Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Menu prawe
Treść główna
Dół strony
Tablica Ogłoszeń

- baner_2a.jpg

 

 

 

 

1971-1975

 

ABSOLWENCI SZKÓŁ ROCZNIK 1971-1975

 

ROCZNIK 1971

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Achtelik Gabriela

2. Chmielowska Dorota

3. Ćwięcek Wanda

4. Iwanów Kazimiera

5. Janas Jadwiga

6. Jasińska Irena

7. Kloc Irena

8. Kołodziej Maria

9. Kowal Bogumiła

10. Kujawa Barbara

11. Kulczycka Halina

12. Mielnik Grażyna

13. Pięta Lidia

14. Piszczek Franciszka

15. Pogorzelec Maria

16. Roczek Teresa

17. Rok Bożena

18. Szentak Grażyna

19. Ślusarek Ewa

20. Wilk Halina

21. Włodarska Halina

22. Wrona Halina

23. Banacki Andrzej

24. Bira Andrzej

25. Chrzanowski Czesław

26. Czarnecka Halina

27. Czechowski Czesław

28. Czyż Zuzanna

29. Dec Teresa

30. Dziarski Lesław

31. Flakowski Tadeusz

32. Gaska Danuta

33. Juszczyk Jadwiga

34. Kloc Grażyna

35. Kwiecińska Maria

36. Małczak Czesław

37. Mizak Ewa

38. Pakuła Krystyna

39. Ptasiewicz Helena

40. Sieleżak Krystyna

41. Szaro Antoni

42. Tarka Zofia

43. Wolska Maria

44. Zieliński

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Zawód: MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

Klasa a

 

1. Jerzy BANACH

2. Jerzy CAP

3. Julian CHMURA

4. Stefan GAWOŃSKI        

5. Henryk JACH

6. Stanisław JANKOWSKI

7. Mieczysław KOKOSZKA

8. Władysław KRÓL

9. Józef KUCHARSKI

10. Jan KRZYŻANIAK

11. Zygmunt MAKUŁA

12. Zygmunt MAZUR

13. Tadeusz MENDYK

14. Stanisław MIELNIK

15. Tadeusz NOWICKI

16. Kazimierz PISAREK

17. Józef PREIZNER

18. Stanisław PRUCIA

19. Zbigniew ROGACZEWSKI

20. Jan RYCZKO

21. Jan RZEMIENIARZ

22. Karol SENDOR

23. Jan SPARNIAK

24. Edward STADNIK

25. Henryk SZCZĘSNY

26. Marian TABOR

27. Tadeusz WEŻGOWIEC

28. Jan WIECZOREK

29. Jerzy ZIELIŃSKI

30. Zbigniew ŻOŁNIEROWSKI

31. Tadeusz ŻYTNIAK

 

Klasa b

  

1. Stanisław BEDRI

2. Adam DOROSZKIEWICZ

3. Edward DROBNIK

4. Tadeusz DZIEKAŃSKI

5. Józef FERENSOWICZ

6. Henryk GIDLEWICZ

7. Zbigniew GRZESIK

8. Jan JAŚKO

9. Andrzej JĘDRAK

10. Ryszard KLUBA

11. Sylwester KOBYLSKI

12. Antoni KOŁODZIEJCZYK

13. Andrzej KOWALCZYK

14. Władysław KUPIS

15. Zbigniew LENART

16. Henryk LIGOROWSKI

17. Kazimierz ŁACH

18. Bolesław MALINOWSKI

19. Bogumił PŹDZIORKO

20. Jan PIOTROWICZ

21. Władysław PIOTROWSKI

22. Stanisław PAWŁOWSKI

23. Jan SOSNOWSKI

24. Marek STRZELEC

25. Henryk SZENDEL

26. Wojciech ŚMIGIELSKI

27. Czesław UŁAN    

28. Zygmunt WERBICKI

29. Ryszard WIŚNIEWSKI

 

Klasa c

 

1. Jan BRUŻAŃSKI

2. Władysław CHORĄŻYCZEWSKI

3. Piotr DUDKIEWICZ

4. Zygmunt KŁYSIK

5. Eugeniusz KOWALSKI

6. Ryszard KRAKOWSKI

7. Ryszard KUBIAK

8. Bogdan KUCHAREK

9. Antoni LONGIER

10. Jan ŁAWNICZEK

11. Jan MAJDA

12. Wiktor MATUSZ

13. Marian MET

14. Henryk MUCHA

15. Stanisław PAZDZIORKO

16. Zdzisław POPĘDA

17. Jerzy REK

18. Wiesław RAKUS

19. Zygmunt SARNICKI

20. Jerzy SIEBIELEC

21. Leokadiusz SIOŁA

22. Andrzej WANECKI

23. Tadeusz WAWRO

24. Stanisław ZAJĄC

 

Klasa d

 

1. Andrzej ADAMCZYK

2. Edward BUHAJCZUK

3. Eugeniusz BOŃCZAK

4. Ryszard BRONIARCZYK

5. Józef GÓRSKI

6. Zbigniew JANECKI

7. Jan KACPERSKI

8. Krystian MARCHEWKA

9. Krzysztof MIELCZAREK

10. Piotr NAROŻNIK

11. Stanisław NIEMCZYKOWSKI

12. Zbigniew NOWAK

13. Zbigniew OBAZA

14. Stanisław PIASECKI

15. Michał PŁOTNICKI

16. Wojciech PORĘBSKI

17. Stanisław PRZYPEK

18. Jerzy ROMANOWSKI

19. Czesław RUSIN

20. Wiesław RUSIN

21. Mieczysław STASZCZYK

22. Jan STOPA

23. Jerzy SZYMAŃSKI

24. Piotr TRZECIAK

25. Zygmunt WOŹNIARSKI

26. Ryszard ZABOROWSKI

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER

 ­

1. Jan BANAŚ

2. Eugeniusz BARA

3. Wiesław BIEŃ

4. Wiesław BŁĘDNIAK

5. Jerzy CHABRZYK

6. Teresa DUDZIC

7. Joanna FRENS

8. Jerzy FRYDRYCH

9. Jerzy FURTAK

10. Jan GARNCARZ

11. Jan HAŃCZYK

12. Jadwiga JASIELEWICZ

13. Henryka JURANIEC

14. Jan KACPERSKI

15. Bogumiła KARON

16. Ryszard KAZIUK

17. Karol KMICIEWICZ

18. Edward KOWAL

19. Ryszard KUMELA

20. Ryszard MALAK

21. Andrzej MOCZULSKI

22. Ryszard MORAWSKI

23. Jan OLESZEK

24. Stanisław PATER

25. Wiesław PTAK

26. Zbigniew ROBEL

27. Teresa ROSA

28. Aleksander RUDY

29. Bogumiła SATŁAWA

30. Adam SKRZYPNIK

31. Jerzy TEHORZ

32. Ryszard ZAWILEJSKI

33. Bogusław ZBIEG

34. Janusz ZIĘBA

35. Marian ŻOŁUBAK

 

ZAWÓD: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW i WARZYW

 

1. Krystyna BIAŁEK

2. Kazimiera BŁASZYK

3. Halina BOROWIK

4. Krystyna BZDYK

5. Jadwiga GÓRNIAK

6. Teresa HIBNER

7. Józefa KARPIŃSKA

8. Alicja KRYSAK

9. Krystyna KRZEMIŃSKA

10. Elżbieta LIPIŃSKA

11. Irena MAKOWIECKA

12. Krystyna MOPERT

13. Antonina MULARCZYK

14. Maria PAŁASZ

15. Maria PIĄTEK

16. Zofia PIORUN

17. Maria POŁEĆ

18. Genowefa PSIURSKA

19. Mirosława RAKUZY

20. Janina ROŻEK

21. Teresa SOJSKA

22. Zofia SZALEJ

23. Celina ŚWIĄTEK

24. Krystyna TETKOWSKA

25. Rozalia WAŁĘCHA

26. Emilia WISZNIOWSKA

27. Irena ZIMOCH

28. Helena ZWIJACZ

 

KLASA WIELOZAWODOWA

  

1. Bożena BAR

2. Stanisława CHORĄŻY

3. Halina DŁUGOSZ

4. Danuta EFINOWICZ

5. Krystyna EIZELT

6. Halina JAKUBISZYN

7. Helena JAMKOWY

8. Stanisława JANAWA

9. Czesław KOCIUBA

10. Wanda KUDER

11. Wiesława KURNIK

12. Józefa LISOWSKA

13. Czesław ŁUCZAK

14. Stanisław MAJKOWSKI

15. Ryszard MALSKI

16. Teresa MIERZWA

17. Zofia MIESIĄCZEK

18. Gryżyna MIESZKOWSKA

19. Jadwiga MLICZKO

20. Halina MUCHA

21. Maria PIOTROWSKA

22. Halina PĘCAK

23. Jadwiga PIWOWARCZYK 

24. Genowefa POLAKOWSKA

25. Stanisława SOJA

26. Krystyna SEKUŁA

27. Tadeusz SKOCZYLAS

28. Halina SOBCZYK

29. Jarosław SOLDAK

30. Halina SULIKOWSKA

31. Tadeusz SZCZEPA~CZUK

32. Danuta SZCZEPAŃSKA

33. Janina ŚRODOŃ

34. Ewa ŚWITEK

35. Zofia ZIELONKA

36. Stefania ŻABICKA

 

 ROCZNIK 1972

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Bednarczyk Halina

2. Bigaj Bogdan

3. Bocheńska Ewa

4. Budz Andrzej

5. Budzińska Urszula

6. Burczaj Teresa

7. Ciosek Alicja

8. Chorążyczewski Józef

9. Czernecka Urszula

10. Czerkawski Zbigniew

11. Czubak Halina

12. Długaszek Irena

13. Drobny Grażyna

14. Firlej Danuta

15. Firczyk Karol

1 6. Faliński Janusz

1 7. Flakowska Ewa

18. Gniewczyńska Danuta

19. Goncerz Rozalia

20. Gondek Maria

21. Gruszka Krystyna

22. Hoffman Maria

23. Jakubska Grażyna

24. Jankowska Halina

25. Januszewski Henryk

26. Jaworski Mirosław

27. Jeszke Mariusz

28. Juras Danuta

29. Kalinowska Kazimiera

30. Kierzkowski Andrzej

31. Kowalczyk Jadwiga

32. Kozów Irena

33. Krzeczkowska Danuta

34. Kubik Marianna

35. Małczak Teresa

36. Mieczaj Halina

37. Napora Wanda

38. Pasieka Halina

39. Pawłowska Stanisława

40. Piątek Barbara

41. Piątkowski Jerzy

42. Pięta Lucyna

43. Pogoda Teresa

44. Pupczyk Jadwiga

45. Rekas Marta, Magdalena

46. Romanowska Danuta

47. Rosiński Tytus

48. Sanecki Krzysztof

49. Sawicz Wiesława

50. Skoczeń Irena

51. Skotnicka Danuta

52. Skotnicka Maria

53. Sota Elika

54. Szary Halina

55. Szczepańska Krystyna

56. Szczepek Tadeusz

57. Szmyd Teresa

58. Teodorowski Wiesław

59. Tercjak Bogumiła

60. Tołpyho Ewa, Stanisława

61. Tomaszewska Maria

62. Tomkowicz Alicja

63. Wartecka Maria

64. Wilsz Leszek

65. Wiśniewska Alicja

66. Wojnitowicz Jan

67. Wójcik Dorota

68. Zając Grażyna

69. Zielińska Teresa

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

ZAWÓD: MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

Klasa a

 

1. Józef BUDERKIEWICZ

2. Tadeusz CHRYPLEWICZ

3. Henryk CHWIAŁKOWSKI

4. Kazimierz DANISIEWICZ

5. Jerzy GOSEK

6. Stanisław GRZESZCZUK

7. Janusz JASIŃSKI

8. Jan JANCZELEW$KI

9. Stanisław KIJAK

10. Jerzy KIRSCHNER

11. Tadeusz KOŁODZIEJCZYK

12. Zygmunt KOSIORKIEWICZ

13. Jan KOZŁOWSKI

14. Andrzej KURANDA

15. Jerzy LIGOŃ

16. Andrzej MADEJCZYK

17. Adam MAJCHRZAK

18. Jan MALINKA

19. Leszek NYKIEL

20. Bogdan OSUCH

21. Henryk OSTROWSKI

22. Czesław PARTYKA

23. Andrzej ROKITA

24. Janusz ROSIKIEWICZ

25.Henryk SKOTNICKI

26. Jerzy SOKOŁOWSKI

27. Władysław SYGUT

28. Henryk SZTUKA

29. Stanisław SZYMAŃSKI

30.Tadeusz TOMALA

31. Bogdan TROJAN

32. Władysław WAŁOWSKI

 

Klasa b

 

1. Jan BAZYLAK

2. Stanisław BRÓD

3. Janusz CHWAŁEK

4. Stanisław CUDZICH

5. Zbigniew DROŻDŻAŁ

6. Zygmunt DUDA

7. Adam DZIEDZIC

8. Janusz DYKIEL

9. Jan FERET

10. Jerzy FILIPIAK

11. Jan FRĄSIK

12. Anatol GNOIŃSKI

13. Zbigniew GOŹDZIKOWSKI

14. Janusz JABŁOŃSKI

15. Wiesław JABŁOŃSKI

16. Edward KRĘCICHWOST

17. Henryk KAIM

18. Bronisław KALINOWSKI

19. Wiesław KANIA

20. Krzysztof KAROLCZAK

21. Andrzej KIELAR

22. Marek KONDEJ

23. Andrzej MRÓZ

24. Zbigniew NAWARA

25. Jan PIĘTA

26. Jan POKÓJ

27. Zbigniew STEFAŃSKI

28. Marian SZELĄG

29. Jan UCINEK

30. Bogusław UŁAN

 

Klasa c

 

1. Zbigniew ARTWIK

2. Franciszek BASIURSKI

3. Robert BAUER

4. Wiktor DUKAŁA

5. Tadeusz FUJARCZUK

6. Stanisław GRZECH

7. Ryszard GRZEGORZAK

8. Zygmunt GRZEGORZAK

9. Wiesław JANICKI

10. Jan KALISZ

11. Kazimierz KIEŁARSKI

12. Edward KOMISARCZYK

13. Marian KUCHAREK

14. Janusz KWAPIS

15. Zbigniew LAPUSTYN

16. Adam MAKOWSKI

17. Jan MARCZYK

18. Kazimierz MOKRZYCKI

19. Zbigniew NOSAL

20. Jan PALUCHIEWICZ

21. Ryszard SIUDA

22. Henryk SAJ

23. Jan SKRZYPNIK

24. Adam SZYMUŚ

25. Wiesław TRZPOREK

26. Jerzy ZINIAK

 

Klasa d

 

1. Piotr BIELICZ

2. Wacław CHARCZYŃSKI

3. Zbigniew CIEŚLA

4. Jan DRACHAIM

5. Stanisław FUJARCZUK

6. Ryszard GACEK

7. Leszek IWANICKI

8. Ryszard IZDEBSKI

9. Ryszard KACZOROWSKI

10. Andrzej KIEŁB

11. Ryszard KROCZAK

12. Tadeusz MARUNIAK

13. Henryk NOWACKI

14. Mirosław PALMOWSKI

15. Andrzej PIERÓG

16. Franciszek SKOCZEK

17. Tadeusz STANOWSKI

18. Kazimierz STASIUK

19. Lesław STASIÓW

20. Stanisław STELMACH

21.Edward SZYMURA

22. Jerzy ŚLIWIŃSKI

23. Ryszard WIŚNIEWSKI

24. Kazimierz WOLSKI

25. Leszek WÓJ

26. Grzegorz WOJTOWICZ

27. Czesław ZAWTOCKI

28. Kazimierz ZWOLIŃSKI

29. Jerzy ZYGMUNT

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER

Klasa e

 

1. Lucjan CISŁO

2. Teresa ĆWIELĄG

3. Bogusław DAŁEK

4. Józef GLEŃ

5. Janina GRUBIZNA

6. Zbigniew GRUSZKA

7. Andrzej HAŁAS

8.Tadeusz KLITA

9. Zbigniew KOŚCIELSKI

10. Stanisław ŁUKACZYŃSKI

11. Mirosław MAZURKIEWICZ

12. Lech MERMER

13. Wacław MRÓZ

14. Roman NIEDŹWIEDŹ

15. Marian NOWICKI

16. Roman PEŃSKO

17. Mieczysław PŁATEK

18. Janusz POPIEL

19. Andrzej RYDZAK

20. Zygmunt UŁAN

21. Jan WASYLAK

22. Jerzy WITKOWSKI

23. Andrzej ŻWAKUŁA

 

 

Klasa f

 

1. Janusz BALAWENDER

2. Stanisława BIEGUN

3. Halina CHMURA

4. Jan CHUCHRA

5. Andrzej CHRUŚCICKI

6. Halina GÓRA

7. Zdzisław HALAREWICZ

8. Andrzej JERMAL

9. Zbigniew JERMAL

10. Zbigniew KACZOROWSKI

11. Zbigniew KĄDZIELOWSKI

12. Piotr KRÓL

13. Stanisław LESZCZYŃSKI

14. Tadeusz MALINOWSKI

15. Józef MOTYLEWICZ

16. Fryderyk NARANEK

17. Zbigniew POKAROWSKI

18. Jan PRZYBYSZEWSKI

19. Mieczysław PRZYBYSZEWSKI

20. Zbigniew RÓŻAŃSKI

21. Roman WÓJCIK

22. Danuta ZAJĄC

 

ZAWÓD: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW i WARZYW

 

 

1. Maria BOJCZUK

2. Łucja DELIPACY

3. Mirosława DEMIHOWICZ

4. Kazimiera GROBLICA

5. Ewa GRZYB

6. Zofia HOŁOTA

7. Krystyna HRYCHOREK

8. Krystyna ILKOSZ

9. Krystyna IŻYNIEC

10. Bożena JANUS

11. Halina KASPRZAK

12. Maria KORBAS

13. Maria KRAWCZYK

14. Zdzisława KRAWCZYK

15. Zofia KOSAKOWSKA

16. Genowefa MISZTAL

17. Wiesława PLACEK

18. Maria PŁUSA

19. Zofia POŚWISTAK

20. Maria SĘK

21. Halina SOCZOMSKA

22. Halina SZWARC

23. Elżbieta SZYMKÓW

24. Maria TOKARZ

25. Teresa WARCHOLIŃSKA

26. Danuta WIERZBICKA

27. Irena WOLAK

28. Czesława ŻMINKOWSKA

29. Wanda ŻYGADŁO

30. Henryka ŻYREK

 

KLASA WIELOZAWODOWA

 

1. Barbara BARWIOŁEK

2. Jadwiga BEDNARCZYK

3. Irena BUDZOWSKA

4. Maria CHOMONTOWSKA

5. Wiesław GARBOLŃSKI

6. Helena GAWIN

7. Maria GRADOWSKA

8. Bogusława GOSZCZYŃSKA

9. Bogumiła JASTRZĘBSKA

10. Barbara JASION

11. Krystyna KIGINA

12. Anna KOZAK

13. Janusz KMIEĆ

14. Stanisława KUCHARZYSZYN

15. Wanda LESZCZYŃSKA

16. Krystyna ŁAZARZ 1

7. Bożena MENDOCHA

18. Jolanta NIEBIESZCZAŃSKA

19. Janina OSIECKA

20. Marian PRUSKO

21. Ansa RAJEWSKA

22. Danuta SADOWSKA

23. Bogusława SARARA

24. Ryszarda SEKUŁA

25. Danuta SERAFIN

26. Barbara SIENICKA

27. Jerzy SKALIŃSKI

28. Julia STASIUK

29. Krystyna SZCZEPAŃSKA

30. Genowefa ŚLIWIŃSKA

31. Józef TATAR

32. Elżbieta TOBOŁA

33. Krystyna WĘGRZYNOWSKA

34. Edward WÓJTOWICZ

35. Jan ZAJĄC

36. Władysław ZARZECZNY

37. Zofia ZIELIŃSKA

38. Urszula ZIEMSKA

  

ROCZNIK 1973

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Białas Bożena

2. Bielawska Danuta

3. Burdzińska Krystyna

4. Caputa Zbigniew

5. Czech Maria

6. Didoszak Jerzy

7. Fleszar Krystyna

8. Foryś Maria

9. Frys Barbara

10. Grabowiecka Lucyna

11. Grabowska Danuta

12. Grodzicka Zbigniew

13. Herdzina Bogdan

14. Jarosiewicz Lidia

15. Jaworski Zygmunt

16. Kabała Marianna

17. Kaczkowski Józef

18. Karaś Teresa

19. Kawa Bożena

20. Kazimierski Dariusz

21. Kołodziej Barbara

22. Korcz Teresa

23. Kozłowska Ewa

24. Kukiz Danuta

25. Kupińska Halina

26. Kurpiel Antoni

27. Lazzarini Piccolo Umberto

28. Ludwiczyńska Wiesława

29. Łabuń Roman

30. Malinowska Elżbieta

31. Malinowska Krystyna

32. Metzger Maria

33. Michalec Jerzy

34. Mordacik Anna

35. Międzybrocka Wanda

36. Niedziela Barbara

37. Niewiadomska Ewa

38. Niewiadomska Jadwiga

39. Odyniec Alicja

40. Perekarz Ewa

41. Pietrzyk Marek

42. Rak Grażyna

43. Rataj Grażyna

44. Rek Krzysztof

45. Rogacz Renata

46. Rosiejko Ryszard

47. Sawicki Wiesław

48. Sielenżak Maria

49. Skibicki Jerzy

50. Stepkiewicz Wiesława

51. Stolarek Jan

52. Struczyk Stanisława

53. Sworacka Jolanta

54. Tarka Zbigniew

55. Tatar Leokadia

56. Temecki Marek

57. Teodorowska Bożena

58. Wańczyk Jerzy

59. Więckowska Elżbieta

60. Winsztal Teresa

61. Wojniłowicz Bolesław

62. Wołowiec Ryszard

63. Zarzeczna Władysława

64. Zmonarski Krzysztof

65. Doskocz Romualda

66. Pelc Maria

67. Skowronek Genowefa

68. Klempous Alicja

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Zawód: MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

Klasa a

 

 

1. Zygmunt BIELEC

2. Zbigniew BRACHOWSKI

3. Marian BRONIARCZYK

4. Marian CHLASTA.

5. Waldemar CIECHOWSKI

6. Adam DĘBICKI

7. Mirosław DZYGA

8. Andrzej FARAT

9. Jacek FLISIAK

10. Tadeusz GARDECKI

11. Zbigniew GŁOWACKI

12. Zbigniew GÓRNIAK

13. Stanisław KRZYSZTOFIK

14. Andrzej KACZOR

15. Tadeusz KOZŁOWSKI

16. Zdzisław KUPCZYK

17. Zygmunt KRÓL

18. Stanisław RABIEJ

19. Andrzej RÓŻAŃSKI

20. Zbigniew SZYMAŃSKI

21. Kazimierz SZAŁOBRYT

22. Zbigniew ŚLIWKA

23. Zdzisław ŚNIATAŁA

24. Alfred WNUK

25. Wiesław WIŚNIEWSKI

26. Zbigniew ZAKRZEWSKI

 

Klasa b

 

 

1. Stanisław CHUDY

2. Wojciech CIOCH

3. Bogdan ĆWIĄTKAŁA

4. Janusz DANEK

5. Stanisław DZIADKOWIEC

6. Zbigniew FRANK

7. Zbigniew GALIK

8. Zdzisław GWIŻDŻ

9. Jerzy JANICKI

10. Andrzej KAMIŃSKI

11. Andrzej KARCZYŃSKI

12. Jerzy KILIAN

13. Waldemar KLAUZER

14. Włodzimierz KNOP

15. Kazimierz KOTAS

16. Krzysztof LATAŁA

17. Jan LITOWIŃSKI

18. Andrzej MARCINIAK

19. Stefan MARYSZCZAK

20. Józef PAWLIK

21. Czesław PIĄTEK

22. Bolesław PIETRUSZKA

23. Zbigniew RABSKI

24. Wiesław SAWNA

25. Stanisław SOCZOMSKI

26. Czesław SOJKA

27. Andrzej STAWICKI

28. Ryszard SUMARA

29. Czesław SZYMAŃSKI

30. Zbigniew TYBOROWSKI

31. Marian WIECZOREK

32. Tadeusz WIŚNIEWSKI

33. Ryszard WÓJCIK

34. Błażej WROTECKI

35. Jerzy ZIELIŃSKI

 

Klasa c

 

1. Jan BARCZAK

2. Władysław CIEPLIŃSKI

3. Mieczysław DRZYSTEK

4. Zbigniew HOŁDA

5. Ryszard HORODEJCZUK

6. Mieczysław IZDEBSKI

7. Jerzy JAKIELASZEK

8. Witold KLOC

9. Adam KOBOS

10. Adam KRZYŻANOWSKI

11. Stanisław KASPRZYK

12. Andrzej ŁACH

13. Tadeusz ŁĘCZEK

14. Jerzy MARCINIAK

15. Zdzisław MARZEC

16. Andrzej MAZIK

17. Zdzisław NICIEJEWSKI

18. Kazimierz OLEWICZ

19. Stanisław ORZEŁ

20. Ludwik PIECYK

21. Henryk PIETRUNlAK

22. Tadeusz POCZAPIŃSKI

23. Jan SAWIELSKI

24. Stanisław SKWAREK

25. Jan ZBOROWSKI

26. Edward ZARZYCKI

27. Jan ŻAK

 

Klasa d

 

1. Zbigniew BEDNARZ

2. Andrzej BAKUŃ

3. Andrzej CICHOWSKI

4. Jarosław CICHOWSKI

5. Henryk CYTLAK

6. Marek DUDKIEWICZ

7. Zbigniew GOGÓŁ

8. Andrzej GULEJ

9. Jan HRECHOROWSKI

10. Wojciech JANKOJĆ

11. Zbigniew JAROSZ

12. Stanisław MARCINKOWSKI

13. Tadeusz MIREK

14. Jan MYSZOGLĄD

15. Józef NOWACKI

16. Szczepan NOWICKI

17. Andrzej PIETRÓSIÓW

18. Stanisław RĄCZKA

19. Jerzy RZESZUTEK

20. Wiesław SERAFIN

21. Henryk SKOTNICKI

22. Zdzisław SKOTNICKI

23. Henryk SZWAREK

24. Jan SZCZERBA

25. Stanisław SZCZEREK

26. Ryszard TOMCZYK

27. Kazimierz TURYŃSKI

28. Michał ZAGROBELSKI

29. Jan ZARYCHTA

30. Czesław ZAPOTOCZNY

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER

 

 

1. Mirosław ADAMUS

2. Ireneusz ANTOSZCZYSZYN

3. Stanisław BOBOROWSKI

4. Stanisława BOGACKA

5. Michał CIECIERSKI

6. Janusz DROZD

7. Danuta DZIÓB

8. Czesława GAŁCZYŃSKA

9. Adam GOLEC

10. Jan GRZANKA

11. Hieronim JAWORSKI

12. Kazimierz KOZA

13. Stanisław KOZAK

14. Andrzej KULIŃSKI

15. Ryszard KWIATKOWSKI

16. Jan ŁUŻNY

17. Józef MALINOWSKI

18. Ryszard NIKIETYN

19. Jan OSADCZUK

20. Janusz PIECZKA

21. Waldemar PIOJDA

22. Jan SADOWSKI

23. Władysław SALEWICZ

24. Roman SANOCKI

25. Krystyna SPOREK

26. Franciszek STOLARCZYK

27. Henryk SZMYT

28. Stanisław SZYMAŃSKI

29. Jan ŚlĘZAK

30. Krystyna ŚPIEWAK

31. Zbigniew TABOR

32. Zbigniew ZARĘBA

 

Klasa f

 

1. Kazimierz ADAMSKI

2. Piotr ANTOLAK

3. Bogusław BEDNARZ

4. Józef BERNAT

5. Józef FIGURA

6. Danuta GOŁĄB

7. Stanisław GRUSZKIEWICZ

8. Bogdan KACZMARCZYK

9. Mieczysław KACZOROWSKI

10. Józef KULA

11. Jadwiga KRUCZKOWSKA

12. Krystyna LAPUSTYN

13. Antoni LIGĘZA

14. Zdzisław ŁUCZAK

15. Krzysztof MALINOWSKI

16. Maciej MIRKOWSKI

17. Jan MULARCZYK

18. Andrzej OŚLIZŁO

19. Tadeusz PAZDEJ

20. Bogdan PRZEŚLICA

21. Ryszard RAJCZAKOWSKI

22. Włodzimierz RÓŻYCKI

23. Henryk SMYCZYŃSKI

24. Zofia SOBAS

25. Lesław SAWA

26. Kazimierz STOPA

27. Halina SUTOR

28. Grażyna SZOPIŃSKA

29. Andrzej URBAŃCZYK

30. Krzysztof WNĘK

31. Mieczysław WULW

32. Wanda WOJTOWICZ

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ MECHANIK

 

 

1. Józefa BARCZAK

2. Joachim BOGACZEWICZ

3. Elżbieta BRASZKA

4. Andrzej BROŻEK

5. Wanda DORODZIŃSKA

6. Ryszard DUB

7. Karol FLOREK

8. Leszek KOWALICKI

9. Józef KORUBA

10. Kazimierz KOZAK

11. Jan KARPIŃSKI

12. Kazimierz KRALKA

13. Czesław ŁAWIK

14. Ryszard MALEC

15. Zbigniew MOCZARNY

16. Janusz OSTROPOLSKI

17. Stefan PASTERNAK

18. Ryszard PIWOWARCZYK

19. Teresa RASZPLA

20. Ryszard RUDNIK

21. Mieczysław SOKAL

22. Jan SOŁTYSIK

23. Bronisław SOWA

24. Zbigniew SOWIŃSKI

25. Kazimierz STANIAK

26. Ryszard STAROŚCIAK

27. Janusz SULIMA

28. Stanisława SZYDŁOWSKA

29. Bogumiła WACHA

30. Ireneusz WAŚ

31. Ryszard WIECZOREK

32. Wiesław WILK

33. Zbigniew WOJNAR

34. Stefan WOŹNIAK

35. Wiesław ZIĘBA

36. Zenon ŻEJMO

 

ZAWÓD: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW i WARZYW

 

 

1. Czesława AUGUŚCIK

2. Anna BAKALARZ

3. Anna CAPUTA

4. Kazimiera CHODARSKA

5. Marianna DAWIDOWICZ

6. Krystyna DWORAK

7. Erika GENSTA

8. Beata GRUDZIŃSKA

9. Leokadia HANING

10. Anna JANKOWSKA

11. Krystyna JASION

12. Ewelina JASTRZĘB

13. Grażyna KACZMAREK

14. Barbara KRAWCZYK

15. Maria LEDZIAN

16. Janina MAZUR

17. Krystyna MICHALIK

18. Irena MYSZOGLĄD

19. Maria NOWACZEK

20. Halina OLESZEK

21. Helena PAWEŁEK

22. Jolanta PIRAS

23. Zofia PODGÓRSKA

24. Teresa RAK

25. Lucyna SKOTNICKA

26. Barbara SOBOTNICKA

27. Celina STAROŃ

28. Teresa STĘPKOWSKA

29. Teresa SZAŁOBRYT

30. Janina WIERZBICKA

31. Grażyna WYTWER

32. Danuta ZDYRKO

33. Halina ZIEMSKA

 

KLASA WIELOZAWODOWA

 

 

1. Marek BAJOR

2. Genowefa BĄCZKOWSKA

3. Irena BUCZKOWSKA

4. Bogdana CHAMERSKA

5. Barbara CHMIELOWIEC

6. Zbigniew FRONCZEK

7. Maria GALIK

8. Teresa GRZESIAK

9. Krystyna JANOWICZ

10. Grażyna JAWOREK

11. Barbara JANCZELEWSKA

12. Grażyna KLAK

13. Grażyna KŁAK

14. Bożena KOWALCZYK

15. Władysława KORZEŃ

16. Maria KURKIEWICZ

17. Ryszard KURKIEWICZ

18. Irena KUSZAJ

19. Franciszek KUTAJ

20. Maria LESIAK

21. Maria MIELNIK

22. Małgorzata MISKE

23. Wanda OBŁÓJ

24. Krystyna OLIWA

25. Grażyna PIWOWAR

26. Bronisław PIWOWARCZK

27. Bogusława SADAWSKA

28. Wanda SAWICKA

29. Alicja SKRZYPIEC

30. Jerzy SŁOWIK

31. Irena SULIMA

32. Krystyna SZARY

33. Jadwiga SZCZEPAŃSKA

34. Bogumiła WRĘCZYCKA

35. Wanda WRONA

36. Wanda WOSZCZAK

37. Małgorzata ZAŃKO

38. Władysław ZARZECZNY­

  

ROCZNIK 1974

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Baran Danuta

2. Batog Halina

3. Bąk Stanisława, Grażyna

4. Beer Elżbieta

5. Benedykt Zbigniew, Józef

6. Bira Jerzy

7. Bieszczad Dorota, Maria

8. Blicharska Ryszarda, Eleonora

9. Bodakowska Elżbieta

10. Bogielczyk Michał, Adam

11. Bomersbach Leszek

12. Borys Alicja, Maria

13. Brachowska Elżbieta, Maria

14. Buczkowska Alicja

15. Chlipała Maria

16. Chorążyczewska Grażyna

17. Ciszek Jerzy

18. Czerwieńska Irena, Teresa

19. Ćwięcek Krystyna

20. Derkacz Halina

21. Dobrzyńska Danuta, Kazimiera

22. Dziedziczko Bogusława

23. Gacia Paweł

24. Górniak Barbara, Balbina

25. Jastrzębski Józef, Marek

26. Kamyczek Wiesław, Marian

27. Kierzkowski Wojciech

28. Korczyńska Maria

29. Kowal Antonina

30. Kowalczyk Teresa, Maria

31. Kozbiał Marian

32. Krzeczkowska Bogusława, Stanisława

33. Kuśmierek Tadeusz, Jan

34. Lasiewicz Mariusz

35. Laskowska Grażyna

36. Maćków Teresa, Maria

37. Malinowski Cezary, Adam

38. Masłowska Teresa, Bożena

39. Matkowska Maria

40. Miłowska Teresa, Wanda

41. Morka Małgorzata

42. Nadolna Halina

43. Nediłenko Józef

44. Nowak Jerzy, Tadeusz

45. Nuckowska Maria

46. Odyniec Barbara

47. Oplustil Czesław, Franciszek

48. Pałka Grażyna

49. Paszkiel Jolanta

50. Pawłowski Mariusz

51. Pietraszek Elżbieta, Anna

52. Pirek Grażyna

53. Prusak Teresa

54. Rafalska Maria, Anna

55. Rajczakowska Ewa, Maria

56. Rapacz Nikodema, Wiesława

57. Rataj Elżbieta

58. Rozwadowski Artur, Krzysztof

59. Sajnóg Zofia

60. Smolińska Teresa, Zyta

61. Smykawczyk Wanda, Krystyna

62. Stanek Maria

63. Staszków Genowefa

64. Stelmach Bogdan, Ireneusz

65. Szukiełowicz Irena

66. Szylar Ewa

67. Szymańska Teresa

68. Świtała Krystyna, Stanisława

69. Torba Wiktoria, Zofia

70. Torończak Zbigniew

71. Witek Bogusław

72. Witkowska Krystyna, Ewa

73. Wojciechowska Zofia, Małgorzata

74. Wolski Tadeusz

75. Ziomkowska Mirosława, Anna

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Zawód: MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

Klasa a

 

1. Jan BOHAJCZUK

2. Henryk BIEŃKA

3. Edward BRZOZOWSKI

4. Tadeusz CEMBROWSKI

5. Andrzej CHMIELOWSKI

6. Ryszard GĄDEK

7. Wiesław GEMBARA

8. Jan JAS

9. Władysław KRUPCZAK

10. Henryk KATRA

11. Henryk KOWALIK

12. Ryszard KROWICKI

13. Stanisław KRUPA

14. Andrzej MAJERCZYK

15. Antoni MAJOS

16. Stanisław MJARUGHA

17. Józef MOSLER

18. Andrzej NOWAKOWSKI

19. Leon OLIMAS

20. Zenon POCZTA

21. Bronisław RUSNAK

22. Wiesław SAMBORSKI

23. Stanisław SARNA

24. Jerzy SIMSKI

25. Adam SZCZEPAŃCZUK

26. Zdzisław SZEWCZYK

27. Józef TADEUSZÓW

28. Jan TREPKA

29. Jerzy TREPKA

30. Zbigniew ZAPOTOCZNY

 

Klasa b

 

1. Zenon BACA

2. Andrzej BORKOWSKI

3. Stanisław BRZOWSKI

4. Ryszard BADOŃ

5. Lesław CUDEK

6. Jerzy FATYGA

7. Stanisław GIERLICKI

8. Ferdynand GRYZŁO

9. Jan KACA

10. Zbigniew KACZKA

11. Jan KACZOROWSKI

12. Ryszard KOWAL

13. Zygmunt KRYWCZYK

14. Mieczysław KUZIEMSKI

15. Ryszard MISKOWSKI

16. Jacek MIŚKIEWICZ

17. Krzysztof OLSZOWY

18. Andrzej PAJĄK

19. Kazimierz PRZYBYLSKI

20. Zbigniew RĄCZKA

21. Mieczysław SIKORSKI

22. Stanisław SOKALA

23. Andrzej STASYSZYN

24. Marek SZCZYPKOWSKI

25. Ryszard SZMID

26. Marian TESKOKSKI

27. Tadeusz WÓJCICKI

28. Władysław WYLIGAŁA

29. Walerian ZBĘK

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER

Klasa e

 

1. Krzysztof CIERPICA

2. Kazimierz CIUK

3. Andrzej CZARNECKI

4. Adam GRUBIZNA

5. Stanisław KOCIUBA

6. Marek KOWALIK

7. Zbigniew MRUK

8. Andrzej PAWLIK

9. Antoni PIASECKI

10. Józef PIERZAK

11. Jerzy PSIURSKI

12. Krzysztof RABICKI

13. Andrzej RĄCZKA

14. Marian RYSICKI

15. Andrzej RZECHÓŁKA

16. Stanisław SAS

17. Józef SIEDLARZ

18. Henryk SŁOCIŃSKI

19. Marek STARYGOŃ

20. Adam SYROCZYŃSKI

21. Józef SZEMPRUCH

22. Jan TUPACZYŃSKI

23. Józef WASZKIEWICZ

24. Karol WITWICKI

25. Edward ZUGAJ

 

Klasa f

 

1. Maria BOBlEC

2. Bolesław CIEŚLA

3. Stanisław DŁUGOPOLSKI

4. Teresa JANUS

5. Jan KAMIEŃCZUK

6. Teresa KLIMEK

7. Henryk KOSTEK

8. Michał MACYSZYN

9. Stefania MICHALAK

10. Zuzanna MÓL

11. Stefania PIOTROWSKA

12. Roman PINCZEWSKI

13. Zbigniew PŁOTEK

14. Edward SAMBORSKI

15. Barbara SAUERMANN

16. Jan SERAFIŃSKI

17. Jan SMOLIŃSKI

18. Jan SMOLIŃSKI

19. Zbigniew SZCZEPAŃSKI

20. Czesław SZPILAREWICZ

21. Andrzej SZYDŁOWSKI

22. Józef TCHÓRZ

23. Janusz WILCZAK

24. Franciszek ŻOŁNIERZ

25. Andrzej ŻÓŁTANSKI

26. Marian ŻURAWSKI

 

Zawód: ŚLUSARZ MECHANIK

 

 

1. Jadwiga BANDURA

2. Anatol BOHONOS

3. Bogusława CICHOWSKA

4. Zdzisław DĘBIŃSKI

5. Janusz GALIAS

6. Józef GAWLIK

7. Grzegorz GĄSIOREK

8. Andrzej GOŁUCH

9. Jerzy GÓRNY

10. Stanisław HARLOS

11. Maria JANUS

12. Maciej JASNOWSKI

13. Jerzy KABZA

14. Mieczysław KĘDZIERSKI

15. Franciszek KROKOSZYŃSKI

16. Jerzy KUCHARSKI

17. Ryszard LASOTA

18. Natalia LORENC

19. Stanisław MATKOWSKI

20. Zbigniew OSTROPOLSKI

21. Kazimierz PENDYK

22. Ewa RATAJ

23. Maria ROMANOWSKA

24. Danuta RURARZ

25. Bogdan RYMSZA

26. Czesław SALAMON

27. Janusz SAWICZ

28. Lesław SIEKIERKA

29. Bogdan SOSINKO

30. Eugeniusz SINDAK

31. Henryk SZATAN

32. Andrzej WITKOWSKI

33. Jan WITKOWSKI

34. Andrzej ZAJĄC

 

Zawód: TOKARZ

 

 

1. Zbigniew BEDNARCZYK

2. Andrzej BIAŁAS

3. Stanisław BLICHARSKI

4. Jan BRANICKI

5. Zbigniew FRĄCZAK

6. Grzegorz GĄDZIK

7. Ryszard GERLAK

8. Andrzej GERUS

9. Adam JANKOWSKI

10. Józef JAROSZ

11. Piotr KACZOROWSKI

12. Józef KASPRZYSZAK

13. Zbigniew KOTWICA

14. Mieczysław KRZYŻANIAK

15. Edward KUBASIEWICZ

16. Zdzisław LECHWAR

17. Ryszard ŁAWNICZEK

18. Jan ŁUCZAK

19. Jerzy MRÓZ

20. Zdzisław MAGNOWSKI

21. Czesław PODGÓRSKI

22. Mieczysław POZNAŃSKI

23. Roman PIEKARSKI

24. Krzysztof PROCHERA

25. Romuald ROGIŃSKI

26. Czesław SADLAK

27. Wiesław SIEMIŃSKI

28. Zbigniew SKKRYPNIK

29. Bogdan SURÓWKA

30. Aleksander STRUK

31. Władysław ŚWITAŁA

32. Stanisław TKACZ

33. Ireneusz WASILEWSKI

34. Edward WIŚNIEWSKI

35. Mieczysław WŁODARCZYK

 

ZAWÓD: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW i WARZYW

 

1. Józefa BOBIK

2. Anna CIURYSEK

3. Irena CZERKAWSKA

4. Krystyna FLADER

5. Maria GALIK

6. Helena GURDAK

7. Bogumiła HOŁOTA

8. Jadwiga JAWORSKA

9. Danuta JAŻWIŃSKA

10. Elżbieta JELONEK

11. Jadwiga JĘDRUSZKA

12. Halina KOREPTA

13. Ewa KOSAKOWSKA

14. Teresa KOSTRZEWSKA

15. Danuta KROKOSZYŃSKA

16. Elżbieta LIZAK

17. Władysław LISEK

18, Krystyna MARCINIAK

19. Krystyna MIKOSZ

20. Maria NAZIM

21. Lucyna OSTROPOLSKA

22. Stanisława OŚLIZŁO

23. Krystyna PIĄTEK

24. Stanisława PROCHERA

25. Eliza ROTHER

26. Krystyna RÓŻYCKA

27. Barbara SŁABICKA

28. Grażyna SOKOŁOWSKA

29. Danuta SZCZEPAŃSKA

30. Elżbieta SZCZEPARA

31. Krystyna SZCZEREK

32. Adela WOJTAS

33. Regina WOREK

34. Barbara WOŻNIAK

35. Janina WOŹNIAK

36. Barbara ZAKRZEWSKA

 

KLASA WIELOZAWODOWA

 

1. Czesław BEDNARZ

2. Ewa BRZOZOWSKA

3. Maria BUGIERA

4. Maria CZARNY

5. Barbara GAŁWA

6. Anna GILL

7. Barbara GŁOGOWSKA

8. Bogusława GOŁDYŚ

9. Maria GOŁĄBĘK

10. Maria GÓRECKA

11. Helena GRZEGORCZYK

12. Elżbieta HEINZEL

13. Krystyna JAROSZEK

14. Danuta KMIEĆ

15. Jerzy KOBOS

16. Teresa KOCHUNEK

17. Wiesław KOCJAN

18. Irmina KOPEREK

19. Czesław KUCHARZYSZYN

20. Jan KRZYŻANOWSKI

21. Jadwiga MADEŁA

22. Maria MAJKOWSKA

23. Grażyna MARYNOWICZ

24. Mirosław NOWACKI

25. Danuta NOWAK

26. Jerzy OCIEPKA

27. Maria PISZCZEK

28. Zofia PlĘTOŃ

29. Jerzy PLEŚNIAK

30. Maria SEKUŁA

31. Krzysztof SKIBICKI

32. Zbigniew SMELA

33. Zofia SROINEK 3

34. Danuta STASIÓW

35. Józefa SZCZEPAŃCZUK

36. Jan SZCZEPAŃSKI

37. Irena SZYMAŃSKA

38. Bogumiła WĄSIK

39. Andrzej WOŻNIAK

40. Bronisława ZAJĄC

  

ROCZNIK 1975

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Adamczyk Krystyna

2. Barańska Teresa

3. Bibik Stanisława

4. Borusiewicz Krystyna

5. Budna Teresa

6. Ceglarz Grażyna

7. Czarniecka Maria

8. Delikat Ryszard

9. Dobrzański Ryszard

10. Dominików Stefania

11. Duda Ewa

12. Dziarska Wiesława

13. Gach Irena

14. Gąsior Danuta

15. Głowaczewska Elżbieta

16. Górniak Wiesława

17. Jakubiszyn Barbara

18. Jakubska Barbara

19. Jasieńska Marzena

20. Jastrzębski Zbigniew

21. Kasprzyk Bożena

22. Kloc Józef

23. Kliś Jan

24. Kluge Barbara

25. Kordas Andrzej

26. Kowalczyk Krystyna

27. Krzeczkowska Barbara

28. Krzeczkowski Ryszard

29. Kupecka Danuta

30. Kurowska Grażyna

31. Ligorowska Michalina, Janina

32. Lula Józef

33. Majda Halina

34. Marek Irena

35. Masłowski Marek

36. Martynowski Marek

37. Mikucki Robert

38. Mliczko Małgorzata

39. Mularczyk Dorota

40. Nahajowska Józefa

41. Niedziela Eugeniusz

42. Niżnik Krystyna

43. Olszowa Józefa

44. Opach Krystyna

45. Orzech Krzysztof

46. Ostrowska Janina

47. Oziębłowska Barbara

48. Perekarz Alicja

49. Pawlik Elżbieta

50. Pierzchała Elżbieta

51. Popiel Elżbieta

52. Przyszlakiewicz Danuta

53. Rakus Zenona

54. Rozenbajger Eligiusz

55. Różańska Halina

56. Skorupko Waldemar

57. Siwek Barbara

58. Sielenżak Zofia

59. Siekierka Bogumiła

60. Skorek Halina

61. Szmyczyński Andrzej

62. Sobieraj Ewa

63. Sowińska Grażyna

64. Stachowska Teresa

65. Styczeń Jadwiga

66. Szlacheta Waldemar

67. Szułgienia Danuta

68. Ślusarek Beata

69. Swiderski Stanisław

70. Świerszcz Anna

71. Tołpyho Małgorzata

72. Torba Andrzej

73. Torończak Danuta

74. Walczyk Genowefa

75. Wiszniowska Urszula

76. Wojtkowiak Krystyna

77. Wołczyk Grażyna

78. Żuber Andrzej

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Zawód: MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

 

1. Zygmunt BANDURA

2. Andrzej BARTUSIAK

3. Adam BATOG

4. Andrzej BIAŁOWĄS

5. Zbigniew CHOPCIAN

6. Zbigniew CHYŻOWSKI

7. Janusz CIEŚLIK

8. Andrzej CIUPA

9. Janusz GAŁĄZKA

10. Stanisław GERBER

11. Ryszard GLEŃ

12. Franciszek GÓRSKI

13. Władysław HABIAK 1

4. Jan JACKÓW

15. Józef JANKOWSKI

16. Józef KIEŁBASA

17. Grzegorz KWIEK

18. Zbigniew MAGDZIARZ

19. Henryk MARIANKOWSKI

20. Jerzy NOWAK

21. Stanisław NOWAKOWSKI

22. Zygmunt ORZEŁ

23. Jan OSIADACZ

24. Franciszek OSUCH

25. Stanisław PROKOP

26. Władysław RYŚ

27. Władysław SKOCZEK

28. Roman SOBAŁA

29. Zbigniew SZCZEPAŃSKI

30. Ryszard SZLACHETA

3l. Zdzisław SZMIT

32. Wiesław SZWED

33. Jerzy WACHOWSKI

34. Tadeusz WĄSOWICZ

35. Tadeusz WŁODARCZYK

36. Zbigniew ZABŁOCKI

37. Marek ZUCHMANTOWICZ

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER

 

 

1. Jerzy BETKA

2. Marek BlEŃ

3. Zbigniew BIERNACKI

4. Tadeusz BOCZAR

5. Marian CAPUTA

6. Stanisław FAŁAT

7. Tadeusz GALIK

8. Tadeusz GNIEWCZYŃSKI

9. Tadeusz GRZESIK

10. Kazimierz HYTKOWSKI

11. Czesław KARPIŃSKI

12. Krystyna KALINOWSKA

13. Jerzy KALINOWSKI

14. Krystyna KOZIOŁ

15. Franciszek KRET

16. Ryszard LESZCZYŃSKI

17. Wiesław ŁOJEWSKI

18. Antoni PERCHAŁ

19. Szczepan POROSŁO

20. Józef RUMAN

21. Irena SAGAN

22. Zbigniew SAJNÓG

23. Janusz SAMBURSKI

24. Zbigniew SAWICZ

25. Andrzej SŁOCIŃSKI

26. Andrzej SOBOTNICKI

27. Jerzy SZOSTAK

28. Edward SZYMAŃSKI

29. Janusz ŚWIT

30. Jan ZACIERKA

31. Halina ZYGMUNT

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ MECHANIK

 

 

1. Mirosław BĄBKA

2. Barbara BLACHA

3. Zdzisław CICHOWSKI

4. Andrzej ĆWIELĄG

5. Stanisław CZECH

6. Jan DRĄG

7. Jerzy FORYŚ

8. Aleksander GOSEK

9. Jadwiga KOBIELA

10. Zofia KACZOROWSKA

11. Wiesław KOCIUBA

12. Józef KOWANDA

13. Zdzisław KUPCZAK

14. Stanisław MAZOWITA

15. Edward MULARCZYK

16. Witold NAPORA

17. Bronisław NENKIN

18. Jadwiga ORLANDO

19. Kazimierz OWCZAREK

20. Witold PILARCZYK

21. Kazimierz PIORUN

22. Alicja PISZCZEK

23. Marian SŁOWIK

24. Edward STELMACH

25. Władysław SZCZEPAŃSKI

26. Adam SZREJDER

27. Władysław SZYDŁOWSKI

28. Jerzy ŚWIDZIŃSKI

29. Stanisław TRYBEK

30. Wiesław UZDOWSKI

31. Janina WAWROS

32. Ryszard WOLAK

33. Lucjan ZĘBALA

 

Klasa b

 

1. Bogdan BŁASZCZYK

2. Roman BOBER,

3. Jan BODAKOWSKI

4. Zenon BORUSIAK

5. Józef CEMBROWSKI

6. Jan DĄBEK

7. Ludwik GRZANKA

8. Józef GUDZOWSKI

9. Józef JANIK

10. Henryk KOT

11. Marek LIGOROWSKI

12. Stanisław MATURLAK

13. Zygmunt MAZUR

14. Andrzej MOKRZYCKI

15. Józef MOSKWIAK

16. Tadeusz PlECHA

17. Władysław PRZYSZLAK

18. Stefan RÓŻANA

19. Tadeusz RÓŻAŃSKl

20. Jan SEKUŁA

21. Stanisław SŁOWIK

22. Czesław STASlÓW

23. Tadeusz SZPAK

24. Ryszard SZUSZKlEWICZ

25. Lesław SZYMAŃSKI

26. Ryszard ŚCISŁOWSKI

28. Stanisław ŚWITEK

29. Ryszard WOŻNIAK

30. Antoni ZAŁOGA

31. Józef ŻUKOWSKl

 

ZAWÓD: TOKARZ

 

1. Ryszard ANDREJCZUK

2. Andrzej BĄK ­

3. Włodzimierz CIERPlCA

4. Leszek DANICKl

5. Zenon DERKACZ

6. Wiesława DERYŁO

7. Bogusław JURMANOWlCZ

8. Jan KASPRZYSZAK

9. Tadeusz KOŚLA

10. Zbigniew KUKIZ

11. Michał KUZIEMSKI

12. Piotr ŁACH

13. Marian MACUGOWSKI

14. Jan MAZUR

15. Zbigniew MAZUREK

16. Antoni MYŚLIWIEC

17. Zbigniew PIEKARA

18. Jan POCHODOWSKI

19. Henryk POGODA

20. Roman PROCHERA

21. Zbigniew RAFALSKI

22. Czesław ROGACZEWSKI

23. Leszek ROWIŃSKI

24. Zdzisław RUSZEL

25. Andrzej SOBCZYK

26. Józef SPRINGER

27. Andrzej STRZELEC

28. Andrzej SZPAK

29. Tadeusz URBANOWSKI

30. Józef WĄSIK

31. Tadeusz WERTELECKI

32. Marek WIEWlÓRA

33. Zbigniew WOLF

34. Józef ŻOŁNIERWSKI

 

ZAWÓD: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW i WARZYW

 

1. Krystyna BERNATEK

2. Teresa CZAJA

3. Ewa FERENC

4. Jadwiga GAJDA

5. Bożena GALIK

6. Krystyna GOŁUCH

7. Ewa GRODZIEŃSKA

8. Irena KOŁODZIEJ

9. Danuta KOTWICA

10. Ryszard KUCHARSKI

11. Maria KRAJ

12. Zofia ŁOŚ

13. Zofia MARCINIAK

14. Aleksander NOWACZEK

15. Halina OLECZEK

16. Jadwiga PACAN

17. Jolanta PŁUSA

18.Danuta PÓŁCHŁOPEK

19. Małgorzata RZESZUTEK

20. Ewa SROCZŃSKA

21. Małgorzata STARYGOŃ

22. Grażyna SULIKOWSKA

23. Bogusława SZCZĘCHOWSKA

24. Krystyna ŚRODOŃ

25. Bożena TOMCZYK

26. Irena WACHOWSKA

27. Maria WIELGOSZ

28. Elżbieta ZAGRODNIK

 

KLASA WIELOZAWODOWA

 

1. Urszula BARWIOŁEK

2. Irena CHOMONTOWSKA

3. Barbara CZAJKOWSKA

4. Teresa CZARNECKA

5. Teresa DANIK

6. Leszek DUDEK

7. Julia DUDEK

8. Teresa DUDEK

9. Stanisława DZIOBA

10. Maria GRUCA

11. Maria HAJDASZ

12. Alina IWAN

13. Janina JASION

14. Barbara KAROŃ

15. Danuta KRAS

16. Danuta KUBIAK

17. Bożena KULIG

18. Elżbieta KURANDA

19. Wiesława ŁAZARCZUK

20. Ewa ŁUSZCZYN

21. Alicja MIŚ

22. Jolanta NOWAK

23. Zuzanna OSIECKA

24. Maria OSTROPOLSKA

25. Henryk PAJDA

26. Maria SAWICKA

27. Zdzisława SCHAB

28. Zbigniew SEKUŁA

29. Piotr SOŁTYSIK

30. Zbigniew SZCZEPAŃCZUK

31. Bożena SZEWCZYK

32. Ewa TUŁECKA

33. Halina WANDYCZ

34. Elżbieta WILK

35. Józefa ZIĘBA

  • Paweł Nowak
  • Erasmus
  • Harmanice
  • Masfrost
  • Modernizacja kształcenia zawodowego
  • PNWM
  • Szkoła bez przemocy
  • Comenius
  • Szkoła z klasą
  • Szkoła współpracy
  • UP Wrocław
  • Uniwersytet wrocławski
  • PWSZ Nysa
  • Wiarygodna szkoła
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego, Wojska Polskiego 3, 57-220 Ziębice, pow. ząbkowicki, woj. dolnośląskie

projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij