Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Menu prawe
Treść główna
Dół strony
Tablica Ogłoszeń

- baner_2a.jpg

 

 

 

 

1951-1955

 

ABSOLWENCI SZKÓł ROCZNIK 1951-1955

 

ROCZNIK 1951

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Barszczyk Marian

2. Hrycak Krystyna

3. Grzesińska Izabela, Klementyna

4. Jewczuk Maria

5. Machalica Helena

6. Łazar Leopold

7.Pacześniowski Władysław, Julian

8. Piwowarski Antoni, Romuald

9. Samary Leokadia, Barbara

10. Sowa Janusz, Andrzej

11. Sikora Ryszard

12. Sykucki Jan, Zdzisław

13. Warszauer Szajndla

14. Wojtyła Tadeusz

15. Wójcik Stanisław

16. Zając Henryk

17. Mercik Leszek, Aleksander

18. Kędzierska Wanda, Kazimiera

 

PAŃSTWOWA ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

KIERUNEK HANDLOWY

 

WYCHOWAWCA: ANIELA RUSAK

 

1. Franciszek BACZYŃSKI

2. Zdzisław CZERWIK

3. Mieczysław DZIURAWIEC

4. Helena GÓRKA

5. Maria GAJCZAK -

6. Franciszek KOWAL

7. Kazimierz KORCZYŃSKI

8. Stanisław KORCZYŃSKI

9. Józefa KRAJZA

10. Kazimierz MATŁA

11. Wiesław NIEWĘGŁOWSKI

12. Danuta PASZKIEL

13. Helena PISKOR

14. Maria PŁUCIENNICZAK

15. Stanisława SACHAJ -

16. Wanda ŚWIERZYNSKA

17. Wiera WOŁYNIEC

 

KIERUNEK KRAWIECKI

 

1. Bronisław BASZCZEJ

2. Apolonia BOBER

3. Irena HAWEL

4. Krystyna HAŁAK

5. Henryka JAŚKOWIAK

6. Franciszka KRYL

7. Zdzisława KRZECZKOWSKA

8. Eugenia MACHALSKA

9. Zygmunt PAWLICA

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ MECHANIK

 

1. Szczepan BALICKI

2. Ferdynand BARTUSIAK

3. Weronika CETNAROWSKA

4. Alfred KAPOŁA

5. Mieczysław LEWICKI

6. Krzysztof OLESIŃSKI

7. Wirgiliusz PODGÓRSKI

8. Józef STECKO

9. Maria SZCZEPAŃSKA

10. Karol SZCZEPAŃSKI

11. Marian SZUWAROWSKI

12. Józef TRELINSKI

13. Adam WALCZAK

 

GIMNAZJUM PRZEMYSŁOWE PRZETWÓRSTWA OWOCÓW i WARZYW

 

ZAWÓD: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW i WARZYW

 

1. Krystyna BARTNICKA

2. Wiesława BŁASZKIEWICZ

3. Kazimierz CHACHUŁA

4. Janina CHAŁKOWSKA

5. Stanisława CICHEWICZ

6. Anna DASZKIEWICZ

7. Helena GODZIC

8. Helena GOTFRYD

9. Honorata GÓRA

10. Aleksandra GRABOWSKA

11. Władysława JAGIELSKA

12. Zofia KLUZ

13. Lech KOZACZUK

14. Elżbieta KOZAK

15. Tadeusz KRAMEREK

16. Barbara KRZYWICKA

17. Emilia LABIŚ

18. Irena MALINOWSKA

19. Alina MAZUR

20. Jadwiga OSTROWSKA

21. Marian PAWŁOWSKI

22. Alina PIECHOCIŃSKA

23. Stanisław PISKOR

24. Maria PLUTA

25. Adam PODSIADŁY

26. Bolesław POLAK

27. Tadeusz PRZEPIÓRKA

28. Zdzisław PYTLAK

29. Jolanta ROSZKOWSKA

30. Zofia RUSIN

31. Marian SUCHODNIK

32. Irena SŁOWIK

33. Zofia STĘŻAŁA

34. Julia SUDOŁ

35. Władysława SZELEWSKA

36. Justyna SZUMIELEWICZ

37. Alina SZWAJKAJZER

38. Eugenia URBAŃSKA

39. Maria WITKOWSKA

40. Antoni WŁOSZCZOWSKI

 

PAŃSTWOWE GIMNAZJUM CERAMICZNE [brak danych]

 

 

ROCZNIK 1952

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1.Bondar Zdzisława, Joanna

2. Chmielowski Leszek, Marian

3. Gorczyńska Czesława

4. Gutwiński Władysław

5. Kilinowski Józef

6. Konaszyńska Krystyna

7. Machalica Matylda

8. Misiak Zofia

9. Mieszczuk Irena

10. Nycz Józef

11. Olejnik Krystyna

12. Włoch Zdzisław, Piotr

13. Żaczek Ferdynand

 

GIMNAZJUM PRZEMYSŁOWE PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO

 

ZAWÓD: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW i WARZYW

 

Klasa a

 

1. Cecylia ADAMIAK

2. Miaria BIAŁEK

3. Stanisława CZEKAJ

4. Wanda DROZD

5. Jadwiga Irena GÓRKA

6. Danuta Maria JODŁOWICZ

7. Maria Janina KISIEL

8. Wiesława Benita KLEPACZ

9. Wacława Anna KOZACZKA

10. Jan KRYSTKOWIAK

11. Zofia LESKA

12. Irena MAJCHER

13. Halina ODOWSKA

14. Janina PAŁASZ

15. Helena Józefa PAPIERNIK

16. Aurelia PAZEK

17. Halina PIETRUSIEWICZ

18. Zofia PISKORSKA

19. Maria PRZYBYŁOWSKA

20. Wanda RAKUZY

21. Danuta SADOWSKA

22. Edward STAŃCZAK

23. Halina Danuta STEC

24. Irena Janina ŚLEDZIK

25. Krystyna SZUMLAK

26. Janina WISIŃSKA

27. Helena WROTKOWSKA

 

Klasa b

 

1. Emma BAWIEC

2. Wanda BOGUCKA

3. Helena BORYCKA

4. Maria CZYŻ

5. Maria DĘBICKA

6. Zofia HELIŃSKA

7. Rudolf JACKIEWICZ

8. Łucja KAROLCZAK

9.Władysław KAJFASZ

10. Jan KĄKOL

11. Emilia KISIELEWICZ

12. Józef KARNAŚ

13. Sabin KUBICKI

14. Marian KUCAŁA

15. Rajmund MAŁKOWSKI

16. Eugenia MIKOS

17. Marian MARCJANIK

18. Wacław NAUMCZYK

19. Maria OSOJCA

20. Cecylia PASEK

21. Franciszek PUCIŁOWSKI

22. Krystyna ROKICKA

23. Zofia SŁOWIK

24. Kazimierz SOJA

25. Krystyna STEFAŃSKA

26. Henryk SZEWCZYK

27. Józef TURLA

28. Eugeniusz WAWRZYNIAK

29. Wanda WASILEWSKA

30. Cecylia WACHNIK

31. Roman ZARĘBA

32. Stanisław ŻACHOWSKI

33. Eliza ŻURAWEK

 

PAŃSTWOWE GIMNAZJUM CERAMICZNE [brak danych]

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA PRZEMYSŁU CERAMICZNEGO [brak danych]

 

ZASADNICZA SZKOŁA METALOWA

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ MECHANIK

 

1. Eugeniusz BADZIOCH

2. Kazimierz CYGAN

3. Marian GAJOS

4. Stanisław GARNCARZ

5. Emilian JAKÓBSKI

6. Jan JANKOWSKI

7. Mieczysław JASKULSKI

8. Edward KAZIUK

9. Ireneusz KOPCZYŃSKI

10. Józef KOŚCIELNIAK

11. Bogumił KROCZAK

12. Zdzisław LENARO

13. Zdzisław MAREK

14. Michał MAZURCZAK

15. Antoni MICHUŁKA

16. Henryk MOCNY

17. Bogusław MUCHA

18. Kazimierz NOWAK

19. Zenon OLEJNICZAK

20. Jan PAWLAK

21. Kazimierz PLATA

22. Jan PŁONKA

23. Stanisław PRUS

24. Józef PIOTROWSKI

25. Franciszek PYĆ

26. Alojzy SĄSIADEK

27. Kazimierz SOŁOWIJ

28. Józef STOPA

29. Zbigniew ŚWIERZAWSKI

30. Zenon TOMCZYK

31. Czesław TYLNY

32. Józefa WĄSIK

33. Zygmunt WUSATY

34. Genowefa ZARADNA

35. Tadeusz ŻMINKOWSKI

 

ROCZNIK 1953

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Banacka Kazimiera

2. Gawęda Teresa

3. Goldberg Chaim

4. Jarawka Maria

5. Kaszczyszyn Józef

6. Kołakowski Mieczysław

7. Kopa Roman

8. Maj Władysław

9. Malczewski Jacek

10. Matys Zula

11. Michalewicz Ryszarda

12. Mikołajczyk Władysław

13. Pietrzak Zofia

14. Pietrzyk Lucyna

15. Popow Augustyn

16. Surmaczyńska Danuta

17. Szczepańska Janina

18. Uramowski Stanisław

19. Wiącek Zdzisław

20. Witkowska Jadwiga

21. Zaleski Bartłomiej

 

ZASADNICZA SZKOŁA METALOWA MINISTERSTWA PRZEMYSŁU ROLNEGO i SKUPU

 

ZAWÓD: ŚLUSARZ URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

 

1. Heronim CZERNIAK

2. Andrzej FĄFARA

3. Władysława FIGURA

4. Stanisław GOGULSKI

5. Stanisława GRABOWSKA

6. Henryk GROCHOWSKI

7 Elżbieta KARAŚ

8. Marian KŁOS

9. Eufemia KRA.JEWSKA

10. Tadeusz KUMAR

11. Bolesław LACHOWSKI

12. Józef MARKOWSKI

13. Stanisław MARUSZAK

14. Aldona MURAWSKA

15. Walenty MŁODZIŃSKI

16. Ryszard MYŚLAK

17. Henryk NOWAK

18. Jan OLEKSIK

19. Jerzy OLSZEWSKI

20. Władysław PALUCH

21. Jan POZNAŃSKI

22. Stanisław RASZEWSKI

23. Kelemens ROMANOWSKI

24. Janina SMOGORZEWSKA

25. Marianna STĘPlEŃ

26. Kazimiera STOLARCZYK

27. Teresa STRĘK

28. Walerian SZAMBELAN

29. Piotr SZYMCZAKIEWICZ

30. Eugeniusz TRACZ

31. Mieczysław WOJTASIK

32. Franciszek ZIĘBA

33. Bolesław ŻAK

 

ZASADNICZA SZKOŁA METALOWA

 

Zawód: ŚLUSARZ MASZYNOWY

 

Klasa a

 

1. Kazimierz ARENDARCZYK

2. Jerzy BILSKI

3. Zdzisław BOROWIEC

4. Gusta BROŻEK

5. Stanisław CHOJECKI

6. Stanisław DRAŻEK

7. Stanisław DĄBROWSKI

8. Karol FUJARZCYK

9. Eugeniusz GADZIŃSKI

10. Zenon GÓRZNY

11. Jerzy HUMEN

12. Henryk KARALUS

13. Stanisław KORCZYŃSKI

14. Karol OCHOCIŃSKI

15. Stanisław PIECZYKOLAN

16. Włodzimierz PIETRZAK

17. Jan PYTEL

18. Tadeusz RAKUS

19. Mieczysław SKRZYPEK

20. Edward STASIAK

21. Bronisław STĘPKOWSKI

22. Rajmund SMOLIŃSKI

23. Józef URBANIAK

24. Jan WLIZŁO

25. Jan WRÓBEL

26. Stanisław ZACHARSKI

27. Adam ZAWADZKI

28. Zygmunt ZIĘBA

29. Władysław ZGOŁA

30. Witold ŻAK

 

Klasa b

 

1. Władysław BUDNY

2. Henryk BUDZIK

3. Henryk CHABIŃSKI

4. Halina CHŁOND

5. Marian FOLTYŃSKI

6. Stanisław GŁUCH

7. Jerzy GÓRZNY

8. Stanisław GACH

9. Tadeusz HACZYŃSKI

10. Eugeniusz JANACZYK

1. Antoni KUCHAREWICZ

12. Emilia KUŚNIERZ

13. Jadwiga KULAS

14. Zenon LASAK

15. Konstanty LIPIŃSKI

16. Adam MARKOWSKI

17. Kazimierz MIKOŁAJCZYK

18. Jerzy MAZUR

19. Krystyna MARlAS

20. Stanisław MOTYKA

21. Marian PRZYBYŁ

22. Marian POSKOR

23. Zbigniew SINICKI

24. Henryk SOWA

25. Władysława SZCZEPAŃSKA

26. Zygmunt SZWERMER

27. Roman SZAJNOWSKI

28. Teodozja ŚLIWA

29. Wincenty TARGOSIŃSKI

30. Stanisław TUTKA

31. Tadeusz ŻĄDEŁEK

 

ZASADNICZA SZKOŁA PRZEMYSŁU CERAMICZNEGO [brak danych]

 

PAŃSTWOWE TECHNIKUM CERAMICZNE [brak danych]



 

ROCZNIK 1954

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Bondar Anna

2. Kędzierski Eligiusz

3. Klempous Jan

4. Kociuba Eugeniusz

5. Kołodziej Walenty

6. Kopacz Ryszard

7. Łajewski Wacław

8. Marzewska Krystyna

9. Starościak Klementyna

10. Szynkura Bronisław

11. Śliwa Ryszard

12. Tatarska Anna

13. Wójcik Jerzy

14. Żak Danuta

 

ZASADNICZA SZKOŁA METALOWA

 

Zawód: ŚLUSARZ MASZYNOWY­

 

Klasa a

 

1. Jan BIAŁAS

2. Rudolf BŁAŻEJOWSKI

3. Jan CHROBOT

4. Rudolf FEST

5. Marian FORTUNA

6. Mieczysław GOLBA

7. Włodzimierz GORAJ

8. Jan GRGUŁA

9. Jan KUSTRA

10. Bogdan KOSIAK

11. Tadeusz KUNDEL

12. Witold LEWICKI

13. Ryszard ŁOBODA

14..Józef ŁUKASIEWICZ

15. Stefan ŁATKOWSKI

16. Karol MICHALSKI

17. Władysław MATŁA

18. Józef MAJOCHA

19. Bronisław MISlAK

20. Michał MIĘKOŚ

21. Tadeusz MIKOŁAJCZYK

22. Czesław OBORSKI

23. Piotr PAŃCZYK

24. Kazimierz PASZKOWSKI

25. Izydor PENDEL

26. Józef PERNIAK

27. Władysław PŁASKONKA

28. Czesław PRZEDNOJEWSKI

29. Czesław RADONIECKI

30. Władysław RAJEWSKI

31. Aleksander RACZAK

32. Jan RZESZUTEK

33. Bogdan SAKOWICZ

34. Mieczysław STACHOWICZ

35. Ryszard STEPANAJTIS

36. Jan STERNAK

37. Henryk SZTUKOWSKI

38. Henryk TOMCZYK

39. Czesław TUTKA

40. Tadeusz URZĘDOWSKI

41 Jan WOJNAROWSKI

42.Józef WRÓBEL

43. Ryszard ZAGOZDON

 

Klasa b

 

1. Honorata ARASIMOWICZ

2. Stanisław BARAŃSKI

3. Helena BAR

4. Marian BORYŃSKI

5. Edward CELA

6. Zdzisław CELNER

7. Tadeusz CHAŁUPA

8. Antoni CHUDOBSKI

9. Władysław CZARNIECKI

10. Genowefa DANEK

11. Andrzej DUDEK

12. Antoni DUDEK

13. Zbigniew GALIK

14. Kazimierz GOGACZ

15. Jerzy HUMEN

16. Józef JACHOWICZ

17. Zofia KARKOSZA

18. Zygmunt KASOWSKI

19. Stanisław KASPERSKI

20. Stanisław KOSECKI

21. Antoni KRET

22. Stanisława KUCHARSKA

23. Maria KULEJEWSKA

24. Jan LACH

25. Karol MACYSZYN

26. Zenon PORTKA

27. Franciszek RYSICKI

28. Bernarda SOBCZYK

29. Tadeusz SURY

30. Czesław SZCZEPAŃSKI

31. Tadeusz SZEREMET

32. Kazimierz SZILER

33. Jan SZKRABKO

34. Krystyna SZYNKOWSKA

35. Natalia WÓJCIK

36. Bogdan WYCZYŃSKI

37. Zbigniew ZAWIŚLAK

38. Franciszka ŻAKIEWICZ

 

ZASADNICZA SZKOŁA ELEKTRYCZNA MINISTERSTWA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO i SKUPU

 

Zawód: ELEKTROMONTER URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

 

Klasa a

 

1. Roman BRDAK

2. Krystyna CZULIJ

3. Jerzy DEC

4. Piotr FLIS

5. Józef GÓRCZYŃSKI

6. Zdzisław GURBAŁA

7. Jerzy HAŁANIUK

8. Jerzy KASPROWICZ

9. Włodzimierz KAWCZYŃSKI

10. Irena KĘDZIERSKA

1. Jerzy KIELBASA

12. Józef KOKOSZKA

13. Lidia KOŁAKOWSKA

14. Regina KRWCZYK

15. Stanisław KULAS

16. Ryszard MIGOCKI

17. Antoni MOTYKA

18. Jan NOWAK

19. Stanisław OKOŃSKI

20. Jadwiga POLIT

21. Alicja PTASIEWICZ

22. Michał RYBIN

23. Bronisław RYKTOWSKI

24. Janina SADZlAK

25. Michał SMUK

26. Kazimierz STOSIOROWSKI

27. Regina SUWAŁA

28. Stanisława SYMOŁON

29. Teresa SZPOREK

30. Jan WIECZOREK

31. Henryka WOJCIECHOWSKA

32. Józef WOJTOWICZ

33. Stanisław ŻUKOWSKI

34. Stanisław ŻABICKI

 

Klasa b

 

­

1. Jan BZDOŃ [POLAŃSKI]

2. Teodora CHACHUŁA

3. Bogdan CYGANEK

4. Józef CZYŻ

5. Mieczysław FALENDER

6. Jan FURMAN

7. Jan GOŁĘBIOW5KI

8. Henryk KAŚKÓW

9. Adam KILONOWSKI

10. Edmund KOŁTUN

11. Jerzy KOŚCIŃSKI

12. Mieczysław KOSIOR

13. Józef KOZIAROWSKI

14. Teresa KRYSZEWSKA

15. Anna KULESZA

16. Henryk LAPRUŚ

17. Bernard MAJEWSKI

18 Kan MONCZAK

19. Jerzy MISZTAL

20. Telesfor NEJMAN

21. Ignacy NOWAK

22. Janina NOWICKA

23. Stanisław RYCZEK

24. M1ieczysław SKOWRONEK

25. Stanisław STANISZEWSKI

26. Stanisław STĘPIEŃ

27. Zenon SZEWCZYK

28. Tadeusz TRZYNA

29. Józef URBANlAK

30. Stanisław WILK

31. Alicja WIŚNIEWSKA

32. Leon ZDANOWSKI

33. Henryk ŻAK

34. Arkadiusz ŻOŁNIEROWICZ

35. Jadwiga POLIT

36. Helena ARCZEWSKA

 

ZASADNICZA SZKOŁA PRZEMYSŁU CERAMICZNEGO [brak danych]

 

PAŃSTWOWE TECHNIKUM CERAMICZNE [brak danych]

 

 

ROCZNIK 1955

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

1. Adamska Barbara

2. Banasik Danuta

3. Bednarski Wiesław

4. Garwolińska Jadwiga

5. Goldberg Ilia

6. Kania Janusz

7. Kazimierczuk Witold

8. Krzyżanowska Maria

9. Mydlarski Ryszard

10. Łopuszyńska Ludwika

11. Niemiec Zbigniew

12. Nowak Barbara

13. Radomska Krystyna

14. Suszak Kazimierz

15. Rodkiewicz Leonarda

16. Szanek Bronisława

17. Tutaj Jan

18. Ziółkowski Jerzy

19. Żukowska Maria

 

ZASADNICZA SZKOŁA METALOWA

 

Zawód: ŚLUSARZ MASZYNOWY

 

Klasa a

 

1. Władysław BĄK

2. Franciszek BORUCKI

3. Zdzisław CHMIEL

4. Adam CHOMYCZ

5. Bronisław CHUDOBA

6. Stanisław FLIS

7. Kazimierz FIGIEL

8. Andrzej FINGER

9. Edward GORZKOWSKI

10. Adam KALL

11. Andrzej KANIA

12. Heronim KREKORA

13. Władysław KLOC

14. Edward KULIK

15. Kazimierz KRZYSZKOWSKI

16. Józef KAZIMIERCZAK

17. Józef LEWICKI

18. Henryk LATOS

19. Zygmunt LIS

20. Stefan NOWACKI

21. Ryszard NABIAŁCZYK

22. Zbigniew OLEARCZYK

23. Józef PASIK

24. Witold PALUCH

25. Jan SKALSKI

26. Tadeusz SKRZYPACZAK

27. Tadeusz STASI]AK

28. Stanisław TATLA

29. Ignacy UNDAS

30. Józef WCISŁO

31. Czesław WOLANIN

32. Eugeniusz WRÓBEL

33. Stanisław WRÓBEL

34. Karol TRACZ

35. Helmut ZEMPER

 

Klasa b

 

1. Władysław BEDNAR

2. Stanisław BURZYN

3. Kazimierz CZAJKA

4. Leonard DZIEDZIC

5. Marian DOMSKI

6. Edward DOLECKI

7. Stanisław GRYGIEL

8. Jarosław GROCHOWSKI

9. Stanisław JEŻAK

10. Władysław KISIELICZUK

11. Aleksander KRYCZKOWSKI

12. Henryk KWIECIEŃ

13. Henryk KRUPA

14. Stanisław KRÓL

15. Władysław MADEŁA

16. Leonard MACHALSKI

17. Tadeusz MAJKOWSKI

18. Władysław MRÓZ

19. Kazimierz NOWAK

20. Edmund SKUPlEŃ

21. Helena SIEPIETOWSKA

22. Anna SIEPIETOWSKA

23. Mirosław SZYMAL

24. Piotr SZYMCZYK

25. Kazimierz SZUBA

26. Kazimierz STYCIURA

27. Stefan ŚCISŁOWSKI

28. Roman WAWRZUSISZYN

29. Danuta ZARĘBA

30. Heronim ZĄBKIEWICZ

31. Jan ZIOMBER

32. Jan ZIOŁKOWSKI

 

ZASADNICZA SZKOŁA ELETRYCZNA MINISTERSTWA PRZEMYSŁU ROLNEGO I SKUPU

 

Zawód: ELEKTROMONTER URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

 

Klasa a

 

1. Tadeusz BANASZAK

2. Maria BĘDŻ

3. Wiesław BRZĘCZEK

4. Helena BYCZEK

5. Antoni CZYŻ

6. Stefan CYMBOR

7. Jerzy DOROŻ

8. Jan FALASIŃSKI

9. Stanisław GACEK

10. Krystyna GISA

11. Stanisław GOŻDZI

12. Ludwik JAKUBNO

13. Stanisław JAWOR

14. Tadeusz KNIOŁEK

15. Antoni KOWALCZUK

16. Czesław LEWICKI

17. Sylwester LITWIŃSKI

18. Zbigniew LUBKOWSKI

19. Jan NICZKA

20. Rajmund NOWICKI

21. Abram NYSOWICZ

22. Eugenia PAULINA

23. Jan REMBASZ

24. Leszek SKWAREK

25. Stanisław SŁOWIK

26. Ryszard SZOSTEK

27. Jadwiga SYMOŁON

28. Leszek WOJTASIK

29. Zdzisław WOJTASIK

30. Marian WOŻNY

31. Stefania ŻOŁĄDŻ

32. Józef ŻUPANSKI

 

Klasa b

 

1. Julian BARYSKI

2. Sylwester GAWŁOWSKI

3. Jan GOLEC

4. Daniel GREGORCZYK

5. Kazimierz GRZESIAK

6. Antoni JASTRZĘBSKI

7. Tadeusz KACZMARCZYK

8. Jan KARAŚ

9. Gustaw KONIOR

10. Zbigniew KOWAL

11. Anna KRAJEWSKA

12. Hen ryk KRASZEWSKI

13. Władysław KULIK

14. Halina KRUPIEWSKA

15. Robert MACHALICA

16. Czesław MALINOWSKI

17. Henryk MAZIARZ

18. Helena MIKRUT

19. Stefan NIEDZIAŁKOWSKI

20. Kazimierz OLEKSIK

21. Henryk PASTUSZKA

22. Irena PIEŃKOWSKA

23. Irena SITAREK

24. Józefa STAFIN

25. Alfons SZYMCZAK

26. Jan TORCHAŁA

27. Zdzisław WALCZAK

28. Bronisław ZAJĄC

 

Zawód: ŚLUSARZ URZĄDZEŃ CUKROWNICZYCH

 

1. Władysław CHWAŁEK

2. Stanisław CURZYSTEK

3. Władysława DURDA

4. Michał FJAŁKOWSKI

5. Aleksander GABRUK

6. Stanisław GRZYBEK

7. Jan HARCHULA

8. Franciszek JAKUBOWSKI

9. Stanisław KIERDAL

10. Diter KOTULA

11. Sabina ŁUKASIEWICZ

12. Jan ŁUCZKA

13. Rozalia MAGDA

14. Henryk MAJCHER

15. Zbigniew PODOLSKI

16. Józef SAŁEK

17. Horst SŁOWIK

18. Maria ŚPIEWAK

19. Michał SURMIŃSKI

20. Leon ZIELONKA

 

ZASADNICZA SZKOŁA PRZEMYSŁU CERAMICZNEGO [brak danych]

 

PAŃSTWOWE TECHNIKUM CERAMICZNE [brak danych]

 

  • Paweł Nowak
  • Erasmus
  • Harmanice
  • Masfrost
  • Modernizacja kształcenia zawodowego
  • PNWM
  • Szkoła bez przemocy
  • Comenius
  • Szkoła z klasą
  • Szkoła współpracy
  • UP Wrocław
  • Uniwersytet wrocławski
  • PWSZ Nysa
  • Wiarygodna szkoła
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego, Wojska Polskiego 3, 57-220 Ziębice, pow. ząbkowicki, woj. dolnośląskie

projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij