Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Menu prawe
Treść główna
Dół strony
Tablica Ogłoszeń

- baner_2a.jpg

 

 

 

 

1961-1965

 

ABSOLWENCI SZKÓŁ ROCZNIK 1961-1965

 

ROCZNIK 1961

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Dżumak Józef, Zdzisław

2. Hamela Halina, Maria

3. Krasoń Barbara

4. Kroczak Stanisław

5. Kulinicz Janina

6. Lasiewicz Krzysztof

7. Lisner Genowefa

8. Margasinski Włodzimierz

9. Papiewska Wiesława, Urszula

10. Piątkowska Władysława

11. Rostecki Marek, Piotr

12. Terlecka Anna, Ludmiła

13. Dubiniak Józef

14. Jański Stanisław

15. Leśnicka Maria, Barbara

16. Pacześniowska Maria

17. Pilarska Cecylia

18. Płucienniczak Wojciech

19. Szewczyk Alicja, Bogumiła

 

ZASADNICZA SZKOŁA MECHANIZACJI ROLNICTWA

 

ZAWÓD: MECHANIK ROLNICZY

­

 

Klasa III a

WYCHOWAWCA: JAN TYRCZ

­

 

1. Bonifacy BAJOŁEK

2. Ryszard CIEŚLAK

3. Jan CHYLIŃSKI

4. Kazimierz FRAS 

5. Józef GAJOS

6. Stanisław JANIK

7. KRUK Jerzy

8. Wiesław KULCZYCKI

9. Tadeusz LEGUDZIŃSKI

10. Józef ŁANYK

11. Krzysztof MAŁYSA

12. Gustaw MUREK

13. Stefan NAWROT

14. Ferdynand PISZCZ 

15. Czesław RÓŻYCKI

16. Edward SIKORSKI

17. Jan STOPA

18. Antoni STECZYSZYN

19. Jan SULIMA

20. Bolesław SOLARZ

21. Edward SURDEL

22. Zenon TKACZ

23. Stanisław WAWRZYKÓW

24. Jan WILK

25. Zdzisław WITKIEWICZ

26. Jan WIŃSKI

27. Józef ZYNEK

 

Klasa  III b

WYCHOWAWCA: WANDA PTASZNIK

 

­

1. Władysław BERNADZIK

2. Leszek BRZOZOWSKI

3. Józef CISAKOWSKI

4. Zdzisław GALIMSKI

5. Zbigniew GUŁAJ

6. Jan GRYŃ

7. Jan JANKOWSKI

8. Janusz JAWORSKI

9. Mieczysław KICYŁA

10. Mieczysław KOŁAZIŃSKI

11. Julian KROCHMALNY

12. Marian KRAKOWIAK

13. Józef KRZYWULICZ

14. Stanisław KWAŚNIAK

15. Krzysztof LEWANDOWSKI

16. Aleksander LIGUDZIŃSKI

17. Andrzej MALINOWSKI

18. Zdzisław MISIURA

19. Konrad PIENKOWSKI

20. Bronisław PUSKARCZYK

21. Zdzisław ROJAK

22. Jen SALWA

23. Józef SIARA

24. Antoni WIJATA

25. Stefan WIKŁO

26. Henryk WYRWICH

27. Tadeusz WYSZYŃSKI

 

Klasa III c

WYCHOWAWCA: TADEUSZ STETTNER

 

1. Tomasz BABICKI

2. Czesław BRZOZOWSKI

3. Kazimierz BUDZISZEWSKI

4. Mieczysław CHOBA

5. Lutosław CHRZĘŚCIEWSKI

6. Tadeusz GLINKA

7. Kazimierz GRZELCZYK

8. Stanisław KRÓLAK

9. Wiesław KUŻNIAK

10. Stanisław LEJCZAK

11. Marian MATEJKO

12. Stanisław MRÓZ

13. Andrzej MEUŚ

14. Kazimierz NAHAJŁO

15. Stanisław NOWAK

16. Jan PIOTRWSKI

17. Józef PORZEZIŃSKI

18. Józef ROKITA

19. Bogusław ROSÓŁ

20. Franciszek RUSINIAK

21. Bolesław RZĘPOŁUCH

22. Franciszek SZPAK

23. Józef SUWALSKI

24. Stefan TORZECKI

25. Tadeusz ZAŃKO

26. Mikołaj ZARZECKI

27. Bolesław ZIÓŁKOWSKI

 

­

ZASADNICZA SZKOŁA ELEKTRYCZNA

 

ZAWÓD: ELEKTROMECHANIK

 

Klasa III a

WYCHOWAWCA: JERZY MIADZOŁKO

 

1. Lech GIEZEK

2. Jan GŁOWACKI

3. Tadeusz KASARBA

4. Stanisław ŁUBIANKA

5. Eugeniusz MADEJSKI 

6. Arnold MARCINKO

7. Adam MARTYNOWICZ

8. Józef MIELNIK

9. Marian PEZOWICZ 

10. Mieczysław PIOTROWSKI

11. Krzysztof PLUCIŃSKI

12. Adam PÓŁCHŁOPEK

13. Tadeusz ROSIK

14. Jerzy SATER

15. Wiesław SIEDLEC

15. Tadeusz SOBKÓW

17. Tadeusz STAWSKI

18. Adam SZCZEŚNIAK

19. Gustaw URBANIAK

20. Stanisław WILCZEWSKI

 

Klasa III b

Wychowawca: STANISŁAW SOBOLEWSKI

 

1. Leszek AGACIAK

2. Stanisław ANIOŁ 

3. Tadeusz BEDNARZ

4. Stanisław BONIFACIUK

5. Edward CZAJA

6. Adam GINTER

7. Stanisław GRZEGOLEC

8. Edward HONKISZ

9. Ryszard HRUBY

10. Krzysztof JANASZKIEWICZ

11. Leon JAWORSKI

12. Zdzisław KONOWNIK

13. Józef KIWAK

14. Hubert KOTWICA

15. Kazimierz KUCHARSKI

16. Mirosław KUCHARZEWSKI

17. Tadeusz MAZUR

18. Kazimierz MALICKI

19. Franciszek MAZURKIEWICZ

20. Ryszard NAZARKIEWICZ

21. Lech PIANKO

22. Zbigniew PRACZUKOWSKI

23. Mieczysław WYSOCKI

24. Jan WARZECHNA

  

ROCZNIK 1962

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Buczko Jadwiga

2. Chatyś Jolanta

3. Choroszucha Adela

4. Dębicka Maria

5. Dziedziczko Krystyna

6. Eisler Ludwik

7. Juras Włodzimierz

8. Komar Bolesław

9. Kubicki Michał

10. Kujawa Jerzy

11. Lubas Jadwiga

12. Malawska Maria

13. Marciniak Jadwiga

14. Migała Józefa

15. Muniak Włodzimierz

16. Nowak Włodzimierz

17. Sputo Leszek

18. Stawiarska Teresa, Helena

19. Szklarski Wojciech

20. Szpetmański Janusz

21. Tatarski Adam

 

ZASADNICZA SZKOŁA MECHANIZACJI ROLNICTWA

 

ZAWÓD: MECHANIK ROLNICZY

 

Klasa III a 

WYCHOWAWCA: JAN TYRCZ

 

1. Tadeusz BACHAN

2. Stanisław BOROWSKI

3. Karol BURKAOWSKI

4. Czesław BURZYNOWSKI

5. Sławomir CZAPLA

6. Franciszek CZUBAK

7. Marian DUDA

8. Kazimierz DYGAS

9. Stanisław GAWROŃSKI

10. Władysław KACZYŃSKI

11. Franciszek KRZYŚ

12. Aleksander KWIECIŃSKI

13. Maciej LACHOWICZ

14. Marian MALINOWSKI

15. Antoni MICHUŁKA

16. Henryk MŁODAWSKI 

17. Marian NIEMYJSKI

18. Józef OLEJNIK

19. Józef PIERŚCIONEK

20. Ryszard PIETRUCZUK

21. Marian PIETRZAK

22. Władysław PRZYBYŁA

23. Jan SARNIEWICZ

24. Jan SIEROTA

25. Jan WASZKIEWICZ

26. Stanisław WITKIEWICZ

27. Kazimierz WROCHNA

28. Marian WÓJCIK

29. Wiesław WYDRZYŃSKI 

30. Eugeniusz WYSOCZAŃSKI

31. Bronisław ZYCH

 

Klasa  III b

WYCHOWAWCA: JAN TYRCZ

 

1. Józef BŁASZKÓW

2. Jerzy BŁAŻEJCZYK 

3. Józef BRYŚ

4. Jan CESARCZYK

5. Lesław CIOMBOR 

6. Czesław DUSZAK

7. Czesław GROCHOWSKI

8. Kazimierz JAWORSKI

9. Mieczysław JOŃCA

10. Lesław KOPIŃSKI

11. Szczepan KRAKOWSKI 

12. Władysław KUBA

13. Adam LATKO

14. Zdzisław ŁUCZAK

15. Zygmunt GÓRNICKI 

16. Edward MICHUŁKA

17. Józef MIELNIK

18. Witold MIKOŁAJEWSKI

19. Stanisław MICHALSKI

20. Gerard MOCZADŁO

21. Zenon OLSZTA

22. Marian PIASECKI

23. Edward STĘPIEŃ

24. Zdzisław SWAT

25. Jan SZUMlEJKO

26. Eugeniusz SZYMB0RSKI 

27. Czesław WIERZBICKI

28. Zdzisław WRÓBLEWSKI

29. Hieronim WSZOŁA

30. Antoni ZYCH

 

Klasa III c

WYCHOWAWCA: TADEUSZ DZIARSKI

 

­

1. Zdzisław ANTCZAK

2. Andrzej BATORSKI

3. Stanisław BOCZEK

4. Bronisław BOCHENEK

5. Jan CZUBAK

6. Jerzy CHMIELEWSKI

7. Ryszard CHWIL

8. Ludwik GRYF

9. Stanisław GÓRNIK

10. Stanisław JAROS

11. Tadeusz KĘDZIERSKI 

12. Janusz KOZŁOWSKI

13. Stanisław KOSAŁKA

14. Edmund KONIKOWSKI

15. Jan KOZŁOWSKI

16. Tadeusz KRZYSZTOŃ

17. Zdzisław KWIECIEN 

18. Stanisław LUBIŃSKI

19. Zdzisław LASOTA

20. Lech MICHALAK

21. Antoni PSIONKA 

22. Leopold SKÓRSKI

23. Leszek (LECH) ŚCIGAŁA

24. Zenon SKROCKI

25. Kazimierz STANISŁAWISZYN

26. Kazimierz STAŃCZYK

27. Tadeusz WRÓBEL

28. Wiesław WERPECHOWSKI

29. Edward WÓJCIK

30. Kazimierz ZABIEREK

31. Henryk ZYTKOWSKI

 

ZASADNICZA SZKOŁA ELEKTRYCZNA

 

ZAWÓD: ELEKTROMECHANIK

 

 

­

Klasa III a

WYCHOWAWCA: STANISŁAW SOBOLEWSKI

 

­

1. Michał CUKALIS

2. Erwin GAJEWSKI

3. Julian KALFAS

4. Eugeniusz KARAKOW

5. Jan KOWALSKI

6. Daniel KRUPSKI

7. Ireneusz LEWANDOWSKI

8. Kazimierz ŁOMNICKI

9. Michalis MANGUDIS

10. Adam MARKIEWICZ

11. Eugeniusz MlĘDZIKOWSKI

12. Piotr PUCHAŁA

13.Antoni STASZCZYK

14. Bronisław STRZELEC 

15. Kazimierz SZYMAŃSKI

16. Jan TUROWSKI

17. Jan TYNIEC

18. Władysław WITKOWSKI

19. Henryk ZIOBRO

 

Klasa III b

WYCHOWAWCA: HENRYK SOBUŚ

- uczniowie_klasy_3_b_rocznik_1959-1962_zse.jpg

 

­

1. Mieczysław BEDNAREK

2. Mirosław BIEGAŃSKI

3. Józef BOREK

4. Jan DĘBSKI

5. Piotr GROCHOWSKI

6. Aleksander JANOWICZ

7. Janusz JANOWICZ 

8. Ryszard JAŚKIEWICZ

9. Marian KASPERDA

10. Jerzy KRÓLAS 

11. Tadeusz KUCZYŃSKI

12. Stefan LIPIEC

13. Władysław MICHALIK

14. Józef MUSIAŁSKI

15. Krzysztof NOWAK 

16. Jerzy OLEŃCZUK

17. Stanisław PAWEŁKIEWICZ

18. Zygmunt PROCHOT

19. Henryk REDES

20. Wacław ROSTKOWSKI

21. Augustyn SKOWROŃSKI

22. Kazimierz STOKŁOSA

23. Ryszard SZALIŃSKI

24. Zygmunt SZCZEPANIK

25. Mieczysław TOKARZEWSKI

26. Stanisław WALCZAK

27. Tadeusz WILK

 

 

ROCZNIK 1963

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Bogusz Janina

2. Jakus Wanda

3. Tokarczyk Zofia

4. Kupczyński Adam

5. Temecka Irena

6. Szczepańska Krystyna

7. Prokopiak Urszula

8. Kania Maria, Adrianna

9. Juszczyk Ryszard

10. Czarnecka Ewa

11. Pawłowski Jan

12. Tomaszewska Alicja

13. Wojciechowski Edward

14. Kosiński Marek

15. Wojciechowska Maria

16. Żerebecka Teresa

17. Widlińska Zofia

18. Błaszczyk Irena

19. Wołoszczak Aniela

20. Kroczak Albin

21. Klimczak Jacek

22. Dominików Elżbieta

23. Włodarska Grażyna

 

ZASADNICZA SZKOŁA MECHANIZACJI ROLNICTWA

 

ZAWÓD: MECHANIK ROLNICZY

­

Klasa a

 

1. Józef BICZAK

2. Kazimierz BYZDRA

3. Zdzisław CZARNECKI

4. Józef EKIERT

5. Krzysztof GOLCZYŃSKI

6. Stefan HAJDUCZYK

7. Jerzy JABŁOŃSKI

8. Stanisław JACKIEWICZ

9. Zdzisław JACKIEWICZ

10. Jan KLIMCZAK

11. Jan KOMAR

12. Stanisław MISIASZEK

13. Franciszek NACHAJŁO

14. Feliks NIŻYŃSKI

15. Jan NOWAKOWSKI

16. Józef NOWAK

17. Henryk SIECZAK

18. Jan STĘPIŃ

19. Wiktor SZUBERT

20. Janusz ŚLIWA

21. Stanisław ŚLUSARCZYK

22. Józef TKACZ

23. Marek MALENIEWICZ

24. Edward WAWRZYCKI

25. Jerzy WĄSIK

26. Mieczysław WERTELECKI

27. Józef WŁODARCZYK

28. Czesław ZAKRZEWSKI

 

Klasa b

 

­

1. Ryszard BACHUL

2. Henryk DRUCHNIAK

3. Czesław FLISIK

4. Eugeniusz GROMNY

5. Jan JASZCZUROWSKI

6. Henryk KIERUZAL

7. Michał KORMAN

8. Tadeusz KOWALSKI

9. Heronim KRYGIER

10. Czesław KRZYŻANIAK

11. Józef KURNIK

12. Tadeusz KUŚNIERZ

13. Tadeusz MACHYNIA

14. Jan MATUSIAK

15. Jan MIECHURSKI

16. Sławomir NOWAK

17. Bogdan PIEKARSKI

18. Mieczysław PIETRAS

19. Lesław POPŁAWSKI

20. Tadeusz SAWICKI

21. Augustyn SIEMBIDA

22. Józef WĄCHAŁA

23. Zdzisław SULIKOWSKI

24. Jan SYGUDA

25. Leon STRÓŻ

26. Ryszard ZABAWA

 

Klasa c

 

1. Wacław BOGUCKI

2. Bogdan BŁAŻEJCZYK

3. Marian CHORZĘPA

4. Józef CZOKÓW

5. Jan DUDACZYK

6. Jan DYBCIO

7. Wiesław DRAŻBA

8. Szymon FlDOS

9. Stanisław GĘBCZYŃSKI

10. Zdzisław GRUDZIEŃ

11. Jerzy GRZYBOWSKI

12. Tadeusz JAWORSKI

13. Stanisław KOŁODZIEJCZYK

14. Jan KWAPISIEWICZ

15. Marian LASKOWSKI

16. Edward MULIŃSKI

17. Józef ORACZ

18. Władysław PANFIL

19. Roman PIRECKI

20. Józef PIWOWARSKI

21. Szymon PLASKOTA

22. Tadeusz PŁACHECKI

23. Stefan SAGALARA

24. Tadeusz SŁĄCZ

25. Jan SOWA

26. Eugeniusz STEFANlAK

27. Tadeusz SKORUPA

28. Józef SZULC

29. Wiesław TULIK

30. Kazimierz WIETRZAL

31. Jan WOJCIK

32. Zbigniew ZŁOTNIK

 

­

ZASADNICZA SZKOŁA ELEKTRYCZNA

 

ZAWÓD: ELEKTROMECHANIK

Klasa a

 - ia._rocznik_1960_-_1963_zse.jpg

1. Stanisław BEREST

2. Zbigniew BUDKA

3. Bronisław CAPUTA

4. Lucjan DERNOWSKI

5. Jan DŁUGOSZ

6. Tadeusz DROSZCZ

7. Stanisław DYKIER

8. Tadeusz FRANCZYK

9. Henryk GARDIASZ

10. Giorgij GIOROJOWSKI

11. Marian GUMIA

12. Adam GUZIK

13. Jerzy KAWECKI

14. Andrzej KOKOSZKA

15. Ryszard KRYSTEK

16. Benedykt KUMASZKO

17. Władysław KUZIEMKO

18. Marian LALIK

19. Jan LIPIŃSKI

20. Henryk SOBOLEWSKI

21. Włodzimierz ZUB

22. Aleksander ZURAWSKI

 

Klasa b

- zasadnicza_szkola_elektryczna_b_1961_1963.jpg

 

1. Zbigniew BUCZEK

2. Włodzimierz JÓZWISZYN

3. Edward KUCHARZYSZYN

4. Zdzisław ŁYSOŃ

5. Ludwik MACIEJEWSKI

6. Stanisław MALINOWSKI

7. Stanisław MARCINKOWSKI

8. Eugeniusz MICHALAK

9. Roman MICHAĆ

10. Władysław MIDOŃSKI

11. Jerzy MUCHA

12. Leszek OSIEKOWICZ

13. Jan PACHOLIK

14. Tadeusz PACOCHA

15. Franciszek PASTUSZCZAK

16. Józef PIŁKOWSKI

17. Piotr PIOTROWSKI

18. Wiesław STACHURSKI

19. Stefan STAFIN

20. Czesław WRÓBLEWSKI

21. Józef WOJTYŁA

  

ROCZNIK 1964

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Bartosiewicz Anna

2. Bilat Jerzy

3. Bronowicki Jerzy

4. Ciba Leszek

5. Dubiel Piotr

6. Dobrzańska Maria

7. Dybek Andrzej

8. Dziedziczko Elżbieta

9. Gruber Władysław

10. Hajłasz Zenobia

11. Jakubiszyn Maria

12. Jezierska Natalia

13. Kubarska Barbara

14. Malik Kazimierz

15. Maj Irena

16. Maczugowska Halina

17. Masłowska Halina

18. Martyniuk Anna

19. Mucha Danuta

20. Mrozik Halina

21. Nowak Ewa

22. Pawlik Halina

23. Percak Henryk

24. Piwko Zbigniew

25. Pisarek Wiesława

26. Pulnik Urszula

27. Rał Barbara

28. Siewak Zofia

29. Sobolewska Krystyna

30. Szlichta Halina

31. Sztajnberg Eliasz

32. Tomaszewicz Zdzisław

33. Ziarko Jadwiga

34. Ziętarska Barbara

 

ZASADNICZA SZKOŁA MECHANIZACJI ROLNICTWA

 

ZAWÓD: MECHANIK ROLNICZY

­

 

Klasa a

 

1. Józef BASTA

2. Janusz BIESZCZAD

3. Jan BUGAJSKI

4. Feliks CICHOŃ

5. Stanisław CYMBALISTA

6. Janusz CHODOROWSKI

7. Lech DOBRZYCKI

8. Antoni FUJARCZUK

9. Bogusław GEREMESZ

10. Zbigniew GRABIEC

11. Jerzy GRZYBOWSKI

12. Stanisław GRZANKA

13. Józef HŁADKI

14. Józef JACUCH

15. Jen KORNAGA

16. Mieczysław KOT

17. Stanisław KOWALSKI

18. Krzysztof KUBISZ

19. Kazimierz KEDZIORA

20. Bolesław MARCZYK

21. Wacław MŁODAWSKI

22. Adam MORITZ

23. Henryk NERLO

24. Eugeniusz PUSTOŁA

25. Tadeusz SADOWSKI

26. Tomasz SKORUPSKI

27. Czesław STOLARSKI

28. Tadeusz SKORUPA

29. Michał WÓJCIK

30. Ryszard ZAMROZIEWICZ

31. Roman ZIELIŃSKI

 

Klasa b

 

1. Stefan BELKA

2. Zdzisław BOJANOWSKI

3. Józef CZERKAWSKI

4. Tadeusz DUDEK

5. Roman FEDEROWICZ

6. Józef GIEROWSKI

7. Stanisław GŁODEK

8. Piotr GRUDZIEN

9. Roman JARONIK

10. Tadeusz KALINOWSKI

11. Jan KUJAWIŃSKI

12. Józef KUSZAJ

13. Ludwik KUSZPA

14. Stanisław LACHOWSKI

15. Lech ŁUCZAJ

16. Wiktor MADZIAR

17. Zdzisław MUSIELSKI

18. Józef NOWAK

19. Jan ORSZEWSKI

20. Kazimierz PIETRAS

21. Kazimierz ROMANOWSKI

22. Bogumił RZĄŚNICKI

23. Lech SOBIE5ZEK

24. Antoni SOJA

25. Stanisław STĘPIEŃ

26. Marian ŚWIERCZ

27. Janusz WAWRZYNIEC

28. Janusz WITEK

29. Tadeusz ZAWADZKI

 

Klasa c

 

­

1. Zdzisław ARASIM

2. Wojciech BALD

3. Franciszek BAGIŃSKI

4. Marian BOCHENEK

5. Jan DEMCZUK

6. Eugeniusz FOLTYŃSKI

7. Zbigniew FRYDRYCH

8. Jan GRUSZKA

9. Kazimierz JANIA

10. Zbigniew KONOPKA

11. Zdzisław KOS5AKIEWICZ

12. Jan KOWAL

13. Adam KAMILA

14 Zenon LISTOSZ

15. Eugeniusz LISOWSKI

16. Jerzy LECHMAN

17. Józef MAREK

18. Kazimierz MATUNIN

19. Zbigniew MIDUCH

20. Eugeniusz MĘDOCHA

21. Henryk MOSZYŃSKI

22. Kazimierz MUZYKA

23. Zbigniew NASTALSKI

24. Jan NARKIEWICZ

25. Jan NOWAK

26. Zdzisław NOWAK

27. Władysław NOWICKI

28. Stefan POPADIUK

29. Edward PIWOWARSKI

30. Józef SARKOWICZ

31. Józef SUMLET

32. Roman SŁAWIŃSKI

33. Henryk STOPA

34. Zbigniew SZARGUL

35. Tadeusz WIŚNIEWSKI

36. Mieczysław ZIELEŃ

 

Klasa d

 

 

­

1. Edward BIŃKOWSKI

2. Tadeusz BUGAŁA

3. Tadeusz CIERPICKI

4. Edward DEMSKI

5. Karol DOMOSŁAWSKI

6. Henryk FOLTYNIEWICZ

7. Zygmunt GRABARCZYK

8. Witold GRUSZEWSKI

9. Ryszard JAKIELASZEK

10. Witold KARANDYS

11. Zbigniew KLECZKO

12. Jan MATUŁA

13. Kazimierz MAZUR

14. Czesław MICHALAK

15. Zenon PLUTA

16. Zbigniew POGORZELSKI­­

17. Stefan PRODUS

18. Marian PRZYSTAŚ

19. Eugeniusz RĄCZKA

20. Czesław SŁAWIŃSKI

21. Kazimierz STELMACH

22. Marian SZYMAŃSKI

23. Henryk ŚLĘZAK

24. Zenon ŚLUSARCZYK

25. Jan WIERZBICKI

26. Albin WOJCIECHOWSKI

27. Stanisław WYCHOWAŁEK

28. Andrzej ZALIWSKI

29. Czesław ZAWADA

30. Władysław ZIĘBICKI

31. Stanisław ZIOŁO

32. Józef ŻYGŁOWICZ

­

ZASADNICZA SZKOŁA ELEKTRYCZNA

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER

 

Klasa a

 

1. Ryszard CHMARA

2. Ryszard DŁUGOSZ

3. Jan DZIÓB

4. Edward HAŃCZYK

5. Stanisław JAROSZ

6. Bolesław KANIA

7. Janusz KRASOŃ

8. Włodzimierz KURLETKO

9. Władysław ŁĘSKI

10. Jacek ŁOWICKI

11. Adam MAGDZIAREK

12. Włodzimierz MAJCHEREK

13. Andrzej MARGASIŃSKI

14. Grzegorz MOSAK

15. Tydeusz MŁODZIK

16. Stanisław MYŚLIWIEC

17. Jerzy NICIŃSKI

18. Tadeusz NOWAK

19. Władysław OLECH

20. Henryk PODOLSKI

21. Henryk PORĘBA

22. Stefan PSYL

23. Ryszard REK

24. Józef ROMANOWSKI

25. Józef SMOLEŃ

26. Stanisław STOJANOWSKI

27. Zygmunt SYGUŁA

28. Ryszard SZNOBEL

29. Edward SZYNKURA

30. Zdzisław ZABOJSZCZA

31. Franciszek ZAJĄC

32. Antoni ŻAKIETA

 

Klasa b

 

­

1. Ryszard ALCHIMOWICZ

2. Stanisław BIEL

3. Jerzy BIERNAT

4. Zbigniew CHROBOT

5. Stanisław CYGANEK

6. Władysław CZADUNKIEWICZ

7. Zbigniew CZARNAŚ

8. Stefan GABINOWSKI

9. Aleksander GRUSZKA

10. Kazimierz JANUS

11. Marian JANUS

12. Andrzej JASKULSKI

13. Marian JOPEK

14. Witalis JAROSZEWICZ

15. Jerzy KARWICKI

16. Marek KARWICKI

17. Leopold KIELAR

18. Adam KLITA

19. Bolesław KOSIŃSKI

20. Jan Włodzimierz KOWAL

21. Stanisław KRZEMIEŃ

22. Kazimierz KULA

23. Marian PAWLAK

24. Jerzy PETRYKIEWICZ

25. Józef RACHOWIECKI

26. Jerzy SARKOWICZ

27. Zygmunt SPACZYŃSKI

28. Władysław STASIAK

29. Marian SZCZOTKA

30. Aleksy TUREK

31. Władysław WOJTOWICZ

32. Jerzy ZAHACKI

33. Stanisław ZIĘBA

 

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA DLA PRACUJĄCYCH PRZY DOLNOŚLĄSKICH ZAKŁADACH PRZETWÓRSTWA OWOCÓW I WARZYW

 

ZAWÓD: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW i WARZYW

 

1. Maria ADAMCZUK

2. Irena BANAŚ

3. Wiesława BIELAS

4. Maria CHAŁUPA

5. Genowefa DĄBSKA

6. Wanda DOLIŃSKA

7. Anna GIGIEL

8. Maria HORODECKA

9. Helena JASNOS

10. Stanisława KORENDA

11. Barbara KUREK

12. Irena KUBICKA

13. Krystyna KRĘPA

14. Emilia LEWICKA

15. Bronisława LEWANDOWSKA

16. Teresa LISEK

17. Krystyna LOBA

18. Stanisława ŁOBOZ

19. Helena MARAŚ

20. Danuta MAZUR

21. Janina MAZUR

22. Anna MICHALAK

23. Zofia MILEWICZ

24. Janina MOTTA

25. Maria NOWAK

26. Halina PARUSZEWSKA

27. Halina PAWLIK

28. Krystyna PICHO

29. Krystyna PISARSKA

30. Gabriela POŁCZYŃSKA

31. Andrzej PŁUClENNICZAK

32. Zofia RUDNICKA

33. Jadwiga SZUBA

34. Maria SOŁTYKIEWICZ

35. Alicja SOBUŚ

36. Krystyna STANEK

37. Bronisława STĘPIEŃ

38. Janina ŚLUSARCZYK

39. Józefa SZARGUT

40. Krystyna SZARPAK

41. Zofia WORYTKO

42. Krystyna WŁOSIŃSKA

 

 ROCZNIK 1965

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Barańska Anna

2. Bacowska Stanisława

3. Bernasz Anna

4. Bodnar Stefan

5. Bogielczyk Maria

6. Błaszczyk Adam

7. Czerniak Josel

8. Dębicki Paweł

9. Dębicka Helena

10. Drażba Henryk

11. Ejbuszyc Ita- Bluma

12. Gadaj Ewa

13. Gondek Józefa

14. Handler Danuta

15. Hreczuch Maria

16. Kaczorkiewicz Jadwiga

17. Konachowicz Krystyna

18. Kowalewska Krystyna

19. Kula Halina

20. Klatka Teresa

21. Kolchory Chawa

22. Kirschner Teresa

23. Laszuk Krystyna

24. Lasek Łucja

25. Lesisz Barbara

26. Lotz Elżbieta

27. Lotz Anna

28. Lisner Jadwiga

29. Łastowicz Teresa

30. Martynik Irena

31. Macyszyn Genowefa

32. Miłowski Jan

33. Ochał Marian

34. Olech Maria

35. Pasieka Grażyna

36. Pastuszka Teresa

37. Pałeta Teresa

38. Panuszewska Jolanta

39. Retki Żyra

40. Rojek Grzegorz

41. Rogoliński Jacek

42. Słociak Helena

43. Szumlakowska Czesława

44. Ślusarczyk Barbara

45. Stasiuk Wiesława

46. Starościak Alicja

47. Suchodolska Jadwiga

48. Szamańska Krystyna

49. Szymczyk Bożena

50. Szajna Halina

51. Tomaszewska Krystyna

52. Wiosna Irena

53. Wilk Jerzy

54. Widawski Władysław

55. Zacharjasiewicz Antoni

56. Ziętarski Ryszard, Andrzej

57. Żołnierzyk Gertruda

58. Żach Błażej

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

Zawód: MECHANIK ROLNICZY­

 

Klasa a

 

­

1. Czesław BAŁA

2. Tadeusz BANAŚ

3. Bogdan CHOROMAŃSKI

4. Tadeusz CHMIELEWSKI

5. Ryszard FRANKIEWICZ

6. Waldemar GRABOWSKI

7. Zdzisław GRĘBOSZ

8. Antoni GRZYWACZEWSKI

9. Stanisław GUMULA

10. Jerzy GÓRECKI

11. Bogusław JAROSZEWSKI

12. Jerzy JODKO

13. Stefan KOMISARCZYK

14. Józef KRASIŃSKI

15. Józef KRĘCICHWOST

16. Jan MACHALSKI

17. Marian MARKIEWICZ

18. Stanisław MIGA

19. Roman MILEWICZ

20. Edward MOSKAL

21. Ireneusz NARTOWSKI

22. Kazimierz OSTROWSKI

23. Jan POGWIZD

24. Tadeusz PTAK

25. Jan PRZYK

26. Stanisław ROBAK

27. Stanisław SKRZYPEK

28. Henryk STĘPIEŃ

29. Aleksander SKARZYŃSKI

30. Józef SKRZYPNIK

31. Ryszard SMOLARCZYK

32. Bogusław SZNAJDER

33. Jan SZYDŁOWSKI

34. Zygmunt SZYMAŃSKI

35. Jan TYRCZ

36. Czesław WIDZIAK

37. Eugeniusz WOJDYŁA

38. Andrzej ZĄBEK

 

Klasa b

 

­

1. Wojciech BAJOR

2. Józef BIELEŃ

3. Stanisław BANAŚ

4. Piotr CZECH

5. Jan CIESIELSKI

6. Jerzy CHORĄŻYCZEWSKI

7. Wiesław DĄBEK

8. Mikołaj FLORCZYK

9. Józef FEDORÓW

10. Tadeusz GRYCHLIK

11. Bogdan GÓRAL

12. Antoni GRABCZAK

13. Bronisław GRUDA

14. Stanisław GROCHOWSKI

15. Stanisław GLUZA

16. Zbigniew JÓŹWIEC

17. Zdzisław JEDYNAK

18. Michał JONCA

19. Bolesław JAWORSKI

20. Julian JARUBAS

21. Edward JAROS

22. Władysław KNAPIK

23. Stanisław KOT

24. Alfred KOZIEŁ

25. Tadeusz KĘDZIOR

26. Józef KLINCEWICZ

27. Andrzej KAPELUSZ

28. Henryk MADERA

29. Jan MISIEWICZ

30. Wacław POTOCKI

31. Józef PABIAN

32. Witold RODZIEWICZ

33. Władysław SOŁTYSlAK

34. Henryk SIUTY

35. Jerzy SERĘGA

36. Tadeusz STUDNICKI

37. Tadeusz ŚLUSARCZYK

38. Jerzy SKRZYDŁO

39. Mieczysław SOWIŃSKI

40. Jerzy STĘPIEN

41. Janusz WOŹNY

42. Władysław WOJCIECHOWSKI

 

Klasa c

 

­

1. Zbigniew ANTOSZ

2. Marian BARTNIK

3. Zdzisław BARTNIK

4. Jan BARWINSKI

5. Józef BIELSKI

6. Ryszard BOGUSZ

7. Alfred BUCZKO

8. Czesław CIOMBOR

9. Jan CZUCHNOWSKI

10. Stanisław DŁUTOWSKI

11. Zygmunt GEREMESZ

12. Adam GIGIEL

13. Adam GOL

14. Karol GWOZDA

15. Bogdan JAKUBOWSKI

16. Leon KAŻMIERCZAK

17. Tadeusz KOŁT

18. Jan KOCON

19. Marian KWIATKOWSKI

20. Stanisław MACIEJEWSKI

21. Edward MARCINÓW

22. Henryk MŁODAWSKI

23. Stanisław NOWAKOWSKI

24. Czesław PANFIL

25. Leszek PILARSKI

26. Stanisław POLAK

27. Stanisław PRZYSZLAK

28. Aleksander RĘKAWIK

29. Krzysztof RĘKAWIK

30. Zygmunt SKOWRON

31. Witold ŚLUSARCZYK

32. Henryk SOCHA

33. Jan SROKA

34. Bogumił STUDZIŃSKI

35. Edward SOKAL

36. Wojciech TOMICKI

37. Kazimierz TRELKA

38. Jan ULIASZ

39. Marian WOJTAŚ

40. Stefan WOŹNIAK

41. Antoni ŻAK

 

Klasa d

 

1. Ryszard BARYSKI

2. Władysław BOROŃ

3. Henryk CISAK

4. Wiktor CHWAŚCIK

5. Stanisław CZAJKA

6. Bonifacy DUDKIEWICZ

7. Kazimierz FUJARCZYK

8. Wacław FURMAN

9. Andrzej GARBACZ

10. Zbigniew GANCARZ

11. Andrzej GIL

12. Stanisław GIEMZA

13. Henryk GRZESIK

14. Eugeniusz HETMAN

15. Ryszard JANCELEWICZ

16. Zygmunt KALETA

17. Adolf KOMAR

18. Władysław KUDRYŃSKI

19. Jan MALINOWSKI

20. Stanisław MARCZYK

21. Feliks MUSIAŁ

22. Tadeusz NAKONECZNY

23. Ryszard PARUCH

24. Józef PASEK

25. Antoni PROFICZ

26. Edward ŚLIWINSKI

27. Jan SKUPIŃSKI

28. Antoni SZYDA

29. Edward SZLACHETKA

30. Ryszard ŚLIFIRZ­

31. Stanisław TARAPACKI

32. Roman TOMAL

33. Zbigniew TYMURA

34. Wiesław WALERIAN

35. Stanisław WALCZAK

36. Józef WĄSOWICZ

37. Tadeusz WOJTACHA

 

ZASADNICZA SZKOŁA ELEKTRYCZNA

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER

 

Klasa a

- klasa_iii_a_rocznik_62-65_zse.jpg

 

1. Czesław BEER

2. Władysław BRONIARCZYK

3. Jan CHMIELOWSKI

4. Waldemar DYGAS

5. Zdzisław DUDKIEWICZ

6. Ryszard FARAT

7. Eugeniusz JACHUWICZ

8. Józef KUROPATNICKI

9. Stanisław LIPSKI

10. Kazimierz MACYSZYN

11. Lech MELZGER

12. Jan MROCZKA

13. Roman NAWARA

14. Stanisław NOWAK

15. Eugeniusz OCHAŁ

16. Stanisław OS UCH

17. Stanisław PANEK

18. Józef PASŁAWSKI

19. Henryk PESZEK

20. Stanisław POPĘDA

21. Piotr ROSS

22. Jan RZEKĘĆ

23. Eugeniusz SERAFIN

24. Henryk SKALIŃSKI

25. Władysław SKALIŃSKI

26. Jan SOKOŁOWSKI

27. Jerzy SUWALSKI

28. Henryk TURZAŃSKI

29. Wojciech WÓJCIK

30. Zdzisław WYDRA

31. Krzysztof ZAJĄC

 

Klasa b

 

­

1. Henryk CIBOR

2. Eugeniusz CHRUSZCZ

3. Zygmunt CZAJKOWSKI

4. Józef FIK

5. Henryk GRĘBOWIEC

6. Jan IWASZKIEWICZ

7. Władysław JABŁOŃSKI

8. Franciszek JAROSŁAWSKI

9. Stanisław KĘKUŚ

10. Janusz KOŁODZIEJSKI

11. Eugeniusz KORDYSZ

12. Zygmunt KOZAK

13. Wiesław KRUK

14. Wojciech KWIATKOWSKI

15. Ryszard LESISZ

16. Ryszard LUCKMAN

17. Eugeniusz MALAWSKI

18. Wiesław MICHALAK

19. Zbigniew MITURA

20. Zbigniew MŁYŃCZAK

21. Zygmunt NOSOWICZ

22. Rudolf OWCZARCZYK

23. Jerzy OBRAŁ

24. Zdzisław OZGA

25. Wiesław SIWIK

26. Wiktor ŚWIETLIKOWSKI

27. Władysław URAMOWSKI

28. Marian WIERZBICKI

29. Zygmunt WILKOWSKI

30. Jan ZASIMA

 

Klasa c

 

1. Jerzy BUDNY

2. Stefan CHEDA

3. Zbigniew DĄBRWSKI

4. Jan DURAJ

5. Zbigniew DYMSKI

6. Władysław FILUŚ

7. Marian GŁOWACKI

8. Jerzy GOC

9. Józef KORMAN

10. Krzysztof KORUS

11. Julian KRUCIEŃ

12. Wacław KRUPIARZ

13. Henryk KULAWIK

14. Zbigniew MACHNICKI

15. Andrzej MALAK

16. Stanisław MARCINKOWSKI­

17. Zbigniew OLSZEWSKI

18. Mieczysław OPAŃSKI

19. Tadeusz ROGALA

20. Sylwester RYBACKI

21. Jan RYGIEL

22. Wiesław SYC

23. Andrzej SZTOMPKA

24. Michał SZULŻYK

25. Józef TUMIŃSKI

26. Jan ZALEWSKI

27. Janusz ZAŃKO

28. Romuald ZAPŁATYŃSKI

29. Mieczysław ZARĘBSKI

30. Aleksander ZIOBRO

31. Władysław ŻUKOWSKI

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA DLA PRACUJACYCH PRZY D.Z.P.O.W W ZIĘBICACH

 

ZAWÓD: PRZETWÓRSTWO OWOCOWO-WARZWNE

 

­

1. Barbara BORYS

2. Ryszarda CELNER

3. Halina CYMBAŁA

4. Aldona DOMINIAK

5. Agata FILIPSKA

6. Zofia JAROSZ

7. Krystyna JARZĄB

8. Julia JURASZ

9. Irena KOKUCIŃSKA

10. Maria KOPCZYŃSKA

11. Władysława KOZIURA

12. Janina KRYCZKOWSKA

13. Agnieszka KWIECIŃSKA

14. Barbara KUNC

15. Krystyna MARZEC

16. Zofia MŁYŃCZAK

17. Krystyna MlUSIAŁ

18. Jadwiga OSIECKA

19. Celina PETRI

20. Adela PIROG

21. Teresa POLASZEK

22. Zofia PRUSINOWSKA

23. Janina PAŁĘGA

24. Teresa ROŻEK

25. Halina RURKA

26. Irena SKROK

27. Wanda SKRZYP

28. Ryszarda SKRZYPNIK

29. Maria SKOTNICKA

30. Alicja STAŃCZUK

31. Helena SCHAB

32. Władysława SZCZEPAŃSKA

33. Urszula SZMID

34. Elżbieta SZYMCZAK

35. Teresa WTORKIEWICZ

36. Jadwiga WINNICKA

37. Anna WYCHOWANIEC

38. Irena ŻEJMO

 

  • Paweł Nowak
  • Erasmus
  • Harmanice
  • Masfrost
  • Modernizacja kształcenia zawodowego
  • PNWM
  • Szkoła bez przemocy
  • Comenius
  • Szkoła z klasą
  • Szkoła współpracy
  • UP Wrocław
  • Uniwersytet wrocławski
  • PWSZ Nysa
  • Wiarygodna szkoła
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego, Wojska Polskiego 3, 57-220 Ziębice, pow. ząbkowicki, woj. dolnośląskie

projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij