Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Menu prawe
Treść główna
Dół strony
Tablica Ogłoszeń

- baner_2a.jpg

 

 

 

 

1976-1980

 

ABSOLWENCI SZKÓŁ ROCZNIK 1976-1980

 

 

ROCZNIK 1976

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Basara Grażyna

2. Bieżyński Jerzy

3. Bojarska Ewa

4. Chowiera Grażyna

5. Ciszek Urszula

6. Czajka Emil

7. Czarniecka Bożena

8. Czarnecki Lidia

9. Długaszek Elżbieta

10. Dmitryszyn Iwona

11. Dubikowska Elwira

12. Dudkiewicz Jadwiga

13. Drzazga Jadwiga

14. Flak Ewa

15. Foryś Barbara

16. Galik Anna

17. Gajewska Anna

18. Garcarz Maria

19. Gawin Teresa

20. Gawin Zdzisław

21. Gerus Henryk

22. Gruszka Wiesław

23. Gulczyńska Janina

24. Grzybek Teresa

25. Jach Halina

26. Jakubska Wanda

27. Kaczkowska Krystyna

28. Kaczmarska Bożena

29. Kamiński Marek

30. Klempous Barbara

31. Klepacz Irena

32. Kocan Anna

33. Konieczna Lidia

34. Kosiak Grażyna

35. Kotarska Krystyna

36. Kowalik Grażyna

37. Korzeń Jolanta

38. Kozar Ryszard

39. Krochowska Małgorzata

40. Krysiak Danuta

41. Krypner Ludwika

42. Kupczyński Wacław

43. Krzewska Maria

44. Limanówka Adam

45. Łaciak Jadwiga

46. Łopuszyńska Janina

47. Łyczko Jerzy

48. Majkowska Grażyna

49. Makos Andrzej

50. Margol Ryszard

51. Margasinska Joanna

52. Mazak Barbara

53. Mihułka Maria

54. Osiadacz Janina

55. Ostropolski Mirosław

56. Pachołek Elżbieta

57. Piątkowska Jadwiga

58. Przybylska Krystyna

59. Psyl Teresa

60. Radzik Zdzisława

61. Schimska Urszula

62. Skalińska Barbara

63. Skowroński Jerzy

64. Ślusarek Mariola

65. Stepkowska Danuta

66. Suwalska Krystyna

67. Szenborn Leszek

68. Szymańska Bożena

69. Szymańska Henryka

70. Szymańska Maria

71. Tatar Krystyna

72. Tkacz Aneta

73. Toboła Grażyna

74. Toporowska Maria

75. Turowski Leon

76. Trzepierczyński Jacek

77. Wawrzynów Zenon

78. Wiśniewska Jadwiga

79. Wiśniewska Maria

80. Włodarczyk Piotr

81. Wysocka Maria

82. Wyspiańska Zofia

83. Zając Janina

84. Zajączkowska Ewa

85. Zawadzka Jolanta

86. Zarzycki Zdzisław

87. Zwoliński Bogusław

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

ZAWÓD: MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

 

­

1. Henryk BIERNACKI

2. Roman BRZECZKOWSKI

3. Lech CECHANOWICZ

4. Bogumił DOBOSZ

5. Zbigniew DOMAGAŁA

6. Marek FATYGA

7. Eugeniusz GANCARZ

8. Bolesław GWÓŻDŻ

9. Tadeusz JAKIELASZEK

10. Stanisław DOLSKI

11. Józef JÓŹWISZYN

12. Stanisław KAMIŃSKI

13. Stanisław LEWAK

14. Wojciech ŁACIAK

15. Marian ŁĄK

16. Ryszard NOSOWSKI

17. Krzysztof OBORSKI

18. Leszek PACHOŁEK

19. Bogusław PROCHERA

20. Stanisław PRUSAK

21. Andrzej PACHALSKI

22. Zdzisław STRAMA

23. Zbigniew SUCHECKI

24. Roman SZKWAREK

25. Władysław TELENGA

26. Czesław WEŻGOWIEC

27. Jan WIŚNIEWSKI

28. Tadeusz ZINIAK

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER

 

­

1. Mariola ABRACHAMOWICZ

2. Józef BAZYLAK

3. Janusz BOCHOWICZ

4. Justyn DUB

5. Zbigniew FĄFROWICZ

6. Wiesław GARDZIELAK

7. Bogusław GRABOWICZ

8. Mirosław HANUS

9. Leszek JANIA

10. Małgorzata MAJEWSKA

11. Wiesław MALINOWSKI

12. Krzysztof MAREK

13. Andrzej MAZURKIEWICZ

14. Genowefa MOSIŃSKA

15. Roman MRÓZ

16. Zbigniew PFEIFER

17. Jerzy PIOTROWSKI

18. Marek POTOCKI

19. Janusz SOBOL

20. Piotr STASZCZYK

21. Andrzej TURZAŃSKI

22. Stanisław WNĘK

23. Emilian ZALEWSKI

24. Andrzej ZARĘBA

25. Andrzej ZĄBER

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ MECHANIK

 

­

1. Wiesl.aw CHANEK

2. Stanisław CISAKOWSKI

3. Jan GIBLAK

4. Teresa KLIMEK

5. Mirosław KOCOŃ

6. Ryszard KOWALICKI

7. Jan LISIECKI

8. Ryszard MACIEJCZYK

9. Jan MARZYŃSKI

10. Jerzy MATYJASIK

11. Andrzej MITUŁA

12. Zbigniew MRUCZEK

13. Ryszard MOSIEK

14. Roman MOTYKA

15. Ewa NOWOSIELSKA

16. Stanisław NYCZ

17. Henryk ORŁOWSKI

18. Aniela PRZYPEK

19. Zbigniew ROBOCIŃSKI

20. Bogdan RÓŻANA

21. Józef SYPIEŃ

22. Andrzej TALARCZYK

23. Wiesław TOSIK

24. Zdzisław WESLOWSKI

25. Jan WOJTACZKA

26. Ryszard ŻYGADLO

 

ZAWÓD: TOKARZ

 

­

1. Witold BORECKI

2. Andrzej BANASIK

3. Danuta BROŻYNA

4. Regina CYGAL

­5. Bogdan DEPTA

6. Marek GIL

7. Genowefa GOLEC

8. Elżbieta KICAK

9. Józef KIJAK

10. Lesław KOGUC

11. Marek KRÓL

12. Ignacy KUSTRA

13. Zygmunt ŁOZIŃSKI

14. Bogusława MALAGA

15. Zbigniew MRÓZ

16. Mieczysław NALEPKA

17. Zbigniew PAPIERNIK

18. Tadeusz PAPUSZKA

19. Tadeusz PAWEŁKO

20. Józef PIETRUNIAK

21. Marian PODGÓRSKI

22. Marek POPĘDA

23. Ryszard PRZYSTAŃSKI

24. Jerzy RUDAWA

25. Tadeusz SOLSKI

26. Zdzisław SOSNOWSKI

27. Ryszard SZCZEPAŃCZUK

28. Alfred SZUMOWIAK

29. Bogusław TOLPA

30. Ryszard URBANIK

31. Zbigniew WITKOWSKI

32. Teresa WOLAŃSKA

33. Wiesław WOŹNIAK

34. Danuta ŻACHWIEJ

 

ZAWÓD: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW I WARZYW

 

­

1. Krystyna. BASIURSKA

2. Halina BAJZEN

3. Henryka BALBUSZ

4. Danuta GALECKA.

5. Teresa GĄDEK

6. Zofia MRÓZ

7. Elżbieta GRZEGRZAK

8. Stanisława JAKUBOWSKA

9. Grażyna KĘPIŃSKA

10. Genowefa KOWALSKA

11. Teresa LAPUSTYN

12. Barbara LESIAK

13. Ryszarda ŁAZAROWICZ

14. Maria MARAŚ

15. Krystyna PIEKARSKA

16. Maria POCZTA

17. Barbara PROCHERA

18. Danuta PROCHERA

19. Jadwiga SIERKA

20. Grażyna ŚWIDZINSKA

21. Teresa UNUCZEK

22. Maria WAJŁRZYCKA

23. Helena WYSPIAŃSKA

24. Janina ZAJĄC

25. Jadwiga ŻWAKA

 

KLASA WIELOZAWODOWA ­

 

1. Janina ADAMCZYK

2. Alicja BIELEC

3. Maria BYKOWSKA

4. Irena GOŁĄB

5. Grażyna GROCHOT

6. Jadwiga HOŁOTA

7. Wiesława JANUSZ

8. Alicja KASPRZYSZAK

9. Bogumiła KASPRZYSZAK

10. Wiesława KOMAR

11. Rozalia KOPEĆ

12. Anna KOZŁOWSKA

13. Małgorzata KRACZKOWSKA

14. Elżbieta KRAWCZYK

15. Danuta KRAWIEC

16. Maria MALINOWSKA

17. Krystyna MAKUCH

18. Stanisława MORAWIEC

19. Danuta MUSIELSKA

20. Małgorzata OCIEPKA

21. Irena PACAN

22. Lucyna PĘCAK

23. Elżbieta PĘKALA

24. Andrzej PRUSKO

25. Maria RABUSZKO

26. Cecylia RACHOWIECKA

27. Janina SWATEK

28. Irena SUCHODOLSKA

29. Krystyna STARZEC

30. Ha1ina ŚRODOŃ

31. Maria TURZAŃSKA

32. Krystyna WIEWIÓRA

33. Ewa WOŻNIAK

34. Elżbieta ZIĘBA

 

TECHNIKUM MECHANICZNE DLA PRACUJĄCYCH

 

­

ZAWÓD: TECHNIK MECHANIK

 

SPECJALNOŚĆ: BUDOWA MASZYN

 

1. Zbigniew BRACHOWSKI

2. Sy1wester EFINOWICZ

3. Wa1demar JURCZAK

4. Józef KRAWIEC

5. Roman LIS

6. Adam MAKOWSKI

7. Jan MALINOWSKI

8. Jan MALAS

9. Adam MARMOL

10. Zbigniew MOCZARNY

11. Roman MYŚLIWIEC

12. Franciszek NAKONECZNY

13. Stanisław OGRODNIK

14. Czesław PARTYKA

15. Henryk PIĄTEK

16. Andrzej PIETRUSIÓW

17. Stefan ROZUMEK

18. Andrzej RÓŻAŃSKI

19. Ryszard SENDEK

20. Andrzej SKOTNICKI

21. Stanisław STOJANOWSKI

22. Edward SZYMAŃSKI

23. Ryszard WIECZOREK

24. Jan WÓJCIK

25. Ryszard WÓJCIK

26. Zenon ŻEJMO

27. Zdzisław ŻEREBECKI

 

 

ROCZNIK 1977

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Adamczyk Maria

2. Baszyńska Elżbieta

3. Białas Anna

4. Bieńkowska Elżbieta

5. Bilat Mirosław

6. Bobrowska Jolanta

7. Bomersbach Zbigniew

8. Buk Bożena

9. Cichosz Wiesława

10. Ćwięcek Maria

11. Cygan Stanisława

12. Demidowicz Lucyna

13. Dubiel Mariola

14. Frys Danuta

15. Gotman Anna

16. Grodzicki Adam

17. Gwóźdź Stanisław

18. Hreczyńska Danuta

19. Jachowicz Elżbieta

20. Jakub Janina

21. Jamrozińska Ewa

22. Jarosz Urszula

23. Koperek Elżbieta

24. Kordas Jerzy

25. Krawczyk Józefa

26. Kuterasińska Ewa

27. Lewandowska Alicja

28. Łach Jadwiga

29. Łobos Teresa

30. Machoń Adam

31. Majkowska Danuta

32. Makuch Barbara

33. Michalik Irena

34. Moczulska Małgorzata

35. Mordacik Małgorzata

36. Morzdzyńska Małgorzata

37. Mróz Zdzisława

38. Nahajowska Barbara

39. Odyniec Maria

40. Olesińska Jadwiga

41. Pasieczna Jadwiga

42. Pasieczna Zofia

43. Pasierb Jerzy

44. Pasternak Janusz

45. Pawlik Tadeusz

46. Połczyńska Alfreda

47. Prokopiak Maria

48. Przyślakiewicz Maria

49. Sendal Bożena

50. Skalska Jadwiga

51. Skowron Maria

52. Skrzypek Janina

53. Słowik Ryszarda

54. Sobko Jacek

55. Sworacki Wojciech

56. Szymańska Alicja

57. Tabor Józef

58. Tkacz Maria

59. Tracz Helena

60. Walczak Małgorzata

61. Weleda Waldemar

62. Wełna Grażyna

63. Wojnar Teresa

64. Wołoszczuk Bożena

65. Wołyńska Bożena

66. Żerebecka Danuta

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

ZAWÓD: MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

 

­

1. Marian BAŁDYS

2. Wiesław BIELECKI

3. Waldemar BORECKI

4. Stanisław CIEŚLAK

5. Ryszard DOMINIKÓW

6. Henryk DZIURA

7. Krzysztof GŁOWANIA

8. Ryszard GRACZYK

9. Jan HAJDASZ

10. Ryszard HOŁOWACZ

11. Ryszard JEŻEWSKI

12. Zdzisław JĘDRAK

13. Piotr JUSZCZYSZYN

14. Lesław KAZIMIERCZAK

15. Adam KAWALEC

16. Józef KRAWCZYK

17. Andrzej KOBOS

18. Kazimierz KRZYŻANOWSKI

19. Wiesław MACIUSZEK

20. Tadeusz MYSZOGLĄD

21. Kazimierz MISZCZUK

22. Stanisław OSZUST

23. Wiesław POLANIECKI

24. Tadeusz RADOMSKI

25. Adam SKOWRONEK

26. Jerzy SINAWSKI

27. Jan SZPIGIEL

28. Tadeusz TOKAREK

29. Tadeusz WRDĘGA

30. Kazimierz WRZYN

31. Włodzimierz WISŁA

32. Stanisław WIECHETEK

33. Zygmunt WOŹNIAK

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ MECHANIK

­

Klasa a

 

1. Mieczysław BIELEN

2. Jerzy BEDNAREK

3. Władysław BEJCZUK

4. Władysław CHRUŚCIAK

5. Tadeusz DĄBROWSKI

6. Henryk DRZYMAŁA

7, Zbigniew FUJARCZUK

8, Jerzy GOLEMO

9. Marek GRONOWSKI

10. Wiesław JANISZEWSKI

11. Bogusław KOWALCZYK

12. Zbigniew LECHOŃCZAK

13. Stanisław ŁUKAWSKI

14. Jan MAJEWSKI

15. Stefan MISIEK

16. Mirosław MITULA

17. Bogusław NIEWCZAS

18. Kazimierz OŚLIZLO

19. Jan PASTERNAK

20. Wiesław PAZGAN

21. Czesław PIĄTEK

22. Leon PIORUN

23. Wiesław SOWIŃSKI

24. Stanisław SZAFRAŃSKI

25. Stanisław ŚPIEWAK

26. Stanisław TADEUSZÓW

27. Witold ZIĘBA

 

Klasa b

 

1. Marek BLICHARSKI

2. Anna BUDZOWSKA

3. Janina CICHOWSKA

4. Ryszard CHMIELEWSKI

5. Andrzej DOLIŃSKI

6. Marek FIUK

7. Jan GRADZIK

8. Zdzisław GOŁĘBIOWSKI

9. Marian GÓRNIAK

10. J6zef KOWALSKI

11. Stanisł.aw KUPCZAK

12. Zbigniew LUKSA

13. Wiesł.aw LEDWOŃ

14. Zdzisław MALAGA

15. Tadeusz PITWOR

16. Lesław PILARCZYK

17. Jan STASZEL

18. Krzysztof ŚWITAJ

19. Mieczysław SZOT

20. Jan SZUSZKIEWICZ

21. Janusz TYRKA

22. Józef WANTUCH

23. Wacław WIERZBICKI

24. Michał ZAKRZEWSKI

25. Lesław ZAJĄC

 

ZAWÓD: TOKARZ

 

1. Teresa BIEL

2. Czesław BIEL

3. Franciszek BIEL

4. Wiesław BUDNY

5. Andrzej CHOMYCH

6. Stefania CZARNIECKA

7. Jan CHORĄŻYCZEWSKI

8. Janusz FRYZIEL

9. Antoni GAŁUSZKA

10. Tadeusz GALINSKI

11. Ryszard JAKUBCZYK

12. Kazimierz JANKOWSKI

13. Andrzej JAWORSKI

14. Wiesław KICAK

15. Jan KOBERLEIN

16. Marek KULIG

17. Zbysław LISOWSKI

18. Ryszard MATŁA

19. Bolesław MICHALUK

20. Lesław MIROWSKI

21. Kazimierz POLEK

22. Jan ROZMARNIEWICZ

23. Jan RYLSKI

24. Jerzy SIENICKI

25. Janusz SKALIŃSKI

26. Tadeusz SŁOMIANY

27. Krzysztof SUCHORAB

28. Hieronim SUSLO

29. Zdzisław SZCZEPAŃCZUK

 

­

ZAWÓD: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW I WARZYW

 

1. Maria BOBIK

2. Maria GALIMULA

3. Danuta GĄSIOREK

4. Mariola GŁOWANIA

5. Elżbieta HAMROWICZ

6. Elżbieta KONOPELSKA

7. Bogumiła KOWALIK

8. Jolanta KOWALIK

9. Barbara KSIĄŻEK

10. Anna KULIK

11. Grażyna MAGIELSKA

12. Krystyna MAMEJ

13. Mariola MARCZEWSKA

14. Janina PIECHNIK

15. Ewa POPĘDA

16. Maria POPIEL

17. Małgorzata ROŻAŃSKA

18. Bogumiła SKRZYŃSKA

19. Krystyna WĘGRZYN

20. Bogusława WILK

21. Ewa WRONA

 

KLASA WIELOZAWODOWA

 

­

1. Eleonora BAGIŃSKA

2. Andrzej CICHOWSKI

3. Anna CZARPAK

4. Jerzy DUDEK

5. Czesława HYLA

6. Tadeusz KLIŚ

7. Władysława KRZYCH

8. Anna. LACH

9. Danuta MIELNIK

10. Katarzyna MOSKWIAK

11. Edward OLEJNIK

12. Tadeusz PAŹDZIOR

13. Krystyna PŁOSZAJ

14. Władysława RUDKOWSKA

15. Piotr RUSIŃSKI

16. Elżbieta SAWICKA

17. Andrzej SEKULA

18. Małgorzata SMOLAREK

19. Mirosław SIWEK

20. Krystyna SUCHOJAD

21. Sławomir TUTLA

­

 

TECHNIKUM ZAWODOWE DLA PRACUJĄCYCH

 

ZAWÓD: TECHNIK MECHANIK

 

SPECJALNOŚĆ: BUDOWA MASZYN

 

1. Andrzej BIAŁAS

2. Bogdan CIEPIERSKI

3. Zbigniew DŁUGOSZ

4. Jerzy FATYGA

5. Stanisław FATYGA

6. Zenon GACH

7. Jan HREHOROWSKI

8. Czesław JANIK

9. Jerzy KABZA

10. Mieczysław KĘDZIERSKI

11. Edmund KOCJAN

12. Mieczysław KUZIEMSKI

13. Kazimierz ŁACH

14. Teresa MAŁEK

15. Krystian MARCHEWKA

16. Jan MILEWICZ

17. Aleksander NIDZIŃSKI

18. Zbigniew OSTROPOLSKI

19. Mirosław RZEPA

20. Bogdan SURÓWKA

21. Bogdan STUDZIŃSKI

22. Maria SZYMAŃSKA

23. Ryszard ZUBOWICZ

 

 

ROCZNIK 1978

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Balicka Elżbieta

2. Baszyńska Teresa

3. Bielenia Elżbieta

4. Błaszczyk Jadwiga

5. Borys Jadwiga

6. Chmura Jolanta

7. Cichowski Jan

8. Ciosek Janusz

9. Czerniecka Bogusława

10. Darłak Anna

11. Dereń Zygmunt

12. Dębiński Mirosław

13. Duda Aurelia

14. Dzieńkowska Zofia

15. Faliński Jacek

16. Firlej Iwona

17. Fuławka Krystyna

18. Gołda Halina

19. Grabowski Bogdan

20. Grzanka Emilia

21. Hamela Krzysztof

22. Jakubowski Marek

23. Jaworska Marta

24. Kaszowicz Jadwiga

25. Kolak Janusz

26. Korpal Ewa

27. Kozdrowska Małgorzata

28. Kozłowska Leokadia

29. Kralka Andrzej

30. Krochowska Urszula

31. Kurkowski Zbigniew

32. Kwiecień Waldemar

33. Larysz Mieczysław

34. Lückman Gabriela

35. Listowska Małgorzata

36. Łysoń Aleksander

37. Majkowska Małgorzata

38. Majkowski Robert

39. Malon Wiesław

40. Mikucka Jolanta

41. Mróz Grażyna

42. Najnert Beata

43. Okrzyńska Irena

44. Pawliński Dariusz

45. Pazdzior Anna

46. Pelikan Zofia

47. Pietras Jolanta

48. Pietrzak Ryszard

49. Pilarczyk Ewa

50. Pleśniak Andrzej

51. Prokop Janusz

52. Przybył Krzysztof

53. Rajkowska Teresa

54. Romaniec Barbara

55. Roztropowicz Aleksandra

56. Rutkiewicz Krystyna

57. Samborski Zbigniew

58. Skotnicka Maria

59. Smolinski Marek

60. Sowinska Ewa

61. Stahlberger Ewa

62. Stąporek Mirosław

63. Szaro Zofia

64. Sznajder Grażyna

65. Tamulewicz Zdzisław

66. Tarka Grzegorz

67. Tatar Andrzej

68. Tutaj Ewa

69. Wałecka Danuta

70. Widziak Maria

71. Winkiel Jerzy

72. Wojnar Anna

73. Wołyński Marek

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ MECHANIK

Klasa a

 

1. Andrzej BRYJAK

2. Jan FLADER

3. Kazimierz GRBOWSKI

4. Bogusław KASPRZYK

5. Władysław KLIŚ

6. Krzysztof KŁOSKO

7. J6zef KOLOSIŃSKI

8. Bogusław KUREK

9. Zygmunt KUZIEMSKI

10. Piotr ŁOŚ

11. Stanisław MATUNIN

12. J6zef NOWAK

13. Mirosław OBORSKI

14. Zbigniew PAJĄK

15. Zbigniew PAJKIERT

16. Jan PIĄTKOWSKI

17. Stanisław PIKUL

18. Marek POTYRA

19. Andrzej SIKORSKI

20. Mirosław SKÓRKA

21. Ryszard STEFANÓW

22. Zdzisław SZCZYGIELSKI

23. Stanisław TRACZ

24. Jan ZABIELSKI

25. Janusz ŻERDZIŃSKI

 

Klasa b

 

1. Janusz BIAŁECKI

2. Zygmunt BUKOWSKI

3. Stanisław CZEREŚNIOWSKI

4. Stanisław CZERWIŃSKI

5. Ryszard FATYGA

6. Edmund GAWRON

7. Andrzej GUMÓŁA

8. Zbigniew JASZCZYSZYN

9. Zbigniew JANIA

10. Marek KOTWICA

11. Ryszard KRZYWDA

12. Zbigniew KWIECIŃSKI

13. Jan LACH

14. Wiesław MIKOSZ

15. Wojciech NAPORA

16. Krzysztof OKRZYŃSKI

17. Roman POPĘDA

18. Bogdan STASZKÓW

19. Kazimierz TKACZ

20. Witold TOMIN

21.Jan WOJTALOWICZ

22. EWA WOLF

23. Wacław ZAMROZIEWICZ

24. Ryszard ZERBOK

25. Krzysztof ŻEBROWSKI

 

ZAWÓD: TOKARZ

 

1. Piotr BACA

2. Zbigniew BANASIK

3. Ryszard CYMBAŁA

4. Piotr CIUPA

5. Henryk CHOPCIAN

6. Tadeusz CHORĄŻY

7. Zdzisław GŁOWACKI

8, Jan GOŁASZEWSKI

9. Jerzy JANIK

10. Eugeniusz JASIŃSKI

11. Andrzej KUBIK

12. Kazimierz KOBIERSKI

13. Stanisław KOBA

14. Adam ŁACH

15. Mirosław ŁĄCZEK

16. Piotr MARCINKOWSKI

17. Piotr KUZIEMSKI

18. Zbigniew MIKOŁAJÓW

19. Jan PODOLUK

20. Czesław POGODA

21. Andrzej PRZYBYŁA

22. Ryszard SAJDAK

23. Tadeusz SERETNY

24. Stanisław SKORUPSKI

25. Ryszard ŚLEDŹ

26. Lesław SZCZEPAŃCZUK

27. Stanisław TABOR

28. Krzysztof WIENCEK

29. Franciszek ZACIERKA

30. Roman ZAPOTOCZNY

31. Zygmunt ŻURAWSKI

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER

 

1. Zbigniew BIEGANOWSKI

2. Zbigniew CHLEBICKI

3. Marek CHWALBA

4. Anna DOBIJA

5. Waldemar DUBIEL

6. Mirosław GALACKI

7. Andrzej HAŃCZYK

8. Sławomir HAŃCZYK

9. Jerzy HYLA

10. Wanda KARPIŃSKA

11. Zdzisław KOZŁOWSKI

12. J6zef LULA

13. Andrzej MADEJA

14. Mariusz MALASZKA

15. Andrzej MRÓZ

16. Elżbieta MRÓZ

17. Janusz NOWOSAD

18. Janusz PŁUSA

19. Ryszard POZNAR

20. Janusz SANOCKI

21. Janusz SKOWROŃ

22. Roman STADNICKI

23. Lesław STAŃCZYK

24. Czesław SZAŁOBRYT

25. Andrzej SZAREK

26. Władysław TRACZ

 

­

ZAWÓD: PRODUKCJA CERAMIKI TECHNICZNEJ I UŻYTKOWEJ

 

1. Barbara BRANDOWSKA

2. Zofia BRZEŻNIAK

3. Zofia JANKOWSKA

4. Grażyna LESZCZYŃNSKA

5. Bożena MASTALERZ

6. Elżbieta OLSZOWKA

7. Anna SKWAREK

8. Maria STĘPSKA

9. Monika WALCZYK

10. Krystyna WIECHETEK

11. Jolanta ZYGMUNT

 

­

ZAWÓD: PRZTWÓRSTWO OWOCÓW I WARZYW

 

1. Bogusława AMBROS

2. Jadwiga CHOMOĄTOWSKA

3. Danuta JAKUBOWSKA

4. Halina JAWDOKIN

5. Dorota KASZNIA

8. Krystyna KUCHARZYSZYN

9. Maria MAGIELSKA

10. Mirosława MARCZAK

11. Elżbieta PIĄTKOWSKA

12. Renata POCZTA

13. Maria PRZYSZLAK

14. Genowefa SLOMNICKA

15. Halina STARŻYK

16. Maria SZCZEPAŃSKA

17. Lidia SZEWCZYK

18. Danuta ŚRODON

19. Alicja WRONA

 

KLASA WIELOZAWODOWA

 

­

1. Maria ANTOSZCZYSZYN

2. A1icja BEDNARZ

3. Jadwiga CISZEK

4. E1żbieta CYGAN

5. Jolanta FLISZKIEWICZ

6. Anna FIUK

7. Danuta GALIMULA

8, Danuta GŁOWACKA

9. Danuta GRO CHAŁ

10. Stanisława GRYBEL

11. Aleksandra GAWRON

12. Irena GÓRSKA

13. Barbara HYTKOWSKA

14. Renata KIEŁBASA

15. Danuta KACZMAREK

16. Halina KIEJPASZ

17. Anna KLIŚ

18. Władysława KRAWCZYK

19. Teresa ŁUCZAK

20. Iwona MALECKA

21. Maria MICHUŁKA

22. Lidia MISKE

23. Krzysztof MUCHA

24. Wojciech MOTYKA

25. Zofia MRUCZEK

26. Marek NOWACKI

27. Krystyna OLSZEWSKA

28. Jadwiga POGODA

29. Grażyna RĄPAŁA

30. Renata SCHAB

31. Krystyna SCHIMSKA

32. Ha1ina SKOTNICKA

33. Teresa SŁABA

34. Maria SZPAK

35. Anna SZCZEPAŃSKA

36. Halina SZUBERT

37. Alicja SZYMAŃSKA

38. Bożena WITOS­

 

TECHNIKUM ZAWODOWE DLA PRACUJĄCYCH

 

ZAWÓD: TECHNIK MECHANIK

 

SPECJALNOŚĆ: BUDOWA MASZYN

 

1. Władysław CHMURA

2. Zdzisław CZEKAJ

3. Lesław DANICKI

4. Andrzej DZIURZYŃSKI

5. Romuald GRYSZKIEWICZ

6. Michał JAGLA

7. Zofia KACZOROWSKA

8. Wiesław KOCIUBA

9. Tadeusz KOŚLA

10. Marian KROCHOWSKI

11. Janusz KUCHAREK

12. Jerzy ŁACH

13. Leszek MAŁEK

14. J6zef SPRONGER

15. Henryk STYGA

16. Krystyna SZYMAŃSKA

17. Kazimierz ZWOLIŃSKI

 

POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE DLA PRACUJACYCH

 

ZAWÓD: TECHNIK EKONOMISTA

 

SPECJALNOŚĆ: EKONOMIKA I ORGANIZACJA PRZEDSIĘBIORSTW PRZEMYSŁOWYCH

 

­

1. Irena BUSS

2. Elżbieta DYDA

3. Leokadia FRYDRYCH

4. Jadwiga GAŁADYK

5. Teresa KASPRZAK

6. Józefa KREMER

7. Stanisława  KRĘPA

8. Maria KROCHOWSKA

9. Krystyna KUBANSKA

10. Grażyna KUREK

11. Stefan LESZCZYŃSKI

12. Halina MARCINKOWSKA

13. Stanisława MARKIEWICZ

14. Jadwiga OLEJNIK

15. Janina OSIADACZ

16. Teresa OSIADACZ

17. Krystyna PAWLIŃSKA

18. Aniela PERUCKA

19. Bożena PIETRUSZKA

20.Grażyna PTASZNIK

21. Wiktoria RZĄŚNICKA

22. Franciszka SZCZYGIEł

23. Bogumiła TRELA

24. Elżbieta ZANKO

25. Danuta ZERBOK

26. Alicja ZWOLIŃSKA

 

 

ROCZNIK 1979

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Bagiński Bogusław

2. Banach Teresa

3. Bartusiak Wiesława

4. Bernasz Joanna

5. Bez Elżbieta

6. Bobrowski Roman

7. Brachowska Grażyna

8. Brodziak Mariola

9. Byczek Maria

10. Celejewska Urszula

11. Charewicz Bożena

12. Cichorz Józef

13. Ciszek Anna

14. Cykowska Teresa

15. Czyż Barbara

16. Deko Stanisława

17. Demczewska Małgorzata

18. Demidowicz Aleksander

19. Dmitryszyn Bogumiła

20. Drozdowska Krystyna

21. Flis Kazimiera

22. Fuks Ewa

23. Gach Teresa

24. Grabowski Andrzej

25. Gucwa Grażyna

26. Hadrysiak Danuta

27. Hryńczak Bożena

28. Janicka Dorota

29. Juras Wanda

30. Kawecki Zygmunt

31. Kluba Jadwiga

32. Kowalczyk Halina

33. Kukawska Ewa

34. Małkowska Grażyna

35. Nogaj Mariola

36. Nowak Małgorzata

37. Olewicz Jerzy

38. Pacan Dorota

39. Pasek Halina

40. Pawliński Andrzej

41. Pfister Urszula

42. Pirek Artur Stanisław

43. Rzepa Dorota

44. Sanecka Urszula

45. Słowik Jolanta

46. Sołowij Barbara

47. Sowińska Krystyna

48. Sulikowska Zofia

49. Szulga Janina

50. Ścisło Barbara

51. Świderska Zofia

52. Świtała Romuald

53. Trawiński Jarosław

54. Turkiewicz Małgorzata

55. Wadowski Dariusz

56. Walczyk Barbara

57. Winkiel Małgorzata

58. Zajączkowska Alicja

59. Wolski Wiesław

60. Wójcik Zdzisława

 

ZESPÓL SZKÓŁ ZAWODOWYCH

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

­

ZAWÓD: MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

 

1. Krzysztof BALDYS

2. Zbigniew BERNACKI

3. Zbigniew CICHOCKI

4. Roman ĆWIK

5. Krzysztof CHYRA

6. Marek CIIUDZIK

7. Mariusz CHWALBA

8. Zbigniew DOŁOWICZ

9. Zbigniew FLAKOWSKI

10. Władysław GRZANKA

11. Jerzy JACHEC

12. Zygmunt JACKÓW

13. Andrzej KONICKI

14. Piotr KOWALCZYK

15. Franciszek KOWALCZYK

16. Andrzej KRÓLIKOWSKI

17. Andrzej ŁACH

18. Wacław ŁACH

19. Leszek ŁOZIŃSKI

20. Andrzej MICHALSKI

21. Zdzisław MULARCZYK

22. Jan MUZYKA

23. J6zef NYCZ

24. Jan RACZEK

25. Jan SKRZYP

26. Tadeusz SKWAREK

27. Tadeusz SOPUCH

28. Aleksander STANKOWSKI

29. Ryszard SZNAJDER

30. Krzysztof SZWARC

31. Tadeusz ŚWIDZIŃSKI

32. Marek URBANIAK

33. Henryk WIERNICKI

34. Ryszard ZAWIŚLAK

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER

­

1. Antoni BANDURA

2. Dariusz BIEŃKOWSKI

3. Andrzej DIAKOWSKI

4. Tomasz DROZDEK

5. Krzysztof GOŁĘBIOWSKI

6. Lech JANOWSKI

7. Lucyna JANUS

8. Dariusz JASIŃSKI

9. Jan LEWANDOWSKI

10. J6zef MAZURKIEWICZ

11. Mieczysław PAWLUS

12. Andrzej PODOLAK

13. Zbigniew POPOWICZ

14. Jerzy RADUCłIA

15. Bożena ROMANOWSKA

16. Zenon SADOWSKI

17. Mieczysław SZAFRAŃSKI

18. Stanisław SZCZEPAŃSKI

19. Jacek ŚLĘZAKOWSKI

20. Tadeusz TROJAN

21. Jerzy TWAROWSKI

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ MECHANIK

­

1. Marek AUGUSTYNOWICZ

2. Bogusław FRONCZEK

3. Lesław GĄSIOR

4. Leszek GOŁĄBEK

5. Leszek KAWECKI

6. Zbigniew GOSEK

7. Tadeusz KLITZA

8. Zbigniew KOBAK

9. Zenon KOPEĆ

10. Józef KRZYŻANIAK

11. Krzysztof KRASKA

12. Zdzisław KUCIA

13. Bogdan LASKOWSKI

14. Zbigniew MACIEJCZYK

15.Jerzy MARGOSZCZYN

16. Marek MARYNOWICZ

17. Marek MICnON

18. Piotr NADROWSKI

19. Jan NOWORYTA

20. Zdzisław PIĄTEK

21. Mirosław PIĄTEK

22. Andrzej PIĘTOŃ

23. Marian PIĘTOŃ

24. Mariusz PLEŚNIAK

25. Andrzej POLAK

26. Grzegorz RĄCZKA

27. Zbigniew STARCZYNOWSKI

28. Andrzej ŚWIDZIŃSKI

29. Jerzy TALARCZYK

30. Jerzy JUREK

31. Janusz WALCZYK

32. Zenon WALENDYKIEWICZ

33. Tadeusz WOJTAŚ

 

ZAWÓD: TOKARZ

 

1. Krzysztof' BEDNARZ

2. Roman BOBIK

3. Ryszard BODANKO

4. Tadeusz CHANEK

5. Zenon GOŁDYŚ

6. Jan HOSZKO

7. Wiesław JABCZASZ

8. Zenon JAKUBOWSKI

9. Edward JURMANWICZ

10. Janusz KOCHANEK

11. Jerzy KOWALCZYK

12. Krzysztof KOWALIK

13. Leszek KURNIK

14. Krzysztof KUZIŃSKI

15. Eugeniusz ŁOZIŃSKI

16. Marian ŁUDZIK

17. Bogdan MARSZAŁEK

18. Ryszard PAPUSZKA

19. Stanisław PIETRUNIAK

20. Stefan PIETRZYK

21. Kazimierz PROCHERA

22. Adam PROKOPIAK

23. Andrzej PROKOP

24. Tomasz SIOŁEK

25. Edward SKIBA

26. Janusz SROKOWSKI

27. Ryszard SZKOLNY

28. Jan WANDYCZ

29. Edward WOŻNIAK

­

ZAWÓD: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW I WARZYW

 

1. Halina ADAMÓW

2. Elżbieta BIRSZ

3. Elżbieta BORYS

4. Jolanta FOREMNIAK

5. Ewa HOJKO

6. Elżbieta HUCZKO

7. Elżbieta JAWORSKA

8. Danuta JAROSZ

9. Wioletta KARKOS

10. Anna KNAPP

11. Maria KNAP

12. Jadwiga KRZEMIŃSKA

13. Bronisława LETKA

14. Janina ŁĘCZYŃSKA

15. Bożena MALADYN

16. Ewa MARCINKIEWICZ

17. Teresa PASTERNAK

18. Barbara PANKOWSKA

19. Maria PATER

20. Jolanta PRZYBYLSKA

21. Danuta RELIGA

22. Barbara SIWCZYK

23. Mirosława TERLECKA

24. Ewa TSCHENTSCHER

25. Renata WISZNIEWSKA

26. Magdalena WILK

 

KLASA WIELOZAWODOWA

­

1. Halina BEDNARSKA

2. Helena BOGUSZ

3. Ewa BRASZKA

4. Wanda BYKOWSKA

5. Urszula CEBULA

6. Krystyna CIOCHOŃ

7. Ma1gorzata GACH

8. Ewa GOSZCZ

9. Maria JACHIMCZYK

10. Grażyna JAS

11. Franciszek JURAS

12. Jolanta KACZMAREK

13.Stanisław KOPEĆ

14. Maria KOWALIK

15. Czes1aw KWIECIEŃ

16. Teresa KIEJPASZ

17. Danuta ŁUŻNA

18. Grażyna MICHUŁKA

19. Grażyna MIZERA

20. Małgorzata MRUCZEK

21. Mieczysł.aw NEYMAN

22. Małgorzata ROKOSZ

23. Aleksander RUSIŃSKI

24. Leokadia RYBA

25. Gabriela SEWERYNIAK

26. Zofia SIENKOWSKA

27. Mariola SIKORSKA

28. Bożena SIWEK

29. Janina STASIOWSKA

30. Jolanta STYPUŁOWSKA

31. Jolanta SOŁOMANIUK

32. Małgorzata SUSZCZEWICZ

33. Lucyna SZYDŁOWSKA

 

TECHNIKUM ZAWODOWE DLA PRACUJĄCYCH

 

ZAWÓD: TECHNIK MECHANIK

 

SPECJALNOŚĆ: BUDOWA MASZYN

 

1. Andrzej BANASIK

2. Witold BORECKI

3. Wiesława DERYŁO

4. Andrzej DYMAREK

5. Jan GLISZCZYŃSKI

6. Ryszard KLENIUK

7. Stanisław MATKOWSKI

8. Stanisław MATRYPUŁA

9. Stanisław MAZUR

10. Ryszard MOSIEK

11. Henryk NADOWSKI

12. Ewa NOWOSIELSKA

13. Andrzej OWCZAREK

14. Marian PYCZEL

15. Zenon PALIMĄKA

16. Jerzy STOLARCZYK

 

ZAWÓD: TECHNIK ELEKTROMECHANIK

 

SPECJALNOŚĆ: ELEKTROMECHANIKA OGÓLNA

 

1. Jan CICHOWSKI

2. Michał CIECIERSKI

3. Andrzej CZARNECKI

4. Krzysztof GĄDZIK

5. Janusz GIL

6. Adam GRUBIZNA

7. Ha1ina HOSZOWSKA

8. Wiesław JUSZKO

9. Tadeusz KOZAK

10. Czesław KUŚ

11. Tadeusz LESISZ

12. Eugeniusz OCHAŁ

13. Tadeusz PIWOWARCZYK

14. Andrzej PORĘBSKI

15. Andrzej RYDZAK

16. J6zef STASIUK

17. Stanisław STRZELCZYK

18. Jan WĄSOWICZ

19. Jerzy WITKOWSKI

20. Andrzej ZARĘBA

 

ZAWÓD: TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA

 

SPECJALNOŚĆ: MECHANIZACJA ROLNICTWA­

 

1. Roman BOBER

2. Jerzy CHORĄŻYCZEWSKI

3. Andrzej GĄSIOR

4. Stanisław KAMIŃSKI

5. Jerzy KOSTENKO

6. Ryszard KROWICKI

7. Henryk MACUK

8. Karol SENDOR

9. Stanisław SIERANT

10. Tadeusz SOLSKI

11. Czesław WEŻGOWIEC

 

POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE DLA PRACUJĄCYCH

 

ZAWÓD: TECHNIK EKONOMISTA

 

SPECJALNOŚĆ: EKONOMIA I ORGANIZACJA PRZEDSIĘBIORSTW PRZEMYSŁOWYCH

 

1. Bogusława ANTOS

2. Maria BELKA

3. Teresa CIEŚLIK

4. Elżbieta CHRZANOWSKA

5. Stanisława CZOPOR-GRANDYS

6. Paweł CZOPOR

7. Urszula FERT

8. Renata GIZA

9. Danuta GRADOWSKA

10. Irena GRZELAK

11. Krystyna HERBUT

12. Bogumiła ISKRA

13. Teresa KONICKA

14. Leokadia KOZIOŁ

15. Małgorzata KROCHOWSKA

16. Stanisława KROWICKA.

17. Elżbieta KURIAŃSKA

18. Irena KOBA

19. Anna LESZCZYŃSKA

20. Lucyna ŁYCZKO

21. Ewa MACIEJEWSKA

22. Wiesława MACUCH

23. Teresa MAŁEK

24. Barbara NIEWIADOMSKA.

25. Krystyna OSIPOW

26. Maria POLEWIAK

27. Janina PACIULON

28. Bernadeta PODGÓRNA

29. Jadwiga RAKUS

30. Urszula RATAJ

3 1. Wanda SKRZYPEK

32. Halina SZCZEPAŃSKA

33. Tadeusz SIERECHAN

34. Elżbieta ŚWIRSKA

35. Paulina TYRCZ

36. Teresa WOJNAR

37. Krystyna WÓJCIK

38. Bożena ZNAK

39. Maria ŻYLAK

 

 

ROCZNIK 1980

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1.Bak Zofia

2. Bieniek Danuta

3. Bobek Bożena

4. Cichowska Danuta

5. Czajka Bożena

6. Dumalik Kazimiera

7. Dwojak Grażyna

8. Freundorfer Neli

9. Grabowska Izabela

10. Górniak Wiesława

11. Haller Iwona

12. Hryńczak Maria

13. Jaworski Andrzej

14. Kazimierczak Dorota

15. Kazimierczuk Beata

16. Kazubska Katarzyna

17. Król Janina

18. Kwiecińska Iwona

19. Lasota Barbara

20. Maj Izabela

21. Markiewicz Jolanta

22. Miszczuk Marek

23. Mosiek Małgorzata

24. Olesińska Elżbieta

25. Opioła Lucyna

26. Osiadacz Jadwiga

27. Osiński Waldemar

28. Pałyga Jolanta

29. Pietrzak Małgorzata

30. Prusak Anna

31. Przybyszewska Jolanta

32. Rozenbajger Stanisław

33. Sadłocha Anna

34. Skrzypek Ewa

35. Słobodzian Kazimiera

36. Sołowij Danuta

37. Szczygielska Brygida

38. Szot Małgorzata

39. Trębacz Urszula

40. Wiatr Irena

41. Woźniak Beata

42. Zając Barbara

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH­

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

ZAWÓD: MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

 

­

1. Henryk AUGUSTYNIAK

2. Andrzej BASZYŃSKI

3. Adam CAPUTA

4. Mirosław CHADACZ

5. Jerzy ĆWIKŁA

6. Eugeniusz DZIURA

7. Marek DOMARADZKI

8. Andrzej FRĄCZAK

9. Janusz GALIK

10. Stanisław GIZA

11. Krzysztof GRZEORCZYK

12. Mieczysław JĘDRZEJCZYK

13. Ryszard KLOCKO

14. Piotr KOKOSZKA

15. Władysław KURCOŃ

16. Adam KOŻUCHOWSKI

17. Edward MALINOWSKI

18. Marian MOGIELNICKI

19. Jerzy ODROWĄŻ

20. Andrzej OKAJ

21. Kazimierz OLEKSY

22. Mirosław PAWĘSKA

23. Jan PODÓRSKI

24. Jan PRZYSZLAK

25. Ryszard PRZYSZLAKIEWICZ

26. Zygmunt PAKUSIEWICZ

27. Stanisław PROKUSKI

28. Jan RAJCZAKOWSKI

29. Kazimierz RYCZKO

30. Krzysztof SAJ

31. Alfred SKIEROWSKI

32. Andrzej STOMAL

33. Krzysztof SZUBA

34. Jerzy SZLĘZAK

35. Andrzej SZMENDZIUK

36. Stanisław SZPIGIEL

37. Ryszard SADLAK

38. Zbigniew SAWICKI

39. Roman SOWA

40. Grzegorz SUDUL

41. Ryszard ŚWIETLIK

42. Edward TWAROWSKl

43. Janusz WARCIAK

44. Jan WIŚNIEWSKI

45. J6zef WINIARSKI

46. Jerzy WÓJCIK

47. Zdzisław ZARZYCKI

48. Józef ZIEMSKI

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ MECHANIK

 

1. Mirosław BEDNARZ

2. Adam CIESIELCZYK

3. Ryszard CIEŚLIK

4. Artur DĘBIŃSKI

5. Janusz DUDEK

6. Zbigniew DYDKO

7. Wiktor GRABSKI

8. Lesław HYTKOWSKI

9. Bogusław JACYSZYN

10. Mirosław JANIK

11. Dariusz KARCZEWSKI

12. Włodzimierz KASPRZYK

13. Leszek KUCHARSKI

14. Ryszard KUCHARSKI

15. Edward KURZAWA

16. Zbigniew LESZCZYŃSKI

17. Jacek ŁUCZAK

18. Zbigniew NOWAK

19. Andrzej OSZAJCA

20. Bogusław SŁOMNICKI

21. Piotr ZIELONKA

 

ZAWÓD: TOKARZ

 

­

1. Tadeusz CZAJKA

2. Marek CHORĄŻYCZEWSKI

3. Anna GŁOWANIA

4. Zbigniew JACKOWSKI

5. Jerzy GÓRAL

6. Adam JAS

7. Mirosław JASIŃSKI

8. Krzysztof KOŚCIELSKI

9. Marek KOWAL

10. Elżbieta MIKOŁAJÓW

11. Mariusz POLAK

12. Dorota POLAKOWSKA

13. Waldemar PRYTYS

14. Marek SOPUCH

15. Tadeusz STARŻYK

16. Krzysztof SZCZEPAŃSKI

17. Lesław ŚLIWIŃSKI

18. Jolanta ULAN

19. Andrzej WLECZOREK

20. Adam ZAJĄC

 

ZAWÓD: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW I WARZYW

 

1. Maria AUGUSTYNIAK

2. Krystyna BEDNARCZYK

3. Grażyna CHARĘŻA

4. Anna KALECKA

5. Małgorzata KONDAK

6. Teresa ŁÓGOWA

7. Halina MYSZAK

8. Anna PIĄTKOWSKA

9. Danuta PIETRZAK

10. Daniela PIETRZYK

11. Barbara PIEŃCZYKOWSKA

12. Alina SIEDLARZ

13. Ewa SKOREK

14. Jolanta SZEMPRUCH

15.Wanda SZEWCZUK

16. Aniela ŚWIETLIK

17. Lidia WYSOCKA

 

ZAWÓD: SPRZEDAWCA

 

­

1. Grażyna BAGIŃSKA

2. Gabrie1a CIURYSEK

3. Małgorzata CISLO

4. Renata KUSZAJ

5. Małgorzata LISOCKA

6. Zyta PACHOŁEK

7. E1żbieta RYCEK

8. Gabrie1a TAFLISHAN

9. Renata WILKOS

10. Bożena ZAWIŚLAK

 

­

ZAWÓD: PRODUKCJA CERAMIKI TECHNICZNEJ I UŻYTKOWEJ

 

1. Lucyna BARTŁOMIEJCZYK

2. Krystyna BIEL

3. Ewa CHLEBICKA

4. Małgorzata DRĄG

5. Danuta GĄDEK

6. Krystyna KAWECKA

7. Halina KĘDRA

8. Barbara MAZURKIEWICZ

9. Mirosława POTACZEK

10. Bożena PRADUŃ

11. Krystyna SKOWRONEK

12. Małgorzata SZKOLNA

13. Jadwiga URBNCZYK

14. Jolanta WOJTYRA

15. Lucyna WSOLAK

 

KLASA WIELOZAWODOWA

 

­

1. Maria BARCZAK

2. Mariusz BOBER

3. Bożena BORECKA

4. Barbara BYKOWSKA

5. Orfeusz DUBIEL

6. Renata DZIUBA

7. Grażyna FLISZKIEWICZ

8. Małgorzata FLISZKIEWICZ

9. Krystyna GAWRON

10. Zofia HEFKE

11. Bogusława JAREMA

12. Czesław JURASZ

13. Krystyna KLITZA

14. Danuta KORNOBIS

15. Danuta KRAWCZYK

16. Elżbieta KROKOSZYŃSKA

17. Mirosław KRZUSZCZ

18. Jadwiga KWIECIEŃ

19. Beata MADEŁA

20. Andrzej MARSZAŁEK

21. Wiesława MIZERA

22. Krystyna PAWLICA

23. Maria PSIURSKA

24. Izabela RACHOWIECKA

25. Teresa SAPIKOWSKA

26. Maria SZAREK

27. Małgorzata SZCZEPAŃCZUK

28. Maria UŁAN

29. Grażyna WIDZIAK

30. Irena. ZAŃKO

31. Grażyna ŻERDZIŃSKA

 

TECHNIKUM ZAWODOWE DLA PRACUJĄCYCH

 

ZAWÓD: TECHNIK MECHANIK

 

SPECJALNOŚĆ: BUDOWA MASZYN

 

1. Marek BIESAGA

2. Henryk CIOSEK

3. Adam CISAK

4. Zdzisław CISAKOWSKI

5. Adam DANICKI

6. Janusz FRYZIEL

7. Marek GAŁAJ

8. Marek GIL

9. Marek GRONOWSKI

10. Józef KOZDROWSKI

11. Marian KURCZYNA

12. Ryszard KROCZAK

13. Zbigniew MECHEDYN

14. Michał OSTROWSKI

15. Ryszard POPLATA

16. Jan RUMAN

17. Tadeusz STASZKÓW

18. Zdzisław TYCZYŃSKI

19. Józef WANTUCH

20. Jerzy WRÓBEL

 

ZAWÓD: TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA

 

SPECJALNOŚĆ: MECHANIZACJA ROLNICTWA

 

­

1. Zbigniew DOMAGAŁA

2. Władysław DUDEK

3. Jan FERET

4. Wiesław GĄSIOR

5. Bolesław GWÓŻDŻ

6. Mirosław PALMOWSKI

7. Kazimiera POPLATA

8. Aniela PRZYPEK

9. Kazimierz SZULKA

10. Zygmunt SZYMAŃSKI

11. Wiesław SZWED

12. Henryk WOŚ

13. Adam ZERBOK

 

ZAWÓD: TECHNIK ELEKROMECHANIK

 

SPECJALNOŚĆ: ELEKTROMECHANIKA OGÓLNA

 

1. Józef BIEŃKA

2. Joanna FREUS

3. Marian HYTKOWSKI

4. Piotr JAGODA

5. Teresa PIGIEL

6. Andrzej ROMANOWSKI

7. Zygmunt STOLAREK

8. Halina STĘPNIK

9. Andrzej TOŁYŻ

10. Janusz ZIEMBA

 

POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE DLA PRACUJĄCYCH

 

ZAWÓD: TECHNIK EKONOMISTA

 

SPECJALNOŚĆ: EKONOMIA I ORGANIZACJA PRZEDSIĘBIORSTW PRZEMYSŁOWYCH

 

1. Małgorzata ANDREJCZUK

2. Teresa BASZYŃSKA

3. Teresa BOBROWSKA

4. Grażyna DUBIEL

5. Irena DUBIEL

6. Alicja DZIECHCIARZ

7. Zofia FLESZAR

8. Joanna GĘBSKA

9. Lucyna GMUR

11. Bogusława KOWAL

12. Urszula KONARSKA

13. Maria KUDEŁKO

14. Jadwiga KUDRYŃSKA

15. Aniela ŁUKA

16. Elżbieta MOCZARNA

17. Małgorzata MOCZULSKA

18. Anna PAŹDZIOR

19. Jolanta PIRAS

20. Czesława POGODZIŃSKA

21. Mieczysław PRZYSZLAKIEWICZ

22. Barbara RAJKOWICZ

23. Janina RUBYS

24. Krystyna RUTKIEWICZ

10. Zofia GOLIŃSKA

25. Marta SMYCZYŃSKA

26. Bożena STEFANOWSKA.

27. Jan STEFANÓW

28. Grażyna SZNAJDER

29. Alicja SZTEPIUK

30. Grażyna TYLNA

31. Anna WIDLIŃSKA

32. Anna WOJNAR

33. Maria WIDZIAK

 

  • Paweł Nowak
  • Erasmus
  • Harmanice
  • Masfrost
  • Modernizacja kształcenia zawodowego
  • PNWM
  • Szkoła bez przemocy
  • Comenius
  • Szkoła z klasą
  • Szkoła współpracy
  • UP Wrocław
  • Uniwersytet wrocławski
  • PWSZ Nysa
  • Wiarygodna szkoła
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego, Wojska Polskiego 3, 57-220 Ziębice, pow. ząbkowicki, woj. dolnośląskie

projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij