Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Menu prawe
Treść główna
Dół strony
Tablica Ogłoszeń

- baner_2a.jpg

 

 

 

 

1996-2000

 

ABSOLWENCI SZKOŁY ROCZNIK 1996-2000

 

 

ROCZNIK 1996

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Bajer Agata

2. Bariasz Beata

3. Bogusz Agnieszka

4. Bransztetel Monika

5. Chabrzyk Anna

6. Cichowski Sebastian

7. Cieśla Beata

8. Czternastek Marta

9. Didoszak Marzena

10. Drzewocin Przemysław

11. Eich Agnieszka

12. Góra Monika

13. Herbowska Jolanta

14. Jakubczyńska Ewa

15. Jakubiszyn Agnieszka

16. Janusz Edyta

17. Jasińska Barbara

18. Juszko Tomasz

19. Kalinowska Magdalena

20. Koper Agnieszka

21. Kowalczuk Sabina

22. Kozłowska Anna

23. Kwiatkowska Iwona

24. Kuduk Marcin

25. Lacel Dawid

26. Madeła Anna

27. Malczyk Justyna

28. Markiewicz Marta

29. Maziakowski Adam

30. Opach Anna

31. Osiadacz Anna

32. Pachla Zofia

33. Pastuszczak Katarzyna

34. Siekierka Konrad

35. Simbor Kamila

36. Stawarz Monika

37. Stępień Gabriela

38. Stojanowska Beata

39. Stolarczyk Joanna

40. Sudacka Kamila

41. Sulima Tomasz

42. Synow Sylwia

43. Szczygieł Katarzyna

44. Szmaragowska Elżbieta

45. Świdzińska Monika

46. Trębacz Agnieszka

47. Tustanowska Alicja

48. Tysowska Magdalena

49. Wawros Marta

50. Walerian Małgorzata

51. Węgrzynowicz Agnieszka

52. Zarzycki Bartłomiej

53. Górska Agnieszka

54. Kajder Albert

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa III k (mechanik pojazdów samochodowych)

 

1. Bączkowski Andrzej

2. Dudała Krzysztof

3. Dziedzic Jarosław

4. Galik Wojciech

5. Halikowski Marcin

6. Jaroczyński Marian

7. Karwa Dariusz

8. Kruszelnicki Sebastian

9. Kurkiewicz Krzysztof

10. Lizak Grzegorz

11. Łuczak Rafał

12. Mikuliszyn Krzysztof

13. Nazar Tomasz

14. Olczak Roman

15. Paluch Wojciech

16. Pomykała Grzegorz

17. Sierant Rafał

18. Skibiński Jacek

19. Świdziński Andrzej

20. Tesarski Daniel

21. Tworzydło Piotr

22.Walczak Jacek

23. Waliczek Przemysław

24. Wałęcki Kazimierz

25. Weżgowiec Tomasz

26. Wójtowicz Tomasz

27. Woźniak Bartłomiej

28. Woźniak Jarosław

29. Osuch Rafał

 

Klasa III s (ślusarz)

 

1. Balawender Radosław

2. Bandura Adam

3. Bucki Tomasz

4. Czerniak Roman

5. Czerniawski Mariusz

6. Dąbek Mariusz

7. Frączek Krzysztof

8. Janas Artur

9. Kaczor Tomasz

10. Kowalski Roman

11. Kowalczyk Mariusz

12. Magiera Paweł

13. Nachyła Tomasz

14. Paliwoda Wojciech

15. Rogalski Dominik

16. Rożek Dariusz

17. Rychter Rafał

18. Sołtysiak Mariusz

19. Stolarczyk Wojciech

20. Szczepański Ireneusz

21. Wójcik Daniel

22. Zając Dariusz

23. Pająk Marek

 

Klasa III w (wielozawodowa)

 

1. Błachut Renata

2. Chrobocinska Bożena

3. Cieślik Marta

4. Cieślik Monika

5. Gerber Beata

6. Gryń Arkadiusz

7. Grolman Marta

8. Halikowski Tomasz

9. Kaczmarska Monika

10. Kowalczyk Łukasz

11. Kozdraś Daniel

12. Minta Sławomir

13. Nazim Agnieszka

14. Olko Rafał

15. Pająk Wioletta

16. Piorun Katarzyna

17. Rogowski Waldemar

18. Różycki Zbigniew

19. Skotnicka Beata

20. Szwarc Bartłomiej

21. Śnieżek Sylwia

22. Zygmunt Beata

23. Dolewski Andrzej

24. Toporek Beata

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

Klasa III TRZ (naprawa i eksploatacja poj. samoch.)

 

1. Buras Grzegorz

2. Czerwiński Mariusz

3. Frączek Maciej

4. Gnutek Edward

5. Klatka Piotr

6. Majocha Mariusz

7. Mielczarek Arkadiusz

8. Olchowy Mariusz

9. Oplustil Marcin

10. Rak Sebastian

11. Rydz Daniel

12. Tomaszewski Sebastian

13. Torba Rafał

14. Ziembicki Mariusz

 

LICEUM ZAWODOWE

 

Klasa IV Lz (sprzedawca-magazynier)

 

1. Bernasz (Kalwik) Alicja

2. Bielecka Jolanta

3. Biernacka Agnieszka

4. Braszka Aleksandra

5. Brzozowska Małgorzata

6. Brzóska Małgorzata

7. Chyżowska Sylwia

8. Gruszka Iwona

9. Kowalska Iwona

10. Łach Anna

11. Maciantowicz Dagmara

12. Małczak Aneta

13. Ogrodnik Anna

14. Piasecka Aleksandra

15. Piękoś Agnieszka

16. Romański Mirosław

17. Rosińska Anna

18. Sarkowicz Dorota

19. Schab Agnieszka

20. Smędzik Anna

21. Szczepańska Beata

22. Świt Kamila

23. Wiśniewska Małgorzata

24. Woźniakiewicz Alina

25. Zielonka Renata

 

LICEUM ZAWODOWE

 

Klasa IV Lg (gastronom.)

 

1. Bukowiecka Beata

2. Chyra Katarzyna

3. Cyrulewska Katarzyna

4. Jakubczak Patrycja

5. Jędyszek Agnieszka

6. Jurmanowicz Marzena

7. Kokoszka Magdalena

8. Krochowska Magdalena

9. Łach Halina

10. Nowak Agnieszka

11. Pawłowska Barbara

12. Rapacz Maksymilian

13. Rosiek Izabella

14. Rusin Sylwia

15. Szczepańska Barbara

16. Szczepańska Magdalena

17. Szpetmański Konrad

18. Ścigaj Anna

19. Ślusarek Agnieszka

20. Tokarz Jadwiga

21. Wilczyńska Joanna

22. Witkowska Magdalena

23. Wójs Renata

24. Wójtowicz Agnieszka

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

Klasa V Tr (mechanizacja rolnictwa)

 

1. Bafia Paweł

2. Bonarski Sebastian

3. Cichowski Daniel

4. Ciszewski Maciej

5. Fiust Andrzej

6. Fleszar Tomasz

7. Gottfried Tomasz

8. Jaszczyszyn Damian

9. Jaworski Wojciech

10. Krasoń Andrzej

11. Król Adrian

12. Leopolski Robert

13. Lorenc Michał

14. Małczak Piotr

15. Matacz Anna

16. Osiecki Krzysztof

17. Piszczyk Andrzej

18. Piszczyk Dariusz

19. Rudkowski Michał

20. Strzelczyk Remigiusz

21. Szczepańska Aneta

22. Szczęszek Krzysztof

23. Szlachta Damian

24. Wąsowicz Artur

25. Wlazły Dariusz

26. Zięcik Radosław

 

 

ROCZNIK 1997

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Banaś Agnieszka

2. Bieńkowska Anna

3. Chrzanowska Anna

4. Ciosek Agnieszka

5. Długosz Agnieszka

6. Dominików Katarzyna

7. Efinowicz Marek

8. Gaik Daniel

9. Gębska Dorota

10. Grabowska Agnieszka

11. Hajnowska Agnieszka

12. Hyla Damian

13. Koroluk Magdalena

14. Koruba Jolanta

15. Kozdrowski Radosław

16. Krakowiak Anna

17. Krawczyk Paweł

18. Kuliś Katarzyna

19. Lalak Katarzyna

20. Lorenc Magdalena

21. Marcola Magdalena

22. Michałkiewicz Julita

23. Misa Katarzyna

24. Osiadacz Agnieszka

25. Pelc Sebastian

26. Płuciniak Magdalena

27. Połeć Inga

28. Popiel Magdalena

29. Poplata Jarosław

30. Prusko Magdalena

31. Pulnik Katarzyna

32. Rosa Marta

33. Simbor Jarosław

34. Stefaniak Anna

35. Stępień Małgorzata

36. Szczepańska Agata

37. Szyszka Grzegorz

38. Tabor Sylwia

39. Torończak Małgorzata

40. Twarda Joanna

41. Ułan Anna

42. Waleń Tomasz

43. Wiecha Barbara

44. Wiecha Katarzyna

45. Staszewska Anna

46. Bednarska Izabela

47. Starościak Paweł

 

LICEUM ZAWODOWE

 

Klasa IV Lk

 

1. Antkowiak Justyna

2. Dzodz Wioletta

3. Erdmann Monika

4. Furtak Alina

5. Iskra Agnieszka

6. Kowal Ewa

7. Kucyper Monika

8. Łeczek Agnieszka

9. Matik Sylwia

10. Październik Ewelina

11. Pogoda Monika

12. Rabiasz Agnieszka

13. Szczepańska Katarzyna

14. Szczepańczuk Monika

15. Tomaszewska Justyna

16. Wałęcka Marzena

17. Wójciak Aneta

18. Zasłucka Jolanta

 

LICEUM ZAWODOWE

 

Klasa IV Lz

 

1. Bigda Małgorzata

2. Bolechowski Dawid

3. Bomba Grzegorz

4. Brzęczek Małgorzata

5. Chlasta Agnieszka

6. Chlebicka Agnieszka

7. Cisakowska Małgorzata

8. Czajka Katarzyna

9. Czerniak Barbara

10. Deka Iwona

11. Gremplowicz Agnieszka

12. Harasimowicz Agnieszka

13. Jaksender Monika

14. Kot Małgorzata

15. Krempf Agnieszka

16. Król Joanna

17. Mularczyk Ewa

18. Pieńkowska Monika

19. Poprawska Iwona

20. Pusz Agnieszka

21. Sadocha Jolanta

22. Stolarczyk Sylwia

23. Wałęcka Iwona

24. Wiśniowska Alicja

25. Wójcik Anna

 

Klasa IV Lg

 

1. Baran Robert

2. Bizoń Andrzej

3. Czyż Edyta

4. Gurtatowska Anna

5. Kaleczyńska Justyna

6. Kowalski Przemysław

7. Koza Magdalena

8. Krochowski Marcin

9. Łąk Dorota

10. Malczyk Przemysław

11. Nowacki Piotr

12. Nowicka Edyta

13. Pacia Norbert

14. Pater Beata

15. Pławucka Agnieszka

16. Podrucki Marcin

17. Rup Katarzyna

18. Rusińska Mariola

19. Skrzypiec Magdalena

20. Soroko Antoni

21. Studnicki Paweł

22. Szczepańska Anna

23. Szczerban Monika

24. Szymczak Barbara

25. Więch Karolina

 

Klasa IV Le

 

1. Bajorek Dagmara

2. Blicharska Anna

3. Fatyga Jacek

4. Fiust Katarzyna

5. Grek Mariusz

6. Helon Agnieszka

7. Juszczak (Kurant) Monika

8. Kajder Dominik

9. Kołot Bożena

10. Koper Dorota

11. Kowal Anna

12. Kubica Agnieszka

13. Kulin Bartosz

14. Kuriata Marek

15. Lewandowska Małgorzata

16. Małos Agnieszka

17. Nakonieczna Katarzyna

18. Osiecka Dorota

19. Przyslakiewicz Lesław

20. Rusin Anna

21. Siwik Paulina

22. Skrypnik Renata

23. Szpala Joanna

24. Wolf Aneta

 

Klasa V Tr

 

1. Bernatek Bogdan

2. Bieńka Daniel

3. Gułajewski Przemysław

4. Kluba Sylwester

5. Korkoszyński Krzysztof

6. Łuczak Wojciech

7. Małek Krzysztof

8. Mąkosza Marcin

9. Morawiec Piotr

10. Osiecki Radosław

11. Podrucki Rafał

12. Sajdak Robert

13. Smela Krzysztof

14. Twardy Marcin

15. Woźniak Wiktor

16. Zwaduch Daniel

17. Łyżwiński Andrzej

 

Klasa  VTs

 

1. Białecki Jacek

2. Biliński Rafał

3. Borkowski Sebastian

4. Cygan Krystian

5. Demczewski Marcin

6. Herdzina Konrad

7. Kapera Grzegorz

8. Kubica Maciej

9. Kulak Norbert

10. Lubas Dariusz

11. Mazur Tomasz

12. Nieć Tomasz

13. Piskor Daniel

14. Popiel Piotr

15. Sadłocha Marcin

16. Słobodzian Andrzej

17. Sobczyk Daniel

18. Tadla Krzysztof

19. Wierzbiński Przemysław

 

Klasa III k

 

1. Antochów Marek

2. Bedri Andrzej

3. Bodzioch Rafał

4. Cichowski władysław

5. Czajkowski Sebastian

6. Gąsior Waldemar

7. Juszczak Paweł

8. Karolczak Paweł

9. Kaszowicz Tomasz

10. Krasoń Sebastian

11. Kuźmierczyk Michał

12. Lapustyn Rafał

13. Olewicz Paweł

14. Pankowski Daniel

15. Palewiak Tomasz

16. Rajczakowski Adrian

17. Skibiński Grzegorz

18. Sowa Wiesław

19. Stolarczyk Tomasz

20. Szczerban Sylwester

21. Trębacz Wojciech

22. Wiewióra Grzegorz

 

Klasa III ods

 

1. Branicka Agnieszka

2. Gąsior Katarzyna

3. Lis Aneta

4. Makowska Barbara

5. Makowska Danuta

6. Marczuk Beata

7. Misiewicz Emilia

8. Mikołajów Renata

9. Przepióra Józefa

10. Sanocka Anna

11. Śliwa Agnieszka

12. Świdzinska Ewa

13. Zawada Iwona

 

1. Boczar Dariusz

2. Długosz Dawid

3. Jaźwiński Marian

4. Kuźmiak Marcin

5. Marczak Daniel

6. Mazowita Artur

7. Nogacz Michał

8. Nożyński Marcin

9. Piątkowski Rafał

10. Rymsza Mirosław

11. Siudak Robert

12. Starań Bartłomiej

13. Szczepański Paweł

14. Szlachta Artur

15. Szymański Mariusz

16. Wąsowicz Daniel

17. Wolski Jacek

18. Wójcik Tomasz

 

 

ROCZNIK1998

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Bednarz Dorota

2. Biernacka Monika

3. Borusiewicz Katarzyna

4. Brachowska Agnieszka

5. Ciosek Andrzej

6. Cymbała Marcin

7. Cywiński Mariusz

8. Czekaj Iwona

9. Dębicka Karolina

10. Dybalska Agnieszka

11. Gębski Radosław

12. Gosek Marta

13. Gułajewska Joanna

14. Hercuń Zofia

15. Huculak Agnieszka

16. Irasiak Piotr

17. Jurkiewicz Marzena

18. Karandys Jarosław

19. Karaszewska Karolina

20. Kłak Sylwia

21. Konieczna Joanna

22. Kot Łukasz

23. Kowal Magdalena

24. Kowalczyk Tomasz

25. Kozdrowska Patrycja

26. Kozioł Joanna

27. Księżyk Elżbieta

28. Kupczak Agata

29. Markiewicz Agata

30. Masłowska Magdalena

31. Masłowski Maciej

32. Mazurek Katarzyna

33. Młodzik Robert

34. Nachyła Katarzyna

35. Pierzak Kamila

36. Pilichiewicz Beata

37. Rakuzy Grzegorz

38. Rymsza Małgorzata

39. Rząśnicka Katarzyna

40. Sowiński Adam

41. Szkudlarek Agata

42. Szylar Marcin

43. Tesarska Aneta

44. Weżgowiec Karolina

45. Wilsz Wojciech

46. Wolski Marcin

47. Zając Arkadiusz

48. Zarzeczna Dorota

49. Ziemkowska Natalia

50. Zych Paweł

51. Żukowski Ireneusz

 

LICEUM EKONOMICZNE

 

Klasa IV Le (ekon. i organizacja przedsiębiorstw)

 

1. Baryczka Dagmara

2. Bonarski Tomasz

3. Chyra Beata

4. Ciecierska Renata

5. Cisek Anna

6. Fiust Małgorzata

7. Gągała Izabela

8. Halarewicz Karolina

9. Hrehorowska Joanna

10. Iwan Justyna

11. Koper Anna

12. Kozak Sylwia

13. Kuś Tomasz

14. Łukawska Aneta

15. Majkowska Agnieszka

16. Mazurkiewicz Bernadetta

17. Miller Agnieszka

18. Nowak Marta

19. Perłowska Agata

20. Pietrzak Małgorzata

21. Pinkowska Regina

22. Rączka Agnieszka

23. Rogólska Monika

24. Stukus Renata

25. Szczepańska Emilia

26. Szczurek Anna

27. Wójtowicz Magdalena

28. Zuchmantowicz Alicja

29. Zuba Agnieszka

 

LICEUM ZAWODOWE

 

Klasa IV Lz (sprzedawca-magazynier)

 

1. Baran Katarzyna

2. Białecka Agnieszka

3. Choinski Kamil

4. Ciężarek Elżbieta

5. Fiuk Lucyna

6. Fuławska Alicja

7. Galik Marta

8. Grzanka Anna

9. Hojda Izabella

10. Janik Magdalena

11. Janik Małgorzata

12. Komańska Dorota

13. Kucia Joanna

14. Kupczak Ewa

15. Kwiecień Agnieszka

16. Łukasiewicz Elżbieta

17. Matacz Monika

18. Misztela Sylwia

19. Prażmowska Ewa

20. Pelc Sylwia

21. Rynkowska Ewa

22. Smyczyński Karol

23. Skalińska Marta

24. Słobodzian Anna

25. Wojtusiak (Kaszuba) Agnieszka

26. Wójcik Iwona

27. Zając Weronika

28. Zdańska Ewa

29. Juryńska-Smaga Katarzyna

 

LICEUM ZAWODOWE

 

Klasa IV Lg (gastronom)

 

1. Barczak Iwona

2. Chmielowski Marcin

3. Ciszewski Arkadiusz

4. Danielak Katarzyna

5. Dziaduła Agnieszka

6. Filipek Tomasz

7. Kaleta Anna

8. Kieruzal Ewelina

9. Krajewski Damian

10. Łęczak Marzena

11. Małczak Katarzyna

12. Marek Elżbieta

13. Nawrocka Agnieszka

14. Nosowska Aneta

15. Olejnicki Mariusz

16. Podolak Małgorzata

17. Robak Jacek

18. Rudnik Agnieszka

19. Stanisz Dorota

20. Stawicka Agnieszka

21. Witwicka Barbara

22. Witkowski Mariusz

23. Wójcik Przemysław

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

Klasa V Tr (mechanizacja rolnictwa)

 

1. Drozd Kazimierz

2. Ernst Artur

3. Frątczak Tomasz

4. Gąsior Konrad

5. Jabłoński Tomasz

6. Karkos Dariusz

7. Kocjan Paweł

8. Kowalczyk Robert

9. Krawczyk Marcin

10. Król Marcin

11. Lorenz Paweł

12. Obodiak Grzegorz

13. Pogoda Robert

14. Prochera Remigiusz

15. Rosochacki Krzysztof

16. Sokołowski Szymon

17. Smuk Sylwester

18. Wróbel Tomasz

19. Woźniak Sylwester

20. Żerebecki Andrzej

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

Klasa V Ts (naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych)

 

1. Antas Arkadiusz

2. Czarnecki Damian

3. Dziadkowiec Maciej

4. Jakóbczyk Marcin

5. Jarosz Ryszard

6. Kozdroń Krzysztof

7. Kasaraba Paweł

8. Kozdroń Krzysztof

9. Łyko Leopold

10. Martuszewski Mateusz

11. Patrzyk Marcin

12. Rajter Jacek

13. Świdziński Marcin

14. Wańczuk Jakub

15. Wołoszczuk Benedykt

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa III w (wielozawodowa)

 

1. Błachut Magdalena

2. Celner Krzysztof

3. Coieślik Sabina

4. Ciupik Rafał

5. Fałowski Adam

6. Ganczarek Paweł

7. Głowacka Monika

8. Gołek Paweł

9. Jawdokin Beata

10. Jurek Agnieszka

11. Komisarz Bogdan

12. Kossakowski Sławomir

13. Lisiecki Marcin

14. Malinowski Marek

15. Neyman Krystian

16. Obłój Mariusz

17. Osiadacz Agnieszka

18. Rachowiecka Anita

19. Rusińska Anna

20. Sadowski Daniel

21. Sawka Katarzyna

22. Stemplin Ewelina

23. Stolarski Krzysztof

24. Szewczyk Honorata

25. Świdziński Robert

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa III k (mechanik pojazdów samochodowych)

 

1. Bochenek Krzysztof

2. Brachowski Jarosław

3. Bykowski Rafał

4. Chamerski Tomasz

5. Cieślik Marcin

6. Ciszek Grzegorz

7. Czubowski Krzysztof

8. Jacheć Marcin

9. Kaleta Sebastian

10. Koszela Łukasz

11. Kowalik Marcin

12. Kwaśniewski Marcin

13. Miaz Waldemar

14. Morawski Paweł

15. Nowacki Przemysław

16. Pęcak Daniel

17. Pilarczyk Łukasz

18. Pólchłopek Tomasz

19. Rajter Daniel

20. Sanocki Krzysztof

21. Sekuła Daniel

22. Skibiński Adam

23. Stępień Tomasz

24. Stryczek Daniel

25. Szczepańczuk Radosław

26. Szymański Marek

27. Świdziński Adam

28. Ułan Damian

29. Urbańczyk Sebastian

30. Zerbok Rafał

31. Kaleta Sebastian

32. Bodzioch Rafał

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa III ods (krawiec odzieży damskiej lekkiej-ślusarz mechanik)

 

1. Doliński Tomasz

2. Dydko Wioletta

3. Karwacka Beata

4. Warciak Adrianna

5. Wujda Izabella

6. Bonikowski Piotr

7. Brożek Rafał

8. Myćka Daniel

9. Miesiączek Lesław

10. Ogara Dawid

11. Skwarek Andrzej

12. Szewczyk Adam

13. Tarnowski Tomasz

14. Zychmantowicz Tomasz

 

TECHNIKUM ZAWODOWE PO ZSZ

 

Klasa III Trz (naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych)

 

1. Cieśla Krzysztof

2. Drzewiecki Robert

3. Grzymek Mariusz

4. Junik Adam

5. Juszczyk Marcin

6. Łazarowicz Sebastian

7. Mazur Jacek

8. Osmęda Damian

9. Papuga Marek

10.Sójka Piotr

11. Wagner Adam

12. Woron Daniel

13. Woźniak Artur

 

POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE

 

SPECJALNOŚĆ: TECHNIK MECHANIK

 

1. Bednarska Sabina

2. Betlejewska Małgorzata

3. Brzóska Małgorzata

4. Fyda Ewelina

5. Gawor Katarzyna

6. Gerlach Renata

7. Klatka Piotr

8. Korczeska Agnieszka

9. Lazarek Joanna

10. Łach Anna

11. Nałęcz Monika

12. Nożyńska Zuzanna

13. Oplustil Marcin

14. Rak Sebastian

15. Syc Katarzyna

16. Szczęsna Wioletta

17. Świt Kamila

18. Wlazły Dariusz

19. Zielonka Renata

20. Stefanów Adela

21. Ścigaj Anna

22. Łasut Ewa

 

 

ROCZNIK 1999

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Andrzejczuk Paweł

2. Bąbasz Magdalena

3. Brzeźnicki Piotr

4. Chrzanowska Magdalena

5. Ćwikła Agnieszka

6. Dąbrowska Marzena

7. Dymarek Paweł

8. Gach Bartosz

9. Górnicki Sebastian

10. Hyla Eligiusz

11. Hytkowski Jerzy

12. Jagiełło Anna

13. Jarema Justyna

14. Kazimierczuk Karol

15. Kilian Anna

16. Kirschner Monika

17. Koba Anna

18. Korchan Damian

19. Kosiedowska Agnieszka

20. Kowaluk Małgorzata

21. Księżyk Paweł

22. Kucharska Agnieszka

23. Kunicki Mateusz

24. Kuriata Małgorzata

25. Kuziemska Renata

26. Lewandowska Agnieszka

27. Luber Aleksander

28. Lusa Renata

29. Marek Joanna

30. Masłowska Justyna

31. Mazurek Agnieszka

32. Mielcarek Przemysław

33. Mika Anna

34. Morawiec Maciej

35. Napieraj Bartosz

36. Ozga Magdalena

37. Pasławski Bartłomiej

38. Pastuszczak Ewelina

39. Pawlak Anna

40. Pelwecka Anna

41. Piras Magdalena

42. Płucienniczak Agnieszka

43. Popiel Paweł

44. Prądzyński Maciej

45. Pruska Marta

46. Rybarkiewicz Łukasz

47. Ryll Jan, Paweł

48. Sobków Katarzyna

49. Sosnowski Radosław

50. Sudacki Paweł

51. Szczepek Marzena

52. Szczęszek Alicja

53. Święcik Marta

54. Świt Izabela

55. Tatarska Joanna

56. Woźniak Agnieszka

57. Woźniak Paweł

58. Wójcicka Gabriela

59. Wytoszyński Andrzej

 

LICEUM ZAWODOWE

 

SPECJALNOŚĆ: SPRZEDAWCA MAGAZYNIER

 

1. Błachut Iwona

2. Bryjak Barbara

3. Chrobot Justyna

4. Erdman Dariusz

5. Fiust Elżbieta

6. Florian Dagmara

7. Grzybek Joanna

8. Karkowska Katarzyna

9. Kupczyk Elżbieta

10. Łęczek Edyta

11. Misiak Daria

12. Mularczyk Katarzyna

13. Myrta Beata

14. Ochab Beata

15. Pawłowska Mariola

16. Popko Jolanta

17. Rachowiecka Jadwiga

18. Ripa Ewa

19. Szuck Ewelina

20. Skawińska Anna

21. Skotnicki Marcin

22. Szczepańczuk Katarzyna

23. Szczerba Barbara

24. Telenga Magdalena

25. Wolanin Tomasz

26. Zięba Anna

27. Juryńska Monika

28. Papież Anna

 

LICEUM ZAWODOWE – GASTRONOM

 

1. Bielec Agnieszka

2. Cebula Elżbieta

3. Filipek Grzegorz

4. Kozak Sylwia

5. Łazebska Anna

6. Łebski Jarosław

7. Malinowska Magdalena

8. Mrozik Aneta

9. Osuch Marta

10. Seręga Joanna

11. Sowińska Renata

12. Starczynowska Anna

13. Stasiów Wioletta

14. Szarek Agnieszka

15. Trawa Sylwia

16. Trela Barbara

17. Wychowaniec Edyta

18. Zeller Jacek

19. Małczak Katarzyna

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

SPECJALNOŚĆ: MECHANIZACJA ROLNICTWA

 

1. Cieśla Grzegorz

2. Drozdowski Rafał

3. Dziedzic Marcin

4. Gurba Artur

5. Huziuk Dawid

6. Janusz Paweł

7. Krasoń Paweł

8. Kuziemko Marcin

9. Laprys Paweł

10. Macyszyn Rafał

11. Nazim Wojciech

12. Pilarz Artur

13. Skałuba Marek

14. Smolarczyk Sebastian

15. Szabla Jan

16. Szuba Artur

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

1. Bielwski Tomasz

2. Chmielowski Jacek

4. Czarnecki Dawid

5. Dec Artur

6. Halarewicz Bartłomiej

7. Jakubski Marcin

8. Jaworski Konrad

9. Kamiński Michał

10. Kumaszka Mirosław

11. Kumaszka Paweł

12. Kustra Romuald

13. Kuziemski Krzysztof

14. Mazur Paweł

15. Osiadacz Waldemar

16. Poczta Daniel

17. Przystaś Daniel

18. Rydzy Seweryn

19. Szczepański Radosław

19. Szkwarek Marcin

20. Śliwiński Jacek

21. Świdziński Tomasz

22. Widacha Marcin

23. Woźniak Daniel

24. Wójtowicz Grzegorz

25. Wiśniewski Daniel

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa III w (wielozawodowa)

 

1. Brzoza Marzena

2. Cytlak Justyna

3. Dudek Radosław

4. Hostyńska Marta

5. Janas Justyna

6. Jania Estera

7. Kołomańska Anna

8. Kuźmiak Katarzyna

9. Łazarowicz Agata

10. Marczuk Edyta

11. Pałys Maciej

12. Pałys Wojciech

13. Pruszyńska Zuzanna

14. Respekta Monika

15. Rożek Artur

16 Rożek Aneta

17. Rosochacka Jolanta

18. Sobczyk Marcin

19. Sowiński Artur

20. Sowińska Agnieszka

21. Szmaragowski Bartłomiej

22. Wolińska Ewa

23. Wezdecki Remigiusz

24. Zabłocka Anna

25. Ziemlewski Tomasz

26. Porębski Marcin

27. Ciupik Rafał

28. Szczotka Piotr

29. Jurasz-Wydrzyńska Agnieszka

31. Józefowicz Gabriela

32. Sopuch Magdalena

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa III ow (wielozawodowa)

 

1. Banasik Mariusz

2. Czil Damian

3. Eperlein Krzysztof

4. Grabiański Przemysław

5. Grzanka Piotr

6. Kozak Beata

7. Lewandowski Adrian

8. Maciejczyk Mariusz

9. Marek Eugeniusz

10. Obremski Łukasz

11. Olczak Michał

12. Osuch Marcin

13. Rusinski Krzysztof

14. Siekierka Łukasz

15. Smela Sławomir

16. Stukus Krzysztof

17. Tyrka Dariusz

18. Wałęcki Rafał

19. Wójs Radosław

20. Przepiórka Jarosław

21. Robak Marcin

22. Kołodziej Daniel

23. Pilarz Sebastian

24. Eperlein Piotr

25. Deka Katarzyna

26. Kuś Damian

27. Kuniak Sebastian

28. Szmaragowska Małgorzata

 

TECHNIKUM ZAWODOWE PO ZSZ

 

1. Abrahamik Szymon

2. Badecki Marcin

3. Borkowski Daniel

4. Chałupoa Maciej

5. Fedko Rafał

6. Frączek Krzysztof

7. Gnyl Waldemar

8. Klimowicz Krzysztof

9. Kozłowski Dariusz

10. Krajewski Artur

11. Krupa Rafał

12. Krzyżaniak Bogdan

13. Kucharzyszyn Radosław

14. Paluch Wojciech

15. Radolski Sylwester

16. Ratajczak Marcin

17. Sito Sylwester

18. Siwak Mariusz

19. Stanik Wiesław

20. Waliczek Przemysław

21. Wałęcki Kazimierz

 

POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE

 

TECHNIK HANDLOWIEC

 

1. Antkowiak Justyna

2. Benatek Bogdan

3. Bułka Violetta

4. Caputa Dagmara

5. Chlasta Agnieszka

6. Chlebicka Agnieszka

7. Czajka Katarzyna

8. Czerniak Barbara

9. Gułajewski Przemysław

10. Jawdokin Agnieszka

11. Kaługa Andrzej

12. Kluba Sylwester

13. Kowalicki Krystian

14. Lubas Dariusz

15. Piotrowska Agnieszka

16. Stępień (Zięba) Elżbieta

17. Tyszkowska Sylwia

18. Worek Alicja

19. Wrucha Edyta

 

 

ROCZNIK 2000

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Antas Kamila

2. Baca Ewa

3. Bednarz Iwona

4. Bira Katarzyna

5. Bransztetel Edyta

6. Buczkowska Bernadeta

7. Chmielowska Patrycja

8. Ciecierska Iwona

9. Ciupik Marta

10. Czarnecka Anna

11. Dębińska Agnieszka

12. Dybalski Miłosz

13. Czerniawska Katarzyna

14. Fiuk Magdalena

15. Forczek Wiktor

16. Garbalinska Agnieszka

17. Hrehorowska Anna

18. Hańczyk Mariusz

19. Jakubowska Marta

20. Jarema Jarosław

21. Jaworski Krzysztof

22. Jurczak Łukasz

23. Kaczmarska Paulina

24. Kaczyńska Marta

25. Kaźmierczak Michał

26. Klimczuk Waldemar

27. Kliś Joanna

28. Kłak Ewelina

29. Kobos Karolina

30. Kociuba Mariusz

31. Król Joanna

32. Kucharska Katarzyna

33. Lacel Kornelia

34. Limanówka Michał

35. Majewska Monika

36. Misiek Marcin

37. Mituła Edyta

38. Moczarna Ewelina

39. Mularczyk Monika

40. Myrta Arkadiusz

41. Olszewska Patrycja

42. Opach Katarzyna

43. Pawlińska Joanna

44. Pełechacz Przemysław

45. Piękoś Łukasz

46. Polaszek Maciej

47. Poplata Marta

48. Rakuzy Anna

49. Robociński Sławomir

50. Rogińska Agnieszka

51. Rudkowska Magdalena

52. Rymsza Dorota

53. Rząśnicki Bartosz

54. Sarna Robert

55. Sekuła Katarzyna

56. Siemieniec Katarzyna

57. Sikorska Marta

58. Słoma Artur

59. Smyczyńska Ewa

60. Stojanowski Karol

61. Stolarek Anna

62. Stolarek Małgorzata

63. Studniarek Magdalena

64. Szczepańczuk Marcin

65. Szczucka Urszula

66. Szymaniak Beata

67. Szymański Tomasz

68. Tokarek Edyta

69. Tyrka Magdalena

70. Witkowska Joanna

71. Włodarczyk Marzena

72. Wojnarowicz Joanna

73. Wolska Agnieszka

74. Zańko Joanna

75. Zapotoczna Agnieszka

 

LICEUM EKONOMICZNE

 

Klasa IV Le (Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw)

 

1. Błacha Ewelina

2. Boksa Konrad

3. Chowiera Agnieszka

4. Chyra Sylwia

5. Dydko Magdalena

6. Florek Joanna

7. Fryziel Marcin

8. Gołąb Marzena

9. Karwa Piotr

10. Kozak Katarzyna

11. Kutaj Elżbieta

12. Leszczyk Marta

13. Leszczyński Jarosław

14. Leszczyńska Magdalena

15. Łach Karina

16. Małek Agata

17. Morawski Maciej

18. Piekarski Paweł

19. Pilarczyk Monika

20. Pipiak Aniela

21. Porosło Dorota

22. Smoleń Elżbieta

23. Sopuch Małgorzata

24. Sosinko Marcin

25. Tomaszewska Urszula

26. Urbaniak Dagmara

27. Wójcik Robert

28. Wójcik Robert

29. Zając Tomasz

30. Zeman Natalia

 

LICEUM EKONOMICZNE

 

Klasa IV LER (Rachunkowość i rynek rolny)

 

1. Adamska Anna

2. Cebulska Marta

3. Cieślik Anna

4. Dereń Przemysław

5. Dygas Kamila

6. Fytaga Paweł

7. Kaleczyńska Małgorzata

8. Karwowska Małgorzata

9. Kojder Marta

10. Kwartnik Urszula

11. Mączka Justyna

12. Miczkowska Dominika

13. Prusak Aneta

14. Rąpel Beata

15. Szewczyk Sylwia

16. Sury Piotr

17. Szczepańska Magdalena

18. Szczypkowska Dominika

19. Than Joanna

20. Tutla Katarzyna

21. Urbanowicz Ewa

22. Urbański Arkadiusz

23. Weżgowiec Marcin

24. Witek Piotr

 

LICEUM ZAWODOWE

 

Klasa IV Lz (Sprzedawca-magazynier)

 

1. Anastaziak Magdalena

2. Cisło Magdalena

3. Gogół Marta

4. Grzesiak Magdalena

5. Jachimczyk Anna

6. Kaczmarska Marta

7. Kocjan Małgorzata

8. Książek Katarzyna

9. Michael Renata

10. Myszogląd Marta

11. Prokop Anna

12. Rykiel Agnieszka

13. Słowik Marta

14. Szczepańczuk Alicja

15. Szpak Marzena

16. Wałęcka Monika

17. Wojtaszek Olga

18. Zabłocka Joanna

19. Zięba Małgorzata

20. Żółtańska Agnieszka

 

Klasa IV Lg (Gastronom)

 

1. Brenner Krzysztof

2. Budnik Marcin

3. Cisakowski Jarosław

4. Ćwieląg Agnieszka

5. Ćwikła Piotr

6. Eizelt Patrycja

7. Gąsior Michał

8. Głowacka Magdalena

9. Głowacki Łukasz

10. Gottfried Łukasz

11. Hulbój Łukasz

12. Jurewicz Daniel

13. Kalecka Magdalena

14. Kubik Anna

15. Kubik Justyna

16. Lach Paweł

17. Matunin Paweł

18. Pasoń Magdalena

19. Pawłowska Monika

20. Piękoś Dominika

21. Rączka Tomasz

22. Telenga Paweł

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

Klasa V Tr (Mechanizacja rolnictwa)

 

1. Bejm Tomasz

2. Dudek Tomasz

3. Filipski Jan

4. Gach Wojciech

5. Gąsior Marcin

6. Hercuń Grzegorz

7. Huzarewicz Wojciech

8. Janik Paweł

9. Jastrzębski Wojciech

10.Kubiak Paweł

11. Miczkowski Tomasz

12. Rzemieniarz Piotr

13. Sajdak Sławomir

14. Sowa Ryszard

15. Szostak Maciej

16. Świderski Piotr

17. Świerzowski Przemysław

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

Klasa V Ts (Naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych)

 

1. Barwiołek Przemysław

2. Bednarski Sławomir

3. Cygan Artur

4. Dudek Jarosław

5. Filipek Jakub

6. Gąsowski Sławomir

7. Hajnowski Krzysztof

8. Kraczkowski Krzysztof

9. Łopatka Grzegorz

10. Murcko Andrzej

11. Rakus Sebastian

12. Sanocki Andrzej

13. Smela Rafał

14. Suszak Sebastian

15. Szczotka Marek

16. Torba Daniel

17. Torba Mariusz

18. Trochonowicz Piotr

19. Wawros Marcin

20. Wolf Krzysztof

 

POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE

 

Technik handlowiec

 

1. Choiński Kamil

2. Drozd Kazimierz

3. Fiuk Lucyna

4. Hańczak Monika

5. Kowalczyk Robert

6. Kucia (Hanusiak) Joanna

7. Marek Elżbieta

8. Połeć Lila

9. Rogała Paweł

10. Skirlińska Nina

11. Smyczyński Karol

12. Woźniak Sylwester

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa II ow (Wielozawodowa)

 

1. Bąk Anna

2. Bednarski Karol

3. Cichowska Edyta

4. Dudała Justyna

5. Dudek Jarosław

6. Gołąb Anna

7. Grabarek Szczepan

8. Grzebielec Robert

9. Herbut Karolina

10. Karbownik Żaneta

11. Korniów Justyna

12. Król Dariusz

13. Kuźmiak Kamila

14. Kwiecień Tomasz

15. Martyn Marcin

16. Morawska Magdalena

17. Odrowąż Magdalena

18. Rogólska Karolina

19. Skiba Justyna

20. Śliwa Joanna

21. Śzarek Elżbieta

22. Szczepański Marcin

23. Szymczak Joanna

24. Tworzydło Robert

25. Zebzda Patrycja

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Klasa III w (Wielozawodowa)

 

1. Bobrowczak Artur

2. Cebula Piotr

3. Flader Łukasz

4. Gogół Jacek

5. Górka Iwona

6. Hrehorowska Maria

7. Jachimczyk Andrzej

8. Jędrak Rafał

9. Koruba Szymon

10. Kotarski Grzegorz

11. Kowalewska Małgorzata

12. Kowalewska Maria

13. Kutaj Agnieszka

14. Lewandowski Marek

15. Mielnicki Krzysztof

16. Olanin Mariusz

17. Osuch Łukasz

18. Papuga Piotr

19. Pustelnik Krzysztof

20. Rosochacki Rafał

21. Rychter Honorata

22. Skiba Mariusz

23. Sowa Józef

24. Szewczyk Piotr

25. Werner Barbara

26. Widziak Marzena

27. Zalewski Daniel

28. Zbroś Krystian

 

  • Paweł Nowak
  • Erasmus
  • Harmanice
  • Masfrost
  • Modernizacja kształcenia zawodowego
  • PNWM
  • Szkoła bez przemocy
  • Comenius
  • Szkoła z klasą
  • Szkoła współpracy
  • UP Wrocław
  • Uniwersytet wrocławski
  • PWSZ Nysa
  • Wiarygodna szkoła
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego, Wojska Polskiego 3, 57-220 Ziębice, pow. ząbkowicki, woj. dolnośląskie

projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij