Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Menu prawe
Treść główna
Dół strony
Tablica Ogłoszeń

- baner_2a.jpg

 

 

 

 

1981-1985

 

ABSOLWENCI SZKÓŁ ROCZNIK 1981-1985

 

 

ROCZNIK 1981

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Bagińska Halina

2. Bednarski Zbigniew

3. Bednarz Małgorzata

4. Bieńkowska Anna

5. Bira Barbara

6. Boguszewski Ireneusz

7. Borzecki Krzysztof

8. Brodziak Renata

9. Brojacz Elżbieta

10. Cebulki Andrzej

11. Ciuła Jolanta

12. Chmielowska Małgorzata

13. Cholewa Danuta

14. Cygan Danuta

15. Flis Mirosław

16. Fryziel Mariola

17. Gniewczyńska Dorota

18. Hajduś Mariusz

19. Jacyszyn Jadwiga

20. Januszek Lidia

21. Jarosz Henryk

22. Jednoróg Małgorzata

23. Kapera Jan

24. Karpinski Grzegorz

25. Kołodziej Elżbieta

26. Kościelska Mariola

27. Krzywda Tadeusz

28. Kulczycki Konrad

29. Kurowski Ireneusz

30. Kwiecień Dariusz

31. Lalik Urszula

32. Łozińska Grażyna

33. Machula Iwona

34. Majkowski Jarosław

35. Margol Dariusz

36. Migocki Andrzej

37. Myśliwiec Lidia

38. Nogacka Gabriela

39. Nowak Andrzej

40. Pietrzak Beata

41. Piotrowska Małgorzata

42. Pitwor Elżbieta

43. Pukała Urszula

44. Sowa Barbara

45. Staroń Violetta

46. Szczygielniak Krzysztof

47. Szewczuk Mirosława

48. Sziler Danuta

49. Sziler Władysław

50. Szułgienia Lidia

51. Susser Rafał

52. Śliwka Bogumił

53. Tatar Bożena

54. Tuła Ilona

55. Wartecki Mariusz

56. Zerbok Krystyna

57. Zwolińska Urszula

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

ZAWÓD: MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

 

Klasa a­

 

1. Zygmunt BALAWENDER

2. Marek BRASZKA

3. Józef BRZEZIŃSKI

4. Robert BUCZMA

5. Sławomir CIEŚLIK

6. Marian DĄBROWSKI

7. Bronisław GALIK

8. Bogusław GIERZYŃSKI

9. Tomasz KANTYKA

10. Roman KOCIURA

11. Zdzisław KOCJAN

12. Marek LEWANDOWSKI

13. Edward LICZNER

14. Zbigniew MRUCZEK

15. Zbigniew PALAC

16. Stanisław PUCZYŃSKI

17. Jan STOMAL

18. Bogdan STOPYRA

19. Janusz SZCZEPAŃSKI

 

Klasa b

 

­

1. Marek BABIŃSKI

2. Kazimierz BILIŃSKI

3. Adam CIEŚLIK

4. Mirosław CZARNECKI

5. Mirosław CZUBAJ

6. Ryszard GROCHALA

7. Waldemar GORCZYŃSKI

8. Wojciech HOROSZKIEWICZ

9. Jerzy KĘDZIOR

10. Zdzisław KILIAN

11. Wiesław KSIĄDZYNA

12. Edward KULASZKA

13. Teofil KURCZYNA

14. Jerzy LETKI

15. Marian MICHAŁEK

16. Janusz OSUCH

17. Piotr PIASEK

18. Kazimierz PIETRUNIAK

19. Jerzy RZEPKA

20. Krzysztof SOCHOWICZ

21. Józef STACHURA

22. Mariusz SOKOŁOWSKI

23. Andrzej SIEKIERKA

24. Bogusław ŚLĘZAK

25. Ryszard WELZEL

26. Marian WOŁOSZCZUK

27. Lesław ZABAWA

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ MECHANIK

 

1. Bogdan DZIWIENKO

2. Józef GRZELCZYK

3. Marek KAWECKI

4. Grzegorz KOMISARCZYK

5. Marek KOWALSKI

6. Antoni KWIATKOWSKI

7. Mariusz KWIECIŃSKI

8. Romuald ŁACH

9. Edward MYSZOGLĄD

10. Danuta PALUCH

11. Ireneusz POWLNY

12. Kazimierz PAŁASZ

1.3. Marek SMOLARCZYK

14. Maciej SOBCZYK

15. Zdzisław SZAFLARSKI

16. Stanisław SZPAK

17. Stanisław SZYMAŃSKI

18. Andrzej SZYSZKOWSKI

19. Władysław WANTUCH

20. Lesław ŻEBROWSKI

 

ZAWÓD: MECHANIK KIEROWCA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

 

1. Janusz ANDRZEJEWSKI

2. Stanisław ANTOSZCZYSZYN

3. Jerzy BARAN

4. Zdzisław BIELECKI

5. Mariusz BRACHOWSKI

6. Kazimierz BRZUSZEK

7. Andrzej BUDAKOWSKI

8. Marek CEBULSKI

9. Krzysztof DĄBROWSKI

10. Marek DOBRZAŃSKI

11. Piotr DUŻYŃSKI

12. Wojciech DYJUR

13. Józef GRZESZCZYK

14. Ryszard JAWORSKI

15. Henryk KOZIOŁKIEWICZ

16. Zbigniew LEPEK

17. Wiesław LISEK

18. Dariusz ŁYŻWIŃSKI

19. Lesław MACYSZYN

20. Mirosław PASZKIEL

21. Zdzisław PETRONECKI

22. Grzegorz PODGÓRSKI

23. Lesław POZNAŃSKI

24. Józef PROCHOŃ

25.Wojciech PTASIŃSKI

26. Krzysztof RAMUŚ

27. Roman RUCIŃSKI

28. Dariusz SZCZEPAŃSKI

29. Andrzej ZAWADA

30. Józef ZIĘBA

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER

 

­

1. Zbigniew BEDNARZ

2. Andrzej BIGOS

3. Józef BOJCZUK

4. Dariusz DRZYMALIK

5. Henryk JURASZ

6. Waldemar KUZAKOWSKI

7. Wies1aw LESZCZYŃSKI

8. Mirosław NALEPA

9. Bogusław PAWŁOWICZ

10. Roman PIOJDA

11. Roman KURZAWA

12. Edward SIDOROWICZ

13. Jerzy STALOWSKI

 

ZAWÓD: PRODUKCJA CERAMIKI TECHNICZNEJ I UŻYTKOWEJ

 

­

1. Genowefa KULETA

2. Jolanta KUREK

3. Anna MRÓZ

4. Anna PIECHNIK

5. Genowefa SARNA

6. Bożena SŁOMNICKA

7. Barbara SŁOWIK

8. Adela WAJDA

9. Wanda WELZEL

10. Jolanta ZIELIŃSKA

 

ZAWÓD: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW I WARZYW

 

­

1. Barbara AUGUSTYNIAK

2. Ewa BŁASZCZYK

3. Małgorzata BODNAR

4. Zofia BRZOZOWSKA

5. Jolanta CYREK

6. Małgorzata CYGNAROWICZ

7. Danuta GOŁDA

8. Barbara KALFAS

9. Teresa KNAP

10. Maria KORNOBIS

11. Dorota KWIECIEŃ

12. Maria LASOTA

1 3. Danuta LACH

14. Teresa WSOLAK

 

ZAWÓD: SPRZEDAWCA

 

­

1. Wiesława CYGAN

2. Dorota CYGNAROWICZ

3. Zofia FATYGA

4. Lidia GAIK

5. Ewa JURASZ

6. Łucja KRUK

7. Regina KALISZEWSKA

8. Joanna KUNDYK

9. Jadwiga LACH

10. Barbara MIAS

11. Ewa MIESIĄCZEK

12. Danuta WANTUCH

13. Zofia ZAJĄC

14. Katarzyna ŻUKOWSKA­

 

POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE

 

ZAWÓD: TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA

 

SPECJALNOŚĆ: MECHANIZACJA ROLNICTWA

 

1. E1żbieta BURGIEL

2. Janusz CHLUDZIŃSKCI

3. Józef CICHORZ

4. Janusz CZŁAPA

5. Ryszard FILIPEK

6. Ewa GAWROŃSKA

7. Marek. GULACZ

8. Marek JAKUBOWSKI

9. Zygmunt KAWECKI

10. Jarosław LUDKIEWICZ

11. A1eksander PIĘTOŃ

12. Romuald ŚWITAŁA

13. Andrzej WOLSKI

 

TECHNIKUM ZAWODOWE DLA PRACUJĄCYCH

 

ZAWÓD: TECHNIK MECHANIK

 

SPECJALNOŚĆ: BUDOWA MASZYN

 

1. Stanisław DANICKI

2. Jerzy GOLEMO

3. Jan GRADZIK

4. Jan KRZYŻANOWSKI

5. Mirosław ŁĘCZEK

6. Elżbieta MIERZWA

7. Stanisław NOWIŃSKI

8. Kazimierz OWCZAREK

9. Włodzimierz PLATA

10. Tadeusz PITWOR

11. Jan STARŻYK

12. Tadeusz SUDACKI

13. Andrzej SIKORSKI

14. Mirosław SZOT

15. Ryszard SZCZEPAŃCZUK

16. Ewa WOLF

17.Jerzy WALCZAK

 

ZAWÓD: TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA

 

SPECJALNOŚĆ: MECHANIZACJA ROLNICTWA

 

1. Andrzej BRYJAK

2. Zbigniew CENARSKI

3. Anna CHRUŚCIEL

4. Jadwiga CICHOWSKA

5. Marian GÓRNIAK

6. Bogusław KASPRZYK

7. Józef' KOWALSKI

8. Zbigniew PRZYBYLSKI

9. Wojciech STUPNICKI

10. Krzysztof ŻEBROWSKI

 

ZAWÓD: TECHNIK ELEKTROMECHANIK

 

SPECJALNOŚĆ: ELEKTROTECHNIKA OGÓLNA

 

1. Kazimierz BAGIŃSKI

2. Czesław BARYLAK

3. Krystyna BUCIOR

4. Witold CHOCHOROWSKI

5. Mirosław GALACKI

6. Dariusz GABRYSZ

7. Witold KANIA

8. Jan ŁAZARKO

9. Zbigniew MĄCZKA

10. Robert SKRYNIK

11. Lesław STAŃCZYK

12. Władysław TRACZ

 

ZAWÓD: TECHNIK TECHNOLOGII PRODUKTÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH

 

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW I WARZYW

 

1. Janina ADAMSKA

2. Maria DOBRZAŃSKA

3. Krystyna DYKAS

4. Mirosława GOLEC

5. Krystyna GONTARCZYK

6. Regina JAKUBISZYN

7. Danuta KOTWICA

8. Barbara KSIĄŻEK

9. Irena MALAS

10. Beata MILEWICZ

11. Alicja NIEŚCIOR

12. Elżbieta PIĄTKOWSKA

13. Bogumiła WARECKA

14. Bogusława WILK

15. Małgorzata WUSATY

16. Helena WYSPIAŃSKA

17. E1żbieta ZIEMBA

 

POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE DLA PRACUJACYCH

 

ZAWÓD: TECHNIK EKONOMISTA

 

SPECJALNOŚC: EKONOMIKA I ORGANIZACJA PRZEDSIĘBIORSTW PRZEMYSŁOWYCH

 

1. Bożena BANYŚ

2. Małgorzata BEDNARSKA

3. Grażyna BRACHOWSKA

4. Mariola BRDDZIAK

5. Grażyna BUKAŁA

6. Janusz CIOSEK

7. Urszula CELEJEWSKA

8. Wiesław GAWLIŃSKI

9. Grażyna GUCWA

10. Sabina JUSZKO

11. Krystyna KOCYK

12. Andrzej KOZŁOWSKI

13. Małgorzata KRYSA

14. Urszula KROCHOWSKA

15. Irena KWAŚNIK

16. Jolanta KALUS

17. Grażyna KACZMARCZYK

18. Iwona LESIŃSKA

19. Małgorzata LIZAK

20. Urszula MATUSIK

2 1. Anna NOWAK

22. Elżbieta POLAK

23. Danuta RESZKE

24. Krystyna SMOLEŃ

25. Barbara SUSKA

26. Grażyna WACHA

27. Krystyna WRÓBEL

28. Wies1awa WYKA

 

 

ROCZNIK 1982

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Będzińska Dorota

2. Borowska Beata

3. Chwalińska Ewa

4. Czerniecki Marek

5. Drogoż Krystyna

6. Ejzenhart Dariusz

7. Gronowska Jolanta

8. Gurbała Beata

9. Hadrys Artur

10. Hryńczak Jolanta

11. Kaczka Krystyna

12. Lisowska Ewa

13. Łazarz Bogusław

14. Makuch Mariusz

15. Marcinów Małgorzata

16. Miszczuk Renata

17. Niżnik Lucyna

18. Nowosad Danuta

19. Olejnik Iwona

20. Opach Barbara

21. Panas Maciej

22. Pastuszczak Jan

23. Rajfur Stanisława

24. Rapa Renata

25. Słobodzian Teresa

26. Słomnicka Janina

27. Sowa Marzena

28. Stecko Joanna

29. Sury Maria

30. Szuszkiewicz Marek

31. Szynkura Teresa

32. Toronczak Teresa

33. Trawiński Mirosław

34. Wadowska Agnieszka

35. Wiatr Ewa

36. Wińska Bożena

37. Wiśniewski Witold

38. Zajączkowski Remigiusz

39. Złochowski Stanisław

40. Helon Bogusława

41. Piotrowski Krzysztof

42. Stachnik Krzysztof Stanisław

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

ZAWÓD: MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

 

Klasa: a

 

­

1. Wojciech BOROWICZ

2. Roman BLICHARSKI

3. Jan BOCZAR

4. Krzysztof GAC

5. Zbigniew GOGÓŁ

6. Jerzy HARHALA

7. Jarosław HYJEK

8. Jan KOBAK

9. Mirosław KRUPIŃSKI

10. Wiesław KURCZYNA

11. Marian KUBACKI

12. Jerzy MAJERCZYK

13. Jacek MAZURKIEWICZ

14. Marek MIELNICZENKO

15. Waldemar MIAZEK

16. Jan OŻGA

17. Tadeusz STEFANÓW

18. Emil STELMASZEWSKI

19. Ireneusz SYREK

20. Andrzej SZCZEPAŃSKI

21. Stanisław ŚRODOŃ

22. Stanisław WRÓBEL

 

Klasa: b

 

­

1. Marek BOSIAK

2. Stanisław BUCZKOWSKI

3. Jan BUSZKIEWICZ

4. Tadeusz BRZEZICKI

5. Tadeusz DROZD

6. Roman DROZDOWSKI

7. Robert DUDEK

8. Józef GIERUS

9. Andrzej JEREMCZUK

10. Stanisław LACH

11. Zbigniew LEODAŃSKI

12. Bogdan ŁĄK

13. Krzysztof MAGIERA

14. Jarosław MAKSYMISZYN

15. Andrzej MALICKI

16. Kazimierz ORŁOWSKI

17. Stanisław OSTROPOLSKI

18. Tadeusz POTYRA

19. Dariusz RADLAK

20. Waldemar SEROKA

21. Andrzej STRĄKOWSKI

22. Zbigniew TURZAŃSKI

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER

 

1. Jan Krzysztof BĄK

2. Krzysztof GAWŁOWSKI

3. Jerzy Jacek HERBUT

4. Zdzisław Adam LUFT

5. Adam MRÓZ

6. Ryszard Julian NIEĆ

7. Bogusław ODELGA

8. Piotr RUMAN

 

ZAWÓD: MECHANIK KIEROWCA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

 

1. Mariusz DUDEK

2. Andrzej DYBIKOW'SKI

3. Krzysztof GERBER

4. Grzegorz GUCWA

5. Piotr JAJOR

6. Krzysztof KRZYWDA

7. Ryszard KUDLA

8. Stanisław MACYSZYN

9. Sławomir MARCZEWSKI

10. August MULARCZYK

11. Krzysztof NIEWIEDZlALA

12. Szymon NOWAK

13. Jacek POLAK

14. Arkadiusz RĘKAWIK

15. Wiktor RYBIN

16. Zygmunt STACHURA

17. Stanisław STEFANÓW

18. Józef SULKOWSKI

19. Tadeusz SZPIGIEL

20. Arkadiusz STERZEL

21. Bogusław ŚWITAŁA

22. Krzysztof TALARCZYK

23. Dariusz WEŁNA

24. Jarosław WESOŁOWSKI

25. Jarosław WILKIEWICZ

26.Wiesław WOJDALSKI

27. Dariusz ZARĘBA

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ MECHANIK

 

1. Jan BUSZKIEWICZ

2. Marek CHOMAGA

3. Wiesław CICHOŃ

4. Dariusz COFÓR

5. Mariusz DRZEWOSZ

6. Marek GÓRNIAK

7. Andrzej JAKUBIK

8. Dariusz JAKUBISZYN

9. Jan KAGAN

10. Ewa KEJPASZ

11. Marek KUSZ

12. Andrzej KRÓL

13. Edmund LALIK

14. Zygmunt ŁĄK

15. Dariusz PAWLICKI

16. Zygmunt PIĄTKOWSKI

17. Janusz PYZNER

18. Bogusław RYBIN

19. Krzysztof SOŁOMONIUK

20. Jacek ŚMIECHOWSKI

21. Piotr URBAŃSKI

22. Czesław WISZNIOWSKI

 

ZAWÓD: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW I WARZYW

 

­

1. Elżbieta BRZOZOWSKA

2. Teresa CYREK

3. Ewa KOCIUBA

4. Urszula KOSAKOWSKA

5. Jadwiga PAPUSZKA

6. Mariola PIASEK

7. Halina PRZYSZLAK

8. Anna SUTOR

9. Grażyna STRZAŁA

10. Janina SZUTA

11. Ewa TUGACZEWSKA

12. Grażyna TUNIA

13. Mariola TYMKÓW

 

ZAWÓD: SPRZEDAWCA

 

­

1.Wieslawa CYGAN

2. Dorota CYGNAROWICZ

3. Zofia FATYGA

4. Lidia GAIK

5. Ewa JURASZ

6. Regina KALISZEWSKA

7. Łucja KRZEK

8. Joanna KUNDYK

9. Jadwiga LACH

10. Ewa MIESIACZEK

11. Barbara MIAZ

12. Zofia ZAJĄC

13. Katarzyna ŻUKOWSKA

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

ZAWÓD: TECHNIK MECHANIZACJI RONICTWA

 

SPECJALNOŚĆ: MECHANIZACJA ROLNICTWA

 

­

1. Marian ANGER

2. Lesław BOBULA

3. Krzysztof BULANDA

4. Artur DUDA

5. Mieczysław FELIKSIK

6. Piotr GROMADZKI

7. Czesław GUMULAK

8. Stanisław JANCZAK

9. Bogdan JUŚKÓW

10. Mirosław KOT

11. Roman KOWALSKI

12. Jan KUNECKI

13. Teofil MARCINKOWSKI

14. Mirosław MĘDRAK

15. Stefan NAMIOTA

16. Grzegorz OSTAPIEJ

17. Artur OTFINOWSKI

18. Janusz RYBA

19. Ireneusz SUŁEK

20. Stanisław SZEWCZYK

21. Marek WÓJCIK

22. Bogusław WOJTOWICZ

23. Waldemar WYROBEK

24. Krzysztof ZACHWIEJA

 

TECHNIKUM ZAWODOWE DLA PRACUJĄCYCH

 

ZAWÓD: TECHNIK MECHANIK

 

SPECJALNOŚĆ: TECHNIK MECHANIK

 

­

1. Roman AUGOSTOWSKI

2. Zbigniew BANASIK

3. Jan CHORĄŻYCZEWSKI

4. Lesław GĄSIOR

5. Adam GRABAS

6. Marian JÓŻWISZYN

7. Bogusław KACZYNSKI

8. Leszek KAWECKI

9. Leopold KOSTIUK

10. Wiesław ŁACNY

11. Józef ŁANYK

12. Mirosław PIĄTEK

13. Mirosław PORADA

14. Andrzej POLAK

15. Adam PROKOPIAK

16. Bogumiła PRZYBYŁA

17. Stanisław RYGIEL

18. Józef TORBA

19. Maria TYLNA

20. Janusz WALCZYK

21. Zbigniew WICHROWICZ

 

ZAWÓD: TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA

 

SPECJALNOŚĆ: MECHANIZACJA ROLNICTWA

 

1. Wojciech BUDAKOWSKI

2. Marian CHWALBA

3. Wiesław HERBUT

4. Jan JAROSZEK

5. Krzysztof JAWORSKI

6. Jerzy MIELNICZEK

7. Halina STEWRUK

8. Tadeusz SKWAREK

 

ZAWÓD: TECHNIK ELEKTROMECHANIK

 

SPECJALNOŚĆ: ELEKTROMECHANIKA OGÓLNA

­

1. Zbigniew BIEGANOWSKI

2. Ryszard COMBER

3. Wacław ISKRA

4. Mirosław KŁODKOWSKI

5. Jan KOZŁOWSKI

6. Aleksander OPIEKA

7. Albin PAW

8. Jacek RYCHLEWSKI

 

POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE DLA PRACUJĄCYCH

 

ZAWÓD: TECHNIK EKONOMISTA

 

SPECJALNOŚĆ: EKONOMIKA I ORGANIZACJA PRZEDSIĘBIORSTW PRZEMYSŁOWYCH

 

1. Teresa BANACH

2. Ewa ĆWIELĄG

3. Maria DUDZIC

4. Elżbieta FERENC

5. Maria FALAT

6. Bogusław GAŁUSZKA

7. Alicja GUT

8. Małgorzata GRUSZKA

9. Grażyna KACZMARCZYK

10. Zbigniew MAZUR

11. Danuta MAZURKIEWICZ

12. Halina MAZURKIEWICZ

13. Bożena POCZATEK

14. Rajmund POLASZEK

15. Danuta PIOTROWSKA

16. Krystyna SZENDEL

17. Danuta WANTUCH

 

 

ROCZNIK 1983

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Bilat Halina

2. Franczuk Jarosław

3. Głąbica Adam

4. Jabłoński Zbigniew

5. Kaszczyszyn Robert

6. Kazubski Antoni

7. Kloc Mirosław Andrzej

8. Kołodziej Halina

9. Konieczna Agnieszka Joanna

10. Kroczak Małgorzata Stanisława

11. Kulczycka Dorota

12. Lewandowski Zbigniew

13. Łużna Beata

14. Majkowska Katarzyna

15. Michaliszyn Małgorzata Ryszarda

16. Miecińska Izabela

17. Pietrzak Anna

18. Ruchel Urszula

19. Stąporek Mirosława

20. Stępień Ewa

21. Suprynowicz Andrzej

22. Sury Elżbieta

23. Sury Ireneusz Faustyn

24. Szeremet Jolanta

25. Szewczyk Wiesława

26. Sziler Helena

27. Szot Ewa

28. Szylar Urszula

29. Świdzińska Lidia

30. Walczak Anna

31. Wieczorek Barbara

32. Witkowski Dariusz

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

ZAWÓD: MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

 

Klasa: a

 

­

1. Mirosław AIBIN

2. Marek BAR

3. Piotr BEDKA

4. Janusz BRUKAŁO

5. Zbigniew BUSZKIEWICZ

6. Edward CICHOWSKI

7. Jan CIRKA

8. Kazimierz CZEREŚNIOWSKI

9. Jacek CZUBAJ

10. Marian DOBROWOLSKI

11. Dariusz GALIK

12. Marek GÓRNIAK

l3. Jacek JACHEĆ

14. Marek KITA

15. Janusz KRZEWSKI

16. Zbigniew KRZYŻANOWSKI

17. Tadeusz ŁAZARCZUK

18. Mirosław MICHUŁKA

19. Mariusz PALIWODA

20. Adam PODRUCKI

21. Piotr PIESZAK

 

Klasa: b

 

­

22. Jerzy CZERPAK

23. Janusz DERELA

24. Stanisław DUMANOWSKI

25. Stanisław FRANCIK

26. Stanisł.aw KRWCZYK

27. Sławomir KUBACKI

28. Krzysztof ŁYSOŃ

29. Marek MIAZEK

30. Andrzej MUZYKA

31. Wiktor PARTYKA

32. Krzysztof PIETRUSIÓW

33. Marek SOMALA

34. Piotr WILK

35. Bogdan WILKOS

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ MECHANIK

 

­

1.Wieslaw BURYŃSKI

2. Robert FIUK

3.Adam CHANEK

4. Mirosław HAJDASZ

5. Stanisław KUŚMIERZ

6. Henryk KOSTYSZYN

7. Cezary MICHALSKI

8. Edward PFISTER

9. Stanisław SROMEK

10. Roman WASZKIEWICZ

 

­

ZAWÓD: MECHANIK KIEROWCA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

 

1. Mariusz DAMM

2. Andrzej EMERLING

3. Piotr GAŁADYK

4. Dariusz GOŁĘBIWSKI

5. Stanisław GÓRCZYŃSKI

6. Lucjan JANUS

7. Jacek JARZĄB

8. Marek JASIŃSKI

9. Mariusz KOŻUCHOWSKI

10. Marek KOTARSKI

11. Dariusz KOWAL

12. Zbigniew KRUCZEK

13. Ryszard ŁACH

14. Bartłomiej ŁESKI

15. Krzysztof MIKA

16. Lesław MRÓZ

17. Marek HYCZKOWSKI

18. Artur MYŚLIWIEC

19. Grzegorz OKULICZ

20. Sławomir PACIK

21. Jacek POLAKOWSKI

22. Zdzisław PIEŃKOWSKI

23. Janusz PUCZYŃSKI

24. Andrzej PYZNAR

25. Janusz ROZPĘDOWSKI

26. Marek SARAT

27. Andrzej SKOTNICKI

28. Eugeniusz SMALEC

29. Kazimierz SEMPRUCH

30. Józef SZCZEPAŃSKI

31. Andrzej WOLAK

32. Jan WOLAN

33. Witold WOLSKI

 

KLASA WIELOZAWODOWA

 

1. Krystyna BEDNARSKA

2. Łucja GNIEWCZYŃSKA

3. Jadwiga JANIK

4. Benedykt KOŻBIAL

5. Józefa KLIŚ

6. Krystyna MIAZEK

7. Jarosław MICHNIAK

8. Dariusz NOWACKI

9. Ewa PODOLAK

10. Krystyna SZMENDZIUK

11. Iwona ZAJĄC

 

ZAWÓD: SPRZEDAWCA

 

­

1. Lucyna BAŁDYS

2. Ewa BREJDAK

3. Małgorzata CHUDZIK

4. Krystyna DĘBIŃSKA

5. Ewa FRĄCZEK

6. Joanna GRUBAŁA

7. Barbara KRAWIEC

8. Danuta MAMROCHA

9. Małgorzata MATACZ

10. Dorota PAWLICA

11. Urszula PRÓCHNIEWTCZ

12. Zofia RUSIŃSKA

13. Krystyna SERAFIN

14. Ewa ŚWIDZIŃSKA

15. Wiesława SZYMAŃSKA

16. Dorota ZAWISZA

 

ZAWÓD: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW I WARZYW

 

1. Ewa CHAMERSKA

2. Elżbieta FIUTY

3. Bernadeta FURTAK

4. Jolanta GRZESIAK

5. Bożena GULA

6. Dorota JURKOWSKA

7. Lucyna KAPERA

8. Maria KOBA

9. Danuta KRACZKOWSKA

10. Krystyna KRZYSZKOWSKA

11. Urszula ŁUKASIK

1 2. Ewa NATANEK

13. Barbara PARASZCZAK

14. Ewa SZUBA

15. Bożena ŚLIWA

16. Jan ZIĘBA

17. Lidia ZAWORA

 

SZKOŁA PRZYSPOSOBIAJĄCA DO ZAWODU

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ

 

­

1. Jacek AIBIN

2. Dariusz HULL

3. Krzysztof KUŚMIERZ

4. Jan KAPUŚCIŃSKI

5. Cezary MALINOWSKI

6. Andrzej MIAZEK

7. Robert MIJAŁ

8. Ryszard PIĄTKIEWICZ

9. Krzysztof STANIAK

10. Paweł SŁONOPAS

11. Zbigniew WOJDYŁO

 

TECHNIKUM ZAWODOWE DLA PRACUJĄCYCH

 

ZAWÓD: TECHNIK MECHANIK

 

SPECJALNOŚĆ: BUDOWA MASZYN

 

1. Artur BLICHARSKI

2. Marek CHORĄŻYCZEWSKI

3. Artur DĘBIŃSKI

4..Janusz DUDEK

5. Andrzej FERUŚ

6. Jan KOZIOŁ

7. Piotr NIEZABITOWSKI

8. Zbigniew PILARCZYK

9. Mariusz POLAK

10. Dorota POLAKOWSKA

11. Henryk STASZEWSKI

12. Jolanta UŁAN

13. Edward WILK

 

ZAWÓD: TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA

 

SPECJALNOŚC: MECHANIZACJA ROLNICTWA

 

1. Zbigniew BERNACKI

2. Paweł BISTO

3. Edward BOCZAR

4. Dariusz GABRUK

5. Stanisław FUSZARA

6. Andrzej MITUŁA

7. Marian MOGIELNICKI

8. Adam NAPORA

9. Zbigniew PAJKIERT

10. Mieczysław POZNAŃSKI

11. Zbigniew STANGRET

 

ZAWÓD: TECHNIK ELEKTOMECHANIK

 

­SPECJALNOŚĆ: ELEKTROMECHANIKA OGÓLNA

 

1. Mariusz GIL

2. Krystyna KAPUŚCIŃSKA

3. Janusz SOBOL

4. Andrzej SOBOTNICKI

5. Mirosław SOŁTYS

6. Teresa SOSNECKA

7. Andrzej SZKODA

8. Lesław ZAPALA

9. Jadwiga ŻYDECKA

 

 

ROCZNIK 1984

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Antosz Krzysztof

2. Bielska Małgorzata Anna

3. Bobek Bernardyna Helena

4. Chmura Bożena Zdzisława

5. Ciempka Renata Izabela

6. Darowska Ewa Danuta

7. Drożdżał Barbara Halina

8. Gwiazdowska Dorota Janina

9. Hajłasz Katarzyna Maria

10. Kalecka Beata

11. Kolega Renata Antonina

12. Konieczna Dorota

13. Krusz Irmina

14. Kroczak Beata

15. Kwiecień Małgorzata Teresa

16. Marek Mariola Joanna

17. Michalewicz Małgorzata

18. Łanyk Beata

19. Orzechowska Jolanta Zuzanna

20. Pelc Bożena Elżbieta

21. Pohorecki Leszek Eugeniusz

22. Regner Mariola Aneta

23. Stachnik Witold

24. Staszewska Iwona

25. Stępkowska Agata Dorota

26. Stępkowska Lidia Magdalena

27. Polakowska Mariola Anna

28. Sury Krystyna

29. Wańczyk Dorota Lucyna

30. Wójcik Halina Mariola

31. Zakrzeczkowska Ewa Maria

32. Ziemiaszewska Maria Joanna

33. Szydłowska Małgorzata

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

ZAWÓD: MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH ­

 

Klasa: a

 

­

1. Janusz ANTKOWIAK

2. Andrzej BIELAWSKI

3. Dariusz BOJKO

4. Mirosław BRACHOWSKI

5. Józef GŁADYSZ

6. Jan GRAD

7. Jacek HERBUT

8. Zbigniew JAREMCZUK

9. Mariusz JASIŃSKI

10. Andrzej JÓZEFCZYK

11. Wiesław KSIĄŻEK

12. Tadeusz ŁAZARCZUK

13. Piotr MAZUR

14. Marek MÓZ

15. Ryszard OSTROWSKI

16. Bogdan PASTERNAK

17. Bogdan PŁYBAŃSKI

18. Jacek STADNICKI

19. Leszek STECZYSZYN

20. Jan TRACZ

21. Roman WITKOWSKI

 

Klasa: b

 

­

1. Marek ANDRZEJEWSKI

2. Adam BELEWENDER

3. Waldemar BAŁDYS

4. Zbigniew BOCZAR

5. Dariusz BORKOWSKI

6. Zdzisław BURYŃSKI

7. Zbigniew DEPTA

8. Andrzej FABIAN

9. Tadeusz GIGIEL

10. Jacek KISIEL

11. Andrzej KNOP

12. Jan KOPEĆ

13. Waldemar KRZYSZOWSKI

14. Robert KUBANEK

15. Jan LACH

16. Artur MARGASIŃSKI

17. Bogdan MALASZKA

18. Mariusz MRUKLIK

19. Jerzy OSZUST

20. Mirosław PAPIERNIK

21. Krzysztof PIĄTKOWSKI

22. Jerzy ŚRODOŃ

23. Andrzej WOJTAŚ

24. Andrzej ZAWIERUCHA

25. Piotr ZWIJACZ

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ MECHANIK

 

1. Jan BOCZULA

2. Dariusz CHASZCZEWICZ

3. Jan CHOPCIAN

4. Ryszard CICHOWSKI

5. Bogdan CIURKOT

6. Piotr DRUŻBA

7. Artur FILIPSKI

8. Grzegorz KACIK

9. Wojciech KACPRZAK

10. Piotr KOŁODZIEJ

11. Jan OŚLIZŁO

12. Krzysztof PIETRZAK

13. Grzegorz POTYRA

14. Jacek URBAŃSKI

15. Adam WALCZYK

16. Jacek WOŹNIAK

17. Andrzej WÓJCIK

 

ZAWÓD: MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

 

­

1. Józef ADAMISZYN

2. Zdzisław BEGIERSKI

3. Mariusz BUCKI

4. Robert BINIEWSKI

5. Grzegorz CYGAN

6. Zbigniew DOMAGALA

7. Zbigniew FRYŚ

8. Marek IDZIKOWSKI

9. Krzysztof JANKOWSKI

10. Artur KARŁAN

11. Józef KOŁODRUBIEC

12. Mariusz KOCIUBA

13. Andrzej KOBA

14. Mariusz KOŻUCHOWSKI

15. Krzysztof KRĄŻ

16. Grzegorz KROCHMALCZYK

17. Piotr LIS

18. Krzysztof LORENS

19. Krzysztof ŁEPSKI

20. Jan ŁACIÓW

21. Robert PALUCH

22. Marek PIETRZYK

23. Mariusz RÓŻANSKI

24. Sylwester SIERSZEŃ

25. Mariusz SOBIERAJ

26. Grzegorz TRAWA

27. Marek WOLAK

28. Zbigniew ZIELIŃSKI

 

ZAWÓD: SPRZEDAWCA

 

­

1. Małgorzata BAClOR

2. Renata BIERNACKA

3. Mariola DUDEK

4. Maria IZDEBSKA

5. Teresa KOCIURA

6. Mariola KOPYSTYŃSKA

7. Barbara ŁOJEWSKA

8. Teresa MARCZAK

9. Jolanta MIELNICZENKO

10. Jolanta MARKOWSKA

11. Marzena STARNOWSKA

12. Halina SERAFIN

13. Beata SIKORA

14. Elżbieta ŚWIDZIŃSKA

15. Janina ŚWIDZIŃSKA

16. Ewa TUTLA

 

SZKOŁA PRZYSPOSOBIAJĄCA DO ZAWODU

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ

 

­

1. Jarosław BIELAK

2. Grzegorz FITAK

3. Ryszard GÓRKA

4. Ryszard HEBDA

5. Artur IWASIUTA

6. Adam KŁOCZNIK

7. Stanisław KRZEPA

8. Piotr MISIUK

9. Andrzej MOCNY

10. Marek MOLEND A

11. Władysław OLSZÓWKA

12. Krzysztof OSZUST

13. Andrzej PANDZIERSKI

14. Krzysztof STRÓŻEWSKI

1.5. Lesław SYC

16. Stanisław WĄŻ

17. Czesław WITWICKI

18. Janusz ŻYCHOWSKI

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

Zawód: TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA (5-letnie)

 

Klasa: Tr

 

1. Jarosław BOBULA

2. Irena BORECKA

3. Bogdan BORYS

4. Janusz BUKOWSKI

5. Zenona GÓRAL

6. Andrzej KAIA

7. Piotr KLACZEK

8. Grażyna KOBIERSKA

9. Józef KOSAK

10. Zbigniew KOZEŁKO

11. Mirosław KOZŁOWSKI

12. Bogusław KUPIEC

13. Mariusz MĄKOSZA

14. Bogdan PIORUN

15.Waldemar ROSS

16. Stanisław ŚCIGAJ

17. Janusz ŚWIDZIŃSKI

18. Bogusław ŚWIDERSKI

19. Krzysztof SZOZDA

20. Małgorzata WOJNOWSKA

21. Jacek WYSOCZAŃSKI

22. Stefan ZAJĄC

 

Klasa: Trz (3-letnie)

 

1. Piotr ADAMUS

2. Dariusz BARYLSKI

3. Bogdan BOBROWICZ

4. Adam BRODA

5. Krzysztof CICHUTA

6. Mirosław CZUBAJ

7.Wiesław FIGIEL

8. Ryszard GROCHALA

9. Jacek KAWAŁKOWSKI

10. Zdzisław KILIAN

11. Bogdan KLESZCZ

12. Zbigniew KOWALSKI

13. Eugeniusz KOZACZKA

14. Cezary LISZEWSKI

15. Zbigniew PALAC

16. Andrzej PAWLAK

17. Piotr PIASEK

18. Jacek PILARSKI

19. Mirosław POPIEL

20. Henryk RÓŚ

21. Jerzy RZEPKA

22. Janusz STARZEC

23. Mirosław STOCK

24. Maciej ŚLIWKA

25. Marek TWARDAK

 

TECHNIKUM ZAWODOWE DLA PRACUJĄCYCH

 

ZAWÓD: TECHNIK MECHANIK

 

SPECJALNOŚĆ: BUDOWA MASZYN

 

1. Mariusz BRACHOWSKI

2. Bogdan GAWLIK

3. Edward HERBUT

4.Wiesław JABLOŃSKI

5. Zbigniew KWAPIS

6. Mirosław MARGASIŃKI

7. Ryszard MICHALEWICZ

8. Danuta PALUCH

9. Adam PAWŁOWSKI

10. Grzegorz PODGÓRSKI

11. Jan ROBAK

12. Krzysztof' SOCHOWICZ

13. Zdzisław SZABŁOWSKI

14. Jerzy ŚWIDZIŃSKI

1 5. Henryk ŚWITALSKI

16. Adam TRZEBOŃSKI

17. Józef ZIĘA

 

ZAWÓD: TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOSCI

 

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW I WARZYW

 

1. Elżbieta BABIAK

2. Maria JANKOWSKA

3. Maria LASOTA

4. Teresa ŁÓGOWA

5. Halina SZLAJTER

 

 

ROCZNIK 1985

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Adamczyk Barbara

2. Bez Małgorzata

3. Borowska Ilona

4. Borusiewicz Małgorzata

5. Chmielowska Beata

6. Chyra Urszula

7. Delikat Małgorzata

8. Damczewska Bożena

9. Ejzenhart Anna

10. Falkiewicz Artur

11. Fert Iwona

12. Gieniec Lidia

13. Hetman Joanna

14. Humen Jolanta

15. Karczmarek Agata

16. Kasowska Laura

17. Kołsut Tomasz

18. Kraus Danuta

19. Krawczyn Anna

20. Kulik Anna

21. Łyczko Iwona

22. Mazak Marzena

23. Motyka Dorota

24. Niemczyk Konrad

25. Nowak Jacek

26. Owczarek Katarzyna

27. Przybył Ilona

28. Przyczyna Dorota

29. Pycha Cezary

30. Sawicka Anna

31. Skrzypnik Iwona

32. Sury Beata

33. Tarnowska Urszula

34. Wandycz Antonina

35. Wańczyk Bernadetta

36. Wańczyk Renata

37. Wiśniewska Alicja

38. Witkowska Izabela

39. Wolny Radosław

40. Woźniak Magdalena

41. Znak Armin Jacek

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

ZAWÓD: MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

­

Klasa: a

 

­

1. Dariusz BIELECKI

2. Stanisław CZACHOR

3. Robert HUCZKO

4. Czesław JACKÓW

5. Bogumił KRAWIEC

6. Wiesław KWAŚNIK

7. Ryszard MENDYK

8. Józef OSZUST

9. Dariusz PERUCKI

10. Zbigniew PIECYK

11. Marek PROĆKOW

12. Jan RUDKOWSKI

13. Artur SCHLEIS

14. Andrzej SEFERYNOWICZ

15. Zenon SZRAMSKI

16. Dariusz WÓJCIK

17. Henryk WÓJCIK

18. Adam ZIĘBA

 

Klasa: b

 

­

1. Dariusz BEDNARSKI

2. Piotr CZERNIAK

3. Grzegorz DMYTRÓW

4. Roman FARYNA

5. Jacek JANIK

6. Marek KOPERA

7. Jerzy KUŻDŻAŁ

8. Jacek ŁANGOWSKI

9. Zbigniew MIESIĄCZEK

10. Mariusz MIELECKI

11. Mariusz RUDZKI

12. Kazimierz SIEMBAB

13. Lesław SUTOR

14. Lesław SUTOR

15. Mirosław TRUKAWKA

16. Wojciech UCHWAT

17. Albert WAŚ

18. Artur WIŚNIEWSKI

19. Jarosław ZŁOTEK

 

ZAWÓD: MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

 

1. Kazimierz BRASZKA

2. Piotr CZAJKA

3. Krzysztof DUDEK

4. Piotr DOMINIKIEWICZ

5. Janusz DZIOPA

6. Bogusław GÓRAL

7. Ireneusz GRUDZIEŃ

8. Zbigniew KRÓLIKOWSKI

9. Piotr KUBICA

10. Liwiusz OSIPOW

11. Wojciech PALUCH

12. Marek PURZYŃSKI

13. Krzysztof SAMOŁUCH

14. Dariusz SERAFIN

15. Piotr SZEWA

16. Mariusz SZUSZKIEWICZ

17. Marek WACHOWSKI

18. Marian WIDZlAK

19. Roman WILK

20. Jacek ZAJĄC

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ MECHANIK

 

­

1. Mirosław BUCZYŃSKI

2. Jarosław DWOJAK

3. Krystian DYMEK

4. Jarosław KANIA

5. Grzegoorz LESZCZYŃSKI

6. Marek PADŁO

7. Ryszard PASTUSZCZAK

8. Robert RADLAK

9. Robert SEWERYNlAK

10. Jarosław SULIKOWSKI

11. Grzegorz ZIEMIASZEWSKI

12. Jerzy ZŁOCIŃSKI

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER

 

­

1. Dariusz BODIO

2. Wiesław BOSIAK

3. Jerzy CZARKAWSKI

4. Andrzej GRĄDAL

5. Marek IZDEBSKI

6. Jacek KEDZIERSKI

7. Marek KOBUS

8. Arkadiusz KOWALIK

9. Jacek LEŚNIAWSKI

10. Dariusz PAWLAK

11. Piotr ŚCISŁOWSKI

12. Andrzej SĘK

13. Henryk SMAK

14. Jan SURY

15. Robert SZWARC

16. Krzysztof TOMASZEWSKI

17. Dariusz WAWRZAK

 

ZAWÓD: KRAWIEC ODZIEŻY DAMSKIEJ LEKKIEJ

 

­

1. Barbara GALIMULA

2. Beata GUZIK

3. Renata HEIMAN

4. Grażyna HRECZYŃSKA

5. Ewa IDKOWIAK

6. Renata JURAS

7. Renata KAZIMIERCZAK

8. Krystyna KOPCIŃSKA

9. Anna LISIECKA

10. Beata MACIOŁEK

11. Małgorzata PIORUN

12. Małgorzata POLAK

13. Bożena POTYRA

14. Krystyna SAWICKA

15. Jolanta SADŁO

16. Renata SCHUMAN

17. Beata SIWIK

18. Danuta SZCZEPAŃSKA

19. Teresa TETLAK

20. Maria WOJTOWICZ

21. Elżbieta ŻEROMSKA

 

ZAWÓD: APARATOWY PRZETWÓRSTWA OWOCÓW I WARZYW

 

1. Elżbieta DANAK

2. Bożena HRABCZAK

3. Renata JARZĄB

4. Małgorzata JASTRZĘBSKA

5. Iwona KOŻLENIA

6. Anna KRUPA

7. Iwona MAZUR

8. Maria MOTYKA

9. Helena ŚWIDOŃ

10. Ryszarda WOŁOSZCZUK

11. Izabella WYSOCKA

12. Małgorzata ZWOLIŃSKA

 

SZKOŁA PRZYSPOSOBIAJĄCA DO ZAWODU

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ

 

1. Zenon BIEŃKO

2. Stanisław BODIO

3. Piotr BOGUSZ

4. Marek FAŁAT

5. Dariusz FELKA

6. Ryszard JABCZASZ

7. Jacek KNAPIK

8. Krzysztof KRALEWSKI

9. Tomasz LISIECKI

l0. Robert MIKULEC

11. Piotr PIETRZAK

12. Grzegorz SOBOL

13. Grzegorz SŁOWIK

14. Dariusz SZMIOT

15. Jan SZCZEREK

16. Mieczysław ZARÓWNY

 

TECHNIKUM ZAWODOWE

 

ZAWÓD: TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA (5-LETNIE)

 

1. Bogdan BIESIECKI

2. Dariusz BÓL

3. Jerzy CZOP

4. Andrzej ĆWIKLIŃSKI

5. Bogusław DOMAGAŁA

6. Jarosław FRYS

7. Bogdan JAKUBSKI

8. Andrzej JASIŃSKI

9. Grzegorz JASKULSKI

10. Marek KLIMCZUK

11. Artur KOSMALA

12. Jan KUDRYŃSKI

13. Robert KURIATA

14. Jacek LEŚNIAK

15. Jerzy MAZIARZ

16. Marek MOSKAL

17. Ryszard OKAJ

18. Paweł OLEASZ

19. Marek OSIECKI

20. Ryszard PIOTROWSKI

21. Bogusław SAWICKI

22. Zbigniew SIEMBAB

23. Aleksander STARŻYK

24. Jerzy SZKOLARZ

25. Grzegorz ŚCISŁOWSKI

26. Piotr WNUK

27. Dariusz WRONA

28. Ireneusz ZBOCH

29. Krzysztof ZIĘBA

 

ZAWÓD: TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA (3-LETNIE)

 

1. Robert BRZOZOWSKI

2. Ireneusz FLIS

3. Witold GROSIAK

4. Eugeniusz KOWALSKI

5. Dariusz KUSA

6. Dariusz MACIAS

7. Jacek MAJER

8. Jerzy PODGÓRSKI

9. Krzysztof PŁUSA

10. Mirosław SKOCZEK

11. Witold SŁOWIK

12. Andrzej SZEREMETA

13. Jan TOMERA

14. Marek TUREK

15. Stanisław WITASZEK

16. Roman WITKOWSKI

 

TECHNIKUM ZAWODOWE DLA PRACUJĄCYCH

 

ZAWÓD: BUDOWA MASZYN

 

1. Zofia BANASIK

2. Andrzej DYBIKOWSKI

3. Piotr JAJOR

4. Andrzej JAKUBIK

5. Marek KUSZ

6. Andrzej PER

7. Zbigniew POTACZAŁA

8. Stanisław STEFANÓW

 

ZAWÓD: MECHANIZACJA ROLNICTWA

 

­

1. Małgorzata KACZÓWKA

2. Ryszard KUDŁA

3. Krzysztof KUREK

4. Mirosław MITUŁA

5. August MULARCZYK

6. Wioletta RUBIN

7. Roman SOWA

 

  • Paweł Nowak
  • Erasmus
  • Harmanice
  • Masfrost
  • Modernizacja kształcenia zawodowego
  • PNWM
  • Szkoła bez przemocy
  • Comenius
  • Szkoła z klasą
  • Szkoła współpracy
  • UP Wrocław
  • Uniwersytet wrocławski
  • PWSZ Nysa
  • Wiarygodna szkoła
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego, Wojska Polskiego 3, 57-220 Ziębice, pow. ząbkowicki, woj. dolnośląskie

projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij