Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Menu prawe
Treść główna
Dół strony
Tablica Ogłoszeń

- baner_2a.jpg

 

 

 

 

1949-1950

 

ABSOLWENCI SZKÓŁ ROCZNIK 1949-1950

 

ROCZNIK 1949

 

PUBLICZNA ŚREDNIA SZKOŁA ZAWODOWA

 

1. Stanisław BIAŁAS

2. Adolf BILSKI

3. Edward BROMIRSKI

4. Danuta GIGIEL

5. Janina GOLAS

6. Bronisław ILIŃSKI

7. Marian JASZCZYK

8. Zbigniew KAWKA

9. Jan KOSSER

10. Tadeusz KOKOLOS

11. Zafia KUCHAREWICZ

12. Mieczysław MICHAŁOWSKI

13. Jadwiga MYSZKOWSKA

14. Władysław NOWICKI

15. Edward PASZKIEL

16. Franciszek PĘDZIK

17. Henryk SOŁTYSIK

18. Franciszek STEFANIAK

19. Bolesław URBANIAK

20. Edward WÓJCIK

21. Jan WÓJCIK

22. Bogdan ŻAK

 

GIMNAZJUM PRZEMYSŁOWE PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO

 

ZAWÓD: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW I WARZYW

 

1. Barbara BARTLITZ

2. Krystyna BOMBAS

3. Eugeniusz CIPORSKI

4. Anna CHODOREK

5. Ryszard HILT

6. Ludmiła HARTEL

7. Stefan KACZMAREK

8.- Stanisław KRYGIEL

9. Bronisław LEBUDA

10. Idzi LEBUDA

11. Józef LEŚ

12. Czesława LIPINSKA

13. Ryszard MAKOWSKI

14. Zofia METZGER

15. Władysław PROKOP

16. Józef PRYSlAK

17. Jan PTASIEWICZ

18. Emilia ROSlEK

19. Jadwiga ROZALSKA

20. Czesław RUSZKIEWICZ

21. Kazimierz RUSZKIEWICZ

22. Ludmiła SACHAJ

23. Stanisław SMOŁA

24. Maria STAWRIGA

25. Czesław SZOSTEK

26. Edward URBAN

27. Marian WASIL

28. Waldemar WASILEWSKI

29. Jan WYPCHŁO

30. Anna ZIELONKA

31.Zbigniew ŻACZKIEWICZ

32. Zdzisław ŻOCHOWSKI

 

 

ROCZNIK 1950

 

PUBLICZNA ŚREDNIA SZKOŁA ZAWODOWA

 

1.Mieczysław HALLER

2. Maria KARAŚ

3. Izabela KOZACZUK

4. Marian LEŚNIAK

5. Marian PIOTROWSKI

6. Janina PROKOPlAK

7. Stanisław RADOMSKI

8. Aleksander SKOTNICKI

9. Janina SOBASIÓWNA

10. Lucyna STELMAŃSKA

11. Stanisław TRELA

12. Edward TUPAJ

13. Bolesław WESOŁOWSKI

14. Teresa WIOSNÓWNA

 

Klasa ogólnozawodowa

 

1. Władysław BANAś

2. Janina BONARSKA

3. Edward BREJDAK

4. Eugenia BAR

5. Jan CHYB

6. Karol DROHOMIRECKI

7. Krystyna HUMEN

8. Regina JAROS

9. Anna KAROŃ

10. Jan KICZMA

11. Kazimierz KOSIŃSKI

12. Czesław KRAWCZYK

13. Danuta KARBOWSKA

14. Stanisław LONC

15. Marian MĄCZKA

16. Albina PASOWICZ

17. Czesław PIETRUSIÓW

18. Maria PINDEL

19. Stanisława STEFANlAK

20. Stanisław SROKA

21. Stanisława SAWICKA

22. Romuald URBANlAK

23. Józef WEŁNA

24. Julia ZIELIŃSKA

 

GIMNAZJUM PRZEMYSŁOWE PRZETWÓRSTWA OWOCÓW i WARZYW

 

Zawód: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW I WARZYW

 

1. Bolesław ADAMCZYK

2. Helena BAZAN

3. Alicja CWYL

4. Zofia FOREMNA

5. Edmund GOLONKA

6. Alicja GUNTER

7. Wiktor GUTWIŃSKI

8. Zofia GROCHULSKA

9. Leokadia HAJDUK

10. Maria KIRYŁÓW

11. Hildegarda KNOP

12. Maria KRAWCZYŃSKA

13. Józef KRET

14. Zygfryd KURKIEWICZ

15. Czesław MALICKI

16. Mieczysław MIRKUT

17. Janina MROCZKOWSKA

18. Jan MRÓZ

19. Wanda RYZIŃSKA

20. Helena SŁOMSKA

21. Edward SULEJ

22. Tadeusz SUCHORAB

23. Halina WROCHNA

24. Stefan WRÓBEL

25. Maria WYPCHŁO

26. Krystyna WACHNIK

27. Adam ZAJĄC

28. Czesław ZBROJA

 

PAŃSTWOWE GIMNAZJUM CERAMICZNE

 

1. Adam BARAN

2. Eugeniusz BORÓWKA

3. Henryk BEDNAREK

4. Jerzy BOROWSKI

5. Władysław BERETA

6. J6zef BEDNAREK

7. Z. CHONDA

8. Jan CZOPEK

9. A1fred DUDZIC

10. Jan FODEL

11. T.FILIPOWICZ

12. Roman GÓRNIAK

13. Marian GURGUL

14. Gustaw GŁUSZEK

15. J6zef GARNCARZ

16. J6zef GURGUL

17. R. GĘBALA

18. Wladysł.aw ILNICKI

19. Henryk JAWORSKI

20. Tadeusz JÓZEFOWICZ

21. Roman KUBYŁA

22. Franciszek KLESEN

23. B. KIJEWSKI

24. KORDAS

25. Henryk KOŁSUT

26. J. KRZECZKOWSKI

27. Władysław KASPERCZYK

28. Franciszek KNAPIK

29. Edmund KOWALCZYK

30. T.KUBACKI

31. Stanisł.aw KULIS

32. Stefan KOWALSKI

33. Edward LAMEK

34. Tadeusz LIS

35. Stanisław ŁĘKAWA

36. Henryk MĄKOSZA

37. A1fred MIODUŃSKI

38. Roman MILINSKI

39. Gustaw MAZUREK

40. Stanisław MACHETA

41. Władysław NOSAL

42. Antoni NOWOZAD

43. Z OSSAK

44. Jan PTASZKOWSKI

45. Bogdan PIECHOTA

46. Z PRZEPIÓRKA

47. Z. RODACZEWSKI

48. Eugeniusz SOBCZYK

49. Artur SZLUC

50. Tadeusz SOŁTYSEK

51. Benedykt SROKA

52. Seweryn SAMUEL

53. Jan SOCHA

54. K. SOLTYSIAK

55. SZEWERNIAK

56. Stefan SOCHA

57. Jan SZEWCZYK

58. Stanisław ŚLIWINSKI

59. Józef TUR

60. Stanisław UZNAR

61. Mateusz WOŹNIAK

62. Józef WIECZOREK

63. Antoni WOJCIECHOWSKI

64. Z. ZIMNICKI

65. Alfred ŻEBRAK

66. Franciszek ŻUŁTANSKI

67. A. ŻÓŁCZYŃSKI

  • Paweł Nowak
  • Erasmus
  • Harmanice
  • Masfrost
  • Modernizacja kształcenia zawodowego
  • PNWM
  • Szkoła bez przemocy
  • Comenius
  • Szkoła z klasą
  • Szkoła współpracy
  • UP Wrocław
  • Uniwersytet wrocławski
  • PWSZ Nysa
  • Wiarygodna szkoła
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego, Wojska Polskiego 3, 57-220 Ziębice, pow. ząbkowicki, woj. dolnośląskie

projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij