Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Menu prawe
Treść główna
Dół strony
Tablica Ogłoszeń

- baner_2a.jpg

 

 

 

 

1966-1970

 

ABSOLWENCI SZKÓŁ ROCZNIK 1966-1970

 

 

ROCZNIK 1966

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Bartosiewicz Halina

2. Barszczyk Teresa, Janina

3. Bak Zbigniew

4. Bak Ewa

5. Bezrak Alicja

6. Boksa Jadwiga

7. Bojarska Bogumiła

8. Bronowicka Danuta

9. Budz Marian

10. Czajkowska Wanda

11. Czarnecka Halina

12. Chadań Zbigniew

13. Dwornik Barbara

14. Eisler Janina

15. Fleszar Zdzisław

16. Flisik Irena

17. Forczek Bogumiła

18. Gajewska Danuta, Mieczysława

19. Górski Lech

20. Grochowska Maria

21. Grondal Halina

22. Grzywek Barbara

23. Hadrysiak Stanisław

24. Herbowska Stanisława

25. Herbowski Marian

26. Hruby Barbara

27. Jakubski Jan

28. Japońska Elżbieta

29. Kaszuba Mirosława, Ewa

30. Karczmarska Alfreda

31. Klempous Krystyna

32. Klempous Ryszard

33. Kmieciewicz Jan

34. Konieczny Marian

35. Koran Halina

36. Koroluk Leokadia

37. Kozica Wanda

38. Kozłowski Jerzy

39. Krajeński Leszek

40. Kurkowska Wanda

41. Lewicki Mordechaj

42. Marzewska Alicja

43. Mielczanek Stanisława

44. Niedziela Halina

45. Nowak Aleksandra

46. Oplustil Sylwester

47. Paśko Zbigniew

48. Pawlik Zbigniew

49. Pawłowski Grzegorz

50. Peszek Zofia

51. Piwko Danuta

52. Romanowska Jadwiga

53. Róg Elżbieta

54. Róg Krystyna

55. Siodło Jadwiga

56. Sałata Barbara

57. Sosnowska Wiesława

58. Stachurska Ryszarda

59. Stafin Krystyna

60. Syrek Irena

61. Szamańska Wanda

62. Śledź Maria

63. Tysowska Krystyna

64. Trzepierczyński Janusz

65. Winiarska Alfreda

66. Winsztal Halina

67. Wójcik Jadwiga

68. Zygmunt Ryszard

 

ZASADNICZA SZKOŁA MECHANIZACJI ROLNICTWA

 

ZAWÓD: MECHANIK ROLNICZY

­

Klasa a

 

1. Kazimierz BADURA

2. Marek BODYS

3. Marian BORYS

4. Marek BRACŁAWIK

5. Ryszard FOLTYNIEWICZ

6. Władysław GIRECKI

7. Jan GÓRSKI

8. Ryszard GRZELAK

9. Kazimierz JÓZEFOWICZ

10. Antoni KAPŁON

11. Władysław KAWECKI

12. Jerzy KIEDROWSKI

13. Stanisław KIESZKIEWICZ

14. Mieczysław KRZESAK

15. Zdzisław LONC

16. Tadeusz LEWANDOWSKI

17. Stanisław ŁYCZKOWSKI

18. Stanisław MACIASZCZYK

19. Henryk MARCINKOWSKI

20. Ryszard MOCZKO

21. Józef MORAWSKI

22. Michał NOWAKOWSKI

23. Ryszard OGIELA

24. Jan PASIECZNY

25. Jan POGODA

26. Henryk POPERA

27. Czesław POPIELARZ

28. Mieczysław RUBIS

29. Tadeusz RUDNICKI

30. Zygmunt SIECZAK

31. Ryszard STANKIEWICZ

32. Jerzy SUFIN

33. Ryszard TRUCHEL

34. Stefan WAŁKOWSKI

35. Czesław WOSIK

36. Andrzej WOŻNIAK

 

Klasa b

 

­

1. Zdzisław CIEPLIŃSKI

2. Henryk CIOSEK

3. Józef DRĄŻKOWSKI

4. Józef GIŻYCKI

5. Zygmunt GOZDEK

6. Czesław GRACA

7. Marian GÓRNIAK

8. Kazimierz HAŁASIK

9. Władysław KIERTUCKI

10. Józef KOBRZAK

11. Marian KRAKAŁO

12. Wojciech ŁUKASIK

13. Jan MATUNIN

14. Arkadiusz MIERNIK

15. Stanisław NOWAK

16. Edward NOWIK

17. Tadeusz OZGA

18. Stanisław PIĘTA

19. Tadeusz PILCH

20. Eugeniusz PRYGOŃ

21. Tadeusz RYBIŃSKI

22. Jan SKIBA

23. Stanisław STRZAŁKOWSKI

24. Marian STĘPIEN

25. Zbigniew STĘPIEN

26. Józef SUCHECKI

27. Edward SZCZECINA

28. Kazimierz SZYDEŁKO

29. Alfred SZARPAK

30. Henryk SZUBA

31. Józef SZYDŁOWSKI

32. Zdzisław ŚPIEWAK

33. Michał TRACZ

34. Tadeusz WALEWSKI

35. Józef WIELOWSKI

36. Józef ZĘBALA

37. Czesław ŻABA

 

Klasa c

 

1. Józef ANTKOWIAK

2. Mieczysław ĆMIKIEWICZ

3. Józef CHŁOŃ

4. Tadeusz CHARĘZA

5. Mieczysław DENES

6. Zdzisław FEDKO

7. Lech GARCZAREK

8. Zygmunt HOŁDA

9. Józef JANUSZ

10. Zdzisław JAWOREK

11. Czesław JAWORSKI

12. Piotr KRZEMIŃNSKI

13. Jerzy KLITA

14. Ryszard KLUK

15. Marian LEWANDOWSKI

16. Władysław LIS

17. Jerzy ŁUCZAK

18. Andrzej ŁOPATKIEWICZ

19. Tadeusz MADEJSKI

20. Stefan MAGIELSKI

21. Stefan PASTUSZKO

22. Zbigniew SŁOMNICKI

23. Czesław STUKUS

24. Roman STASZEWSKI

25. Henryk STANASIUK

26. Stanisław SKONECZNY

27. Jerzy SOLDAK

28. Czesław TANT

29. Marian UCINEK

30. Józef WIERZCHOŃ

31. Stanisław WOŹNIAK

32. Jerzy WÓJCIK

33. Lech ŻEBROWSKI

 

Klasa d

 

1. Bronisław ADAMCZYK

2. Czesław BIEŃ

3. Józef BEDNARSKI

4. Lesław BEK

5. Tadeusz BIEŃKOWSKI

6. Ryszard BERNAT

7. Henryk CAP

8. Jan CZEPAK

9. Stanisław CHMAREK

10. Kazimierz DULA

11. Andrzej DZIURZYŃSKI

12. Eugeniusz DZIEDZICKI

13. Mikołaj FUJARCZUK

14. Józef FELA

15. Marian KOZA

16. Henryk KWARCIŃSKI

17. Jan KLIMOWICZ

18. Zbigniew LIPINSKI

19. Marian MAZUR

20. Henryk MROZIK

21. Bogdan MAJCHER

22. Tadeusz NĘDZA

23. Józef PASIECZYŃSKI

24. Ryszard PAWŁOWSKI

25. Jan RYZNAR

26. Stanisław SOKÓŁ

27. Zdzisław SUPIERZ

28. Jan SWATEK

29. Kazimierz SZCZEPAŃSKI

30. Edward TKACZ

31. Józef WINNIK

32. Jan WEREŚNIAK

33. Jan WEŻGOWIEC

34. Mieczysław WYBRANIEC

35. Eugeniusz ZAWADZKI

36. Witold ZIELIŃSKI

37. Roman ZIELIŃSKI

 

ZASADNICZA SZKOŁA ELEKTRYCZNA

 

Zawód: ELEKTROMONTER

­

Klasa a

 

­

1. Jan BRYJAK

2. Ryszard BYCZKOWSKI

3. Stanisław CHUDZIK

4. Ryszard CICHOCKI

5. Kazimierz DŁUGOSZ

6. Hieronima DZIEWA

7. Stanisław GĄSIOR

8. Edward GOLIŃSKI

9. Stefania HEBKO

10. Marian JAKUBISZYN

11. Jan JASZCZYSZYN

12.Maria JURECZEK

13. Stefan KRZYSIAK

14. Józef KOWACKI

15. Aleksander KUBICKI

16. Antoni MICHUŁKA

17. Jerzy MŁYŃCZAK

18. Stanisław NAZIMEK

19. Kazimierz NIEŚCIERONEK

20. Kazimierz NIEWĘGŁOWSKI

21. Adam NOWAK

22. Andrzej OLECH

23. Tadeusz PIWOWARCZYK

24. Tadeusz PÓŁCHŁOPEK

25. Zygmunt PRĘDKOWSKI

26. Stanisław SIWEK

27. Zdzisław SMAGA

28. Stanisław STRZELCZYK

29. Stanisław TRZECIAK

30. Ryszard WĘGRZYN

31. Włodzimierz WILK

32. Zdzisław WROŃSKI

33. Stanisław WIECZOREK

 

Klasa b

 

­

1. Józef BISKOWSKI

2. Mieczysław CHOLEWIŃSKI

3 Ryszard ĆWIKŁOWSKI

4. Ryszard DOLIŃSKI

5. Tadeusz DOLIŃSKI

6. Jerzy GAŁECKI

7. Henryk GÓRNY

8. Kazimierz GROCHOWSKI

9. Jerzy HRYCIUK

10. Józef JELEŃ

11. Maria KOWALSKA

12. Andrzej KOZIŃSKI

13. Jan KREKORA

14. Leszek KUZAKOWSKI

15. Zdzisław LIPA

16. Jerzy LIPSKI

17. Wojciech MAZURKIEWICZ

18. Zdzisław MĄCZKA

19. Zygmunt MCZKA

20. Tadeusz PALCZYŃSKI

21. Ryszard PLATA

22. Jan PSUJ

23. Kazimierz RACHOWIECKI

24. Andrzej ROMANOWSKI

25. Jan SOBIECH

26. Zofia STOLAREK

27. Tadeusz SZYMAŃSKI

28. Janina WILCZEK

29. Ryszard WISZNIEWSKI

30. Janusz WOLANIN

 

Klasa c

 

­

1. Zdzisław BARANIUK

2. Jan BZYLÓW

3. Janina BUCZYŃSKA

4. Maria BURYŃSKA

5. Michał CZERWIŃSKI

6. Wiesław DEMSKI

7. Elżbieta DYGAS

8. Tadeusz GŁOWACKI

9. Andrzej JAKUBCZYK

10. Stanisław JAKOBIK

11. Maria KALINOWSKA

12. Zdzisław KOPACKIEWICZ

13. Kazimierz KURYK

14. Tadeusz LESISZ

15. Edward ŁOWIEC

16. Henryk ŁOWKIEL

17. Lech MAŁCZAK

18. Eugeniusz MUŚ

19. Ryszard NOGAJ

20. Jerzy OPIOŁA

21. Roman PALIWODA

22. Jan Józef PITNER

23. Zdzisław POPIATA

24. Jerzy PRĄDZYŃSKI

25. Zbigniew ROSA

26. Jan SABAJ

27. Bronisław SARYSZ

28. Zbigniew SOLOCH

29. Tadeusz STYSIAK

30. Józef STASIUK

31. Władysław SYREK

32. Halina SZYMCZAK

34. Marek WILK

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA DLA PRACUJĄCYCH PRZY  D.Z.P.O.W. W ZIĘBICACH

 

ZAWÓD: PRZETWÓRSTWO OWOCOWO-WARZYWNE

 

1. Wanda BEDNARZ

2. Danuta BILIŃSKA

3. Krystyna CAŁKA

4. Krystyna CIOSEK

5. Teresa CHUDERSKA

6. Teresa DAJER

7. Teresa GRZYBOWSKA

8. Helena GIBEK

9. Janina HAMELA

10. Halina JANUS

11. Halina JUREK

12. Zofia KACICZEK

13. Zofia KLEŚNA

14. Maria KONIUSZ

15. Dorota KOTYNIA

16. Barbara KOŁUCKA

17. Maria LEWANDOWSKA

18.Irena ŁOZOWSKA

19. Janina ŁYSKANOWSKA

20. Władysława MIŚ

21. Czesława OBŁÓJ

22. Krystyna OSTROWSKA

23. Alicja PATRZYK

24. Danuta PISKOR

25. Halina PODLEWSKA

26. Krystyna POTĘPA

27. Irena PRZYTOCKA

28. Halina RABUSZKO

29. Maria RYBAK

30. Krystyna ŚCISŁOWSKA

31. Stanisława SOKOŁOWSKA

32. Maria SZYMAŃSKA

33. Stanisława WAWRYKÓW

34. Stanisława WOJCIESZAK

35. Halina ZAWIŚLAK

36. Zofia ŻABNICKA

 

 

ROCZNIK 1967

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Andrzejczak Leszek

2. Budzyń Danuta

3. Dąbrowska Wanda

4. Drobny Helena

5. Dziedzic Janina

6. Faliński Aleksander

7. Fojtar Krystyna

8. Gębki Kazimierz

9. Gnat Jadwiga

10. Gerus Tadeusz

11. Gralak Jadwiga

12. Grabowska Danuta, Irena

13. Grabowiecka Urszula

14. Chajeczkis Róża

15. Jańska Teresa

16. Jasińska Wanda

17. Janus Zdzisława

18. Kaszczyszyn Janina

19. Kamińska Grażyna

20. Karczewska Barbara, Teresa

21. Kacak Bożena

22. Kaszczyszyn Jan

23. Kalinowska Janina

24. Kiraga Andrzej

25. Kozioł Adam

26. Korcz Adam

27. Koroluk Henryk

28. Kulak Halina

29. Kurek Dorota

30. Kuduk Andrzej

31. Kurkowska Urszula

32. Kurleto Ewa

33. Kunicka Jadwiga

34. Kulczycki Jan

35. Kret Stanisław

36. Krzyżaniak Andrzej

37. Lasiewicz Zbigniew

38. Lasek Zofia

39. Leszczyńska Barbara, Krystyna

40. Lazzarini Piotr, Rajmund

41. Łeczynska Agata, Józefa

42. Łyczko Teresa

43. Makowska Elżbieta

44. Maj Eugenia

45. Malinowska Irena

46. Małek Wanda

47. Matoga Maria

48. Makowski Józef

49. Morka Mieczysław

50. Mazur Eugeniusz

51. Michalecki Edward

52. Mróz Weronika

53. Nuchowska Katarzyna

54. Oziębłowski Lesław

55. Oplustil Danuta

56. Pawelec Helena

57. Pałeta Kazimierz

58. Piątek Wanda

59. Pietruszka Czesław

60. Pietruszewska Stanisława

61. Rosińska Ligia

62. Rudkowska Danuta

63. Siekierka Ryszard

64. Stelmach Danuta

65. Szewczyk Teresa

66. Szlaga Marian

67. Sulikowski Antoni

68. Szczepek Maria

69. Ślusarczyk Jadwiga

70. Tarka Stanisław

71. Tarka Barbara, Katarzyna

72. Toporowska Janina

73. Toboła Wanda

74. Turkiewicz Krzysztof

75. Wolanian Lidia

76. Woyciechowska Barbara

77. Wojakowska Bożena

78. Wróbel Wanda

79. Zarzycka Idalia

80. Zielinski Jerzy

81. Żuchowska Danuta

 

ZASADNICZA SZKOŁA MECHANIZACJI ROLNICTWA

 

ZAWÓD: MECHANIK ROLNICZY

 Klasa a

 

­

1. Włodzimierz BACHMATlUK

2. Zdzisław CYWIŃSKI

3. Jan CHMURA

4. Czesław CHOLAWSKI

5. Henryk ĆWIELĄG

6. Michał DOBRAS

7. Józef DEDYSZKO

8. Władysław GOCÓW

9. Stanisław GRUSZKA

10. Andrzej GRABOWIECKI

11. Stanisław GILEWSKI

12. Józef JANECZEK                                               

13. Jerzy KUCHARCZYK

14. Władysław KOWALICKI

15. Kazimierz KOBUS

16. Kazimierz KRZYWAK

17. Zbigniew LIZAK

18. Marian MIŚKIEWICZ

19. Stanisław NOWICKI

20. Jan PASEK

21. Tadeusz PŁOSZAJ

22. Feliks POCZTA

23. Józef SOKÓW

24. Edward SOSNOWSKI

25. Józef SŁOWIK

26. Marian SPISAK

27. Wiktor SZYMAŃSKI

28. Ryszard TWARDOWSKI

29. Stanisław WOLIŃSKI

30. Jan WYROBIEC

31. Jan WOJCIECHOWSKI

32. Zdzisław WOŁCZYK

33. Jan ZDOŃ

34. Wiktor ZIĘBA

 

Klasa b

 

1. Zdzisław BARTCZAK

2. Jan BERLIŃSKI

3. Kazimierz BEZDZIETNY

4. Jan BLICHARSKI

5. Eugeniusz BOCHENEK

6. Józef CHMIELEWSKI

7. Czesław CHORĄŻYCZEWSKI

8. Roman CZECHOWSKI

9. Janusz GNACH

10. Henryk GÓRAL

11. Witold LORENC

12. Józef ŁUKASIK

13. Emil KOŻLIK

14. Stanisław MALINOWSKI

15. Józef ORZECHOWSKI

16. Józef PANEK

17. Roman PARUCH

18. Jan POLAK

19. Lesław PYTEL

20. Jerzy SANDA

21. Zbigniew SERAFIN

22. Jan SIMURA

23. Jerzy SKRZYPIEC

24. Jan SOBCZYK

25. Eugeniusz SOCOZMSKI

26. Zbigniew SUCHECKI

27. Wiesław SULIGA

28. Kazimierz SURUS

29. Adam SURY

30. Andrzej SZOPIŃSKI

31. Zbigniew SNIEŻEK

32. Stanisław TRYBA

33. Stanisław WERPAS

34. Jerzy WIELOŻYŃSKI

35. Stanisław WIŚNIEWSKI

36. Adam WOJAKOWSKI

 

Klasa c

 

1. Kazimierz ALBIN

2. Marek BORCZ

3. Tadeusz CENKAR

4. Zdzisław CHMIELOWSKI

5. Tadeusz CHAŁUPA

6. Kazimierz DROŻDŻ

7. Jan GALIK

8. Edward HERBUL

9. Jerzy IGNOROWICZ

10. Jan JASNOS

11. Ryszard JASIŃSKI

12. Teodor KOSIŃSKI

13. Józef KRUCIEŃ

14. Andrzej KRYGIER

15. Henryk KUBIK

16. Edward KUPCZYK

17. Józef KUTA

18. Henryk KLATKA

19. Stanisław ŁOPACZ

20. Jerzy MACIEJEWSKI

21. Stanisław MALINOWSKI

22. Stanisław MARUNlAK

23. Jan NOWAK

24. Kazimierz OSZUST

25. Eugeniusz PIKUL

26. Jerzy PIERZAK

27. Bolesław PIĘKOŚ

28. Wojciech SIERKA

29. Jan SKOTNICKI

30. Stanisław WITUSZYŃSKI

31. Kazimierz WĘGRZYNOWSKI

32. Zdzisław WINDYKA

33. Zbigniew WINDYKA

 

ZASADNICZA SZKOŁA ELEKTRYCZNA

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER

Klasa a

 

­

1. Jerzy BIAŁECKI

2. Mieczysław BORUTA

3. Jan CZARNECKI

4. Leon FARY$

5. Tadeusz GRABOWSKI

6. Franciszek GRABOWY

7. Edward JAKUBISZYN

8. Andrzej JOSZKO

9. Wiesław JUSZKO

10. Barbara KILINOWSKA

11. Tadeusz KORMAN

12. Henryk KRACZKOWSKI

13. Danuta KRUPA

14. Jan KULAK

15. Czesław KUŚ

16. Władysław LASZUK

17. Zbigniew LEONOWICZ

18. Ryszard LEWICKI

19. Władysław MAŚLUKIEWICZ

20. Kazimierz PISARSKI

21. Andrzej PORĘBSKI

22. Aleksander PULNIK

23. Henryk SAWKA

24. Zbigniew SKOTNICKI

25. Zdzisław SERAFIN

26. Edward STUDNIAREK

27. Jan SZCZĘSZEK

28. Edward SZUSZKIEWICZ

29. Jan WADRĘGA

30. Kazimierz WŁODARCZYK

31. Julian WYDRA

 

Klasa b

 

­

1. Lilia BACHUL

2. Stanisław BANAŚ

3. Władysław GRZEŚKOWIAK

4. Maria GRULICH

5. Krzysztof BERNASZ

6. Józef BIAŁAS

7. Barbara CIASTOWICZ

8. Edward GŁĄB

9. Ryszard GOLON

10. Władysław GRZEŚKOWIAK

11. Maria GRULICH

12. Stefania HUMAJ

13. Stanisław HUZAREWICZ

14.Jan JAMKOWY

15. Franciszek KOWAL

16. Wiesław KRAWCZYK

17. Andrzej LENAR

18. Henryk MATŁA

19. Jerzy MĄDRALA

20. Karol MORDKO

21. Jan OLENDER

22. Zbigniew OWSIŃSKI

23. Maria PAKULSKA

24. Tadeusz PALUCHNIEWICZ

25. Helena PAWELEC

26. Jerzy RATAJ

27. Zbigniew SKOTNICKI

28. Wacław TARADAY

29. Stanisław TANTA

30. Stanisław WAŃCZYK

31. Halina WIŚNIEWSKA

32. Stanisława WOJTAŁOWICZ

33. Henryk WRĘCZYCKI

34. Jan ZALEWSKI

 

Klasa c

 

­

1. Tadeusz BEDNAREK

2. Lech BETKA

3. Antoni BURAK

4. Tadeusz DEREŃ

5. Józef DZIAŁA

6. Wiesław GERLACH

7. Paweł GIGIEL

8. Walenty GOŁĘBIOWSKI

9. Henryk GRZMIL

10. Władysław GUSTAFIK

11. Michał JAŚNIKOWSKI

12. Eugeniusz KIELAR

13. Józef KOSZYK

14. Jan KOWALSKI

15. Ryszard KULEJ

16. Stanisław LOTOSZ

17. Andrzej ŁABUZ

18. Waldemar MARCINKOWSKI

19. Leszek MRUGAŁA

20. Zbigniew MRUGAŁA

21. Marian NĘDZA

22. Andrzej NYKIEL

23. Ryszard PELC

24. Jan RUTKOWSKI.

25. Jerzy SIWEK

26. Zdzisław SKOTNICKI

27. Józef SZATAN

28. Stanisław ŚLIFIRZ

29. Michał TOBISZ

 

Klasa d

 

­

1. Roman BEDNARSKI

2. Władysław BOCZAR

3. Zbigniew CIEŚLA

4. Krzysztof CIOSEK

5. Bronisław DZIADKOWIEC

6. Antoni FAJFER

7. Tadeusz GIRECKI

8. Marian HYTKOWSKI

9. Sławoj MICHAŁ

10. Jan KOBOS

11. Andrzej KRZEWIŃSKI

12. Józef KUCHARCZYK

13. Marian MARKOWSKI

14.Antoni OPACH

15. Mieczysław PERUCKI

16. Henryk PIWOWARCZYK

17. Krystyna RAJCHEL

18. Jan RYBARSKI

19. Kazimiera SĘDEK

20. Jan SKOTNICKI

21. Danuta STELMASZEK

22. Adam STYGLER

23. Adam SZCZEPŃSKI

24. Michał SZKWARA

25. Jan ŚLEDŹ

26. Janina WOJTAŚ

27. Józef WRĘCZYCKI

28. Adam ZIĘBA

29. Kazimierz ŻURAWSKI

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA DLA PRACUJĄCYCH PRZY D.Z.P.O.W. W ZIĘBICACH

 

ZAWÓD: PRZETWÓRSTWO OWOCOWO-WARZYWNE

 

­

1. Anna ANTOSZCZYSZYN

2. Stanisław BIERNAT

3. Teresa BRZEZIŃSKA

4. Józef CHYRA

5. Barbara DROZDALSKA

6. Barbara DROZDALSKA

7. Teresa GRZESZCZYK

8. Wiesława JANUS

9. Krystyna KOT

10. Maria KOLEŻEŃSKA

11. Anna KOŁUCKA

12. Władysława KRASICKA

13. Maria KURZAWA

14. Jadwiga LEWNDOWSKA

15. Zofia LEWANDOWSKA

16. Helena LIBERA

17. Danuta ŁACH

18. Barbara MIEDZIŃSKA

19. Bożena MIERNIK

20. Izabela MITNER

21. Wanda NIEŚCIERONEK

22. Bożena NOWOSAD

23. Kazimiera OPACH

24. Elżbieta OPIOŁA

25. Alicja SOJSKA

26. Barbara SOŁTYSIK

27. Halina STADNIK

28. Jadwiga SUPRYNOWIOZ

29. Czesława WALENTY

30., Krystyna WIECZOREK

31. Krystyna WOŁOSZCZŃSKA

32. Janina WOJCIESZCZAK

33. Danuta WÓJCIK

34. Krystyna ZAPOTOCZNA

 

 

ROCZNIK 1968

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Banach Janina

2. Belka Teresa Weronika

3. Bilska Anna

4. Białus Piotr

5. Birut Teresa

6. Bieszczad Wacław

7. Bonarski Janusz

8. Bogielczyk Anna

9. Bogusz Halina

10. Bodnar Sabina

11. Celeda Danuta

12. Chajeczkis Masza

13. Dec Zdzisława

14. Demczuk Ryszarda

15. Dziedziczko Józef

16. Florek Krystyna

17. Firlej Grażyna

18. Garus Jadwiga

19. Graffstein Marek

20. Hajduczek Andrzej

21. Herdzina Barbara

22. Herbut Teresa

23. Hreczyńska Janina

24. Jaworski Jan

25. Jabłońska Halina

26. Jacyszyn Zenona

27. Jędrak Barbara

28. Juras Anna

29. Kaczorkiewicz Mieczysław

30. Kalfas Zofia

31. Kędzierska Teresa

32. Kajder Grażyna

33. Kowalik Barbara

34. Krakowski Jerzy

35. Kupczyk Wiesława

36. Kuźniak Józefa

37. Kukuła Danuta

38. Liskiewicz Cecylia

39. Łabuń Lucyna

40. Księska Alicja

41. Martyniuk Ryszard

42. Madeła Krystyna

43. Matusiak Bogusława

44. Matkowski Zbigniew

45. Matunin Maria

46. Makuch Alicja

47. Michalecka Ewa

48. Miechowicz Krystyna Maria

49. Moritiz Leszek

50. Mliczko Franciszka

51. Młodzik Jadwiga

52. Mularczyk Maria

53. Mrozik Danuta

54. Miszczuk Wanda

55. Nahajowska Bogumiła

56. Nowak Wiesława

57. Osuch Wanda

58. Paśko Krystyna

59. Pawłowska Maria

60. Piasek Krystyna

61. Piątkowski Jan

62. Ptasiewicz Zbigniew

63. Prokopiak Bożena

64. Pyczel Maria

65. Radzio Mariola

66. Rajkowski Zenon

67. Rogaliński Kazimierz

68. Rosa Maria Krystyna

69. Skrzyp Elżbieta

70. Słociński Zygmunt

71. Smogulecki Kazimierz

72. Starościak Bogusława

73. Stolarska Irena

74. Szczygieł Jerzy

75. Swat Zofia

76. Sznobel Barbara

77. Szpetmański Ryszard

78. Szymczyk Marek

79. Swiecik Marianna

80. Telesińska Ludmiła Elżbieta

81. Tkacz Leokadia

82. Tutaj Maria

83. Tymczyszyn Wojciech Antoni

84. Wawrzak Jadwiga

85. Wieczorek Janina

86. Wlazły Maria Ewa

87. Wojakowski Jarosław

88. Wojciechowska Anna

89. Wolska Danuta

90. Wójcik Irena

91. Zając Krystyna

92. Zańko Helena

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

ZAWÓD: MECHANIK ROLNICZY

Klasa a

 

1. Ludwik BALDYS

2. Kazimierz BASZCZEWSKI

3. Andrzej BURTAN

4. Zbigniew CEGLARZ

5. Stanisław DZIEGAJ

6. Czesław GANCARZ

7. Julian GLISTA

8. Kazimierz GRZANKA

9. Bogdan JAWORSKI

10. Zdzisław KOZŁOWSKI

11. Jerzy KORNET

12. Marian KUBIZNA

13. Stanisław KUTA

14. Eugeniusz KRUS

15. Stanisław LIBERA

16. Stanisław ŁYŻWIŃSKI

17. Tadeusz MĄDRY

18. Stanisław MICHUŁKA

19. Zbigniew PATRZYK

20. Tadeusz PAWLIŃSKI

21. Tadeusz PELEPIN

22. Andrzej PĘCAK

23. Marian PILIPIENKO

24. Andrzej PTASIŃSKI

25. Tadeusz SAJDAK

26. Tadeusz STRUG

27. Władysław STUDNICKI

28. Władysław SZOT

29. Władysław SZPILA

30. Zdzisław TORZECKI

31. Edward TRZYNA

32. Stanisław TUŁA

33. Jan TOMASZEWICZ

34. Jan WARTECKI

35. Fryderyk ŻABA

 

Klasa b

 

1. Ryszard ANDRUKIANIEC

2. Henryk BACHMATlUK

3. Zdzisław BRONIARCZYK

4. Eugeniusz CHRZAN

5. Marian CHARLIKOWSKI

6. Marian DĄBROWSKI

7. Jan FESTER

8. Stanisław GŁADYSZ

9. J6zef GŁOGOWSKI

10. Jerzy GÓRNICKI

11. Zygmunt JAGODA

12. Zygmunt JANKOWSKI

13. Kazimierz JAZ

14. Ryszard KANTOCH

15. Stanisław KŁYSIK

16. Jan KOCHAN

17. Marian KOT

18. Aleksander KWIT

19. Kazimierz LASOTA

20. Bogdan MATLINGIEWICZ

21. Ryszard NOSOWICZ

22. Czesław PAŁASZ

23. Stanisław PACOCHA

24. Jerzy PLACEK

25. Marian POPARDA

26. Jan SIECZAK

27. Władysław SZEŃFISZ

28. Edward WAWRZYNEK

 

Klasa c

 

1. Marian ALBIN

2. Krzysztof CZECH

3. Mieczysław CZERWIŃSKI

4. Jan FIGORSKI

5. Stanisław HARAF

6. Stanisław JAMKOWY

7. Zbigniew KOPEĆ

8. Roman KONICKI

9. Leszek KORINA

10. Edmund KOCJAN

11. Jan LEŚNIEWSKI

12. Tadeusz LORENC

13. Witold NARCZEWSKI

14. Edmund MARZEC

15. Stanisław MOGILAN

16. Paweł PACAN

17. Marian PROCEK

18. Jerzy ROSIŃSKI

19. Stanisław SOBKOWIAK

20. Jan SMALEC

21. Edmund SZEWCZAK

22. Stanisław SZKRABKO

23. Krzysztof SARARA

24. Władysław SZENARAGOWSKI

25. Bogusław WIERNICKI

26. Henryk WINICIAK

27. Józef WRONKA   

28. Zbigniew ZWARYCZ

 

Klasa d

 

­

1. Edward BRZEZIŃSKI

2. Józef CZTERNASTEK

3. Jan CZARNECKI

4. Zbigniew DŁUGOSZ

5. Tadeusz DOMARAOZKI

6. Stanisław DUSZA

7. Ryszard DRZEWIECKI

8. Waldemar DOMAGAŁA

9. Tadeusz FURMAN

10. Władysław HERMA

11. Stanisław KALFAS

12. Adam KAMIŃSKI

13. Stanisław KRAKAŁO

14. Janusz KRAKOS

15. Józef KRĘPA

16. Tadeusz KRUSZCZ

17. Andrzej KRZYSZTOFIK

18. Kazimierz LESIAK

19. Jan MATYJASIK

20. Jan MILEWICZ

21. Kazimierz OZGA

22. Antoni PFEIFER

23. Zbigniew PODGÓRSKI

24. Henryk RUTKOWSKI

25. Zbigniew RÓŻAŃSKI

26. Edward SAMUEL

27. Ryszard SZYMAŃSKI

28. Julian SZYMAŃSKI

29. Czesław STĘPKOWSKI

30. Adam SZTYBER

31. Józef SENDOR

32. Zdzisław WOJTOWICZ

33. Kazimierz WALICZEK

34. Krzysztof ZIELIŃSKI

35. Jan ŻYTKOWICZ

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER

­

Klasa e

 

­

1. Edward BIERNAT

2. Andrzej BODNAR

3. Jan BRONIARCZYK

4. Halina CHAMERSKA

5. Zdzisław DEKO

6. Henryk DEKO

7. Ludwik DUDA

8. Roman FORYŚ

9. Szymon HIMELFARD

10. Jerzy IWANICKI

11. Waldemar JAKUBCZAK

12. Jan JAWORSKI

13. Wiesława KACZMARSKA

14. Wiesław KONIECZNY

15. Marian KORZENIOWSKI

16. Waldemar LEWANDOWSKI

17. Bogusław LORENC

18. Halina MARKOWSKA

19. Jan MORITZ

20. Bogusław NIEWĘGŁOWSKI

21. Bożena PALMOWSKA

22. Jadwiga PRZYBYLSKA

23. Zbigniew RYMSZA

24. Roman SENYK

25. Ewa SOBOLEWSKA

26. Helena STRUŚ

27. Mieczysław TESOWSKI

28. Kazimierz WITKOWSKI

29. Bogusław WORWAG

30. Jerzy ZWOLIŃSKI

31. Ryszard ŻEREBECKI

 

Klasa f

 

1. Zenon BIERNACKI

2. Szczepan BUDKIEWICZ

3. Andrzej ĆWIK

4. Wiesław DUFRAL

5. Zbigniew FERET

6. Janusz GACA

7. Joachim GOWIN

8. Adam GRZESIAK

9. Edward HABRAJSKI

10. Henryk JUREK

11. Stanisław KAFEL

12.Kazimierz KANTECKI

13. Daniel KOGUT

14. Józef KOŁODZIEJ

15. Edward ŁASKOWSKI

16. Janusz ŁAZARSKI

17. Władysław MLOSTEK

18. Władysław PIECHNIK

19. Zdzisław ROMANOWSKI

20. Sławomir ROMAŃSKI

21. Michał RUDKOWSKI

22. Zbigniew SKOWRONEK

23. Lesław SUSZ

24. Zdzisław SZENDZIELORZ

25. Józef ŚLIWIŃSKI

26. Józef TRZYNA

27. Jan TYRAŁA

28. Lesław TYSOWSKI

29. Edward WITEK

30. Czesław ZAWIŚLAN

31. Jan ZIMOEK

 

Klasa g

 

1. Władysław AMBAROS

2. Kazimierz BARABACH

3. Jarosław BARANIECKI

4. Wiesław BURCZAK

5. Zbigniew CHOCIAJ

6. Janina CIUKAJ

7. Józef CZERNIK

8. Henryk GONDOWICZ

9. Henryk GOMERA

10. Janina HOFMAN

11. Tadeusz JAROSZ

12. Tadeusz JARZĄB

13. Ryszard KOPEREK

14. Zbigniew KULIK

15. Ireneusz ŁUSZCZYN

16. Adam MROCZEK

17. Józef MUZYKA

18. Mieczysław NOWAK

19. Czesław OLCHÓWKA

20. Danuta OLESZEK

21. Danuta PIECYK

22. Janina POLAKOWSKA

23. Zygmunt ROZMIS

24. Czesława SABOK

25. Zdzisława SAWICKA

26. Irena SOBAS

27. Henryka SOBCZYK

28. Jan SOKOŁOWSKI

29. Roman SOWIZDRANIUK

30. Czesław STASZCZYK

 

Klasa h

 

­

1. Zdzisław BEER

2. Andrzej CHMIELOWSKI

3. Leszek CHUDERSKI

4. Zbigniew CHWALBA

5. Maria FURMAN

6. Andrzej GĄSIOR

7. Anna KOZERA

8. Kazimierz KAWA

9. Zofia KLUZ

10. Wiesława KOBYLSKA

11. Jan LESISZ

12. Halina ŁOSIN

13. Stanisław MALSKI

14. Janina MARYNOWSKA

15. Irena MŁYNEK

16. Jan PARUZEL

17. Tadeusz PASŁAWSKI

18. Adam PIETRZAK

19. Elżbieta PIOTROWSKA

20. Wiktor PIWOWARCZYK

21. Helena RAKUZY

22. Henryk SIMBOR

23. Teresa SIMBOR

24. Stanisław SOSIŃSKI

25. Jan STAROŚCIAK

26. Helena SZCZEPAŃCZUK

27. Tadeusz WIDAWSKI

28. Kazimierz WRĘCZYCKI

29. Jerzy OWCZAREK

 

 

ROCZNIK 1969

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Adamczyk Danuta

2. Aleksandrowicz Grażyna

3. Banacka Janina

4. Banasik Leszek

5. Bielecki Zbigniew

6. Bochowicz Zofia Antonina

7. Boczar Alina

8. Borys Józef

9. Bryjak Waleria

10. Buczynska Maria

11. Chlipała Zofia

12. Czubala Maria

13. Chmielowiec Władysława

14. Chodorska Maria

15. Chorążyczewska Zofia

16. Chorążyczewska Czesława Janina

17. Forczak Renata

18. Dolna Bożena

1 9. Dudek Adela

20. Dyjur Jadwiga

21. Gołda Bożena

22. Gorgon Kazimiera

23. Gotman Barbara

24. Grabiec Barbara

25. Grabowska Krystyna

26. Grochowska Krystyna

27. Grudź Maria

28. Gryzło Kazimierz Bronisław

29. Górnicka Danuta

30. Hadrysiak Grażyna

31. Herbowski Antoni

32. Izdebska Alicja

33. Jakubowska Helena

34. Jakubczak Lila

35. Jagodzińska Ewa Helena

36. Janowicz Janina

37. Jarońska Barbara

38. Janik Teresa

39. Jerman Ryszard Szczepan

40. Kamińska Sławomira

41. Kańczukowska Teresa

42. Karaś Maria

43. Karkowska Władysława

44. Kaszczyszyn Elżbieta

45. Kazimierczak Danuta

46. Kociuba Danuta

47. Korcz Elżbieta

48. Kozak Leokadia

49. Kozieł Jan

50. Kozłowska Grażyna

51. Krawczyk Halina

52. Kruszelnicka Stanisława

53. Kukolus Janusz

54. Kula Irena

55. Kumaszka Mieczysław Tadeusz

56. Kulig Zofia

57. Kuniak Maria

58. Kupka Jan

59. Kustra Marcelin

60. Kuzdak Irena

61. Lizak Barbara

62. Ludwiczyński Antoni

63. Malinowska Elżbieta

64. Matoga Wacław

65. Michalec Romuald

66. Miodek Urszula

67. Nowińska Irena

68. Nowacka Krystyna

69. Nowosad Romana

70. Nowak Bożena

71. Oplustil Zdzisław

72. Osiecki Ryszard

73. Ostrowska Maria

74. Orzeł Danuta

75. Pastuszczak Józefa

76. Pabijańczyk Maria

77. Pfeifer Jadwiga

78. Plata Danuta

79. Pupczyk Krystyna Janina

80. Podolak Irena

81. Pelc Artur

82. Piwińska Cecylia

83. Pietrzyk Aleksander Marian

84. Pieta Kazimierz

85. Rabenda Henryk

86. Rodzewicz Anna Henryka

87. Rosiński Andrzej

88. Rataj Mirosława

89. Sawron Kazimiera

90. Ścisło Krystyna

91.Siołek Teresa

92. Skotnicka Władysława

93. Skowron Jerzy

94. Sobieraj Andrzej

95. Sowa Anna

96. Stafin Maria

97. Staszków Maria

98. Stepkiewicz Irena

99. Sławińska Bożena

100. Surówka Teresa

101. Szczepańska Maria

102. Szczepańska Dorota Maria

103. Szkudlarek Maria

104. Szymańska Halina

105. Szymańska Maria

106. Śliwa Barbara

107. Tomkowicz Lech Stanisław

108. Ułan Maria Genowefa

109. Widlińska Teresa

110. Wichrowicz Stanisław

111. Wolska Anna

112. Więckowski Leszek Antoni

113. Wójcik Rudolf Franciszek

114. Wójcik Barbara

115. Wójcik Grażyna

116. Wojtyra Adela

117. Wyka Krystyna

118. Zabawa Jan

119. Zaczkowska Alina

120. Zapotoczna Maria

121. Zielińska Dominika

122. Zieleń Barbara

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

ZAWÓD: MECHANIK ROLNICZY ­ 

Klasa a

 

­

1. Jan BIELECKI

2. Stanisław BISIKIEWICZ

3. Stanisław BŁANT

4. Piotr CHUDZIKIEWICZ

5. Józef FOŁTYN

6. Marian GLEŃ

7. Bogdan GRUSZCZYŃSKI

8. Ryszard GRZANKA

9. Krzysztof GĄSIOR

10. Tadeusz IWASZKIEWICZ

11. Edward JARMUŁA

12. Lesław KONCIAK

13. Leszek KWIT

14. Stanisław ŁUCZAK

15. Jan MARZEC

16. Piotr OPIŁOWSKI

17. Kazimierz OSIADACZ

18. Jerzy PAWLIK

19. Stanisław PYTKA

20. Jerzy SOBIERAJ

21. Bogusław STASZEWSKI

22. Stanisław STYPlEŃ

23. Krzysztof STELMASZCZYK

24. Ryszard SZLACHTA

25. Jan WAŁOWSKI

26. Stanisław WAŁOWSKI

27. Stanisław WIATR

28. Zenon WANCIAK

29. Fryderyk WINIARSKI

30. Stanisław WOŹNIAK

31. Stanisław ZIELIŃSKI

 

Klasa b

 

1. Stanisław ARMAŃSKI

2. Tadeusz BĄBKA

3.Mieczyslaw BUCHANIEC

4. Jan CEBULSKI

5. Kazimierz DZIEŃKOWSKI

6. Henryk GAŁKA

7. Jan JANUS

8. Władysław JAREMA

9. Tadeusz JÓZWISZYN

10. Antoni JAGODA

11. Stanisław KALETA

12. Edward KWAPIS

13. Adam KUNECKI

14. Robert KUBARSKI

15. Józef KRAWIEC

16. Ryszard KRÓL

17. Józef MARCINEK

18. Czesław OPACH

19. Andrzej PARUCH

20. Stefan PILCH

21. Józef PODRUCKI

22. Piotr SYPIK

23. Jan SZTYLER

24. Bogdan SZYSZKA

25. Zdzisław TILL

26. Zdzisław URBAŃSKI

27. Jan ZARZECZNY

28. Edward ZATOR

 

Klasa c

 

1. Marek BARTNIK

2. Zbigniew BOBIK

3. Zdzisław BOCHENEK

4. Stanisław DRAB

5. Jan FRĄCZEK

6. Wiesław TRYCZ

7. Stanisław HABRAJSKI

8. Ryszard HAWEL

9. Henryk JURAK

10. Jan KOBYŁECKI

11. Henryk KOTYNIA

12. Marian KOZIOŁ

13. Edward KRAJ

14. Eugeniusz KUPCZAK

15. Janusz LACHOWICZ

16. Stanisław LAPUSTYN

17. Tadeusz MALINOWSKI

18. Bogusław MORSKI

19. Tadeusz NARTOWSKI

20. Czesław POGODA

21. Roman RATAJ

22. Ryszard RUBIS

23. Gabriel RUDKOWSKI

24. Stanisław SZMIGIELSKI

25. Czesław SMOLARCZYK

26. Janusz WĄSIK

27. Jan WITOS

28. Tadeusz ZAJĄC

29. Władysław ŻAK

30. Jerzy ŻABICKI

 

Klasa d

 

­

1. Jerzy ADAMCZYK

2. Roman BARTNIK

3. Mirosław BUDZOWSKI

4. Józef CIECIERSKI

5. Edward DZIK

6. Ryszard FARYNA

7. Kazimierz GĄSIOR

8. Wacław JAKUBOWSKI

9. Stanisław KRZEMIŃSKI

10. Michał KOWALCZUK

11. Zbigniew KOŹLIK

12. Szczepan KRĄŻEL

13. Jan KISZKA

14. Krzysztof KOMISARCZYK

15. Tadeusz KULCZYCKI

16. Henryk LASSOTA

17. Zbigniew ŁUGOWSKI

18. Wiesław NOWORYTA

19. Jan ODŻGA

20. Czesław OSZUST

21. Andrzej OWCZAREK

22. Tadeusz OCZKOWSKI

23. Jerzy PAŁKA

24. Lesław PORĘBA

25. Kazimierz POROCHOŃSKI

26. Jan STACHURSKI

27. Wacław SULIGA

28. Stefan TAMBOR

29. Andrzej TKACZENKO

30. Tadeusz WAJDA

31. Kazimierz WĄSOWICZ

32. Zygmunt ZIĘBA

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER

­

Klasa e

 

­

1. Jan BEDNARCZYK

2. Waldemar BILSKI

3. Ryszard BOBER

4. Mieczysław CHLASTA

5. Grzegorz CZAJKOWSKI

6. Janusz GIL

7. Henryk GONCIARZ

8. Henryk KAJDER

9. Jerzy KIWIOR

10. Kazimierz KOSTIUK

11. Władysław KOWALSKI

12. Bogdan MAJEWSKI

13. Kazimierz MLICZKO

14. Włodzimierz MORDKO

15. Jan PASTUSZCZAK

16. Tadeusz PISKOR

17. Jacek RYCHLEWSKI

18. Władysław SAPIEGIN

19. Zofia SERAFIN

20. Tadeusz SIODŁO

21. Maria SOWIŃSKA

22. Władysław SZCZEPAŃSKI

23. Ryszard SZLACHETA

24. Eugeniusz TRELA

25. Włodzimierz WASILEWSKI

26. Zbigniew WILKOSZEWSKI

27. Maria WYTWER

28. Czesław ZAJĄC

 

Klasa f

 

1. Henryk ANTOSIK

2. Kazimierz BABCZYSZYN

3. Czesław CHAĆKO

4. Zbigniew CHOCIAJ

5. Tadeusz CHOLEWIŃSKI

6. Zbigniew DZIUBA

7. Henryk FEDUSZCZAK

8. Jan GIBEK

9. Wojciech GRZESIŃSKI

10. Józefa JORDAN

11. Janusz KARASEK

12. Władysław KARKOWSKI

13. Aleksander KOSZKA

14. Jerzy KOŃ

15. Andrzej KRÓL

16. Witold KRÓL

17. Wanda KUMASZKA

18. Leszek KOLEGA

19. Lesław KUZIEMKO

20. Ryszard LEHMAN

21. Józef LIPIŃSKI

22. Zbigniew ŁEPSKI

23. Jan MALINOWSKI

24. Julian MENDAK

25. Andrzej MICHALIK

26. Tadeusz OSZUST

27. Zdzisław PISAREK

28. Lesław RĘKAWIK

29. Wiesław SKROBISZ

30. Stefan SZYMAŃSKI

31. Zygmunt ŚWITOŃ

32. Marian WOLAMI N

 

Klasa g

 

1. Zdzisław ANDRZEJEWSKI

2. Walery ANDRIUKIANIEC

3. Julian BOGACZYK

4. Marian BULANDA

5. Kaz1mierz CZAPLIŃSKI

6. Tadeusz DUDZIC

7. Zbigniew GOZDEK

8. Zenon JANDULSKI

9. Jerzy JĘDRASZGZYK

10. Ryszard KOCZBERSKI

11. Stanisław KOPYLAK

12. Józef KUDRYŃSKI

13. Andrzej ŁYCZAK

14. Franciszek MALISZ

15. Władysław MIEZGAL

16. Witold MYSZKOWSKI

17.Tadeusz PABIAN

18. Tadeusz PIECHNIK

19. Andrzej PIETRZAK

20. Andrzej POKÓJ­

21. Zbigniew ROZMARNIEWCZ

22. Stanisław SADLAK

23. Andrzej SOBOLEWSKI

24. Zbigniew SOKAL

25. Kazimierz SOŁTYS

26. Stanisław STOPKA

27. Bronisław SZATAN

28. Zygmunt WALASEK

29. Jerzy WALCZAK

30. Zbigniew WÓJCIK

31. Czesław WYKUSZ

32. Roman ZABOROWSKI

 

Klasa h

 

1. Władysław BĄCZKOWSKI

2. Marian BIGIELMAJER

3. Zygmunt BORUSIEWICZ

4. Kazimierz BUSŁOWICZ

5. Jan CICHOWSKI

6. Halina BUDAŁA

7. Adam DWORNIK

8. Jan GĄSIOR

9. Henryk GÓRMIŃSKI

10. Krystyna HYLA

11. Wacław ISKRA

12. Kazimierz JAKUBCZYK

13. Czesława JANUS 

14. Franciszka KLIŚ

15. Lidia KRASOŃ

16. Jerzy KUBAS

17. Teresa ŁAZARZ

18. Helena PELC

19. Teresa PIGIEŁ

20. Marian ROŻEK

21. Mieczysław SZACHNOWSKI

22. Jadwiga SZWARC

23. Józef SZWARC

24. Adam TRACZ

25. Wiesław WAWROS

26. Jan WASOWICZ

27. Jerzy WŁOSlŃSKI

28. Jan WYŻYKOWSKI

29. Zbigniew ZABAWCZUK

30. Adam ZYGUŁA

31. Ryszard ŻELAZOWSKI

 

Zawód: KLASA WIELOZAWODWA

 

1. Alina BEDNARZ

2. Halina BEDNARSKA

3. Henryk CZARNIAWSKI

4. Bogumiła DYGAS

5. Henryk GABINOWSKI

6. Jadwiga GRACA

7. Teresa KONICKA

8. Janina KRZAN

9. Ryszard KUŚ

10. Halina KORUBA

11. Grażyna KUREK

12. Krystyna LASKOWSKA

13. Władysław MAKUCH

14. Krystyna MACIEJCZYK

15. Jolanta MALINOWSKA

16. Teresa MAREK

17. Krystyna MARCINÓW

18. Stanisława OSIADACZ

19. Stefania OGIELA

20. Danuta OPIOŁA

21. Janina OSIADACZ

22. Helena PIECIUN

23. Krystyna PIORUN

24. Marian POŁCZYŃSKI

25. Antoni PORĘBSKI

26. Ryszard PRUSKO

27. Grażyna PACHOŁEK

28. Teresa PORĘBSKA

29. Grażyna POTOCKA

30. Krystyna ROJEK

31. Władysława SAWKA

32.Władysława SEWIELSKA

33. Władysław STOJANOWSKI

34. Józef STOLARCZYK

35. Krystyna SEKUŁA

36. Krystyna SZKUTNIK

37. Krystyna SZLĘZAK

38. Krystyna SZCZEPAŃSKA

39. Krystyna SZCZEPAŃCZUK

40. Teresa ŚLUSARCZYK

41. Marek WESOŁOWSKI

42. Zbigniew ŻWAKUŁA

43. Halina ŻMIEWSKA

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA DLA  PRACUJACYCH PRZY Z.Z.P.O.W. W ZIĘBICACH

 

1. Krystyna BRONIARCZYK

2. Zofia DZIOB

3. Andrzej FLESZAR

4. Barbara GŁOGOWSKA

5. Maria GRABOWIECKA

6. Teresa IGIERSKA

7. Irena JAROSZ

8. Eugenia JÓŻWISZYN

9. Danuta KOT

10. Barbara MISZTELA

11. Teresa PAJĄK

12. Elżbieta PARAPURA

13. Władysława PĄPERSKA

14. Grażyna SKRZYPIEC

15. Wiesława SMOLIŃSKA

16. Helena STASIÓW

17. Wiesława SZULKA

18. Leokadia SZYMAŃSKA

19. Stefania SZYMAŃSKA

20. Marianna ŚLIWIŃSKA

21. Krystyna ŚWIGOST

22. Helena WAŁĘCKA

23. Marek WIERZBICKI

24. Danuta WOŹNIAK

25. Anna WYDRA

26. Anna ŻAKIETA

 

 

ROCZNIK 1970

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Zawód: MECHANIK ROLNICZY

 Klasa a

 

­

1. Jerzy BIEGAŃSKI

2. Zbigniew BUCZOR

3. Jan CHLEBICKI

4. Franciszek CHAMIOŁA

5. Michał FIAŁKOWSKI

6. Lech JANECKI

7. Józef JURMANOWICZ

8. Jan KOBYŁECKI

9. Tadeusz KUCHARCZYK

10. Józef MALINOWSKI

11. Stanisław MAŁAS

12. Jan MACHALSKI

13. Krzysztof MALINOWSKI

14. Janusz NOWAK

15. Mirosław NADROWSKI

16. Stefan SĘK

17. Ryszard STOLARSKI

18. Zbigniew ŚWIRSKI

19. Eugeniusz TOMASZEWSKI

20. Ryszard WALERIAN

21. Stanisław WIERZBICKI

22. Ryszard ZAMECKI

23. Jan ŻUPAŃSKI                                          

 

Klasa b

 

24. Adam BIELWASKI

25. Włodzimierz BRONOWICKI

26. Julian BUDZYŃSKI

27. Henryk CZUCHRA

28. Jerzy FLESZER

29. Edward IWANICKI

30. Mikołaj KAMŁACZ

31. Jan KRZYSTANEK

32. Andrzej LIS

33. Ryszard MAJKOWSKI

34. Henryk NOSOWSKI

35. Zbigniew OBŁÓJ

36. Zbigniew OLECH

37. Mirosław PAJKIERT

38. Jerzy PAŃCZYSZYN

39. Jan POLAK

40. Jan SIKORSKI

41. Józef SOWlŃSKI

42. Wiesław STACHURA

43. Marek STAWICKI

44. Stanisław STUDNICKI

45. Jan SMOLEŃ

46. Zbigniew ZIĘBA

47. Ryszard ZUBOWICZ

 

Zawód: ELEKTROMONTER

 

­

1. Tadeusz BIEŃ

2. Maria BLABUSZ

3. Zdzisław BLEZIEŃ

4. Zbigniew BOCZAR

5. Adam BOROWIEC

6. Jerzy CHIT

7. Józef DANICKI

8. Bronisław GALIK

9. Hubert GAWIN

10. Eugenia GRABOWIECKA

11. Lucyna HADAŁA

12. Bolesław KUIMASZKA

13. Marian LASSOTA

14. Emilia LUBCZŃSKA

15. Władysław MATOGA

16. Edward MUCHA

17. Henryk OZGA

18. Bogdan PYTEL

19. Zbigniew RAJTER

20. Jan SŁUŻYŃSKI

21. Ryszard SROKA

22. Eugeniusz SURUS

23. Zbigniew SUWALSKI

24. Roman SYNUS

25. Weronika SZCZEPAŃCZUK

26. Jerzy SZNAJDER

27. Zdzisław SZOTEK

28. Stanisław SZTEPIUK

29. Julia WOJTAŚ

30. Kazimierz WOLSKI

31. Roman WOŹNIAK

 

Klasa WIELOZAWODOWA

 

­

1. Helena BAZYLAK

2. Otylia BELSKA

3. Barbara BUCZYŃSKA

4. Halina DELIKAT

5. Halina DROZDOWSKA

6. Danuta DZIAŁOSZYK

7. Maria EFINOWICZ

8. Danuta FLADER

9. Krystyna GORCZYCA

10. Tadeusz GRYŃ

11. Danuta JANIK

12. Lucyna JAŚKIEWICZ

13. Celina KAMIŃSKA

14. Helena KARPIŃSKA

15. Ewa KOWALIK

16. Elżbieta KRAWCZYK

17. Stanisława KRAWCZYK

18. Alicja LIPIŃSKA

19. Teresa ŁYSIK

20. Elżbieta MALINOWSKA

21. Helena NAKONECZNA

22. Barbara RADTKE

23. Czesława ROSOCHACKA

24. Teresa RURAŃSKA

25. Maria SKWAREK

26. Stanisława SOJA

27. Jadwiga SOWIŃSKA

28. Barbara STANEK

29. Maria SZCZEPAŃSKA

30. Jerzy SZCZUCKI

31. Stanisława SZEWCZYK

32. Teresa SZMARAGOWSKA

33. Anna SZYSZKA

34. Zdzisław SOŁTYS

35. Józefa ŚWIDZIŃSKA

36. Barbara TATAR

37. Bożena TRYKA

38. Bogusław WOJTAŚ

39. Maria WIECZOREK

40. Irena WIECZOREK

41. Urszula ZAMROZIEWICZ

42. Irena ZAWADA

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA dla PRACUJĄCYCH PRZY Z.Z.P.O.W. W ZIĘBICACH

 

ZAWÓD: PRZETWÓRSTWO OWOCOWO-WARZYWNE

 

1. Teresa CUKLA

2. Kazimiera DŁUGOSZ

3. Jadwiga GIŻYCKA

4. Danuta GĄDEK

5. Stanisława GRABIEC

6. Genowefa ILKOSZ

7. Kazimiera KABAŁA

8. Halina KAPUŚCIŃSKA                                           

9. Halina KŁUSEK

10. Janina KOPEĆ

11. Zofia KOPEĆ

12. Urszula LEWANDOWSKA

13. Bronisława ŁOPATA

14. Danuta MAREK

15. Barbara MIESZKOWSKA

16. Lucyna MORACZEWSKA

17. Helena NOWAK    

18. Teresa NOWAK

19. Grażyna OLMAS

20. Wiesława OZGA

21. Wiesława PAPLAK

22. Danuta POLEWCZYK

23. Halina PRZYGODA

24. Zofia SUDACKA

25. Zdzisław SZUBERT

26. Zofia WIATR

27. Małgorzata WIERZBICKA

 

  • Paweł Nowak
  • Erasmus
  • Harmanice
  • Masfrost
  • Modernizacja kształcenia zawodowego
  • PNWM
  • Szkoła bez przemocy
  • Comenius
  • Szkoła z klasą
  • Szkoła współpracy
  • UP Wrocław
  • Uniwersytet wrocławski
  • PWSZ Nysa
  • Wiarygodna szkoła
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego, Wojska Polskiego 3, 57-220 Ziębice, pow. ząbkowicki, woj. dolnośląskie

projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij