Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Menu prawe
Treść główna
Dół strony
Tablica Ogłoszeń

- baner_2a.jpg

 

 

 

 

1956-1960

 

ABSOLWENCI SZKÓŁ ROCZNIK 1956-1960

 

Rocznik 1956

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Dominików Irena

2. Głąb Joanna

3. Gołąb Krystyna

4. Gwiazdowska Alicja

5. Jaworska Maria

6. Kamińska Romualda

7. Kmiciewicz Jerzy

8. Lisiewska Irena

9. Łazar Danuta

10. Majzyngier Jadwiga

11. Moos Krystyna

12. Miller Zuzanna

13. Połamarz Anna

14. Romańska Barbara

15. Rusak Danuta, Kazimiera

16. Urbański Janusz

17. Wołoszczak Anna

 

ZASADNICZA SZKOŁA MECHANIZACJI RONICTWA

 

ZAWÓD: TRAKTORZYSTA MECHANIK

 

Klasa a

­

1. Ryszard BINOF

2. Józef BUGAJSKI

3. Stanisław CHUDOBA

4. Władysław FARMUS

5. Teofil GOLANOWSKI

6. Tomasz GRUBIZNA

7. Edward HOLLY

8. Tadeusz JABCZASZ

9. Józef JACIUSEK

10. Stanisław JOPEK

11. Władysław KISIEL

12. Czesław KOŁODZIEJ

13. Jan KRAL

14. Stanisław KRASUCKI

15. Jan KRZOS

16. Leonard LESZCZYŃSKI

17. Władysław LESZCZYŃSKI

18. Stanisław ŁAGODZIŃSKI

19. Jerzy ŁAWIŃSKI

20. Edward MATUSEWICZ

21. Adam MICHALIK

22. Mieczysław OBŁĄK

23. Stanisław PERCZYŃSKI

24. Rudolf PETRY

25. Władysław PIĄTEK

26. Władysław STECZYSZYN

27. Feliks STĘPNIAK

28. Wacław SIERŻEWSKI

29. Józef SZWED

30. Jerzy SUCHAN

31. Henryk WŁODAREK

32. Marian ZAJĄC

33. Zbigniew ZDRZAŁKA

 

Klasa b

 

1. Zygmunt BEJM

2. Józef BENKA

3. Stanisław CHYBOWSKI

4. Helmut DIRKS

5. Janusz DOBCZYŃSKI

6. Stanisław DOMINIK

7. Wincenty GALLA

8. Hotst GOLLUB

9. Tadeusz IWAN

10. Ferdynand JANUSZ

11. Konstanty KOŁPAK

12. Zbigniew KONECZNY

13. Mirosław KUHN

14. Czesław LEŚNIAK

15. Włodzimierz ŁONIEWSKI

16. Zdzisław ŁEBEK

17. Czesław MACHOCKI

18. Adolf MAŁOSIEK

19. Lech MROZIK

20. Marian OBLAMSKI

21. Eugeniusz ORZELSKI

22. Jan PALMOWSKI

23. Jan PĘCAK

24. Józef RODZEŃ

25. Edmund SKURA

26. Władysław SKRZYDLEWSKI

27. Tadeusz STĘPIEŃ

28. Janusz STAWKOWSKI

29. Władysław STEFANKIEWICZ

30. Józef SZEPETOWSKI

31. Jerzy SZYBKA

32. Henryk ŚLEWA

33. Andrzej URBAN

34. Edmund WOJDAS

35. Witold WYSOCKI

36. Józef WAWRZYNIAK

37. Jerzy ŻOŁTOWSKI

 

ZASADNICZA SZKOŁA ELEKTRYCZNA MINISTERSTWA PRZEMYSŁU ROLNEGO I SPOŻYWCZEGO

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

 

1. Stanisław AUGUSTYN

2. Józef BOCZAR

3. Antoni CYGAL

4. Władysław CYMBOR

5. Zygfryd DUDLER

6. Otto FREY

7. Edward GŁĘBOCKI

8. Jerzy GAJDA

9. Michał GAWLIK

10. Franciszek JASICKI

11. Henryk JASTRZĘBSKI

12. Kazimierz KUBAS

13. Krystyna KUBASZCZYK

14. Jan KUBISIAK

15. Jan KOT

16. Eugeniusz MAZUR

17. Andrzej MOŻDŻEŃ

18. Jerzy MYŚLAK

19. Krzysztof PAWŁOWSKI

20. Mieczysław SIWIEC

21. Henryk SKRZYPCZYK

22. Henryk SIKORA

23. Czesław SURY

24. Julian ŚLUSARZ

25. Teofil TUZYK

26. Feliks WILCZEK

27. Ditmar WENDRICH

28. Marian WESELSKI

29. Wiesław ZARĘBA

30. Adam ŻAK

 

ZASADNICZA SZKOŁA PRZEMYSŁU CERAMICZNEGO [brak danych]

 

 

ROCZNIK 1957

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Baryski Wojciech

2. Bodnar Renata, Monika

3. Chmielowska Barbara

4. Chrzanowska Paulina

5. Czajkowska Krystyna

6. Dobrzańska Elżbieta, Maria

7. Drabik Teresa, Pelagia

8. Drohomirecki Bolesław, Józef

9. Galik Władysława

10. Gigiel Maria

11. Górecki Stanisław

12. Hartel Teresa, Maria

13. Jackowski Marek, Władysław

14. Jakubiszyn Kazimiera

15. Kiraga Maria

16. Kłos Irena, Danuta

17. Kotkowska Anna, Agnieszka

18. Maciejowski Marian

19. Petri Józef

20. Reszka Alicja, Stanisława

21. Sikora Tadeusz

22. Szczepański Kazimierz

23. Tutaj Zofia, Małgorzata

24. Wójcik Andrzej, Kazimierz

 

ZASADNICZA SZKOŁA MECHANIZACJI ROLNICTWA

 

ZAWÓD: TRAKTORZYSTA MECHANIK

 

Klasa a

 

1. Mieczysław BALIŃSKI

2. Alfred CHŁOND

3. Stanisław FURMAN

4. Józef JURGIELEWICZ

5. Antoni KIELOCH

6. Kazimierz KRAJEWSKI

7. Henryk ŁOPUCH

8. Michał MIŚKIEWICZ

9. Piotr MIŚKIEWICZ

10. Jan NYKIEL

11. Włodzimierz OKOŃ

12. Kazimierz OMILANIUK

13. Marek PIASECKI

14. Marian PIEKARSKI

15. Leon RYBICKI

16. Jan ROKOSZEWSKI

17. Zbigniew SZMIT

18. Józef TRYBAŁA

19. Józef TWARDAK

20. Władysław WĄSACZ

21. Stanisław WRONA

 

Klasa b

 

1. Grzegorz BUDZISZEWSKI

2. Mikołaj CHODASIEWICZ

3. Eugeniusz DRUŻNY

4. Jan DZWONEK

5. Jan GRONOWSKI

6. Jan HUDZIK

7. Jan TRACZYK

8. Zdzisław KAMUDA

9. Stanisław KIZNY

10. Stanisław KONDRACKI

11. Stanisław KOPANIA

12. Jan KOWALSKI

13. Bronisław LEŚNIAK

14. Józef LIPIŃSKI

15. Wojciech MACIOSZEK

16. Stanisław MICHALUK

17. Tadeusz PACZKOWSKI

18. Marian PIRÓG

19. Leszek PIEKUNKO

20. Jan POWICHROWSKI

21. Marian STANIEROWSKI

22. Stanisław SYKTA

23. Bo1esław SZWA JA

24. Władysław WÓJCIK

 

Klasa c

 

1. Robert BROSCH

2. Tadeusz BRYJA

3. Henryk CHYBOWSKI

4. Stanisław CZAJA

5. Władysław GAJEWSKI

6. Józef GODLEWSKI

7. Józef HOFMAN

8. Alojzy JASZONEK

9. Jan KARNAŚ

10. Werner KONIG

11. Antoni KITTNER

12. Herman KOSZYK

13. Marian KOZERA

14. Czesław KUBICA

15. Stanisław MAJCHRZAK

16. Bolesław POMYKAŁA

17. Mieczysław POWIERŻA

18. Tadeusz RUDI

19. Kazimierz WODZYŃSKI

20. Jan WYSOCKI

21. Piotr ZDYRKA

 

Klasa d

 

1. Wacław ANASZEWSKI

2. Eugeniusz BASZAK

3. Józef BIELECKI

4. Kazimierz DRAB

5. Antoni JANULEWICZ

6. Czesław KOWALEWSKI

7. Karol MAGDOŃ

8. Tadeusz PIASECKI

9. Ferdynand PŁAWUCKI

10. Artur PYDA

11. Adam ROKITA

12. Józef RYBIŃSKI

13. Henryk TOMCZYK

14. Stanisław TRAFIMCZUK

15. Józef UTKOWSKI

16. Jerzy WAGNER

17. Włodzimierz WIŚNIEWSKI

 

ZASADNICZA SZKOŁA ELEKTRYCZNA MINISTERSTWA OŚWIATY

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

 

1. Tytus BŁASZCZYK

2. Stanisław FRĄCKIEWICZ

3. Zenon GRABOWSKI

4. Henryk GULCZYŃSKI

5. Henryk JANKOWSKI

6. Jan KLIMEK

7. Henryk KWIATKOWSKI

8. Czesław MAZUREK

9. Roman MAZUIREK

10. Józef OLEŚ

11. Stanisław OLIWA

12. Kazimierz SKORA

13. Michał STANULA

14. Andrzej ZACHAREK

 

ZAWÓD: ELEKTROMONTER URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

 

1. Jan BASIUK

2. Stanisław CULIC

3. Zdzisław DYGAJŁO

4. Jan DWORACZYK

5. Diter EXNER

6. Andrzej GRYMUZA

7. Stanisław KUDYBA

8. Jarosław KOWALCZUK

9. Zenon MAJCHER

10. Antoni MAYER

11. Marian MATŁARZ

12. Jan MAZUR

13. Tadeusz MIELCZAREK

14. Andrzej OŁUBIEC

15. Ryszard PUTO

16. Helmunt PAPESCH

17. Edward STARKIEWICZ

18. Bronisław SUDOŁ

19. Stanisław SAMB0RSKI

20. Andrzej SIWEK

21. Ryszard URBANIAK

22. Józef WERTELECKI

23. Wiesław WILKOSZEWSKI

24. Władysław WYRWA

25. Ryszard ZUPAŃSKI

 

 

ROCZNIK 1958

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Czech Czesława

2. Kurganow Danuta

3. Łoziński Mirosław

4. Marzewski Ryszard

5. Mikołajczyk Wacław

6. Patrzyk Jerzy

7. Pawluk Adam

8. Sowa Andrzej, Michał

9. Spreng Elżbieta

10. Stepek Marian, Józef

11. Szajna Józef, Piotr

12. Zin Andrzej

13. Wiesz Jerzy

 

 

ROCZNIK 1959

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Argasinski Janusz

2. Budz Janusz

3. Hanisz Krystyna

4. Humen Leon

5. Jakubiszyn Józefa

6. Jakubski Kazimierz

7. Jędrczyk Maria

8. Kujawa Maria

9. Rudkowska Janina

10. Szydłowski Mieczysław

11. Szydłowski Wacław

12. Wójcik Grzegorz

13. Tyszkowska Teresa

14. Stachnik Barbara

 

ZASADNICZA SZKOŁA MECHANIZACJI ROLNICTWA

 

ZAWÓD: MECHANIK ROLNICZY

 

Klasa a

 

1. Stanisław BIAŁEK

2. Tadeusz BIENIEK

3. Henryk BUDNIK

4. Józef DRYGIEL

5. Józef JANCZAK

6. Antoni KAPICA

7. Kazimierz KONDRACKI

8. Franciszek MARKOCKI

9. Lucjan MAROSZ

10. Stanisław MIERZEJEWSKI

11. Andrzej MIKUŁA

12. Stanisław NITEK

13. Henryk OSIŃSKI

14. Zenon PERCZAK

15. Zdzisław PRIMKE

16. Stanisław PARYNA

17. Zygmunt REGUŁA

18. Ryszard ROJEK

19. Andrzej SITKOWSKI

20. Wiesław SZEWCZYK

21. Lucjan TOPOROWSKI

22. Czesław WÓDKA

23. Józef WĘGRZYN

24. Zdzisław ZAWALSKI

25. Henryk ZAN

 

Klasa b

 

26. Jan BAGNIUK

27. Edward BRYŚ

28. Kazimierz BUZA

29. Wilhelm ĆWIORA

30. Bolesław DUDZIC

31. Franciszek KAZECKI

32. Bogdan KNAKE

33. Henryk KNAP

34. Tadeusz KWIECIEŃ

35. Tomasz KOZŁOWSKI

37. Jan KRYSIAK

38. Ryszard KRÓLIKOWSKI

39. Jaochim KONIG

40. Edward LIPCZAK

41. Jan ŁATA

42. Taduesz MAKOWSKI

43. Leopold MIREK

44. Janusz MAASOŁA

45. Czesław MŁODAWSKI

46. Ryszard MIAZIO

47. Józef NOWICKI

48. Leszek NOWOGÓRSKI

49. Władysław OLSZOWY

50: Wiesław SMAGAŁA

51. Ireneusz WŁODARSKI

52. Władysław WITKOWSKI

 

ZASADNICZA SZKOŁA ELEKTRYCZNA

 

Zawód: ELEKTRMECHANIK

 

WYCHOWAWCA: STANISŁAW SOBOLEWSKI

 

1. Jerzy BAKOŃ

2. Jerzy BIELICZ

3. Stanisław BOCZAR

4. Bronisław BRUCH

5. Józef CHMIELOWSKI

6. Józef CZAJKOWSKI

7. Wasyl GOŁCZEW

8. Henryk GREGORCZYK

9. Janusz JURCZAK

10. Włodzimierz KRAJEWSKI

11. Jan MOTYKA

12. Jerzy NAKIELA

13. Kazimierz OLIWA

14. Andrzej PAWLAK

15. Stanisław PELC

16. Jerzy PRACZUKOWSKI

17. Bogdan STASIAK

18. Henryk ŚLUSARCZYK

19. Edward ŚWIATŁOWSKI

20. Adam TOKARZ

21. Józef TREBNIO

22. Zdzisław WIECHA

23. Henryk WIOSNA

24. Edmund ZALEWSKI

 

 

ROCZNIK 1960

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Gadzinowski Stanisław

2. Jański Kazimierz

3. Jarosz Edward

4. Kurek Zdzisław

5. Lenartowicz Tadeusz

6. Łozińska Zdzisława

7. Miszczuk Edward

8. Prokop Barbara, Marianna

9. Stępniak Józef

10. Szajb Alfreda

11. Tutaj Stanisław, Edmund

 

ZASADNICZA SZKOŁA MECHANIZACJI ROLNICTWA

 

ZAWÓD: MECHANIK ROLNICZY

 

Klasa a

 

1. Michał BAJAK

2. Ryszard BROCKI

3. Tadeusz BUDZISZEWSKI

4. Stanisław CHRZĘŚCZEWSKI

5. Antoni 6HMIELEWSKI

6. Jan GWÓŻDŻ

7. Kazimierz GRYŃ

8. Bogdan JANUS

9. Mirosław JUSZCZUK

10. Walenty KOCUR

11. Marian KOMANDERA

12. Wiesław KOZŁOWSKI

13. Kazimierz KUZIA

14. Jan LEŚNIAK

15. Andrzej ŁUDKOWSKI

16. Jan MAKWSKI

17. Bolesław MOJSIEWICZ

18. Stefan PILIŃSKI

19. Roman PRUSEK

20. Edward RADZIEWICZ

21. Janusz RUDNICKI

22. Jerzy SASINOWSKI

23. Henryk WALKIEWICZ

24. Eugeniusz WAŁKUSKI

 

Klasa b

 

1. Jan CIEŚLAK

2. Zdzisław DĘBOWSKI

3. Krzysztof DRYJA

4. Władysław DUB

5. Ryszard HELIŃSKI

6. Witold JASIŃSKI

7. Justyn KASPROWICZ

8. Aleksander KOŁODZIEJ

9. Stanisław KRAJEWSKI

10. Władysław KUPCZAK

11. Jerzy MARKIEWICZ

12. Józef MALIK

13. Czesław MUCHALSKI

14. Zbigniew NOWAK

15. Zdzisław OLENDER

16. Ryszard OŁTARZEWSKI

17. Józef PUT

18. Józef SABAŃSKI

19. Mieczysław SMAGA

20. Czesław TLAŁKA

21. Józef WAWRZEŃ

22. Jan WIENCEK

23. Czesław WOJNIAK

 

Klasa c

 

1. Bogdan CWOJOA

2. Kazimierz DŁUBAŁA­

3. Henryk GEREMESZ

4. Marian GROSZKOWSKI

5. Jan HEMSKI

6. Antoni JACHIMOWSKI

7. Zbigniew JAWORSKI

8. Władysław JOPEK

9. Janusz KARANDYS

10. Henryk KOMZA

11. Tadeusz KORZENIEWSKI

12. Wiesław KOSTYRA

13. Stanisław KOŻUSZEK

14. Kazimierz KUCZYŃSKI

15. Tadeusz ŁYSIK

16. Jan OPARCZYK

17. Jan PAPROTA

18. Leon RUSEK

19. Gustaw RUTKOWSKI

20. Henryk SKIBA

21. Feliks TOMCZYK

22. Czesław TOPORCZYK

23. Andrzej TURZANSKI

24. Józef WIECZOREK

 

ZASADNICZA SZKOŁA ELEKTRYCZNA

 

ZAWÓD: ELEKTROMECHANIK

 

1. Stanisław BARAN

2. Czesław BOHOWIEC

3. Tadeusz BOROWSKI

4. Zbigniew CZARKOWSKI

5. Stanisław CZERNIK

6. Stanisław FLOREK

7. Franciszek GRONKOWSKI

8. Włodzimierz GRZEGORZEWSKI

9. Stefan HEWKO

10. Mikołaj HESLER

11. Jarosław HRYCHOREK

12. Michał HRECHOROWICZ

13. Władysław JANIK

14. Stanisław KISIEL

15. Władysław KITAJCZUK

16. Stanos KUJUMQZYS

17. Michał KURYŁOWICZ

18. Marian KURZAWA

19. Jan KRASUCKI

20. Józef LECH

21. Kazimierz MADEJ

22. Eugeniusz MAGDZIAREK

23. Cezary MALINOWSKI

24. Bronisław MAZUR

25. Tadeusz MAZURKIEWICZ

26. Czesław MISlAK

27. Zbigniew PORZYCH

28. Zdzisław POMYKAŁA

29. Józef STOŻEK

30. Zdzisław SZPODZIK

31. Andrzej ŚWITALSKI

32. Marian ŚWIERCZYŃSKI

33. Marian TYBYŃSKI

34. Alojzy WRÓBLEWSKI

35. Józef WASILEWICZ

36. Kazimierz WŁODARCZYK

  • Paweł Nowak
  • Erasmus
  • Harmanice
  • Masfrost
  • Modernizacja kształcenia zawodowego
  • PNWM
  • Szkoła bez przemocy
  • Comenius
  • Szkoła z klasą
  • Szkoła współpracy
  • UP Wrocław
  • Uniwersytet wrocławski
  • PWSZ Nysa
  • Wiarygodna szkoła
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego, Wojska Polskiego 3, 57-220 Ziębice, pow. ząbkowicki, woj. dolnośląskie

projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij