Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Menu prawe
Treść główna
Dół strony
Tablica Ogłoszeń

- baner_2a.jpg

 

 

 

 

Zajęcia dodatkowe

 

ZAJĘCIA DODATKOWE

ROK SZKOLNY 2016/2017

I SEMESTR

Imię i nazwisko prowadzącego

Nazwa/charakter zajęć

Termin

Godzina

Sala

Benedyk Robert

zajęcia rozwijające

wg potrzeb

 

10

Bernad Sylwia

koło teatralne - zajęcia rozwijające

czwartek

14.15 – 15.00

107

Borowska Ilona

zajęcia rozwijające z języka niemieckiego

poniedziałek

czwartek

13.15 – 14.10

13.15 – 14.10

105

Cholewa Katarzyna

usługi cateringowe 

wg zamówień

 

 

Czyż Halina

usługi cateringowe

wg zamówień

 

07

Dreszer Ewelina

zajęcia rozwijające

wg potrzeb

 

107

Dziedzic Żaneta

fakultet dla maturzystów

poniedziałek

środa 14.15 – 15.00

8.00 – 8.45

14.15 – 17.10

204

Galik Bogusław

klub robotyki

wtorek

13.25 – 15.00

304

Jaźwiec Mariusz

siatkówka – zajęcia rozwijające;

wtorek

14.10 – 16.00

sala LO

Józwiszyn Urszula

fakultet dla maturzystów

Redakcja ZSP

środa

poniedziałek

13.15 – 14.10

14.15 – 15.00

302

Klub S.U.

Kasprzyk Magdalena

fakultet dla maturzystów

poniedziałek

4 godz. lekcyjna

301
Kawecka Adelafakultet dla mieszkańców internatuponiedziałek17.00 – 17.45internat
Kopczyńska Alicjafakultet dla maturzystówponiedziałek14.15 – 15.00113
Koprowska Małgorzatafakultet dla mieszkańców internatuwtorek17.00 – 17.45internat
Koprowski JerzyKoszykówka - SKSśroda14.30 – 17.00sala LO
Krasińska Beatausługi cateringowezgodnie z zamówieniami  
Kwiecień Beatafakultet dla maturzystów (LO, T)

wtorek

czwartek

13.25 - 14.10

12.30 – 14.00

205

Makuła Grażyna

fakultet dla maturzystów (T)

wtorek

13.25 - 14.10

303
Marzewski DariuszSzkolne Koło „Caritas”środa14.15 – 15.00208
Masłowska Ewafakultet dla maturzystów (T)czwartek14.15 – 15.00306
Matkowski Marekzajęcia rozwijające: koszykówka, siatkówka

poniedziałek

czwartek

15.00 – 17.00

15.00 – 17.00

sala LO
Mączyńska Nataliafakultet dla maturzystówczwartek14.15 – 15.00201
Mituła Emiliazajęcia rozwijającewg potrzeb 205
Niemczyk Lucynazajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowegoczwartek15.00 – 15.45007
Noculak Grzegorzzajęcia filmowewg potrzeb 106
Nowak Teresafakultet dla maturzystówwtorek14.15 – 15.0002
Patrzyk Magdalenazajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowegowg potrzeb 308
Rubys Katarzynatrening przed maturą z matematykiczwartek14.15 – 15.00102
Siembida ElżbietaZajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas Iponiedziałek14.15 – 15.0008
Siembida Mariolafakultet dla maturzystówponiedziałek
grudzień 2016
14.15 – 15.00203
Sobków Agatafakultet dla maturzystówśroda14.10 – 14.55202
Sobocińska Elżbietafakultet dla maturzystów – symulacja matury ustnejferie zimowe 206
Świderska Janinazajęcia z j. rosyjskiegowtorek14.15 - 15.0005
Świdzińska Ewelinausługi cateringowezgodnie z zamówieniami 04
Wajda Annarealizacja założeń innowacji „Edukacja prawno-policyjna”cały rok-klasy LOB  
Wiecha Monikazajęcia rozwijająceśroda14.15 – 15.00307
Wolska JolantaSKS - siłowniawtorek13.20 – 14.20siłownia
Woyciechowska Danutafakultet dla maturzystówponiedziałek14.10 – 15.0002
Zarzycka Agnieszkafakultet dla maturzystówponiedziałek14.15 – 15.00305

 

ZSP Ziębice
  • Paweł Nowak
  • Erasmus
  • Harmanice
  • Masfrost
  • Modernizacja kształcenia zawodowego
  • PNWM
  • Szkoła bez przemocy
  • Comenius
  • Szkoła z klasą
  • Szkoła współpracy
  • UP Wrocław
  • Uniwersytet wrocławski
  • PWSZ Nysa
  • Wiarygodna szkoła
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego, Wojska Polskiego 3, 57-220 Ziębice, pow. ząbkowicki, woj. dolnośląskie

projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij