI

7. Artur KASZOWICZ

8. Łukasz KONOPOSKI

9. Łukasz KOSTIUK

10. Iwona PIRAS

11. Magdalena RADOMSKA

12. Grzegorz SKRYPNIK

13. Rafał STRZELECKI

14. Bartosz SZEWCZYK

15. Norbert ZAJĄC

16. Kamil ŻWAKUŁA

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa III w 

 

Wychowawca: Grzegorz Noculak

 

1. Andrzej BODZIOCH

2. Mateusz CHUDZIK

3. Sebastian DASZKIEWICZ

4. Marta JAWORSKA

5. Radosław JĘDRYSZEK

6. Łukasz KOPEĆ

7. Dagmara MAJKA

8. Tomasz MAREK

9. Andrzej MROCZKA

10. Remigiusz PIRAS

11. Łukasz PLEŚNIAK

12. Łukasz RECZEK

13. Grzegorz RUBYS

14. Arkadiusz RUSIN

15. Jolanta SADOWSKA

16. Michał SALAWA

17. Marzena STASZEL

  • Paweł Nowak
  • Erasmus
  • Harmanice
  • Masfrost
  • Modernizacja kształcenia zawodowego
  • PNWM
  • Szkoła bez przemocy
  • Comenius
  • Szkoła z klasą
  • Szkoła współpracy
  • UP Wrocław
  • Uniwersytet wrocławski
  • PWSZ Nysa
  • Wiarygodna szkoła
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego, Wojska Polskiego 3, 57-220 Ziębice, pow. ząbkowicki, woj. dolnośląskie

projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij