Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Menu prawe
Treść główna
Dół strony
Tablica Ogłoszeń

- baner_2a.jpg

 

 

 

 

1986-1990

 

ABSOLWENCI SZKÓŁ ROCZNIK 1986-1990

 

 

ROCZNIK 1986

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Bielawski Wiesław Jan

2. Brodziak Bożena

3. Chowiera Anna

4. Dutkiewicz Maria

5. Grabowska Urszula Teresa

6. Janowski Mieczysław

7. Karandysz Mariusz Jacek

8. Karczewska Beata Jadwiga

9. Kazimierczuk Aldona

10. Kiełbasa Elżbieta Maria

11. Kopczyński Maciej

12. Kowalczuk Agnieszka

13. Kozłowska Dorota Małgorzata

14. Krasińska Beata Ewa

15. Kraś Piotr Jerzy

16. Kruk Małgorzata

17. Krupa Dorota

18. Kukiz Urszula

19. Lewandowska Dorota

20. Michnik Iwona Bogumiła

21. Migdał Marta Józefa

22. Mikołajczyk Janusz Wacław

23. Niemiec Mariusz

24. Ordzik Teresa

25. Pawłowska Iwona Renata

26. Peszko Anna Izabela

27. Piszczałka Dorota

28. Rachwalik Renata

29. Stryszewski Piotr Mikołaj

30. Wajda Violetta Jadwiga

31. Tutaj Piotr

32. Migdał Elżbieta Ewa

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

ZAWÓD: MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

 

­Klasa: a

 

1. Zbigniew BORECKI

2. Tadeusz FRĄCZEK

3. Roman HRYCZYŃSKI

4. Krzysztof JEWDOKIN

5. Czesław KACZÓWKA

6. Kazimierz KANTOR

7. Leszek KIEŁBASA

8. Janusz KOŁODZIEJ

9. Andrzej NOWAK

10. Grzegorz OLCHOWY

11. Jerzy PIGIEŁ

12. Piotr RAMA

13. Mariusz TOOROŃCZAK

14. Zbigniew WITEK

 

Klasa: b

­

1. Robert BŁOJDA

2. Piotr BRZĘCZKOWSKI

3. Marek CZMIEL

4. Janusz DOBROWOLSKI

6. Grzegorz JACKÓW

5. Marek GALIK

7. Sławomir JASKULSKI

8. Piotr KALBARCZYK

9. Jarosław KIWlOR

10. Robert PAJKIERT

11. Grzegorz PALUCH

12. Krzysztof PIWOWARCZYK

13. Marek REMBISZ

14. Karol SYGUT

15. Mariusz UŁAN

16. Jacek ZIELIŃSKI

17. Zbigniew ZIĘBA

 

ZAWÓD: MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

 

1. Jan BOCZAR

2. Waldemar DERYŁO

3. Wojciech GRUDZIEŃ

4. Dariusz JASIŃSKI

5. Dariusz KALETA

6. Grzegorz KALFAS

7. Arkadiusz KOŻUCHOWSKI

8. Dariusz MALINOWSKI

9. Stanisław NITKOWSKI

10. Paweł NOWAK

11. Bogusław PERUCKI

12. Artur PYCHA

13. Robert SKOTNICKI

14. Bartłomiej STADNICKI

15. Zbigniew SZTANGRET

16. Bogdan SZCZEPAŃSKI

17. Dariusz TYMCZYŃSKI

18. Andrzej TOKARZ

19. Krzysztof WRONA

20. Mariusz WYTWER

21. Krzysztof ZDAROWSKI

22. Stanisław ZIELIŃSKI

23. Dariusz ŻUREK

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ MECHANIK

­

1. Ryszard GRABOWSKI

2. Mirosław KRUPA

3. Grzegorz. KOMAR

4. Roman MACUGOWSKI

5. Jerzy MALINOWSKI

6. Janusz MIGOCKI

7. Andrzej ORDZIK

8. Wojciech OSTROWSKI

9. Bogusław PIĄTKOWSKI

10. Robert RUSIŃSKI

11. Tadeusz SERAFIN

12. Mirosław SIERSZEŃ

13. Artur SOBIERAJ

14. Ireneusz SZCZYPKOWSKI

15. Mariusz UŁAN

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER

­

1. Bogusław CISAKOWSKI

2. Lesław KUDŁA

3. Piotr ŁAZARZ

4. Lesław NOSAKOWSKI

5. Robert PAWLAK

6. Wacław RĘKAWIK

7. Grzegorz STRZELEC

8. Edward SZWARC

9. Tomasz URSAKI

 

ZAWÓD: KRAWIEC ODZIEŻY DAMSKIEJ LEKKIEJ

 

­

1. Elżbieta BIELAWSKA

2. Jolanta BOCHENEK

3. Barbara CHOJNOWSKA

4. Alicja DĄBROWSKA

5. Wanda FURTAK

6. Rozalia HATLAŚ

7. Iwona HOŁOTA

8. Agata KMIECIK

9. Małgorzata KOMOROWICZ

10. Halina KRASOŃ

11. Agnieszka KRZYSZTAŁ

12. Dorota KUCHARCZYK

13. Dorota LECHOWICZ

14. Bożena LISOCKA

15. Lucyna MAZIARZ

16. Danuta MIZERA

17. Aneta MOSKAL

18. Marta MOŻDZIERZ

19. Elżbieta OLCZYK

20. Alicja PELC

21. Jadwiga PROROK

22. Dorota PRUCHNIEWICZ

23. Jadwiga TETKOWSKA

24. Joanna WALICZEK

 

 

KLASA WIELOZAWODOWA

 

­

1. Violetta CHROMICZ

2. Wiesława CIECHOWSKA

3. Beata DANIELIK

4. Małgorzata DUDEK

5. Mariusz GRZELAK

6. Janina GIZA

7. Anna JĘDRASZEWSKA

8. Mariola KLIMCZAK

9. Elżbieta ŁĄK

10. Maria MATACZ

11. Lidia POPOWICZ

12. Ewa PAW

13. Joanna PAJKIERT

14. Zofia PIASEK

15. Beata PITWOR

16. Bogusława PŁAWUCKA

17. Brygida PODGÓRSKA

18. Jerzy SURY

19. Dorota STOLARSKA

20. Ewa SZAŁOBRYT

21. Zenona SZCZEPAŃSKA

22. Krzysztof SZYSZKOWSKI

23. Bogusława TOROŃCZUK

 

SZKOŁA PRZYSPOSOBIAJĄCA DO ZAWODU

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ

 

­

1. Wojciech BANAŚ

2. Bogdan CHROBOT

3. Andrzej DĘBSKI

4. Jacek DUDZIC

5. Wioletta KAMIŃSKA

6. Dariusz KUBICKI

7. Grzegorz KULIK

8. Dariusz PASZKOWSKI

9. Jerzy RADZEWICZ

10. Piotr SEFERYNOWICZ

11. Andrzej STAROŃ

12. Sławomir SZALIŃSKI

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

ZAWÓD: TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA (5-LETNIE)

 

1. Zbigniew ADAMCZUK

2. Włodzimierz BUCZYŃSKI

3. Arkadiusz DUDEK

4. Waldemar DYDKO

5. Wojciech GIL

6. Marek GRZELACZYK

7. Wojciech JASTRZĘBSKI

8. Mariusz JAŹWIEC

9. Piotr JÓZEFCZYK

10. Jacek JURECZEK

11. Andrzej KISIŃSKI

12. Teofil KOSSAKOWSKI

13. Waldemar LUBOWIECKI

14. Mariusz NOWAK

15. Marek PIONTKOWSKI

16. Janusz PRUCNAL

17. Tomasz SKORUPA

18. Grzegorz SMARŻYK

19. Czesław SOWIŃSKI

20. Robert STACHNIK

21. Bogusław URBANlAK

22. Piotr WIERZBICKI

23. Wojciech WUSATY

 

ZAWÓD: TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA (3-LETNIE)

 

1. Wiesław BANDURA

2. Jan CIRKA

3. Tomasz CYGANIK

4. Daniel DEREŃ

5. Piotr DROZD

6. Robert DRUŻGA

7. Piotr GAŁADYK

8. Mirosław GOŁOJUCH

9. Jerzy IDZI

10. Andrzej JACKÓW

11. Robert KULESZA

12. Krzysztof LIPA

13. Mieczysław SKORKA

14. Wojciech SZMALCEL

15. Stanisław WASILENKO

16. Dariusz WEŁNA

17. Henryk WNUCZEK

18. Zbigniew ZAPARTY

 

 

ROCZNIK 1987

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Borucki Jerzy

2. Chmielowiec Adam

3. Chwedeczko Jacek

4. Dobrucka Jolanta

5. Gąbka Danuta

6. Gottfried Magdalena

7. Gromada Dariusz

8. Jabłoński Krzysztof

9. Jaśkiewicz Ewa

10. Juszczakiewicz Katarzyna

11. Kucharczyk Izabela

12. Kulik Urszula

13. Kuzara Aleksander

14. Lisewski Marcin

15. Ławrynowicz Marek

16. Marcinów Jolanta

17. Matwiejczuk Aleksandra

18. Mikołajczyk Marzena

19. Nowak Dagmara

20. Paruszewska Kinga

21. Prusko Agnieszka

22. Ross Anna

23. Sado Agnieszka

24. Siołek Jacek

25. Sobków Zbigniew

26. Staran Małgorzata

27. Szewczyk Anna

28. Tołłoczko Marzena

29. Wolf Ewa

30. Wróbel Marek

31. Ziomek Dariusz

32. Mihilewicz Małgorzata

33. Staszewska Grażyna

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

ZAWÓD: MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

Klasa a

 

1. Dariusz ADAMCZYK

2. Grzegorz AIBIN

3. Krzysztof BOREK

4. Marek BUMUS

5. Wiesław DUSZAK

6. Marek GIERAWSKI

7. Grzegorz GÓRNIAK

8. Mariusz GRYCKIEWICZ

9. Henryk KSIĄDZYNA

10. Sławomir MICHALSKI

11. Piotr MELAZ

12. Kazimierz OSTROWSKI

13. Sławomir PACHURA

14. Józef PIĄTKOWSKI

15. Piotr PODLASEK

16. Stanisław RAMA

17. Wiesław RYBAK

19. Zbigniew SYREK

20. Zbigniew WEŻGOWIEC

21. Zbigniew WIĘCEK

22. Mariusz WÓJCIK

23. Tadeusz WÓJCIK

24. Robert WILK

25. Dariusz WALENTY

 

Klasa b

 

1. Zenon BOCZAR

2. Edward DROZD

3. Jarosław GANCZAREK

4. Jarosław HUCULAK

5. Krzysztof JAGIELSKI

6. Stanisław KORZĘPA

7. Paweł KRAWIEC

8. Armand LOREK

9. Robert MACIAK

10. Bogdan MALINOWSKI

11. Grzegorz NIEDZIELA

12. Robert PISZCZEK

13. Zbigniew SZILER

14. Jarosław TARNOWSKI

15. Arkadiusz WAWRZYNIAK

16. Robert WAWRZKÓW

17. Mariusz WIDZIAK

18. Zbigniew ZACIERKA

19. Grzegorz ZDON

 

ZAWÓD: MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

 

1. Robert BYCZEK

2. Dariusz DWOJAK

3. Wojciech DZIADKIEWICZ

4. Robert FRYGA

5. Mariusz GARBALIŃSKI

6. Artur JAWORSKI

7. Piotr KASPERSKI

8. Robert KROCZAK

9. Mariusz KRÓL

10. Sławomir KUBIK

11. Zbigniew KUSZAJ

12. Wiesław LEWICKI

13. Bogusław MARCINKÓW

14. Grzegorz MOCNY

15. Dariusz PIETRZAK

16. Dariusz PROKOP

17. Grzegorz RĘKAWIK

18. Jarosław SAWICKI

19. Andrzej STAWARZ

20. Wojciech STRYSZEWSKI

21. Krzysztof SZCZYPIŃSKI

22. Ryszard SZCZEPANIAK

23. Zbigniew POLASIŃSKI

 

ZAWÓD: WIELOZAWODOWA; ŚLUSARZ MECHANIK

 

1. Beata BARANIAK

2. Beata BOROWSKA

3. Bożena BURAS

4. Dorota CUPEK

5. Mirosław DUDLER

6. Edyta FARYNA

7. Edyta FIJAŁKOWSKA

8. Renata FLIS

9. Janusz GNIEWCZYŃSKI

10. Paweł GRUCKI

11. Andrzej KAPUŚCIŃSKI

12. Dorota KONARSKA

13. Józefina KUCHARSKA

14. Agata KUCHARSKA

15. Tadeusz MAJKOWSKI

16. Agnieszka MIAZEK

17. Marzena NEYMAN

18. Beata OZIĘBŁOWSKA

19. Marzena PYTLARZ

20. Leszek SMAGA

21. Jarosław SOŁTYS

22. Małgorzata STELMASZEK

23. Krystyna WIĘCEK

24. Jolanta WOJCIECHOWSKA

25. Krzysztof WOŁOSZYN

26. Dorota ZŁOCIŃSKA

27. Mirosław ZIÓŁKOWSKI

28. Anna BIELECKA

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER

 

1. Janusz DŁUGASZEK

2. Adam HERMAN

3. Wiesław KRZYSZOWSKI

4. Dariusz MAZOWITA

5. Józef NOWAK

6. Robert OSOWSKI

7. Janusz SANOCKI

8. Radosław SKUPIEŃ

9. Marcin TYSOWSKI

10. Krzysztof WARZECHA

11. Robert ZIEBA

 

ZAWÓD: APARATOWY PRZETWÓRSTWA OWOCÓW I WARZYW

 

1. Bernadetta KRZYSZTOFIAK

2. Urszula KWIATKOWSKA

3. Urszula LEFIK

4. Marzena PAJOR

5. Grażyna PASZEK

6. Gretta SIKORA

7. Halina WANELIK

8. Maria WILCZYŃSKA

9. Bożena ŻURYNSKA

 

LICEUM ZAWODOWE

 

 

SPECJALNOŚĆ: SPRZEDAWCA – MAGAZYNIER

  

1. Dorota BORKOWSKA

2. Ewa BRZĘCZKOWSKA

3. Małgorzata FIUK

4. Marzena GÓRSKA

5. Iwona KUŁACH

6. Marek MARKOWSKI

7. Anna PUCZYŃSKA

8. Jolanta ROMANOWSKA

9. Barbara RZEPA

10. Wioletta STĘPIEŃ

11. Beata STASYSZYN

12. Marta SZEWCZYK

13. Renata TETLA

14. Urszula TOKARSKA

 

 

ROCZNIK 1988

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Bafia Iwona

2. Bartusiak Robert

3. Boczar Maria

4. Bukowska Beata

5. Chuderska Izabela

6. Dubiniak Piotr

7. Ernst Marta

8. Głowacka Edyta

9. Grad Elżbieta

10. Jawdokin Barbara

11. Karkos Dorota

12. Kościak Mariola

13. Kroczak Maciej

14. Liczner Joanna

15. Łysiak Marta

16. Makuch Iwona

17. Malska Elżbieta

18. Mariola Romuald

19. Masłowska Katarzyna

20. Matwiejczuk Michał

21. Mihilewicz Grzegorz

22. Pawełkiewicz Renata

23. Popiel Violetta

24. Przywara Justyna

25. Pukała Dorota

26. Soluch Wojciech

27. Stachnik Iwona

28. Stepek Magdalena

29. Sledź Mieczysław Sylwester

30. Świderski Tomasz

31. Torończak Anna

32. Widział Agata

33. Woyciechowski Przemysław

34. Wrona Beata

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

ZAWÓD: MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

 

 

1. Zdzisław BEDNARZ

2. Artur BEDRI

3. Jacek BIALIK

4. Sławomir BIESAGA

5. Grzegorz DULNIK

6. Marek GAD

7. Waldemar GRANIECZNY

8. Jacek GRUDZIEŃ

9. Marek JAŁOWIECKI

10. Krzysztof JÓŹWISZYN

11. Sylwester KAZIMIERCZUK

12. Ryszard KOZŁOWSKI

13. Wojciech KOPROWSKI

14. Tadeusz KSIĄŻCZYK

15. Krzysztof KUCHCIAK

16. Mirosław ŁODEJ

17. Andrzej MACIARZ

18. Grzegorz MAZUR

19. Dariusz NOWACZEK

20. Janusz PACAN

21. Krzysztof PAWLAK

22. Marcin PIECZONKA

23. Robert RĄPEL

24. Robert SZKUDLAREK

25. Lesław SZKRABKO

26. Eligiusz TOROŃCZAK

27. Andrzej ZARZECZAŃSKI

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER

 

1. Dariusz BEZ

2. Bogdan BOCIANOWSKI

3. Mariusz GANCZAREK

4. Piotr GOZDEK

5. Krzysztof JANUSZ

6. Dariusz KAŁUŻA

7. Sylwester KUBIK

8. Jacek PAWLUS

9. Mariusz PIETROŁAJ

10. Piotr SMOLEK

11. Józef WYSPIAŃSKI

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ-MECHANIK

 

1. Sebastian CICHOSZ

2. Tomasz GORCZYŃSKI

3. Dariusz KLIŚ

4. Mariusz MALINOWSKI

5. Dariusz MERMER

6. Robert PUSTUŁKA

7. Robert RZESZOWSKI

8. Andrzej SZUMSKI

9. Zbigniew SZYMAŃSKI

10. Jarosław TEMCZYŃSKI

 

ZAWÓD: MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

 

1. Mariusz BEZ

2. Sławomir CHMIEL

3. Marian CISAKOWSKI

4. Robert CZMIEL

5. Wiesław DUDEK

6. Mirosław GIDLEWSKI

7. Dariusz HAIMAN

8. Krzysztof HERBUT

9. Marek ISKRA

10. Mariusz JASIŃSKI

11. Jarosław KLIMEK

12. Sebastian KRAKOŚ

13. Mariusz MAGDZIAREK

14. Krzysztof MAKUCH

15. Grzegorz NATANEK

16. Jarosław OSIADACZ

17. Zdzisław PĘCKA

18. Bogusław PROKOPIAK

19. Maciej RADECKI

20. Bogdan SĘK

21. Marek SOLDAK

22. Marek STEFAŃSKI

23. Roman SUŁKOWSKI

24. Roman ŚLIWIŃSKI

25. Andrzej ŚWIDERSKI

26. Grzegorz WESOŁOWSKI

27. Grzegorz WÓJCIK

28. Mariusz WERESZCZYŃSKI

 

ZAWÓD: KRAWIEC ODZIEŻY DAMSKIEJ LEKKIEJ

 

1. Jolanta BARANOWICZ

2. Bogumiła BURKA

3. Renata CYGAN

4. Elżbieta DYDLER

5. Edyta FRANCZYK

6. Elżbieta JOPEK

7. Wanda KACZMARSKA

8. Ewa KOŁODZIEJ

9. Beata KRAWCZYK

10. Elżbieta KWIATKOWSKA

11. Renata MALEC

12. Katarzyna MORAWIEC

13. Krystyna MRÓZ

14. Anna NALEPA

15. Elżbieta PAWLUK

16. Anna POPLATA

17. Ewa POWĄZKA

18. Bożena PRÓCHNIEWICZ

19. Renata SIECZKOWSKA

20. Anna STASZEL

21. Adela STEFANÓW

22. Ewa SURY

23. Dorota SZRAMSKA

24. Danuta WOŹNIAK

 

KLASA WIELOZAWODOWA

 

1. Krystyna BIEGUN

2. Beata BLICHARSKA

3. Ryszard BOSIAK

4. Iwona CHOMICKA

5. Aneta FERENSOWICZ

6. Robert GRZELAK

7. Stanisław GURTATOWSKI

8. Elżbieta KOTARA

9. Mieczysław KOLTELNICKI

10. Iwona KUBICKA

11. Elżbieta MADEJ

12. Iwona MARCISZEWSKA

13. Krystyna MAŹDZIERZ

14. Danuta PASIEKA

15. Agnieszka RASZKA

16. Monika RUDA

17. Mariola SZCZEPANIK

18. Joanna TOKARSKA

19. Agata WIDZIAK

20. Edyta WILKIEWICZ

21. Agnieszka WOŹNIAK

22. Gabriela BALDYS

23. Andrzej BUCZYŃSKI

24. Bogdan GÓRNIAK

25. Danuta KONARSKA

26. Adam KYCIA

27. Joanna MRÓZ

28. Dorota RIPA

29. Sebastian STARCZYNOWSKI

30. Irena TOKARCZYK

31. Bożena WISZOWATY

32. Marta WIŚNEWSKA

33. Małgorzata ZIĘCINA

34. Mariola SZEWCZYK

 

ZAWÓD: APARATOWY PRZETWÓRSTWA OWOCÓW I WARZYW

 

1. Barbara GOSZCZYŃSKA

2. Małgorzata HAJCZEWSKA

3. Marzena KIZIK

4. Bogusława KRÓLIKOWSKA

5. Adela PIEŃKOWSKA

6. Stanisława SIEBERT

7. Mirosława SZAFLARSKA

8. Julia SZCZEPAŃSKA

9. Barbara TETKOWSKA

 

LICEUM ZAWODOWE

 

 

SPECJALNOŚĆ: SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER

 

 

1. Renata ADAMCZYK

2. Ewa BORECKA

3. Jadwiga EMERLING

4. Renata HAMELA

5. Dorota ISKRA

6. Magdalena KLUNDER

7. Elżbieta KRAJEWSKA

8. Renata KRASKA

9. Katarzyna KRASOŃ

10. Anna KUSZAJ

11. Violetta MADEJOWICZ

12. Renata MAZURCZAK

13. Lucyna PIEŃKOWSKA

14. Zuzanna SĄDZIŃSKA

15. Agata STEFAŃSKA

16. Anita SUPRUNIUK

17. Renata SZEWCZYK

18. Barbara SZLICHTA

19. Małgorzata WINIARCZYK

20. Małgorzata WOLAK

21. Dorota ZACHARJASZ

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

 

SPECJALNOŚĆ: MECHANIZACJA ROLNICTWA (5-LETNIE)

 

 

1. Jacek ARGASIŃSKI

2. Marek DZIEDZIC

3. Artur GAGATEK

4. Mariusz IWANICKI

5. Krzysztof JARZĄB

6. Robert KARWA

7. Mariusz KOPCIŃSKI

8. Ludwik KOSMATY

9. Mirosław MACIOŁ

10. Janusz PARTYKA

11. Roman PAWŁOWSKI

12. Jarosław RODZIEWICZ

13. Kazimierz SANOCKI

14. Arkadiusz STASZEWSKI

15. Grzegorz SZYDŁOWSKI

16. Sławomir WĄS

 

SPECJALNOŚĆ: MECHANIZACJA ROLNICTWA ( 3-LETNIE)

 

1. Piotr CIAPKA

2. Stanisław CZACHOR

3. Bogdan FIGIEL

4. Janusz FIJAŁKA

5. Jan GARBICZ

6. Waldemar GÓRECKI

7. Jarosław KANIA

8. Jacek KARYKOWSKI

9. Jarosław KITA

10. Krzysztof KITA

11. Marek KRAUZE

12. Jacek LEŚNIOWSKI

13. Stanisław ŁĄK

14. Mariusz MICHUŁKA

15. Dariusz PLACZYŃSKI

16. Andrzej SEFERYNOWICZ

17. Mirosław TRUKAWKA

18. Henryk WÓJCIK

19. Jacek ZAJĄC

 

 

ROCZNIK 1989

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Antoszczyszyn Joanna

2. Błaszkiewicz Ewa

3. Borowska Grażyna

4. Dubiel Iwona

5. Gębka Irena

6. Głowacka Bogusława

7. Grochulska Violetta

8. Jaźwiec Małgorzata

9. Kocoń Stanisław

10. Kołtowska Ewa

11. Kozłowska Kamila

12. Kruk Krzysztof

13. Krupa Małgorzata

14. Krusz Agnieszka

15. Kucharczyk Anna Aleksandra

16. Loba Norbert

17. Madeła Violetta

18. Makuch Agata

19. Malonik Elżbieta

20. Migdał Marek

21. Nenkin Piotr

22. Nosowski Adam

23. Nowicka Honorata

24. Panek Dominik

25. Piaszczyk Ireneusz

26. Pilarczyk Małgorzata

27. Sułkowska Monika

28. Syc Agata

29. Ścisłowska Anna

30. Szafrańska Maria

31 Szuszkiewicz Bernarda

32. Torończak Artur

33. Trojak Ewa

34. Wolf Beata

35. Wołoszczuk Wojciech

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

III b

 

1. Buczko Marcin

2. Cichorz Janusz

3. Chyra Piotr

4. Franczak Ryszard

5. Grad Robert

6. Gąsior Dariusz

7. Kloc Piotr

8. Łoś Andrzej

9. Minor Piotr

10. Pastusiak Andrzej

11. Stolarski Adam

12. Trika Paweł

13. Wołoszyn Mirosław

14. Wrona Bogdan

15. Wysoczański Aleksander

16. Zazula Piotr

 

1. Bednarski Andrzej

2. Blicharski Mirosław

3. Brzana Robert

4. Bogusz Marek

5. Bykowski Krzysztof

6. Ciężarek Jacek

7. Dymski Robert

8. Harhala Ryszard

9. Jaroński Mariusz

10. Komar Piotr

11. Koleśnik Krzysztof

12. Krępa Mirosław

13. Laska Jan

14. Miesiączek Ryszard

15. Pietrzyński Jarosław

16. Sarna Mirosław

17. Salwa Zbigniew

18. Seferynowicz Piotr

19. Szkrabko Piotr

20. Szpertmański Andrzej

21. Pałka Rafał

22. Witkowski Dariusz

 

III es

 

1. Frąckiewicz Czesław

2. Gniewczyński Zbigniew

3. Gurtatowski Jarosław

4. Izdebski Piotr

5. Jakubczyk Jerzy

6. Kozłowski Janusz

7. Kurnik Zbigniew

8. Leśniowski Adam

9. Okoński Andrzej

10. Romanowski Zygmunt

11. Skrypnik Ireneusz

12. Szulikowski Krzysztof

 

1. Arczyński Sebastian

2. Dworzycki Jarosław

3. Dybikowski Dariusz

4. Kułach Rafał

5. Matczuk Ireneusz

6. Miernik Sławomir

7. Mocek Robert

8. Nowosiad Karol

9. Woszczyna Artur

10. Gancarski Jacek

 

III od

 

1. Bubienko Marzanna

2. Dajenko Edyta

3. Gołda Stanisława

4. Jeziarska Grażyna

5. Kowalczyk Elżbieta

6. Kubacka Irena

7. Kubik Jolanta

8. Krzyształ Jolanta

9. Leonowicz Iwona

10. Mikulec Wioletta

11. Mruczek Urszula

12. Puczyńska Irena

13. Sury Anna

14. Schab Edyta

15. Szeremeł Jadwiga

16. Szczepańska Małgorzata

17. Uramowska Irena

18. Urbaniak Agnieszka

19. Żelichowicz Grażyna

 

KLASA WIELOZAWODOWA

 

III w

 

1. Bar Jacek

2. Baranowski Artur

3. Bartyzel Justyna

4. Cisakowska Aneta

5. Cisakowska Zofia

6. Chrobot Bogdan

7. Galik Krzysztof

8. Grudzień Ryszard

9. Grzelaczyk Edward

10. Hnatowska Edyta

11. Iskra Zbigniew

12. Kucharski Dariusz

13. Kubiski Dariusz

14. Lisocka Joannna

15. Magdziarek Barbara

16. Majkowski Dariusz

17. Nenkisz Lucyna

18. Obrał Krzysztof

19. Opioła Małgorzata

20. Osiadacz Beata

21. Rogalska Ewa

22. Rachmaciej Beata

23. Seweryniak Justyna

24. Sobieraj Ewa

25. Stefanów Katarzyna

26. Szczepańska Anna

27. Szczepańska Małgorzata

28. Zielińska Marta

29. Zielonka Danuta

 

III o [OGRODNICZA]

 

1. Batusiak Jarosław

2. Bronowicka Józefa

3. Dreschler Dariusz

4. Głowania Wioletta

5. Hull Agnieszka

6. Kamińska Marzena

7. Kolska Beata

8. Mączyńska Joanna

9. Mochocka Edyta

10. Nogaj Wioletta

11. Przybylska Joanna

12. Sadowski Jacek

13.. Sikora Barbara

14. Synoradzka Beata

15. Szczupak Krystyna

16. Szyfer Renata

17. Teskowska Beata

18. Wełyszko Urszula

 

III p

 

1. Brzezińska Joanna

2. Heba Beata

3. Koniarczyk Edyta

4. Konopko Anita

5. Majewska Beata

6. Stadnicka Małgorzata

7. Straub Agata

8. Szczurko Elżbieta

9. Wybranowska Marzena

10. Zając Katarzyna

11. Zasada Iwona

 

LICEUM ZAWODOWE

 

IV Lz

 

1. Bardak Renata

2. Bednarczyk Irena

3. Bieszczad Agata

4. Bieszczad Edyta

5. Brejdak Beata

6. Brzozowska Barbara

7. Chrobak Marzena

8. Cygan Beata

9. Dądela Krystyna

10. Getinger Krystyna

11. Górniak Beata

12. Grzesik Mariola

13. Hetman Izabela

14. Kalecka Renata

15. Karczewska Mariola

16. Krempa Marzena

17. Krzyżanowska Beata

18. Kubiak Justyna

19. Małecka Ewa

20. Mazurkiewicz Edyta

21. Nowak Beata

22. Nowosad Katarzyna

23. Sawicka Krystyna

24. Smogór Kazimiera

25. Smoleń Ewa

26. Tokarek Anna

27. Woźniak Barbara

28. Zacierka Genowefa

29. Żelichowicz Renata

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

SPECJALNOŚĆ: MECHANIZACJA ROLNICTWA

 

V Tr

 

1. Basty Robert

2. Bielecki Robert

3. Cebulski Grzegorz

4. Chodań Krzysztof

5. Fałowski Dariusz

6. Graczyk Robert

7. Herbut Marek

8. Kołodziej Zbigniew

9. Kościelny Wacław

10. Kozłowski Zbigniew

11. Lasota Mirosław

12. Maślaniec Piotr

13. Mazur Marek

14. Nycz Ireneusz

15. Przyszlakiewicz Kazimierz

16. Rajczakowski Andrzej

17. Rembiasz Wojciech

18. Stafin Leszek

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

SPECJALNOŚĆ: MECHACHANIZACJA ROLNICTWA

 

IIITrz

 

1. Borecki Zbigniew

2. Brzęczkowski Piotr

3.. Duda Dariusz

4. Grabowski Ryszard

5. Jasiński Dariusz

6. Kiwior Jarosław

7. Kruk Janusz

8. Malinowski Jerzy

9. Malinowski Dariusz

10. Maziak Krzysztof

11. Piwowarczyk Krzysztof

12. Serafin Tadeusz

13. Słowik Dariusz

14. Socha Grzegorz

15. Uchwat Wojciech

16. Witek Zbigniew

17. Wójcicki Ireneusz

18. Zarzycki Dariusz

19. Zięba Zbigniew

 

 

ROCZNIK 1990

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1.Chmielowiec Ewa

2. Gadzinowski Tomasz

3. Gołaszewska Teresa

4. Kruk Małgorzata

5. Łysiał Domicela

6. Łach Anna

7. Rapacz Dominika

8. Stepkiewicz Józefa

9. Szlaga Sybilla

10. Walczak Renata

11. Wójcicka Anna

12. Znak Adriana

13. Ciosek Joanna

14. Czubala Robert

15. Durałek Ewa

16. Fuszara Ewa

17. Helon Marzena

18. Hrabczak Teresa

19. Kwiecień Anna

20. Maj Ada

21. Nowacka Anna

22. Nowak Ewa

23. Oplustil Monika

24. Petzelt Dorota

25. Pisarz Agnieszka

26. Sado Jadwiga

27. Skrzypiec Lidia

28. Szymaniak Anna

29. Szynkura Piotr

30. Urzędowski Damian

31. Ziemiaszewska Marta

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

III a

 

1. Adamczyk Janusz

2. Baran Robert

3. Błoński Mariusz

4. Bojczuk Tomasz

5. Cierpisz Dariusz

6. Ciężarek Aleksander

7. Cisakowski Wojciech

8. Demczyk Bogusław

9. Dmytrin Mirosław

10. Fałowski Wiesław

10. Gąsior Sebastian

11. Kaltarczyk Sebastian

12. Kowal Wiesław

13. Mukowiecki Mariusz

14. Osiadacz Jarosław

15. Patrzyk Marek

16. Pawlikowski Piotr

17. Radecki Sławomir

18. Rajczakowski Roman

19. Smaga Arkadiusz

20. Widziak Tomasz

 

III b

 

1. Cichy Wiesław

2. Droszczak Mieczysław

3. Duc Krzysztof

4. Fiuk Janusz

5. Foremiuk Andrzej

6. Galik Andrzej

7. Górniak Andrzej

8. Janeczek Piotr

9. Kropieliński Artur

10. Książek Krzysztof

11. Maciołek Adam

12. Manacki Artur

13. Pietrkiewicz Jarosław

14. Przepióra Tomasz

15. Rosiak Andrzej

16. Sanocki Mieczysław

17. Skrzypiec Artur

18. Świdziński Bronisław

19. Trybek Jerzy

20. Waliczek Ireneusz

21. Wilanowski Zbigniew

22. Zarzycki Grzegorz

 

III es

 

1. Borowiec Leszek

2. Krzysztofczyk Ryszard

3. Malinowski Dariusz

4. Musieliński Ireneusz

5. Podgórski Tadeusz

6. Serafin Robert

7. Sowiński Jacek

8. Wąsowski Mariusz

9. Wieczorek Arkadiusz

10. Kret Arkadiusz

 

1. Brzeziński Mariusz

2. Drozdowski Mariusz

3. Kamionowski Robert

4. Kiełb Jacek

5. Sosnowski Wojciech

6. Węckawski Dariusz

7. Zand Dariusz

 

III k

 

1. Armański Artur

2. Bednarz Arkadiusz

3. Bekus Marcin

4. Bucki Kazimierz

5. Białecki Krzysztof

6. Burysz Jarosław

7. Chlebicki Robert

8. Czil Robert

9. Delipacy Bogdan

10. Dłutowski Andrzej

11. Herbowski Jarosław

12. Kocoń Andrzej

13. Koleśnik Arkadiusz

14. Krempa Dariusz

15. Kozłowski Grzegorz

16. Kubisz Bogusław

17. Kuszaj Marek

18. Liczner Sebastian

19. Natanek Sławomir

20. Piwowarczyk Sławomir

21. Sziler Grzegorz

22. Śliwa Karol

23. Syguła Radosław

24. Szczepański Arkadiusz

25. Szczypiński Robert

26. Tant Grzegorz

27. Twardy Artur

28. Ukan Antoni

29. Wolny Rafał

30. Wydra Wojciech

 

III od

 

1. Adamczyk Małgorzata

2. Dudek Joanna

3. Fedorowicz Beata

4. Frączek Barbara

5. Chojnowska Dorota

6. Jędrysiak Małgorzata

7. Jaźwińska Aniola

8. Lewandowska Renata

9. Malaszka Beata

10. Magiera Barbara

11. Maluchnik Agnieszka

12. Nowak Izabela

13. Pająk Katarzyna

14. Paluch Dorota

15. Piszczek Narcyza

16. Papińska Anna

17. Prochera Iwona

18. Roszczypała Beata

19. Sondej Anna

20. Soś Dorota

21. Śliwakowska Zofia

22. Sikora Edyta

23. Śliczny Edyta

24. Szempruch Anna

25. Telenga Małgorzata

26. Włoch Zofia

27. Wojdyło Edyta

28. Wróblewska Renata

 

LICEUM ZAWODOWE

 

IV Lz

 

1. Antkowiak Aneta

2. Bednarz Iwona

3. Benkiewicz Edyta

4. Bielawska Renata

5. Biernacka Anna

6. Bocian Joanna

7. Brzozowska Barbara

8. Brzozowska Mariola

9. Ciupa Bernarda

10. Jakubiszyn Jadwiga

11. Jakubowska Bernarda

12. Jasińska Anna

13. Jasnos Halina

14. Kolaszyńska Anita

15. Lechowicz Iwona

16. Mazurczak Dorota

17. Oleksy Ewa

18. Osiadacz Joanna

19. Paznowicz Joanna

20. Pilarz Agnieszka

21. Pleśniak Renata

22. Sitko Agnieszka

23. Stanasiuk Romualda

24. Staszczyk Dorota

25. Torończak Beata

26. Waś Lucyna

27. Wójcik Małgorzata

28. Wnuczek Elżbieta

29. Zarzeczańska Agnieszka

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

V Tr

 

1. Bieganowski Krzysztof

2. Biernat Waldemar

3. Czerwiński Marek

4. Firgang Robert

5. Gagatek Grzegorz

6. Grabowski Henryk

7. Gruszka Grzegorz

8. Karwala Artur

9. Kastelik Piotr

10. Kuzara Roman

11. Kuziński Jarosław

12. Lisowski Marek

13. Macyszyn Marek

14. Ochał Witold

15. Romanowski Robert

16. Skaliński Dariusz

17. Suchodolski Piotr

18. Syc Piotr

19. Szczerban Dariusz

20. Wiewióra Andrzej

21. Wójcik Robert

22. Zając Jacek

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

III Trz

 

1. Boczar Zenon

2. Brzózka Marek

3. Buszta Dariusz

4. Dwojak Dariusz

5. Figa Tomasz

6. Fruga Robert

7. Huculak Jarosław

8. Kołosiński Arkadiusz

9. Kraciński Krzysztof

10. Kroczak Robert

11. Lis Mariusz

12. Maksylewicz Tadeusz

13. Michałowski Sławomir

14. Mroziński Arkadiusz

15. Obrzut Edward

16. Prokop Dariusz

17. Pycha Artur

18. Szczypiński Krzysztof

19. Stepkowski Adam

20. Stryszewski Wojciech

21. Tarnowski Jarosław

22. Warachim Mariusz

23.Ziółkowski Mirosław

24. Kałuża Paweł

  • Paweł Nowak
  • Erasmus
  • Harmanice
  • Masfrost
  • Modernizacja kształcenia zawodowego
  • PNWM
  • Szkoła bez przemocy
  • Comenius
  • Szkoła z klasą
  • Szkoła współpracy
  • UP Wrocław
  • Uniwersytet wrocławski
  • PWSZ Nysa
  • Wiarygodna szkoła
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego, Wojska Polskiego 3, 57-220 Ziębice, pow. ząbkowicki, woj. dolnośląskie

projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij