Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Menu prawe
Treść główna
Dół strony
Tablica Ogłoszeń

- baner_2a.jpg

 

 

 

 

1991-1995

 

ABSOLWENCI SZKÓŁ ROCZNIK 1991-1995

 

 

ROCZNIK 1991

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Bar Barbara

2. Bobońska Dorota

3. Bocian Katarzyna

4. Boczar Izabela

5. Cholewa Aleksandra

6. Dobrzańska Agnieszka

7. Dłutowska Anna

8. Gnat Alicja

9. Hajduczek Izabela

10. Herbut Agnieszka

11. Komańska Gabriela

12. Kot Konrad

13. Kozak Agnieszka

14. Ławrynowicza Agata

15. Machula Arkadiusz

16. Michaliszyn Jacek

17. Majszewska Magdalena

18. Stańczak Rafał

19. Starościak Edyta

20. Twardowski Dariusz

21. Wasilewska Beata

22. Wróbel Krzysztof

23. Bafia Tomasz

24. Boczar Anna

25. Drechsler Renata

26. Gadzinowska Agnieszka

27. Jacheć Agnieszka

28. Kraszewski Piotr

29. Król Katarzyna

30. Mierzwa Justyna

31. Misiewicz Roman

32. Połeć Monika

33. Reszka Sylwester

34. Rosiek Artur

35. Rubys Katarzyna

36. Soluch Katarzyna

37. Wdowiak Małgorzata

38. Wieczorek Joanna

39. Krawczyk Agata

40. Puzyniak Ewa

41. Zańko Anna

 

 

ROCZNIK 1992

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Biernacka Bożena

2. Bilińska Joanna

3. Cieśla Lucyna

4. Cygan Zofia

5. Chaszczewicz Bożena

6. Chmielewska Bożena

7. Czerniecki Artur

8. Fliszkiewicz Beata

9. Gasior Małgorzata

10. Grewling Marcin

11. Gembara Katarzyna

12. Grubizna Wojciech

13. Herbut Anna

14. Kaliszewska Aneta

15. Karkos Renata

16. Konieczny Aneta

17. Koroluk Katarzyna

18. Kuś Magdalena

19. Kowalczyk Rafał

20. Lach Anna

21. Ligas Sylwia

22. Marońska Małgorzata

23. Nachyła Iwona

24. Opyc Mariusz

25. Płucienniczak Iwona

26. Radek Teresa

27. Romanowska Anita

28. Sanda Artur

29. Siekierka Daniel

30. Sołtysiak Anna

31. Stepkiewicz Olga

32. Studniarek Renata

33. Sulikowski Adrian

34. Szczerban Agnieszka

35. Szkrabko Mariola

36. Tołłoczko Sylwia

37. Walczyk Ewa

38. Welcz Agnieszka

39. Wołczyk Grzegorz

40. Wójcicka Marta

41. Wójcik Dorota

42. Wytoszynski Bogusław

43. Zając Ewa

44. Ziomkowska Anna

45. Kiraga Magdalena

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

KLASA III a (mechanik maszyn rolniczych)

 

1. Bałuszyński Arkadiusz    

2. Bariasz Henryk       

3. Ciupik Maciej

4. Dłutowski Marek    

5. Gałwa Piotr   

6. Galik Piotr    

7. Gnutek Edward      

8. Graboń Tomasz      

9. Herbut Grzegorz     

10. Jarząb Piotr 

11. Jaworski Tomasz  

12. Kantor Tomasz     

13. Karasek Grzegorz 

14. Klaczkowski Andrzej     

15. Kustra Grzegorz   

16. Kuśmierczyk Tomasz     

17. Mroczka Lesław    

18. Oszust Mariusz     

19. Pietrzak Arkadiusz

20. Pilarz Tomasz       

21. Rosiek Mariusz     

22. Ruchała Bogdan   

23. Stalica Grzegorz    

24. Studnicki Andrzej 

25. Szyszka Bartosz    

26. Stefaniuk Mariusz

27. Stępkowski Piotr   

 

III s

 

1. Andrukaniec Bogusław   

2. Bednarz Krzysztof  

3. Borys Krzysztof      

4. Braszka Zenon        

5. Cieslik Mariusz       

6. Golemo Maciej        

7. Gołąb Jacek   

8. Jacheć Remigiusz    

9. Jesiołowski Radosław      

10. Jurmanowicz Artur       

11. Kaszuba Grzegorz

12. Kycia Jacek 

13. Lizak Adam 

14. Łazarz Jan   

15. Magdziarek Krzysztof   

16. Miesiączek Zygmunt      

17. Nowosiad Krzysztof       

18. Perłowski Robert  

19. Poręba Zbigniew   

20. Skrzypek Wiesław

21. Słonina Sebastian 

22. Stanisz Mariusz     

23. Szczepańczuk Andrzej   

24. Szczotka Daniel     

25. Ścisłowski Mariusz

26. Wierzbiński Jarosław     

27. Wiśniewski Jarosław      

28. Wiśniewski Waldemar   

 

III k

 

1. Bogdanka Piotr      

2. Burysz Michał

3. Dominikowski Maciarz    

4. Domagała Krzysztof        

5. Duratek Jarosław   

6. Gierowski Jacek      

7. Jabłoński Piotr        

8. Jaz Rafał       

9. Kazimierczak Waldemar 

10. Kraj Krzysztof      

11. Kuszaj Jarosław   

12. Lewandowski Tomasz   

13. Łukasik Ireneusz  

14. Mucha Sebastian  

15. Matuła Andrzej    

16. Obłój Arkadiusz   

17. Pelc Sławomir       

18. Różana Kazimierz

19. Sury Dariusz

20. Szymocha Andrzej

21. Szczudło Ryszard  

22. Zając Dariusz        

23. Zdrajkowski Janusz      

24. Buryński Jarosław

 

KLASA III od

 

1. Bernasz Aleksandra

2. Blicharska Jadwiga

3. Brzozowska Renata

4. Bury Anna     

5. Chmura Beata        

6. Draga Karina

7. Grzanka Renata     

8. Kapuścińska Anna 

9. Kurzawa Teresa      

10. Malec Beata 

11. Marczak Małgorzata     

12. Maziak Elżbieta    

13. Mazur Beata

14. Nowak Małgorzata        

15. Okoń Agnieszka   

16. Pacan Agata

17. Siedlarz Katarzyna        

18. Skiba Wioletta      

19. Sobol Renata        

20. Soroko Maria       

21. Szczepańska Renata       

22. Świderska Małgorzata   

23. Wdowiak Bożena  

24. Zielińska Iwona    

 

KLASA III p

 

1. Abramowicz Anna  

2. Abramowicz Maria 

3. Barańska Renata    

4. Banyś Aneta  

5. Chlebicka Iwona     

6. Danak Olga   

7. Koryś Magdalena   

8. Krusze Monika       

9. Krzyszowska Anna 

10. Kozłowska Monika        

11. Kowalczyk Teresa 

12. Lis Ewa        

13. Mojsiejuk Edyta   

14. Równicka Ewa      

15. Sanocka Elżbieta  

16. Świdzińska Agnieszka    

17. Tiszler Małgorzata

18. Trojan Agnieszka 

19. Wodecka Anna     

 

III w

 

1. Bednarz Adam        

2. Blicharska Jolanta  

3. Chmielewska Mariola      

4. Ćwieląg Anna

5. Dąbek (Olchowa) Wioletta        

6. Dycha Izabella        

7. Fiuk Elwira    

8. Gaik Grzegorz        

9. Garbalińska Aneta 

10. Grela Anna  

11. Jaroszczak Barbara       

12. Kiełb Agnieszka    

13. Krasowiak Agnieszka    

14. Kuder Anita

15. Madeła Jarosław  

16. Misiołek Monika   

17. Olchowa Renata   

18. Opioła Katarzyna 

19. Pacan Katarzyna  

20. Pyzocha Monika   

21. Ridnicka Elżbieta 

22. Seweryniak Urszula       

23. Stolarski Jarosław

24. Szlęzak Marzena   

25. Tokarz Zbigniew  

26. Krępa Joanna       

 

LICEUM ZAWODOWE

 

IV Lz

 

1. Buszkiewicz Anna   

2. Ciach Joanna

3. Cichorz Bernarda   

4. Czapkowska Iwona

5. Czerwińska Bernarda      

6. Drzewiecka Marzena        

7. Filipek Marta 

8. Fiuty Elżbieta

9. Galik Elżbieta

10. Gierus Agata

11. Habiera Jolanta    

12. Huculak Sylwia    

13. Jaremczuk Ewa    

14. Knysak Agnieszka

15. Kopeć Sylwia        

16. Koziak Teresa       

17. Krusze Dorota       

18. Laskowska Jolanta        

19. Piec Izabela  

20. Rzepka Mirosława

21. Sarnicka Urszula  

22. Trukawska Iwona

23. Wapniewska Sylwia       

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

V Tr

 

1. Bartkiewicz Sebastian      

2. Borowski Iwo

3. Borowski Marek     

4. Brzuszek Piotr

5. Groński Zbigniew   

6. Konopski Mariusz  

7. Koziński Lucjan     

8. Kuśmierczyk Daniel

9. Kuśnierz Tomasz    

10. Lipski Sławomir   

11. Łoś Marian  

12. Machula Rafał      

13. Macioł Piotr 

14. Macyszyn Artur    

15. Miara Artur 

16. Nowak Ireneusz    

17. Pawełkiewicz Krzysztof  

18. Prażmowski Krzysztof   

19. Serafin Waldemar

20. Sowa Ryszard       

21. Stawiarz Robert    

22. Telka Mariusz       

23. Trela Radomir      

24. Uramowski Andrzej       

25. Wierpowski Marek        

26. Zacharjasz Ryszard       

 

V Trh

 

1. Berestka Kazimiera

2. Borowiec Agnieszka

3. Cichosz Bożena       

4. Dudek Jolanta        

5. Dydyna Sylwia       

6. Flis Małgorzata       

7. Górska Małgorzata

8. Kantor Aneta

9. Kantor Grzegorz     

10. Kocoń Robert       

11. Kowalczyk Izabella        

12. Kuta Dorota

13. Migas Urszula       

14. Niedbała Urszula  

15. Niedzielski Arkadiusz     

16. Nowacka Beata     

17. Piech Ewa    

18. Piekara Beata        

19. Rojek Ewa   

20. Sojka Paweł 

21. Szmigiel Krzysztof

22. Śledź Sebastian     

23. Wiącek Izabella     

24. Wolter Bożena      

25. Ziental Dariusz     

 

 

ROCZNIK 1993

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Andrasz Beata

2. Antoszczyszyn Agnieszka

3. Barandowska Monika

4. Boczar Teresa

5. Chrostek Joanna

6. Czarnecka Sylwia

7. Dobrzańska Anita

8. Dziedzina Dagmara

9. Efinowicz Remigiusz

10. Goncerz Marta

11. Góralik Bartosz

12. Bilińska Edyta

13. Fiuk Agnieszka

14. Górecki Rafał

15. Jakubska Anna

16. Karman Gabriela

17. Kaszczyszyn Ewa

18. Kępa Marcin

19. Kowalczyk Małgorzata

20. Kowalska Renata

21. Kucharczyk Beata

22. Kucharczyk Katarzyna

23. Lewandowska Dorota

24. Masłowska Marta

25. Matunin Piotr

26. Mielczarek Rafał

27. Muniak Magdalena

28. Nazim Agnieszka

29. Nowak Piotr

30. Osiecka Agnieszka

31. Paszkowska Jowita

32. Pierzak Grzegorz

33. Pietrzak Monika

34. Pietrzycka Agnieszka

35. Podgórska Agnieszka

36. Popiel Monika

37. Puzio Agnieszka

38. Raducha Anna

39. Rubys Małgorzata

40. Skrzypnik Łucja

41. Sokołowska Barbara

42. Sowa Dagmara

43. Stawarz Artur

44. Szostek Monika

45. Szymusiuk Anna

46. Szynkura Magdalena

47. Tetlak Monika

48. Tetlak Piotr

49. Tymków Gabriela

50. Weżgowiec Monika

51. Witek Magdalena

52. Wojtyra Aneta

53. Wrona Sylwia

54. Zwolińska Agnieszka

55. Cyganek Piotr

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

III a

 

1. Błaszczyk Paweł      

2. Deko Daniel   

3. Garbaliński Radosław     

4. Galik Jacek    

5. Kupczak Krzysztof 

6. Kropielnicki Sebastian     

7. Kaszuba Krzysztof 

8. Kłysz Zbigniew       

9. Kurek Andrzej        

10. Kawa Andrzej       

11. Kołsut Grzegorz    

12. Lecyk Rafał 

13. Miesiączek Czesław        

14. Majewski Grzegorz        

15. Myśliwiec Jan       

16. Nicpoń Zbigniew  

17. Ogiela Paweł

18. Pusz Tomasz

19. Piekoś Tomasz      

20. Rachowiecki Czesław     

21. Szymczyk Krzysztof       

22. Szczepański Piotr  

23. Szkrabko Marek   

24. Suszek Sebastian   

25. Sosnowski Daniel  

25. Trybek Zbigniew  

26. Wrączycki Grzegorz       

27. Walowski Grzegorz        

 

III ep

 

1. Błędniak Jacek       

2. Ignaczak Robert     

3. Kłak Sebastian        

4. Olej-Barszczowski Wiesław       

5. Wiecha Grzegorz    

6. Wieczorek Bartłomiej       

7. Wydra Mariusz       

8. Żebrowski Artur     

 

1. Ciężarek Agnieszka

2. Konopelska Marzena       

3. Matusiak Beata       

4. Nowacka Monika   

5. Piszczek Dorota       

6. Smela Katarzyna    

7. Sosin Małgorzata    

 

III k1

 

1. Adamczyszyn Sławomir   

2. Buras Grzegorz       

3. Czajka Tadeusz      

4. Ferenc Adrian

5. Gnat Jacek    

6. Grabarek Mirosław

7. Kozłowski Rafał     

8. Kowalczyk Piotr     

9. Nowosad Grzegorz 

10. Nowakowski Piotr

11. Rybin Sergiusz      

12. Rydz Daniel 

13. Sapiegin Piotr       

14. Siemieniec Tomasz

15. Staniak Adam       

16. Szczerba Marcin   

17. Urbański Mariusz 

18. Wędzicha Jarosław        

19. Wojtaszek Sebastian      

20. Wójcik Bogusław  

21. Wrona Paweł        

22. Wrona Piotr 

23. Ziembicki Mariusz

 

III k2

 

1. Chłoń Piotr    

2. Cieśla Robert 

3. Iskra Robert  

4. Janeczek Janusz     

5. Jakubczak Daniel   

6. Jędrak Grzegorz     

7. Józwiszyn Arkadiusz       

8. Kieruzal Grzegorz   

9. Konopka Adam      

10. Krzywy Paweł       

11. Kurant Rafał        

12. Olchowy Mariusz  

13. Opach Wiesław     

14. Oplustil Marcin     

15. Przyszlak Jacek     

16. Stanasiuk Tomasz

17. Szczepański Dariusz       

18. Szczucki Grzegorz 

19. Tomaszewski Sebastian 

20. Torba Rafał 

21. Wasilewski Sebastian     

22. Wójcik Piotr

23. Wójcik Ryszard    

24. Żupański Artur    

 

III od

 

1. Babicka Agnieszka 

2. Blicharska Ryszarda        

3. Delikat Anna 

4. Górniak Elżbieta    

5. Grek Jolanta 

6. Jania Magdalena    

7. Komar Renata        

8. Kołtun Alicja 

9. Kryczkowska Maria        

10. Kucharska Wioletta       

11. Łagocka Agnieszka        

12. Małkiewicz Marta 

13. Marczuk Dorota   

14. Miesiączek Wioletta        

15. Nenkin Jadwiga    

16. Nowak Iwona       

17. Pajkosz Janina      

18. Parchemiak Zuzanna     

19. Pelc Beata    

20. Pietrzak Anna       

21. Podwysocka Agnieszka  

22. Soboń Magdalena

23. Sulima Magdalena

24. Telka Agnieszka   

25. Trybek Renata      

26. Wąchała Agata     

27. Wiącek Mariola    

 

III s

 

1. Dębicki Daniel

2. Dżumak Bogusław  

3. Frączek Maciej        

4. Herbut Rafał 

5. Juszko Artur 

6. Klatka Piotr   

7. Kostyszyn Andrzej  

8. Korkoszyński Grzegorz   

9. Lika Ryszard 

10. Malinowski Tomasz       

11. Mierzwa Jarosław 

12. Myśliwiec Mariusz

13. Obara Ryszard     

14. Pruszyński Tomasz        

15. Syrkiewicz Norbert

 

III w

 

1. Augustowska Monika      

2. Bocianowski Tomasz       

3. Buczko Rafał 

4. Daszkiewicz Maria  

5. Gryń Joanna 

6. Hodała Andrzej      

7. Kozłowski Norbert  

8. Krzysztofczyk Renata      

9. Ksiądzyna Anna     

10. Król Agnieszka     

11. Kubicka Bożena   

12. Kubik Bogdan      

13. Kucharski Jarosław       

14. Kuder Iwona

15. Machynia Mariusz

16. Manacki Andrzej  

17. Mizeracka Lucyna

18. Obłój Aneta 

19. Pietrołaj Grzegorz 

20. Połczyński Piotr    

21. Pomykała Beata    

22. Rembierz Elżbieta 

23. Soluch Barbara    

24. Skrzypiec Agnieszka      

25. Stasiuk Olga

26. Stukus Monika     

27. Szczepańska Anna

28. Tracz Beata 

29. Uberna Marcin     

30. Widziak Dariusz   

 

LICEUM ZAWODOWE

 

IV Lz

 

1. Barkow Beata

2. Basty Agnieszka      

3. Boho-Karapulka Lidia    

4. Chmielowska Izabella      

5. Ciach Agnieszka     

6. Dudek Anna  

7. Fryś Małgorzata     

8. Cyganek-Gabinowska Dorota  

9. Grońska Grażyna   

10. Kloc Barbara        

11. Kozioł Andrzej      

12. Mrozik Dorota      

13. Palińska Wioletta  

14. Szabla Ewa  

15. Szczudło Andrzej  

16. Worwąg Dominik 

17. Wydra Agnieszka 

18. Zeller Marzena      

19. Żwakuła Joanna  

20. Gwizd Anna

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

V Tr

 

1. Cygan Zenon 

2. Dmitryszyn Piotr     

3. Filingier Tomasz     

4. Galik Leszek  

5. Kasperek Grzegorz 

6. Kraciński Andrzej  

7. Krzysztofczyk Grzegorz   

8. Madej Paweł  

9. Nakoneczny Dariusz        

10. Okoński Wojciech 

11. Pieńkowski Karol 

12. Piszczek Paweł       

13. Pajkiert Klaudiusz

14. Skotnicki Janusz   

15. Sztkowski Grzegorz       

16. Szylar Rafał 

17. Tryka Piotr  

18. Wajda Piotr 

19. Wikoszewski Jacek

 

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO ZAWODU

 

II spz

 

1. Chimka Adela

2. Goszcz Izabella        

3. Papuga Halina        

4. Pintal Zofia    

5. Sadło Alicja   

 

1. Brożek Krzysztof    

2. Bury Jan        

3. Grodecki Piotr        

4. Hałaniuk Rafał       

5. Kotarski Piotr

6. Koza Jarosław        

7. Oszust Jarosław      

8. Pogoda Bogdan      

9. Pyziak Mariusz       

10. Serafin Sławomir  

11. Słomba Grzegorz  

12. Staszewski Dariusz

13. Wróblewski Krzysztof    

14. Zacierka Dariusz  

 

V Trh

 

1. Andrzejczak Bartłomiej   

2. Bartnicka Edyta     

3. Bodnar Dorota       

4. Bruchal Monika     

5. Chitry Piotr   

6. Cymbaluk Jolanta  

7. Idzi Agnieszka

8. Jamróz Małgorzata

9. Karapulka Anna    

10. Kołodziej Małgorzata    

11. Lesiak Piotr 

12. Mutych Monika    

13. Niedzielska Beata  

14. Skibiński Tomasz 

15. Smędzik Arkadiusz        

16. Trębacz Monika   

17. Wendykowska Marzena

18. Wilsz Wioletta       

19. Wojtiuk Ryszard  

20. Wróbel Robert      

21. Wróblewski Artur 

22. Zin Mirosław        

23. Wolak Krzysztof   

 

III TMR

 

1. Chlebicki Robert     

2. Jakubczyk Jerzy     

3. Kocoń Andrzej        

4. Krempa Dariusz     

5. Madeja Paweł

6. Piwowarczyk Sławomir   

7. Radecki Sławomir  

8. Sowiński Jacek       

9. Szczepański Arkadiusz    

10. Tant Grzegorz       

 

ROCZNIK 1994

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Apanasewicz Bogumiła

2. Bielawski Cezary

3. Chmielewska Zdzisława

4. Cymbała Anna

5. Cyrek Beata

6. Czupryńska Joanna

7. Czyszczoń Agata

8. Dominików Piotr

9. Efinowicz Joanna

10. Efinowicz Monika

11. Fleszar Bartłomiej

12. Gadzinowski Artur

13. Galik Rafał

14. Grewling Agnieszka

15. Gruszka Piotr

16. Helon Artur

17. Hołowaty Jolanta

18. Janik Jolanta

19. Juda Wioleta

20. Karolczak Agnieszka

21. Klepacz Dominika

22. Komańska Marzena

23. Kowalska Dorota

24. Kozak Magdalena

25. Kucharska Barbara

26. Kwieciński Tomasz

27. Ławrynowicz Grzegorz

28. Małek Adriana

29. Miesiączek Anna

30. Michalecki Jarosław

31. Mihilewicz Ewa

32. Milewicz Aldona

33. Misa Agnieszka

34. Młodzik Aneta

35. Moczarny Daniel

36. Morawiec Agnieszka

37. Parapura Joanna

38. Pater Jolanta

39. Pawęzka Ewa

40. Pogódź Agata

41. Płuciniak Małgorzata

42. Pupczyk Justyna

43. Rybarkiewicz Jakub

44. Salamon Małgorzata

45. Słowik Konrad

46. Stojanowska Małgorzata

47. Sulikowska Dagmara

48. Szuszkiewicz Ireneusz

49. Szylar Monika

50. Tatarski Tomasz

51. Torończak Gabriela

52. Trojanowska Agnieszka

53. Walerian Agnieszka

54. Wołków Agnieszka

55. Woźniak Samuela

56. Wychodzka Balbina

57. Zapotoczny Przemysław

58. Ziemkowska Joanna

59. Zinkiewicz Adam

60. Zięcik Julita

61. Szydłowski Rafał

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

III a

 

1. Blicharski Grzegorz

2. Borys Włodzimierz 

3. Chyżowski Stanisław       

4. Cichowski Rafał     

5. Fuławka Wiesław    

6. Gabryś Marek        

7. Gancarz Ireneusz    

8. Gniewczynski Eugeniusz  

9. Grad Piotr     

10. Gregorek Krzysztof        

11. Janik Andrzej       

12. Krzysztofczyk Mariusz  

13. Kunce Robert        

14. Leszczyński Mariusz      

15. Łączek Robert       

16. Noworyta Mariusz

17. Pabich Krzysztof   

18. Pasionek Marek    

19. Pliśkiewicz Rafał   

20. Rychter Krzysztof 

21. Starżyk Zbigniew 

22. Szczepański Krzysztof    

23. Świdziński Tadeusz        

24. Tobiasz Tadeusz   

25. Torba Piotr  

26. Zarzeczny Dariusz

 

III es

 

1. Banaś Marek 

2. Gancarz Dariusz     

3. Gąsior Konrad        

4. Sferynowicz Krzysztof     

5. Skotnicki Wojciech 

6. Smogacz Tomasz    

7. Witos Dariusz

 

1. Kozak Wojciech      

2. Drzewiecki Grzegorz        

3. Nowosielski Piotr    

4. Opach Sławomir     

5. Szczepański Robert 

6. Wydrzyński Sylwester      

 

III m

 

1. Banasik Marek       

2. Czerwiński Marcin 

3. Ćwirko Krzysztof   

4. Długosz Damian     

5. Dziedzic Tomasz     

6. Gogół Damian        

7. Gruszka Łukasz      

8. Hałaniuk Mirosław 

9. Hojda sylwester       

10. Hołowacz Mariusz

11. Herman Zbigniew 

12. Hrabezak Krzysztof       

13. Jaroczyński Andrzej      

14. Jurasz Tomasz      

15. Kałużny Jarosław 

16. Łach Artur  

17. Mączka Robert     

18. Niedźwiecki Robert        

19. Pogoda Robert      

20. Pruszyński Grzegorz      

21. Przydatek Rafał    

22. Sokołowski Jerzy  

23. Stopa Wojciech     

24. Szczepański Rafał 

25. Węglarz Krystian  

26. Wierzbicki Bogdan        

27. Wołczyk Marcin

        

III od1

 

1. Babicka Agata        

2. Belska Edyta 

3. Buszkiewicz Jolanta

4. Dąbek Anna  

5. Duch Brygida

6. Gajewska Agnieszka        

7. Gałwa Katarzyna   

8. Kucyper Monika    

9. Parapura Katarzyna        

10. Pater Anna  

11. Pieńkowska Beata 

12. Rejman Małgorzata       

13. Sapiegin Dorota    

14. Stanczykowska Alicja    

15. Szydłowska Anna 

16. Tomaszewska Justyna   

17. Wałęcka Marzena 

18. Zabielska Beata    

19. Zbrojkiewicz Iwona       

20. Zuchmantowicz Katarzyna     

21. Szadorska Agnieszka     

 

III od

 

1. Borysiewicz Lucyna

2. Demczuk Anna       

3. Dzodz Wioletta        

4. Furtak Alina  

5. Galik Monika

6. Kowal Ewa    

7. Krzyżanowska Aneta       

8. Malec Irena    

9. Pszczekowska Elżbieta     

10. Palińska Anna      

11. Rosińka Ewa

12. Rybicka Bożena    

13. Schab Jolanta       

14. Stepień Zuzanna   

15. Włóczyk Sylwia    

16. Wojtaszek Agnieszka     

17. Wojtaś Dorota      

18. Zuchmantowicz Iwona  

19. Zasłucka Jolanta  

20. Orfin Monika       

21. Kluczewska Aneta

 

LICEUM ZAWODOWE

 

IV Lz

 

1. Adamczyk Marzena

2. Biernacka Agnieszka       

3. Bosiak Bożena        

4. Brzeżańska Joanna

5. Gabinowska Dorota

6. Galik Dorota 

7. Grzanka Agnieszka

8. Gubernat Joanna   

9. Hendzel Anna

10. Kuna Katarzyna   

11. Kurkiewicz Wioletta       

12. Madeła Agnieszka

13. Malawski Krzysztof       

14. Nowacka Monika 

15. Nowak Aneta        

16. Pawełczyk Dorota 

17.  Rachmaciej Małgorzata

18. Ścisłowska Joanna

19. Sobków Marta      

20. Soldak Iwona        

21. Szkutnik Agnieszka       

22. Tracz Renata        

23. Wąsowicz Magdalena    

24. Więch Małgorzata

 

LICEUM ZAWODOWE

 

IV Lz1

 

1. Adamczyk Marzena

2. Czajkowska Marzena      

3. Drzewiecka Agnieszka     

4. Grządkowska Jolanta      

5. Jarońska Jolanta    

6. Karasek Marzena   

7. Kidawa Małgorzata

8. Klatka Monika       

9. Kot Małgorzata      

10. Kwiatkowska Agnieszka

11. Madejowicz Elżbieta      

12. Malinowska Anna

13. Malinowska Beata

14. Nazar Katarzyna  

15. Pęcak Aneta 

16. Słonina Marzena  

17. Stanasiuk Dorota  

18. Synów Joanna      

19. Szczudło Andrzej  

20. Walowiak Anna    

21. Wiewióra Sylwia   

22. Wolska Barbara   

23. Worwąg Dominik 

24. Wójcicka Justyna 

25. Woźniak Beata     

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

V Tr

 

1. Bartkiewicz Grzegorz       

2. Cholewa Krzysztof 

3. Cholewa Ryszard    

4. Chopcian Piotr        

5. Danksza Krzysztof  

6. Gancarski Mariusz 

7. Gąsior Piotr   

8. Glina Piotr     

9. Górnicki Radosław 

10. Hyliński Bogusław

11. Konicki Andrzej   

12. Kroczak Tomasz   

13. Majewski Jacek    

14. Makuch Marek     

15. Malski Piotr 

16. Pieńkowski Janusz

17. Piskorz Radosław 

18. Sawicki Arkadiusz

19. Słoniewski Adrian

20. Strzelczyk Daniel  

21. Szczęszek Andrzej 

22. Wandzel Rafał      

23. Wielgus Robert     

24. Wronkowski Jacek        

25. Wróblewski Jarosław     

26. Żelazowski Dariusz        

 

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO ZAWODU

 

II spz

 

1. Batorowicz Artur    

2. Chmura Tomasz     

3. Grolmacz Władysław       

4. Maj Mirosław

5. Piras Tomasz 

6. Podolski Artur        

7. Polejczuk Piotr        

8. Rachwał Krzysztof 

9. Rosiński Adam       

10. Pszczełowski Paweł

11. Sabadasz Daniel   

12. Słabicki Dariusz    

13. Wójs Norbert        

14. Góral Mariusz       

 

 

ROCZNIK 1995

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Bieganowska Joanna

2. Bieńkowski Andrzej

3. Brenner Rafał

4. Ciosek Marcin

5. Chłopaś Agnieszka

6. Chrostek Sylwia

7. Czubala Marcin

8. Czupryński Tomasz

9. Dumańska Renata

10. Dziadkowiec Monika

11. Filinger Magdalena

12. Frydrych Mieszko

13. Galik Małgorzata

14. Hendzel Iwona

15. Jakubczyńska Katarzyna

16. Jurkiewicz Agnieszka

17. Kalinowska Anna

18. Kapera Danuta

19. Karman Adela

20. Kasaraba Agata

21. Kawalec Karolina

22. Klowczynska Justyna

23. Kraś Paweł

24. Nowacka Katarzyna

25. Nowicka Sylwia

26. Pawlak Katarzyna

27. Pogódź Aleksandra

28. Rachwalik Katarzyna

29. Reszka Stefan

30. Sanocka Elżbieta

31. Skowrońska Beata

32. Sobieraj Łukasz

33. Sowińska Marzena

34. Stolarek Katarzyna

35. Stolarek Teodor

36. Szkwarek Iwona

37. Tracz Elżbieta

38. Tryka Katarzyna

39. Wyląg Anna

40. Zarzycki Ryszard

41. Ziomek Agnieszka

42. Skrzypnik Agnieszka

43. Wereśniak Marek

 

LICEUM ZAWODOWE

 

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER

 

IV Lz

 

1. Bilińska Agnieszka 

2. Brzeżańska Katarzyna     

3. Chróst Mariusz       

4. Ciecierska Aneta     

5. Ciecierska-Firgang Monika      

6. Ćwieląg Joanna      

7. Delipacy Elżbieta    

8. Głowacka Joanna   

9. Grad Agnieszka      

10. Hajduczek Iwona  

11. Jankowska Bożena        

12. Kuśmierczyk Monika     

13. Łach Małgorzata  

14. Łukasik Anna       

15. Matunin Magdalena      

16. Mroczka Agnieszka        

17. Natanek Joanna   

18. Nowak Małgorzata        

19. Panek Małgorzata

20. Pietruniak Ewa     

21. Sobczyk Beata      

22. Stasiów Mariola    

23. Stefanów Adela     

24. Świdzińska Ewa    

25. Świdzińska Joanna        

26. Tracz Beata 

27. Tymków Agnieszka       

28. Wandzel Agnieszka        

29. Wapniewska Beata        

30. Wiewióra Teresa   

31. Wojtowicz Sylwia 

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

V T

 

1. Bednarz Adam        

2. Bernasz Paweł

3. Cieśla Tomasz

4. Dublawski Paweł    

5. Galik Mariusz

6. Jaworski Piotr

7. Karwa Adam 

8. Kotrys Artur  

9. Kozioł Piotr    

10. Kustra Paweł

11. Kus Marcin  

12. Małczak Daniel     

13. Morawiec Radosław       

14.Mostowy Radosław

15. Pajkiert Mirosław 

16. Polak Sebastian    

17. Rurański Tomasz 

18. Siwik Gustaw        

19. Skawiński Adam  

20. Sołtysiak Adam    

21. Stefański Sebastian        

22. Szlachta Marcin    

23. Trojak Jarosław   

24. Wójcik Tomasz     

25. Zając Grzegorz     

26. Zając Maciej

27. Zygmunt Grzegorz

28. Zyguła Paweł        

29. Zyguła Piotr

30. Żelazowski Waldemar   

 

ZASAADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

III ods/Q (krawiec odzieży damskiej lekkiej/ślusarz-spawacz)

 

1. Bielak Jolanta

2. Duda Dagmara       

3. Jędryka Anna

4. Maj Monika  

5. Mączka Olga 

6. Mordko Katarzyna

7. Nazar Iwona  

8. Woźniak Agnieszka

9. Zielińska Iwona      

10. Szewczyk Agata    

11. Obłój Ilona  

12. Malinowska Irena 

 

1. Babicki Roman       

2. Benedykt Mirosław 

3. Dybaś Bartosz

4. Kałużny Mariusz    

5. Kowalski Krzysztof

6. Malikowski Sławomir      

7. Papiński Krzysztof  

8. Przystaś Arkadiusz 

9. Sołysiak Grzegorz   

10. Stolarczyk Arkadiusz     

11. Trybek Jan  

 

III r (rolnik mechanizator)

 

1. Armański Daniel     

2. Bariasz Przemysław

3. Bitner Marek 

4. Cygan Andrzej       

5. Herbut Andrzej       

6. Jacheć Rafał  

7. Jacheć Wiesław       

8. Kubas Stanisław     

9. Osiadacz Daniel      

10. Pabich Piotr 

11. Prazmowski Marcin       

12. Przepióra Stanisław       

13. Szewczyk Józef     

14. Telka Łukasz        

 

III k (mechanik pojazdów samochodowych)

 

1. Aibin Krzysztof       

2. Biliński Szymon      

3. Bodnar Marcin       

4. Chałupa Maciej      

5. Cieśla Krzysztof      

6. Czarnecki Wojciech

7. Garbaliński Mieczysław   

8. Hefka Krzysztof      

9. Kielawa Jacek

10. Kucharski Mariusz        

11. Kustra Wojciech   

12. Księżak Jacek       

13. Litowiński Adam  

14. Kwit Adam  

15. Łazarowicz Sebastian    

16. Malinowski Robert        

17. Pankowski Marcin

18. Pilarski Artur        

19. Papuga Marek      

20. Rajkowski Robert 

21. Różana Piotr

22. Serafin Mariusz    

23. Skwira Marek       

24. Stajanowski Bartłomiej 

25. Woliński Przemysław     

26. Woźniak Artur     

27. Zabłocki Marcin   

28. Zwijacz Mariusz   

29. Żwakuła Krzysztof        

 

III od (krawiec odzieży damskiej lekkiej)

 

1. Badowska Magdalena     

2. Cichowska Iwona   

3. Demczuk Agnieszka

4. Dolańska Marta      

5. Dworak Edyta        

6. Farat Katarzyna     

7. Gołąb Agnieszka     

8. Jakubiszyn Barbara        

9. Kaszuba Aleksandra        

10. Lewandowska Barbara 

11. Osuch Ewelina      

12. Pałasz Sylwia        

13. Pasionek Agata     

14. Pędziwiatr Iwona  

15. Serafińska Agnieszka     

16. Słomnicka Agnieszka     

17. Struś Małgorzata  

18. Szałobryt Agnieszka      

19. Śwircz Wioletta     

20. Tymków Małgorzata     

21. Woroch Erwina    

 

III e (elektromonter)

 

1. Biernat Robert        

2. Cellner Daniel

3. Domin Robert

4. Drzewiecki Robert  

5. Harasimowicz Mariusz    

6. Hostyński Tomasz  

7. Janicki Robert        

8. Krzyżaniak Bogdan

9. Koza Grzegorz        

10. Majkowski Paweł  

11. Mielecki Grzegorz 

12. Nastała Ryszard    

13. Sito Sylwester        

14. Skotnicki Grzegorz        

15. Skowronek Dariusz        

16. Świrski Rafał        

17. Śliwa Roman        

18. Trasper Tomasz    

19. Wujda Jacek

20. Widziak Zbigniew

21. Witos Rafał  

22. Wagner Adam      

 

III w (wielozawodowa)

 

1. Bigda Agata  

2. Bigda Marzena       

3. Celner Marta 

4. Dąbek Bogdan        

5. Grzanka Leszek      

6. Jarosz Elżbieta        

7. Kudełko Dariusz     

8. Kuder Sławomir     

9. Kropielnicki Mariusz       

10. Kwartnik Jolanta 

11. Łyskanowska Izabella   

12. Miesiączek Helena 

13. Mocek Katarzyna 

14. Nowak Aneta        

15. Olchówka Cecylia 

16. Osiadacz Małgorzata     

17. Perucki Dariusz     

18. Podgórska Olga    

19. Rokosz Józef

20. Ścisłowski Daniel  

21. Skwarek Mariusz  

22. Sokołowska Agata

23. Świdziński Andrzej        

24. Szarek Czesław     

25. Szczepański Jan    

26. Szczucka Dagmara        

27. Sobczyk Urszula   

28. Tracz Katarzyna   

29. Kumaszka Małgorzata   

  • Paweł Nowak
  • Erasmus
  • Harmanice
  • Masfrost
  • Modernizacja kształcenia zawodowego
  • PNWM
  • Szkoła bez przemocy
  • Comenius
  • Szkoła z klasą
  • Szkoła współpracy
  • UP Wrocław
  • Uniwersytet wrocławski
  • PWSZ Nysa
  • Wiarygodna szkoła
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego, Wojska Polskiego 3, 57-220 Ziębice, pow. ząbkowicki, woj. dolnośląskie

projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij